Skinnarcupen 2022 [archived]

1 till 3 Juli 2022

Målskyttar

Klass Lag Nr Namn Antal mål
F 13/14 Valbo FF svart 9 Elsa Lättman 7
Enviken/Sundborn 47 Freja Eriksson 6
Slätta SK 10 Elin Kruse 5
Valbo FF röd 12 Indra Stefansson
Valbo FF röd 7 Eira Johannesson
Valbo FF röd 10 Ellie Bergström 4
Vikarby IK 17 Nikki Nehrman
Enviken/Sundborn 35 Isabelle Kihlbom 3
Korsnäs IF FK 13 Ida Ludvigsson
Malungs IF 20 Elin Lissel
Slätta SK 4 Simone Ramlinger
Östansbo IS:1 12 Kajsa Remes
Filipstads FF:F13 15 Lisa Schönnberg 2
Malungs IF 5 Maja Matsson
Malungs IF 9 Sally Gyllenvåg
Malungs IF 21 Ksanet Ykaalo
Slätta SK 7 Kyra Ollas
Slätta SK 77 Karin Pernhall
Slätta SK 20 Lova Nilsson
Valbo FF röd 9 Elsa Lättman
Valbo FF röd 5 Alva Vikström
Vikarby IK 12 Tuva Mans
Östansbo IS:1 11 Thea Björklund
Enviken/Sundborn 49 Elina Staffas 1
Enviken/Sundborn 31 Rebecka Davidsson
Enviken/Sundborn 36 Vida Strand
Korsnäs IF FK 16 Hanna Bergström
Korsnäs IF FK 59 Agnes Liss Berglund
Korsnäs IF FK 58 Julia Lindén Sparring
Korsnäs IF FK 0
Malungs IF 19 Nadia Teklemariam Zera
Malungs IF 10 Rut Habtom Teklesenbet
Slätta SK 2 Alma Asp
Slätta SK 9 Amanda Carlborg
Valbo FF röd 13 Alvie Bergström
Valbo FF röd 15 Ebba Åberg
Valbo FF röd 14 Lisa Östblom
Valbo FF svart 16 Sigrid Henriksson Hillman
Valbo FF svart 14 Lisa Östblom
Valbo FF svart 29 Emmelina Sundqvist
Valbo FF svart 11 Stina Östblom
Valbo FF svart 23 Nellie Sundqvist
Vikarby IK 4 Elvy Magnusson
Vikarby IK 16 Moa Åkersten
Östansbo IS:1 7 Alicia Hedin
Östansbo IS:2 3 Isabelle Abedahad
Östansbo IS:2 0
Östansbo IS:2 10 Nora Hinz
Östansbo IS:2 28 Elvira Lopes Saxberg
P 13/14 Malungs IF 11 Andre Eriksson 12
Envikens if 77 Ted Wahlén 7
Slätta SK Gul 9 Victor Hiertner-Johansson
Slätta SK Svart 25 Zion Hjortskog Olsen 5
IFK Ölme 4 Hugo Vallhagen 4
Malungs IF:2 8 Yasin Amiri
Slätta SK Svart 18 Malte Masth
Slätta SK Svart 36 Albin Foberg
Envikens if 52 charlie Wahlén 3
Slätta SK Svart 26 Simon Fellbrink
Slätta SK Svart 30 William Asp
Svärdsjö/Sundborn 10 Elias Johansson
IFK Ölme 16 Love Rudsberg 2
IFK Ölme 7 Emil Johansson
IFK Ölme 29 Oliver Liljeson
Malungs IF 12 Yonatan C
Svärdsjö/Sundborn 21 Oscar Sunnerback
Envikens if 76 Victor Gafvels Nyrén 1
Envikens if 21 Sven Karlsson
IFK Ölme 6 Arvid Pollack
IFK Ölme 3 Hugo Kärlin
IFK Ölme 5 Gustav Hesselius
IFK Ölme 10 Alex Eriksson
IFK Ölme 9 Jordan Andersson
Malungs IF 18 Osama
Malungs IF:2 10 Mahdi Soleymani
Malungs IF:2 12 Simon Lekare
Slätta SK Gul 5 Noel Nord
Slätta SK Gul 21 Sviatoslav Chemodanov
Slätta SK Svart 8 Sigge Zättlin
Slätta SK Svart 4 Anton Jacobsson
Slätta SK Svart 13 Love Tenn
Slätta SK Svart 0
Slätta SK Svart 3 Filip Ericson
Sundborns GOIF 20 Herman Forsberg
Svärdsjö/Sundborn 9 Zigge Boman