KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Slutspel» P07 » Slutspel

Slutspel
Matchnr Typ Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
5282 A-16-dels:02 Lör 2020-01-18 15:15 STAFFANSTORP United:Blå   -  Eslövs Bollklubb:Svart  GLENTONS E1 2 - 1 
5283 A-16-dels:04 Lör 2020-01-18 15:15 IFK Malmö P07 Blå   -  Åhus HBK:Vit  SELECT E2 0 - 1 
5284 A-16-dels:05 Lör 2020-01-18 15:15 Dösjöbro IF:2   -  Listerby Ik  MIO A 2 - 1 
5285 A-16-dels:06 Lör 2020-01-18 15:15 Ifö Bromölla IF:1   -  Wä IF:Orange  ABK D 3 - 1 
5286 A-16-dels:07 Lör 2020-01-18 15:30 STAFFANSTORP United:Vit   -  Lönsboda GoIF  GLENTONS E1 1 - 3 
5287 A-16-dels:08 Lör 2020-01-18 15:30 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Lövestads Idrottsförening:1  SELECT E2 2 - 1 
5288 A-16-dels:09 Lör 2020-01-18 15:30 Uppåkra IF:Grön   -  Husie IF  MIO A 1 - 0 
5289 A-16-dels:10 Lör 2020-01-18 15:30 Hillerød Fodbold:Svart   -  Eslövs Bollklubb:Röd  ABK D 1 - 0 
5296 A-16-dels:11 Lör 2020-01-18 16:00 IFK Knislinge:1   -  BK Skjold:Hvid  MIO A 1 - 0 
5297 A-16-dels:12 Lör 2020-01-18 16:00 Åsum bk:1   -  FC Rosengård  ABK D 4 - 2 
5298 A-16-dels:14 Lör 2020-01-18 16:15 Kulladals FF:Vit   -  Glumslövs Fotbollsförening  GLENTONS E1 1 - 2 
5299 A-16-dels:16 Lör 2020-01-18 16:15 Kristianstad FC:Blå   -  Kristianstad FC:Orange  SELECT E2 4 - 0 
5305 A-8-dels:01 Lör 2020-01-18 17:00 Nosaby Idrottsförening:blå   -  STAFFANSTORP United:Blå  GLENTONS E1 2 - 0 
5306 A-8-dels:02 Lör 2020-01-18 17:00 IFK Hässleholm:Gul   -  Åhus HBK:Vit  SELECT E2 1 - 0 
5307 A-8-dels:03 Lör 2020-01-18 17:00 Dösjöbro IF:2   -  Ifö Bromölla IF:1  MIO A 0 - 5 
5308 A-8-dels:04 Lör 2020-01-18 17:00 Lönsboda GoIF   -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul  ABK D 0 - 1 
5309 A-8-dels:07 Lör 2020-01-18 17:15 Sjöbo IF   -  Glumslövs Fotbollsförening  GLENTONS E1 2 - 1 
5310 A-8-dels:08 Lör 2020-01-18 17:15 Åhus HBK:Röd   -  Kristianstad FC:Blå  SELECT E2 4 - 1 
5311 A-8-dels:06 Lör 2020-01-18 17:15 IFK Knislinge:1   -  Åsum bk:1  MIO A 1 - 2 
5312 A-8-dels:05 Lör 2020-01-18 17:15 Uppåkra IF:Grön   -  Hillerød Fodbold:Svart  ABK D 1 - 2 
5319 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-18 18:00 Nosaby Idrottsförening:blå   -  IFK Hässleholm:Gul  GLENTONS E1 0 - 2 
5320 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-18 18:00 Ifö Bromölla IF:1   -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul  SELECT E2 1 - 2 
5321 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-18 18:00 Sjöbo IF   -  Åhus HBK:Röd  MIO A 1 - 2 es 
5322 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-18 18:00 Hillerød Fodbold:Svart   -  Åsum bk:1  ABK D 4 - 0 
5329 A-semifinal:01 Lör 2020-01-18 18:45 IFK Hässleholm:Gul   -  Eskilsminne Idrottsförening:Gul  GLENTONS E1 3 - 0 
5330 A-semifinal:02 Lör 2020-01-18 18:45 Hillerød Fodbold:Svart   -  Åhus HBK:Röd  SELECT E2 1 - 3 
5333 A-final Lör 2020-01-18 19:15 IFK Hässleholm:Gul   -  Åhus HBK:Röd  GLENTONS E1 1 - 2 
5334 A-3.e pris Lör 2020-01-18 19:15 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -  Hillerød Fodbold:Svart  SELECT E2 1 - 3