Website powered by

Rødspætte Cup 2019

18 zu 22 Apr

Endspiele B» U14 Pig : U14 Piger 04-05 »

1/32-Finale
1/16-Finale
Achtelfinale
Viertelfinale
Halbfinale
Finale
  BK Heid:1
5
So 21/4 08:00   
  BK Heid:2
6
  Bremerhaven:2
17 et
So 21/4 08:00   
  Ramnes IF:2
16
  Stenungsunds HK:2
11
So 21/4 08:00   
  Sæby HK:1
13
  HTS/BW96 Handball:2
7
So 21/4 08:00   
  Strandby/Elling IF:3
19
  SV Henstedt-Ulzburg:1
14
So 21/4 08:00   
  TSVE 1890 Bielefeld
18
  Glassverket IF:2
7
So 21/4 08:00   
  Ramnes IF
18
  TuS 97 Bielefeld-Jöllenbeck
3
So 21/4 08:00   
  Stord:2
16
  Konnerud IL:1
5
So 21/4 08:00   
  VfL Bad Schwartau:2
3
  Lysekils HK
9
So 21/4 08:00   
  Nordby IL:2
10
  HTU:2
11
So 21/4 08:00   
  Sæby HK:2
1
  Eidsvold IF
7
So 21/4 08:00   
  Tårs/Østervrå
10
  KFUM Trollhättan
13
So 21/4 08:00   
  Vegårshei IL
18
  Gulset IF:2
5
So 21/4 08:00   
  Mölndals HF
11
  Buxtehuder SV:2
11
So 21/4 08:35   
  Frederikshavn FI:2
5
  Sandned Håndball klubb:2
6
So 21/4 08:35   
  HUK Håndbold
7
  Ålgård:1
10
So 21/4 08:35   
  Stenungsunds HK:3
6
  Ålgård:2
9
So 21/4 10:55   
  BK Heid:2
11
  Stord:1
19
So 21/4 10:55   
  Bremerhaven:2
4
  Langhus Håndball:1
18
So 21/4 10:55   
  Sæby HK:1
11
  Tibro HK
12
So 21/4 10:55   
  Strandby/Elling IF:3
9
  SV Henstedt-Ulzburg:2
11 et
So 21/4 10:55   
  TSVE 1890 Bielefeld
10
  Kärra HF:2
6
So 21/4 10:55   
  Ramnes IF
13
  Pargas IF
16
So 21/4 10:55   
  Stord:2
4
  AMTV Hamburg
19
So 21/4 10:55   
  Konnerud IL:1
3
  Hk Aranäs
14
So 21/4 10:55   
  Nordby IL:2
10
  Askim IF
17
So 21/4 10:55   
  HTU:2
11
  Lüner SV Handball
10
So 21/4 10:55   
  Tårs/Østervrå
8
  Nordby IL:1
6
So 21/4 10:55   
  Vegårshei IL
17
  Frederikshavn FI:1
10
So 21/4 10:55   
  Mölndals HF
9
  HTS/BW96 Handball:1
16
So 21/4 11:30   
  Buxtehuder SV:2
5
  Bremerhaven:1
16
So 21/4 11:30   
  HUK Håndbold
7
  Ålgård:1
11
So 21/4 13:50   
  BK Heid:2
8
  Stord:1
12
So 21/4 13:50   
  Langhus Håndball:1
10
  Tibro HK
15
So 21/4 13:50   
  SV Henstedt-Ulzburg:2
8
  Ramnes IF
6
So 21/4 13:50   
  Pargas IF
9
  AMTV Hamburg
9
So 21/4 13:50   
  Hk Aranäs
23
  Askim IF
8
So 21/4 13:50   
  Lüner SV Handball
15
  Vegårshei IL
8
So 21/4 13:50   
  Frederikshavn FI:1
17
  HTS/BW96 Handball:1
15
So 21/4 14:25   
  Bremerhaven:1
23
  Ålgård:1
17
So 21/4 16:45   
  Stord:1
15
  Tibro HK
10
So 21/4 16:45   
  Pargas IF
5
  Hk Aranäs
3
So 21/4 16:45   
  Lüner SV Handball
7
  Frederikshavn FI:1
9
So 21/4 17:20   
  Bremerhaven:1
11
  Ålgård:1
11
So 21/4 19:40   
  Tibro HK
13
  Lüner SV Handball
13
So 21/4 20:15   
  Bremerhaven:1
14
  Tibro HK
10
Mo 22/4 09:30   
  Bremerhaven:1
17
  Bremerhaven:1
  Tibro HK