Statistik - Cup No.1 2019

Välj sortering:

Sen.uppd: 2019-07-16 10:06:48

Typ B 10 (8) B 11 (8) B 12 (8) B 13 B 13 (8) B 14 B 15 B 15 (8) B 16 B 17 B 19 G 12 (8) G 13 G 14 G 15 G 15 (8) G 16 G 18 Totalt
Antal lag 7 11 12 19 11 19 21 5 7 8 5 6 6 5 6 7 5 4 164
Antal gjorda mål 161 172 187 266 164 223 319 91 119 91 35 30 63 39 56 73 83 57 2229
Antal spel. matcher 26 34 40 58 34 61 64 14 26 26 14 16 17 14 19 22 14 14 513
Snitt mål/match 6.2 5.1 4.7 4.6 4.8 3.7 5 6.5 4.6 3.5 2.5 1.9 3.7 2.8 2.9 3.3 5.9 4.1 4.3
Ant oavgjorda matcher 1 1 4 2 8 5 2 1 4 1 8 11 1 49
Ant vunna efter straffar 1 1 2 2 3 1 1 1 1 13
Ant vunna efter förlängning 0
Antal ospelade matcher 0


Top 10 största vinsterna

Klass Grupp/SS Hemmalag Bortalag Resultat
B 15 Group 4  Store Bergan Fotball 2, Norway  Elite Bornholm, Denmark 0 - 16
B 10 (8) Group 1  Bangsbo Freja 1, Denmark  Bangsbo Freja 2, Denmark 0 - 13
B 13 Group 4  Texans Dallas, USA  Frederikshavn fi Omega, Denmark 13 - 0
B 15 Group 3  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Ås IL 1, Norway 0 - 13
B 17 Gruppe 2  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  TikiTaka Academy, Nigeria 0 - 13
B 13 (8) Group 2  Bangsbo Freja 1, Denmark  Bremerhaven, Germany 1 - 13
G 15 (8) Group 1  FfI Frederikshavn I, Denmark  Bjerkreim IL, Norway 0 - 12
B 14 PO-group A 1  Store Bergan Fotball 2, Norway  IF Skjold Sæby, Denmark 0 - 12
G 16 Group 1  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  Ås IL, Norway 0 - 12
B 10 (8) Group 1  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Bangsbo Freja 2, Denmark 1 - 12


Top 10 matcher med flest mål

Klass Grupp/SS Hemmalag Bortalag Resultat
B 15 (8) Playoff game  Kambo IL, Norway  Bremerhaven, Germany 9 - 10
B 15 Group 4  Store Bergan Fotball 2, Norway  Elite Bornholm, Denmark 0 - 16
B 13 (8) Group 2  Bangsbo Freja 1, Denmark  Bremerhaven, Germany 1 - 13
B 10 (8) Group 1  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Bangsbo Freja 2, Denmark 1 - 12
B 13 Group 4  Texans Dallas, USA  Frederikshavn fi Omega, Denmark 13 - 0
B 15 Group 3  FfI Frederikshavn 2, Denmark  Ås IL 1, Norway 0 - 13
B 10 (8) Group 1  Bangsbo Freja 1, Denmark  Bangsbo Freja 2, Denmark 0 - 13
B 17 Gruppe 2  Kvissel-Ravnshøj IF, Denmark  TikiTaka Academy, Nigeria 0 - 13
B 15 (8) Group 1  Kambo IL, Norway  Dahle/Nordlandet, Norway 7 - 5
B 14 PO-group A 1  Store Bergan Fotball 2, Norway  IF Skjold Sæby, Denmark 0 - 12