Tornby Cup 22 til 24 Sep

 
       
 Vælg sortering:
Række
Klub
Land

Antal tilmeldte hold: 188

D10A:Drenge A 10 år    (15 hold af max 24)
D12A:Drenge A 12 år    (5 hold af max 24)

  AIK Vejgaard (C) - Rød
  FFI(C) - blå
  HK89, Båndbyerne(A) - Rød
  Hammel GF: HGF 3(C) - rød/blå stribet
  Hammel GF:HGF 1(A) - rød/blå stribet
  Hammel GF:HGF2(C) - rød/blå stribet
  Hjallerup IF:1(A) - Blå
  Hjallerup IF:2(C) - Blå
  Hjallerup IF:3(C) - Blå
  Hjallerup IF:4(C) - Blå
  Støvring Håndbold:1(C) - Blå
  Støvring Håndbold:2(C) - Blå
  Tornby IF(C) - Blå
  sindal if(C) - grøn
  Østervrå if(C) - Rød

  Aabybro HK:1 - Rød
  FFI - blå
  Frem Skørping HK:1 - Blå
  Hadsten Håndbold:1 - blå/orange
  Hjallerup IF:1 - Blå

D12C:Drenge C 12 år    (18 hold af max 24)
D14A:Drenge A 14 år    (8 hold af max 24)

  AIK Vejgaard - Rød
  Aabybro HK:2 - Rød
  Frem Skørping HK:2 - Blå
  Greipstad IL - blå/gul
  Hadsten Håndbold:2 - blå/orange
  Hammel GF - rød/blå stribet
  Hjallerup IF:2 - Blå
  Hjallerup IF:3 - Blå
  Lillesand IL - Blå
  Randers KFUM - Hvid
  Støvring Håndbold:1 - Blå
  Sæby HK - Hvid
  Tornby IF - Blå
  Visse If - Grøn
  fløy il:1 - blå
  fløy il:2 - blå
  sindal if:1 - grøn
  sindal if:2 - grøn

  BMI-Odder Alliancen - Hvid
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
  Hammel GF:HGF 1 - rød/blå stribet
  Horne KFUM - blå
  Nøvling IF:1 - Grøn
  Randers KFUM:1 - Hvid
  Støvring Håndbold:1 - Blå
  Tornby IF - Blå

D14C:Drenge C 14 år    (10 hold af max 24)
D16A:Drenge A 16 år    (10 hold af max 24)

  BMI-Odder Alliancen - Hvid
  FFI - blå
  Greipstad IL - blå/gul
  Hadsten Håndbold:2 - blå/orange
  Halsen IF - Blå/Orange
  Hjallerup IF:3 - Blå
  Hurup HK - Rød
  Nøvling IF:2 - Grøn
  Randers KFUM:2 - Hvid
  Tårs / Østervrå if - Rød / blå

  BMI/Odder Alliancen(A) - Hvid
  Hadsten Håndbold:1(A) - blå/orange
  Hadsten Håndbold:2(C) - blå/orange
  Hammel GF(C) - rød/blå stribet
  Randers KFUM(C) - Hvid
  Randesund IL:1(C) - Grønn
  Randesund IL:2(C) - Grønn
  Støvring Håndbold:1(A) - Blå
  Tornby IF(A) - Blå
  Tårs / Østervrå if(C) - Rød / blå

P10A:Piger A 10 år    (22 hold af max 24)
P12A:Piger A 12 år    (20 hold af max 24)

  FFI:1(A) - blå
  FFI:2(C) - blå
  FFI:3(C) - Blå
  Hadsten Håndbold:1(C) - blå/orange
  Hammel GF:HGF 1(A) - rød/blå stribet
  Hammel GF:HGF 2(C) - rød/blå stribet
  Hammel GF:HGF 3(C) - rød/blå stribet
  Hjallerup IF:1(A) - Blå
  Hjallerup IF:2(C) - Blå
  Hjallerup IF:3(C) - Blå
  Hurup HK(C) - Rød
  Kif- Hellemyr/Tinnheia :1(C) - hvit
  Kif- Hellemyr/Tinnheia :2(C) - hvit
  Randers KFUM:1(A) - Hvid
  Randers KFUM:2(C) - Hvid
  Støvring Håndbold:1(C) - Blå
  Støvring Håndbold:2(C) - Blå
  Sæby HK(C) - Hvid
  Tornby IF:2(C) - Blå
  Visse If(C) - Grøn
  sindal if(C) - grøn
  ØHIK(C) - Gul og sort

  Backa Hk:1 - Röd
  FFI:1 - blå
  FFI:2 - blå
  FFI:3 - Blå
  Greipstad IL:1 - blå/gul
  Hadsten Håndbold:1 - blå/orange
  Halsen IF - Rød
  Hammel GF:HGF 1 - rød/blå stribet
  Hammel GF:HGF 2 - rød/blå stribet
  Hjallerup IF:1 - Blå
  Høvdingen IL:1 - Blå
  Kristiansand IF:1(C) - hvit/blå
  Randesund IL:1 - Grønn
  Randesund IL:2 - Grønn
  Støvring Håndbold:1 - Blå
  Tornby IF:1 - Blå
  Visse If:1 - Grøn
  sindal if:1(C) - grøn
  skibsby Højene if:1 - hvid
  Østervrå if - Rød

P12C:Piger C 12 år    (24 hold af max 24)
P14A:Piger A 14 år    (15 hold af max 24)

  AIK Vejgaard - Rød
  Backa Sharks F 06:1 - Röd
  Backa Sharks F 06:2 - Röd
  FFI:4 - blå
  Hadsten Håndbold:2 - blå/orange
  Hammel GF:HGF 3 - rød/blå stribet
  Hjallerup IF:2 - Blå
  Hurup HK - Rød
  Høvdingen IL:2 - Blå
  Kristiansand IF: 2006:1 - Hvit/blå
  Kristiansand IF: 2006:2 - Hvit
  Kristiansand IF: 2006:3 - Hvit
  Kristiansand IF:2 - hvit/blå
  Kristiansand IF_T - Hvit
  Lillesand IL:1 - Blå
  Lillesand IL:2 - Blå
  Randers KFUM - Hvid
  Støvring Håndbold:2 - Blå
  Tornby IF:2 - Blå
  Visse If:2 - Grøn
  fløy il:1 - blå
  fløy il:2 - blå
  sindal if:2 - grøn
  skibsby Højene if:2 - hvid

  AIK Vejgaard - Rød
  Afbud 5 - Sort
  Dronninglund if:1 - bordeux
  FFI:1 - blå
  Farsund IL:1 - Hvitt/Grønn
  Greipstad IL:1 - blå/gul
  Halsen IF:1 - Rød
  Hammel GF:HGF 1 - rød/blå stribet
  Hjørring Håndbold - Rød
  Randers KFUM - Hvid
  Støvring Håndbold:1 - Blå
  Søgne Håndballklubb:1 - Blå
  fløy il:1 - blå
  ik-våg - hvit/grønn
  Østervrå if - Rød

P14C:Piger C 14 år    (23 hold af max 24)
P16A:Piger A 16 år    (10 hold af max 24)

  Backa HK - Röd
  Dronninglund if:2 - bordeux
  Farsund IL:2 - Hvitt/Grønn
  Farsund IL:3 - Hvitt/Grønn
  Greipstad IL:2 - blå/gul
  Hadsten Håndbold:1 - blå/orange
  Hadsten Håndbold:2 - blå/orange
  Halsen IF:2 - Rød
  Halsen IF:3 - Rød
  Hammel GF:HGF 2 - rød/blå stribet
  Hana IL:1 - Gul
  Hana IL:2 - Gul
  Hana IL:3 - Gul
  Hjallerup IF - Blå
  Hurup HK - Rød
  Høvdingen IL - Blå
  Kristiansand IF - Hvit/Blå
  Støvring Håndbold:2 - Blå
  Søgne Håndballklubb:2 - Blå
  Tornby IF - Blå
  Visse If - Grøn
  fløy il:2 - blå
  sindal if - grøn

  Forus og Gausel:1 - Hvit
  Greipstad IL:1 - blå/gul
  Hadsten Håndbold:1 - blå/orange
  Halsen IF:1 - Rød
  Hammel GF - rød/blå stribet
  Hjørring Håndbold - Rød
  Randesund IL:1 - Grønn
  Svenstrup Godthåb IF - Grøn
  Søndermarken IK, Viborg:1 - Blå
  Team Vadum-Aabybro - Grå

P16C:Piger C 16 år    (8 hold af max 24)
 

  Forus og Gausel:2 - Hvit
  Hana IL - Gul
  Randers KFUM - Hvid
  Randesund IL:2 - Grønn
  Søndermarken IK, Viborg:2 - Blå
  Visse If - Grøn
  fløy il - blå
  sindal if - grøn

Website powered by Tournament Software