Website powered by

Rødspætte Cup 2019

18 bis 22 Apr

Endspiele B» U14 Pig : U14 Piger 04-05 »

1/32-Finale
1/16-Finale
Achtelfinale
Viertelfinale
Halbfinale
Finale
 BK Heid:1
5
So 21/4 08:00 Arena Nord 3   
 BK Heid:2
6
 Bremerhaven:2
17 vl
So 21/4 08:00 Arena Nord 4   
 Ramnes IF:2
16
 Stenungsunds HK:2
11
So 21/4 08:00 Idrætshallen   
 Sæby HK:1
13
 HTS/BW96 Handball:2
7
So 21/4 08:00 Badmintonhallen   
 Strandby/Elling IF:3
19
 SV Henstedt-Ulzburg:1
14
So 21/4 08:00 Abildgaardhall   
 TSVE 1890 Bielefeld
18
 Glassverket IF:2
7
So 21/4 08:00 Bannerslundhall   
 Ramnes IF
18
 TuS 97 Bielefeld-Jöllenbeck
3
So 21/4 08:00 Strandby Skoleh   
 Stord:2
16
 Konnerud IL:1
5
So 21/4 08:00 Ravnshøjhall   
 VfL Bad Schwartau:2
3
 Lysekils HK
9
So 21/4 08:00 Sæby Fritid A   
 Nordby IL:2
10
 HTU:2
11
So 21/4 08:00 Sæby Fritid B   
 Sæby HK:2
1
 Eidsvold IF
7
So 21/4 08:00 Nordjyllandhall   
 Tårs/Østervrå
10
 KFUM Trollhättan
13
So 21/4 08:00 Østervråhallen   
 Vegårshei IL
18
 Gulset IF:2
5
So 21/4 08:00 Dybvadhallen   
 Mölndals HF
11
 Buxtehuder SV:2
11
So 21/4 08:35 Arena Nord 3   
 Frederikshavn FI:2
5
 Sandned Håndball klubb:2
6
So 21/4 08:35 Arena Nord 4   
 HUK Håndbold
7
 Ålgård:1
10
So 21/4 08:35 Idrætshallen   
 Stenungsunds HK:3
6
 Ålgård:2
9
So 21/4 10:55 Arena Nord 3   
 BK Heid:2
11
 Stord:1
19
So 21/4 10:55 Arena Nord 4   
 Bremerhaven:2
4
 Langhus Håndball:1
18
So 21/4 10:55 Idrætshallen   
 Sæby HK:1
11
 Tibro HK
12
So 21/4 10:55 Badmintonhallen   
 Strandby/Elling IF:3
9
 SV Henstedt-Ulzburg:2
11 vl
So 21/4 10:55 Abildgaardhall   
 TSVE 1890 Bielefeld
10
 Kärra HF:2
6
So 21/4 10:55 Bannerslundhall   
 Ramnes IF
13
 Pargas IF
16
So 21/4 10:55 Strandby Skoleh   
 Stord:2
4
 AMTV Hamburg
19
So 21/4 10:55 Ravnshøjhall   
 Konnerud IL:1
3
 Hk Aranäs
14
So 21/4 10:55 Sæby Fritid A   
 Nordby IL:2
10
 Askim IF
17
So 21/4 10:55 Sæby Fritid B   
 HTU:2
11
 Lüner SV Handball
10
So 21/4 10:55 Nordjyllandhall   
 Tårs/Østervrå
8
 Nordby IL:1
6
So 21/4 10:55 Østervråhallen   
 Vegårshei IL
17
 Frederikshavn FI:1
10
So 21/4 10:55 Dybvadhallen   
 Mölndals HF
9
 HTS/BW96 Handball:1
16
So 21/4 11:30 Arena Nord 3   
 Buxtehuder SV:2
5
 Bremerhaven:1
16
So 21/4 11:30 Arena Nord 4   
 HUK Håndbold
7
 Ålgård:1
11
So 21/4 13:50 Arena Nord 3   
 BK Heid:2
8
 Stord:1
12
So 21/4 13:50 Arena Nord 4   
 Langhus Håndball:1
10
 Tibro HK
15
So 21/4 13:50 Idrætshallen   
 SV Henstedt-Ulzburg:2
8
 Ramnes IF
6
So 21/4 13:50 Badmintonhallen   
 Pargas IF
9
 AMTV Hamburg
9
So 21/4 13:50 Abildgaardhall   
 Hk Aranäs
23
 Askim IF
8
So 21/4 13:50 Bannerslundhall   
 Lüner SV Handball
15
 Vegårshei IL
8
So 21/4 13:50 Strandby Skoleh   
 Frederikshavn FI:1
17
 HTS/BW96 Handball:1
15
So 21/4 14:25 Arena Nord 3   
 Bremerhaven:1
23
 Ålgård:1
17
So 21/4 16:45 Arena Nord 3   
 Stord:1
15
 Tibro HK
10
So 21/4 16:45 Arena Nord 4   
 Pargas IF
5
 Hk Aranäs
3
So 21/4 16:45 Idrætshallen   
 Lüner SV Handball
7
 Frederikshavn FI:1
9
So 21/4 17:20 Abildgaardhall   
 Bremerhaven:1
11
 Ålgård:1
11
So 21/4 19:40 Arena Nord 3   
 Tibro HK
13
 Lüner SV Handball
13
So 21/4 20:15 Arena Nord 3   
 Bremerhaven:1
14
 Tibro HK
10
Mo 22/4 09:30 Badmintonhallen   
 Bremerhaven:1
17
 Bremerhaven:1
 Tibro HK