Plac.matcher per klass» P14 »
Matchnr | Typ | Datum | Tid | Lag | plan | Arena | Resultat | Vinnare till: | Förlorare till: | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
564 | Plac. match 1 (5-8) | Lör 2019-07-27 | 16:00 | Bjärreds IF:Blå | - | Veberöds AIF | Plan D (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP D | 1 - 2 | Match om 5-6:e | Match om 7-8:e |
565 | Plac. match 5 (9-16) | Lör 2019-07-27 | 16:00 | New York FA Euro | - | Lunds BK:Gul | Plan E (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP E | 0 - 3 | Plac. match 9 (9-12) | Plac. match 11 (13-16) |
569 | Plac. match 6 (9-16) | Lör 2019-07-27 | 17:00 | Krokeks IF:KIF | - | Högaborgs BK | Plan 10 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 10 | 3 - 0 wo | Plac. match 9 (9-12) | Plac. match 11 (13-16) |
570 | Plac. match 17 (21-2 | Lör 2019-07-27 | 17:00 | Tomelilla IF | - | Svärtinge SK:2 | Plan 11 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 11 | 1 - 2 | Match om 21-22:e | Match om 23-24:e |
571 | Plac. match 18 (21-2 | Lör 2019-07-27 | 17:00 | Vinbergs IF | - | Asarums IF:Blå | Plan 12 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 12 | 1 - 0 | Match om 21-22:e | Match om 23-24:e |
575 | Plac. match 21 (25-3 | Lör 2019-07-27 | 17:00 | Ekerö IK:Vit | - | Ekerö IK:Blå | Plan C (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP C | 1 - 0 | Plac. match 25 (25-28) | Plac. match 27 (29-32) |
576 | Plac. match 22 (25-3 | Lör 2019-07-27 | 17:00 | Bjärreds IF:Röd | - | Sövestads IF | Plan D (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP D | 4 - 0 | Plac. match 25 (25-28) | Plac. match 27 (29-32) |
577 | Plac. match 23 (25-3 | Lör 2019-07-27 | 17:00 | Ekets GoIF | - | Svärtinge SK:1 | Plan E (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP E | 0 - 1 | Plac. match 26 (25-28) | Plac. match 28 (29-32) |
581 | Plac. match 24 (25-3 | Lör 2019-07-27 | 18:00 | Linköping Kenty | - | Staffanstorp United:Blå | Plan 5 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 5 | 1 - 6 | Plac. match 26 (25-28) | Plac. match 28 (29-32) |
582 | Plac. match 7 (9-16) | Lör 2019-07-27 | 18:00 | Eneby BK | - | Svedala IF | Plan 4 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 4 | 3 - 4 | Plac. match 10 (9-12) | Plac. match 12 (13-16) |
584 | Plac. match 8 (9-16) | Lör 2019-07-27 | 18:00 | Lunds BK:Vit | - | Hjulsbro IK | Plan 9 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 9 | 7 - 8 es | Plac. match 10 (9-12) | Plac. match 12 (13-16) |
583 | Plac. match 2 (5-8) | Lör 2019-07-27 | 19:00 | Sölvesborgs GOIF | - | Falkenbergs FF:2 | Plan 9 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 9 | 1 - 3 | Match om 5-6:e | Match om 7-8:e |
592 | Plac. match 9 (9-12) | Lör 2019-07-27 | 19:00 | Lunds BK:Gul | - | Krokeks IF:KIF | Plan 5 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 5 | 2 - 3 es | Match om 9-10:e | Match om 11-12:e |
593 | Plac. match 11 (13-1 | Lör 2019-07-27 | 19:00 | New York FA Euro | - | Högaborgs BK | Plan 4 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 4 | 3 - 0 wo | Match om 13-14:e | Match om 15-16:e |
726 | Plac. match 10 (9-12 | Sön 2019-07-28 | 10:00 | Svedala IF | - | Hjulsbro IK | Plan C (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP C | 1 - 2 | Match om 9-10:e | Match om 11-12:e |
661 | Match om 23-24:e | Sön 2019-07-28 | 12:00 | Tomelilla IF | - | Asarums IF:Blå | Plan 4 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 4 | 3 - 1 | ||
664 | Match om 21-22:e | Sön 2019-07-28 | 12:00 | Svärtinge SK:2 | - | Vinbergs IF | Plan 9 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 9 | 2 - 4 | ||
707 | Plac. match 25 (25-2 | Sön 2019-07-28 | 14:00 | Ekerö IK:Vit | - | Bjärreds IF:Röd | Plan 10 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 10 | 4 - 1 | Match om 25-26:e | Match om 27-28:e |
708 | Plac. match 27 (29-3 | Sön 2019-07-28 | 14:00 | Ekerö IK:Blå | - | Sövestads IF | Plan 11 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 11 | Match om 29-30 | Match om 31-32:e | |
709 | Plac. match 26 (25-2 | Sön 2019-07-28 | 14:00 | Svärtinge SK:1 | - | Staffanstorp United:Blå | Plan 12 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 12 | 5 - 4 | Match om 25-26:e | Match om 27-28:e |
716 | Match om 5-6:e | Sön 2019-07-28 | 14:00 | Veberöds AIF | - | Falkenbergs FF:2 | Plan C (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP C | 0 - 3 | ||
717 | Plac. match 28 (29-3 | Sön 2019-07-28 | 14:00 | Ekets GoIF | - | Linköping Kenty | Plan D (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP D | 0 - 1 | Match om 29-30 | Match om 31-32:e |
718 | Match om 7-8:e | Sön 2019-07-28 | 14:00 | Bjärreds IF:Blå | - | Sölvesborgs GOIF | Plan E (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP E | 1 - 3 es | ||
728 | Plac. match 12 (13-1 | Sön 2019-07-28 | 15:00 | Eneby BK | - | Lunds BK:Vit | Plan 11 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 11 | 3 - 1 | Match om 13-14:e | Match om 15-16:e |
762 | Match om 11-12:e | Sön 2019-07-28 | 15:00 | Lunds BK:Gul | - | Svedala IF | Plan 9 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 9 | 1 - 2 | ||
742 | Match om 31-32:e | Sön 2019-07-28 | 16:00 | Förl.Plac. match 27 (29-32) | - | Ekets GoIF | Plan 5 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 5 | |||
744 | Match om 29-30 | Sön 2019-07-28 | 16:00 | Vinn.Plac. match 27 (29-32) | - | Linköping Kenty | Plan C (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP C | |||
748 | Match om 25-26:e | Sön 2019-07-28 | 16:00 | Ekerö IK:Vit | - | Svärtinge SK:1 | Plan 12 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 12 | 5 - 6 es | ||
755 | Match om 27-28:e | Sön 2019-07-28 | 16:00 | Bjärreds IF:Röd | - | Staffanstorp United:Blå | Plan D (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP D | |||
757 | Match om 13-14:e | Sön 2019-07-28 | 17:00 | New York FA Euro | - | Eneby BK | Plan 3 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 3 | 3 - 1 | ||
758 | Match om 15-16:e | Sön 2019-07-28 | 17:00 | Högaborgs BK | - | Lunds BK:Vit | Plan 10 (HA) 9-manna | Halmstad Arena 10 | 0 - 3 wo | ||
761 | Match om 9-10:e | Sön 2019-07-28 | 17:00 | Krokeks IF:KIF | - | Hjulsbro IK | Plan D (SIP) 9-manna | Skedalaheds IP D | 0 - 3 wo |