Participants

Number of teams registered: 179

Select sortorder:

B 10 (8)    (9 teams) B 11 (8)    (8 teams)
  Bangsbo Freja:1, Denmark 
  Bangsbo Freja:2, Denmark 
  Bangsbo Freja:3, Denmark 
  CHAMPIONS:1, Poland 
  CHAMPIONS:2, Poland 
  Frederikshavn FI, Denmark 
  Kaszubia Studzienice, Poland 
  SEIF Strandby-Elling, Denmark 
  Torns IF, Sweden 
  AD Cantolao, Peru 
  Bangalore Soccer Academy, India 
  Bremerhaven, Germany 
  Euro Sports Brasil, Brazil 
  Foot Generation, Portugal 
  Frederikshavn fI:1, Denmark 
  Frederikshavn fI:2, Denmark 
  The Indian High School, Dubai 
B 12 (8)    (15 teams) B 13    (17 teams)
  Bangsbo Freja-1, Denmark 
  Bangsbo Freja-2, Denmark 
  Bremerhaven, Germany 
  Euro Sports Brasil, Brazil 
  Farum BK, Denmark 
  Frederikshavn-fi, Denmark 
  GWARDIA WARSZAWA, Poland 
  Himmelev-Veddelev BK:1, Denmark 
  Himmelev-Veddelev BK:2, Denmark 
  IF Skjold Sæby, Denmark 
  Kållered SK:1, Sweden 
  Kållered SK:2, Sweden 
  SARMA WOLA-1, Poland 
  SARMA WOLA-2, Poland 
  SG Bornim, Germany 
  APN CHLEBNIA GRODZISK, Poland 
  Bangsbo Freja, Denmark 
  Bjerkreim IL, Norway 
  Elite Bornholm, Denmark 
  Ferkingstad Idrettslag, Norway 
  Frederikshavn-fi, Denmark 
  Hei IL, Norway 
  IF Skjold Sæby, Denmark 
  Kåsen IL, Norway 
  MAKATI FOOTBALL CLUB:1, Philippines 
  MAKATI FOOTBALL CLUB:2, Philippines 
  Marin FC, USA 
  San Francisco Seals, USA 
  Scandia United Soccer Academy, USA 
  Åkra IL:1, Norway 
  Åkra IL:2, Norway 
  Ålgård FK, Norway 
B 13 (8)    (13 teams) B 14    (18 teams)
  Bangalore Soccer Academy, India 
  Bjerkreim IL, Norway 
  Eiger Fk, Norway 
  FK Mjølner, Norway 
  Frederikshavn-fi, Denmark 
  Gærum IF, Denmark 
  Götaholm BK, Sweden 
  Kåsen IL, Norway 
  Masfjord, Norway 
  SG Bornim, Germany 
  Sparta Moscow, Russia 
  Sportsklubben Rival, Norway 
  Ålgård FK, Norway 
  Bjerkreim IL, Norway 
  Bremerhaven, Germany 
  CANADA BLANCH, England 
  CSA RABIE EL DJAZAIRI, Algeria 
  Eiger FK, Norway 
  Frederikshavn fi-1, Denmark 
  Frederikshavn fi-2, Denmark 
  Førde IL, Norway 
  Götaholm BK, Sweden 
  Kambo IL, Norway 
  MAKATI FOOTBALL CLUB, Philippines 
  Marin FC, USA 
  Store Bergan IL:1, Norway 
  Store Bergan IL:2, Norway 
  Trygg Lade, Norway 
  Åkra IL:1, Norway 
  Åkra IL:2, Norway 
  Ålgård FK, Norway 
B 14 (8)    (7 teams) B 15    (20 teams)
  Bangsbo Freja, Denmark 
  Bremerhaven, Germany 
  Førde IL, Norway 
  Hayat Athletic Club, Marocco 
  Kambo IL, Norway 
  Kaszubia Studzienice, Poland 
  Masfjord, Norway 
  Bangsbo Freja, Denmark 
  Bjerkreim IL, Norway 
  Dahle/Nordlandet-1, Norway 
  Dahle/Nordlandet-2, Norway 
  Elite Bornholm, Denmark 
  Euro Sports Brasil, Brazil 
  FC Mecklenburg-Schwerin, Germany 
  Foot Generation, Portugal 
  Frederikshavn fi-1, Denmark 
  Frederikshavn fi-2, Denmark 
  Frigg Oslo, Norway 
  Halvorstorps IS, Sweden 
  Intercups, Mexico 
  Sandarna BK, Sweden 
  Scandia United Soccer Academy, USA 
  Subiaco, Australia 
  The Indian High School, Dubai 
  Vaaler IF, Norway 
  Åkra IL, Norway 
  Ålgård FK, Norway 
B 15 (8)    (6 teams) B 16    (15 teams)
  Bremerhaven, Germany 
  Cop Colombia Internacional, Columbia 
  Frigg Oslo, Norway 
  Masfjord, Norway 
  Sparta Moscow, Russia 
  Ålgård FK, Norway 
  AYSO Redlands CET, USA 
  Bangalore Soccer Academy, India 
  Bremerhaven, Germany 
  Dahle/Nordlandet, Norway 
  FC Stena Line, Denmark 
  Frederikshavn fi, Denmark 
  Halvorstorps IS, Sweden 
  Hayat Athletic Club, Marocco 
  Intercups, Mexico 
  KAUAI, Brazil 
  Klepp IL, Norway 
  Masfjord, Norway 
  Scandia United Soccer Academy, USA 
  Strandby-Elling-Nielstrup IF, Denmark 
  Åkra IL, Norway 
B 17    (7 teams) B 19    (4 teams)
  Football-Frederikshavn, Denmark 
  Frederikshavn fi, Denmark 
  Intercups, Mexico 
  Skjeberg Sport, Norway 
  Understed IF, Denmark 
  Utsiktens BK/Näsets SK, Sweden 
  Åkra IL, Norway 
  Frederikshavn fi-1, Denmark 
  Frederikshavn fi-2, Denmark 
  Heddal IL, Norway 
  Åkra IL, Norway 
G 12 (8)    (3 teams) G 13    (11 teams)
  Frederikshavn fi-1, Denmark 
  Frederikshavn fi-2, Denmark 
  Scandia United Soccer Academy, USA 
  Bjerkreim IL-1, Norway 
  Bjerkreim IL-2, Norway 
  Frederikshavn fi, Denmark 
  Landvetter IF, Sweden 
  MRJK, Estonia 
  Marin FC:1, USA 
  Marin FC:2, USA 
  San Francisco Seals, USA 
  Scandia United Soccer Academy, USA 
  Åkra IL-1, Norway 
  Åkra IL-2, Norway 
G 14 (8)    (4 teams) G 15    (9 teams)
  Marin FC, USA 
  Skagen IK, Denmark 
  Tveit IL, Norway 
  Ålgård FK, Norway 
  Dallas Texans, USA 
  Elite Bornholm, Denmark 
  FFC Turbine Potsdam, Germany 
  Frederikshavn FI, Denmark 
  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark 
  SK Haugar, Norway 
  San Francisco Aftershocks, USA 
  Scandia United Soccer Academy, USA 
  Ålgård FK, Norway 
G 16    (8 teams) G 18    (5 teams)
  Bangsbo Freja, Denmark 
  Bremerhaven, Germany 
  Frederikshavn fi, Denmark 
  IF Skjold Sæby, Denmark 
  Intercups, Mexico 
  Landvetter IF, Sweden 
  Masfjord, Norway 
  Scandia United Soccer Academy, USA 
  Heddal IL, Norway 
  Heimdal FK, Norway 
  IF Skjold Sæby, Denmark 
  Landvetter IF, Sweden 
  Trygg Lade, Norway