Kampe
Kampnr | Række | Pulje | Dato | Tid | hold | Bane | Arena | Resultat | SMS | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
119 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:15 | LKB Gistrup | - | Vodskov IF (U5) | Bane 5 | |||
116 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | IF Fremad Nørhalne 1 | - | Hals FS 1 | Bane 4 | |||
117 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Skalborg SK 2 | - | Vodskov IF | Bane 5 | |||
118 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:15 | IF Fremad Nørhalne 2 | - | Skalborg SK 1 | Bane 4 | |||
114 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:45 | Skalborg SK 1 | - | LKB Gistrup | Bane 4 | |||
115 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:45 | Vodskov IF (U5) | - | Hals FS 2 | Bane 5 | |||
113 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:30 | Vodskov IF | - | Gug B. | Bane 5 | |||
111 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:15 | Hals FS 2 | - | IF Fremad Nørhalne 2 | Bane 5 | |||
112 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:30 | Hals FS 1 | - | Skalborg SK 2 | Bane 4 | |||
109 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Gug B. | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 5 | |||
110 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:15 | Skalborg SK 1 | - | Vodskov IF (U5) | Bane 4 | |||
108 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Hals FS 1 | - | Vodskov IF | Bane 4 | |||
103 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:15 | Hals FS 2 | - | Skalborg SK 1 | Bane 5 | |||
104 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:30 | Vodskov IF | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 4 | |||
105 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:30 | Skalborg SK 2 | - | Gug B. | Bane 5 | |||
106 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:45 | Vodskov IF (U5) | - | IF Fremad Nørhalne 2 | Bane 4 | |||
335 | D08B | A-3.e plads | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 14:00 | Brønderslev IF 2 | - | Vodskov IF 1 | Bane 11 | 1 - 0 | ||
334 | D08B | A-Finale | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 14:00 | Vodskov IF 2 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 10 | 2 - 0 | ||
328 | D08B | Plac. kamp 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:40 | TSV 1 | - | Brønderslev IF 1 | Bane 12 | 0 - 3 | ||
329 | D08B | Plac. kamp 4 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:40 | Vadum IF | - | TSV 3 (Sulsted) | Bane 13 | 0 - 1 | ||
330 | D08B | Plac. kamp 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:00 | Hals FS 2 | - | Skalborg SK | Bane 12 | 1 - 2 | ||
331 | D08B | Plac. kamp 3 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:00 | Vestbjerg IF | - | AaB | Bane 13 | 0 - 3 | ||
332 | D08B | A-Semifinal:01 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:20 | Brønderslev IF 2 | - | Vodskov IF 2 | Bane 8 | 0 - 1 | ||
333 | D08B | A-Semifinal:02 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:20 | Nørresundby FB 1 | - | Vodskov IF 1 | Bane 9 | 4 - 0 | ||
327 | D08B | A-Kvartsfinal:04 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:40 | Vodskov IF 1 | - | Hals FS 1 | Bane 11 | 3 - 2 es | ||
324 | D08B | A-Kvartsfinal:01 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:40 | Brønderslev IF 2 | - | TSV 2 | Bane 8 | 2 - 0 | ||
325 | D08B | A-Kvartsfinal:02 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:40 | Jetsmark IF | - | Nørresundby FB 1 | Bane 9 | 1 - 3 | ||
326 | D08B | A-Kvartsfinal:03 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:40 | Vodskov IF 2 | - | Nørresundby FB 2 | Bane 10 | 2 - 1 | ||
323 | D08B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Jetsmark IF | - | Skalborg SK | Bane 13 | 2 - 0 | ||
319 | D08B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Brønderslev IF 2 | - | TSV 1 | Bane 8 | 2 - 0 | ||
320 | D08B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Nørresundby FB 1 | - | Hals FS 2 | Bane 9 | 3 - 1 | ||
321 | D08B | Gruppe 4 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | AaB | - | Vodskov IF 1 | Bane 10 | 1 - 2 | ||
322 | D08B | Gruppe 4 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | TSV 3 (Sulsted) | - | Nørresundby FB 2 | Bane 11 | 0 - 5 | ||
318 | D08B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:40 | Brønderslev IF 1 | - | TSV 2 | Bane 13 | 3 - 7 | ||
317 | D08B | Gruppe 3 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:40 | Vodskov IF 2 | - | Vestbjerg IF | Bane 9 | 5 - 0 | ||
316 | D08B | Gruppe 3 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:40 | Vadum IF | - | Hals FS 1 | Bane 8 | 0 - 5 | ||
313 | D08B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Brønderslev IF 1 | - | Jetsmark IF | Bane 13 | 0 - 6 | ||
314 | D08B | Gruppe 4 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:20 | Vodskov IF 1 | - | Nørresundby FB 2 | Bane 12 | 2 - 0 | ||
315 | D08B | Gruppe 4 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:20 | AaB | - | TSV 3 (Sulsted) | Bane 13 | 3 - 3 | ||
307 | D08B | Gruppe 4 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:20 | Nørresundby FB 2 | - | AaB | Bane 13 | 3 - 0 | ||
308 | D08B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:40 | TSV 2 | - | Skalborg SK | Bane 13 | 3 - 1 | ||
309 | D08B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | TSV 1 | - | Hals FS 2 | Bane 8 | 0 - 7 | ||
310 | D08B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Brønderslev IF 2 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 9 | 2 - 1 | ||
311 | D08B | Gruppe 3 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Hals FS 1 | - | Vestbjerg IF | Bane 11 | 1 - 0 | ||
312 | D08B | Gruppe 3 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Vadum IF | - | Vodskov IF 2 | Bane 12 | 0 - 5 | ||
306 | D08B | Gruppe 4 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:20 | Vodskov IF 1 | - | TSV 3 (Sulsted) | Bane 12 | 4 - 0 | ||
305 | D08B | Gruppe 3 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:20 | Vestbjerg IF | - | Vadum IF | Bane 9 | 2 - 0 | ||
304 | D08B | Gruppe 3 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:20 | Hals FS 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 8 | 1 - 2 | ||
505 | D10A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:40 | Brønderslev IF 1 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 10 | 1 - 3 | ||
504 | D10A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:00 | Nørresundby FB 1 | - | TSV 1 | Bane 10 | 0 - 1 | ||
503 | D10A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:20 | TSV 1 | - | Brønderslev IF 1 | Bane 10 | 2 - 1 | ||
500 | D10A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:20 | Brønderslev IF 1 | - | TSV 1 | Bane 10 | 1 - 0 | ||
501 | D10A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | TSV 1 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 10 | 0 - 1 | ||
502 | D10A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:40 | Nørresundby FB 1 | - | Brønderslev IF 1 | Bane 10 | 1 - 0 | ||
611 | D10B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:20 | Vodskov IF 2 | - | TSV 2 | Bane 12 | 3 - 2 | ||
612 | D10B | A-Semifinal:01 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:20 | Nørresundby FB 3 | - | TSV 2 | Bane 10 | 2 - 1 | ||
613 | D10B | A-Semifinal:02 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:20 | Vodskov IF 2 | - | Vodskov IF 1 | Bane 11 | 2 - 3 es | ||
614 | D10B | Plac. kamp 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:20 | Brønderslev IF 2 | - | VHG/GS 1 | Bane 12 | 1 - 5 | ||
615 | D10B | Plac. kamp 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:20 | VHG/GS 2 | - | Nørresundby FB 2 | Bane 13 | 3 - 1 | ||
616 | D10B | A-Finale | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 14:00 | Nørresundby FB 3 | - | Vodskov IF 1 | Bane 8 | 4 - 2 | ||
617 | D10B | A-3.e plads | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 14:00 | TSV 2 | - | Vodskov IF 2 | Bane 9 | 1 - 2 es | ||
610 | D10B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:20 | Vodskov IF 1 | - | VHG/GS 2 | Bane 9 | 2 - 1 | ||
609 | D10B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:20 | Nørresundby FB 3 | - | Brønderslev IF 2 | Bane 8 | 1 - 0 | ||
608 | D10B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Nørresundby FB 2 | - | VHG/GS 1 | Bane 12 | 1 - 1 | ||
607 | D10B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:20 | Nørresundby FB 2 | - | Vodskov IF 2 | Bane 11 | 1 - 3 | ||
606 | D10B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:20 | VHG/GS 1 | - | TSV 2 | Bane 10 | 1 - 1 | ||
605 | D10B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:20 | Nørresundby FB 3 | - | Vodskov IF 1 | Bane 9 | 0 - 0 | ||
600 | D10B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:20 | Brønderslev IF 2 | - | Vodskov IF 1 | Bane 11 | 2 - 2 | ||
601 | D10B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:40 | VHG/GS 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 8 | 2 - 4 | ||
602 | D10B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:40 | TSV 2 | - | Nørresundby FB 2 | Bane 9 | 1 - 0 | ||
901 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | Aalborg KFUM 2 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 16 | 0 - 0 | ||
911 | D12A | A-3.e plads | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:20 | TSV 1 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 16 | 3 - 1 | ||
910 | D12A | A-Finale | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:20 | Aalborg Chang 1 | - | Aalborg KFUM 2 | Bane15 | 3 - 4 es | ||
909 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:40 | TSV 1 | - | Vodskov IF 1 | Bane 16 | 4 - 0 | ||
908 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:40 | Aalborg Chang 1 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane15 | 0 - 0 | ||
907 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Vodskov IF 1 | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 16 | 0 - 5 | ||
906 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Aalborg KFUM 1 | - | TSV 1 | Bane15 | 0 - 2 | ||
905 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:20 | Aalborg KFUM 2 | - | Aalborg Chang 1 | Bane 16 | 0 - 4 | ||
904 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:20 | Aalborg KFUM 1 | - | Vodskov IF 1 | Bane15 | 1 - 0 | ||
903 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:40 | TSV 1 | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 16 | 1 - 2 | ||
902 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:40 | Vodskov IF 1 | - | Aalborg Chang 1 | Bane15 | 0 - 4 | ||
1009 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:00 | TSV 3 | - | Aalborg KFUM 3 | Bane 16 | 0 - 2 | ||
1010 | D12B | A-Finale | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:40 | Aalborg Chang 2 | - | Aalborg KFUM 3 | Bane15 | 0 - 1 | ||
1011 | D12B | A-3.e plads | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:40 | Vodskov IF 2 | - | TSV 3 | Bane 16 | 4 - 5 es | ||
1007 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:20 | Aalborg KFUM 3 | - | Vodskov IF 2 | Bane 16 | 1 - 2 | ||
1008 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:00 | TSV 2 | - | Aalborg Chang 2 | Bane15 | 0 - 1 | ||
1003 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | TSV 3 | - | Vodskov IF 2 | Bane 16 | 1 - 1 | ||
1004 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:40 | Aalborg Chang 2 | - | Aalborg KFUM 3 | Bane15 | 2 - 0 | ||
1005 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:40 | Vodskov IF 2 | - | TSV 2 | Bane 16 | 1 - 1 | ||
1006 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:20 | Aalborg Chang 2 | - | TSV 3 | Bane15 | 2 - 0 | ||
1129 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:15 | Støvring IF 2 | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 3 | |||
1123 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:45 | Aalborg KFUM 1 | - | Langholt SK | Bane 3 | |||
1124 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Støvring IF 1 | - | Hals FS (U5) 2 | Bane 1 | |||
1125 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | Vodskov IF 1 | - | IF Fremad Nørhalne | Bane 2 | |||
1126 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:00 | IF Fremad Nørhalne 2 | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 3 | |||
1127 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:15 | Aalborg KFUM 1 | - | Hals FS (U5) 1 | Bane 1 | |||
1128 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:15 | Langholt SK | - | Vodskov IF 2 | Bane 2 | |||
1122 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:45 | Støvring IF 2 | - | Hals FS (U5) 1 | Bane 2 | |||
1121 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:45 | Vodskov IF 2 | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 1 | |||
1115 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:15 | IF Fremad Nørhalne 1 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 1 | |||
1116 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:15 | Vodskov IF 2 | - | Støvring IF 2 | Bane 2 | |||
1117 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:15 | Hals FS (U5) 1 | - | Langholt SK | Bane 3 | |||
1118 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:30 | IF Fremad Nørhalne | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 1 | |||
1119 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:30 | IF Fremad Nørhalne 2 | - | Hals FS (U5) 2 | Bane 2 | |||
1120 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:30 | Støvring IF 1 | - | Vodskov IF 1 | Bane 3 | |||
1114 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Hals FS (U5) 2 | - | Vodskov IF 1 | Bane 3 | |||
1108 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:30 | Støvring IF 1 | - | IF Fremad Nørhalne 2 | Bane 3 | |||
1109 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:45 | Hals FS (U5) 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 1 | |||
1110 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:45 | Langholt SK | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 2 | |||
1111 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:45 | Aalborg KFUM 1 | - | Støvring IF 2 | Bane 3 | |||
1112 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Aalborg KFUM 2 | - | Støvring IF 1 | Bane 1 | |||
1113 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | IF Fremad Nørhalne | - | IF Fremad Nørhalne 2 | Bane 2 | |||
1107 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:30 | Vodskov IF 1 | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 2 | |||
1104 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:15 | IF Fremad Nørhalne 1 | - | Hals FS (U5) 1 | Bane 2 | |||
1105 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:15 | Støvring IF 2 | - | Langholt SK | Bane 3 | |||
1106 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:30 | Hals FS (U5) 2 | - | IF Fremad Nørhalne | Bane 1 | |||
1300 | P08 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | Vodskov IF 1 | - | Langholt SK | Bane 10 | 0 - 11 | ||
1301 | P08 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | Brønderslev IF 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 11 | 7 - 0 | ||
1302 | P08 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:40 | Langholt SK | - | Brønderslev IF 2 | Bane 10 | 1 - 3 | ||
1303 | P08 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:40 | Vodskov IF 2 | - | Skalborg SK | Bane 12 | 0 - 3 | ||
1304 | P08 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:40 | Brønderslev IF 2 | - | Vodskov IF 1 | Bane 11 | 4 - 0 | ||
1305 | P08 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:40 | Skalborg SK | - | Brønderslev IF 1 | Bane 12 | 0 - 4 | ||
1306 | P08 | Kval.kamp 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:20 | Skalborg SK | - | Vodskov IF 1 | Bane 11 | 4 - 0 | ||
1307 | P08 | Kval.kamp 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 12:20 | Langholt SK | - | Vodskov IF 2 | Bane 13 | 7 - 0 | ||
1308 | P08 | A-Semifinal:01 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:00 | Brønderslev IF 1 | - | Langholt SK | Bane 8 | 0 - 2 | ||
1309 | P08 | A-Semifinal:02 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:00 | Brønderslev IF 2 | - | Skalborg SK | Bane 9 | 1 - 0 | ||
1312 | P08 | A-3.e plads | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:40 | Brønderslev IF 1 | - | Skalborg SK | Bane 9 | 0 - 1 | ||
107 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:45 | LKB Gistrup | - | Hals FS 2 | Bane 5 | |||
102 | D06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:15 | IF Fremad Nørhalne 2 | - | LKB Gistrup | Bane 4 | |||
100 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | IF Fremad Nørhalne 1 | - | Skalborg SK 2 | Bane 4 | |||
101 | D06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | Gug B. | - | Hals FS 1 | Bane 5 | |||
303 | D08B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | Skalborg SK | - | Brønderslev IF 1 | Bane 13 | 6 - 1 | ||
302 | D08B | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | TSV 2 | - | Jetsmark IF | Bane 12 | 1 - 2 | ||
301 | D08B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | Hals FS 2 | - | Brønderslev IF 2 | Bane 9 | 0 - 3 | ||
300 | D08B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | TSV 1 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 8 | 0 - 6 | ||
604 | D10B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:20 | Brønderslev IF 2 | - | VHG/GS 2 | Bane 8 | 2 - 0 | ||
603 | D10B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:40 | VHG/GS 2 | - | Nørresundby FB 3 | Bane 11 | 1 - 3 | ||
900 | D12A | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | Aalborg Chang 1 | - | TSV 1 | Bane15 | 2 - 0 | ||
1002 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 11:00 | Aalborg KFUM 3 | - | TSV 2 | Bane15 | 3 - 0 | ||
1000 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:20 | TSV 2 | - | TSV 3 | Bane15 | 0 - 2 | ||
1001 | D12B | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:20 | Vodskov IF 2 | - | Aalborg Chang 2 | Bane 16 | 0 - 1 | ||
1103 | P06 | Gruppe 2 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:15 | Vodskov IF 2 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 1 | |||
1101 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | Aalborg KFUM 2 | - | Hals FS (U5) 2 | Bane 2 | |||
1102 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | IF Fremad Nørhalne 2 | - | Vodskov IF 1 | Bane 3 | |||
1100 | P06 | Gruppe 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 10:00 | IF Fremad Nørhalne | - | Støvring IF 1 | Bane 1 | |||
1311 | P08 | A-Finale | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:40 | Langholt SK | - | Brønderslev IF 2 | Bane 8 | 2 - 0 | ||
1310 | P08 | Plac. kamp 1 | Lør 25.06.2022 | Lør 25.06.2022 | 13:00 | Vodskov IF 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 11 | 0 - 2 | ||
803 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:40 | Jetsmark IF | - | Vejgaard B 2 | Bane 17 | 3 - 1 | ||
709 | D11A | A-3.e plads | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Vodskov IF | - | TSV | Bane 16 | 2 - 1 | ||
264 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:00 | Vestbjerg IF - Gul | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 5 | |||
263 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:00 | St. Restrup IF 2 | - | Svenstrup Godthåb IF 1 | Bane 4 | |||
261 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:30 | Svenstrup Godthåb IF 1 | - | Vestbjerg IF - Gul | Bane 4 | |||
262 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:30 | Aalborg KFUM 2 | - | Vester Hassing GF 2 | Bane 5 | |||
260 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Svenstrup Godthåb IF 6 | - | Storvorde/Sejlflod B. 2 | Bane 6 | |||
259 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Hjallerup IF 2 | - | Svenstrup Godthåb IF 2 | Bane 5 | |||
258 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Vester Hassing GF 2 | - | St. Restrup IF 2 | Bane 4 | |||
257 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:45 | Aalborg KFUM 3 | - | Hjallerup IF 3 | Bane 6 | |||
255 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:45 | Vester Hassing GF 3 | - | Svenstrup Godthåb IF 4 | Bane 4 | |||
256 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:45 | IF Fremad Nørhalne 1 | - | Storvorde/Sejlflod B. 1 | Bane 5 | |||
254 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:45 | Vodskov IF 2 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 3 | |||
253 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:45 | Vester Hassing GF 1 | - | Svenstrup Godthåb IF 3 | Bane 2 | |||
252 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:45 | Vestbjerg IF - Sort | - | St. Restrup IF 3 | Bane 1 | |||
251 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:30 | Hjallerup IF 1 | - | IF Fremad Nørhalne 2 | Bane 3 | |||
250 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:30 | Vodskov IF 1 | - | Svenstrup Godthåb IF 5 | Bane 2 | |||
249 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:30 | Aalborg KFUM 4 | - | St. Restrup IF 1 | Bane 1 | |||
248 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:15 | Storvorde/Sejlflod B. 2 | - | Hals FS | Bane 6 | |||
247 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:15 | Svenstrup Godthåb IF 1 | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 5 | |||
246 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:15 | Vestbjerg IF - Gul | - | Vester Hassing GF 2 | Bane 4 | |||
243 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Vodskov IF 2 | - | St. Restrup IF 3 | Bane 4 | |||
244 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Vestbjerg IF - Sort | - | Vester Hassing GF 1 | Bane 5 | |||
245 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Svenstrup Godthåb IF 2 | - | Svenstrup Godthåb IF 6 | Bane 6 | |||
242 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Aalborg KFUM 4 | - | Vodskov IF 1 | Bane 3 | |||
241 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Hjallerup IF 1 | - | St. Restrup IF 1 | Bane 2 | |||
240 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Svenstrup Godthåb IF 5 | - | IF Fremad Nørhalne 2 | Bane 1 | |||
239 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:45 | Svenstrup Godthåb IF 3 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 6 | |||
238 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:45 | Vester Hassing GF 3 | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 5 | |||
237 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:45 | Aalborg KFUM 3 | - | Svenstrup Godthåb IF 4 | Bane 4 | |||
236 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:45 | Storvorde/Sejlflod B. 1 | - | Hjallerup IF 3 | Bane 3 | |||
235 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:45 | Aalborg KFUM 2 | - | St. Restrup IF 2 | Bane 2 | |||
234 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:45 | Vester Hassing GF 2 | - | Svenstrup Godthåb IF 1 | Bane 1 | |||
231 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:15 | Svenstrup Godthåb IF 2 | - | Storvorde/Sejlflod B. 2 | Bane 4 | |||
232 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:15 | Hals FS | - | Hjallerup IF 2 | Bane 5 | |||
233 | D07 | Gruppe 5 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:15 | St. Restrup IF 2 | - | Vestbjerg IF - Gul | Bane 6 | |||
230 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:15 | St. Restrup IF 3 | - | Vester Hassing GF 1 | Bane 3 | |||
229 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:15 | Svenstrup Godthåb IF 3 | - | Vodskov IF 2 | Bane 2 | |||
228 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:15 | Aalborg KFUM 1 | - | Vestbjerg IF - Sort | Bane 1 | |||
227 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Svenstrup Godthåb IF 4 | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 6 | |||
226 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Storvorde/Sejlflod B. 1 | - | Aalborg KFUM 3 | Bane 5 | |||
225 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Hjallerup IF 3 | - | Vester Hassing GF 3 | Bane 4 | |||
224 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | St. Restrup IF 1 | - | Vodskov IF 1 | Bane 3 | |||
223 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Svenstrup Godthåb IF 5 | - | Hjallerup IF 1 | Bane 2 | |||
222 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | IF Fremad Nørhalne 2 | - | Aalborg KFUM 4 | Bane 1 | |||
221 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:45 | Svenstrup Godthåb IF 6 | - | Hals FS | Bane 5 | |||
220 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:45 | Storvorde/Sejlflod B. 2 | - | Hjallerup IF 2 | Bane 4 | |||
219 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:45 | Vestbjerg IF - Sort | - | Vodskov IF 2 | Bane 3 | |||
218 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:45 | Vester Hassing GF 1 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 2 | |||
217 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:45 | St. Restrup IF 3 | - | Svenstrup Godthåb IF 3 | Bane 1 | |||
216 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:30 | Vester Hassing GF 3 | - | Aalborg KFUM 3 | Bane 6 | |||
215 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:30 | IF Fremad Nørhalne 1 | - | Hjallerup IF 3 | Bane 5 | |||
214 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:30 | Svenstrup Godthåb IF 4 | - | Storvorde/Sejlflod B. 1 | Bane 4 | |||
213 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:30 | Aalborg KFUM 4 | - | Hjallerup IF 1 | Bane 3 | |||
212 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:30 | Vodskov IF 1 | - | IF Fremad Nørhalne 2 | Bane 2 | |||
211 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:30 | St. Restrup IF 1 | - | Svenstrup Godthåb IF 5 | Bane 1 | |||
206 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:15 | Svenstrup Godthåb IF 3 | - | Vestbjerg IF - Sort | Bane 1 | |||
207 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:15 | Aalborg KFUM 1 | - | St. Restrup IF 3 | Bane 2 | |||
208 | D07 | Gruppe 3 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:15 | Vodskov IF 2 | - | Vester Hassing GF 1 | Bane 3 | |||
209 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:15 | Hjallerup IF 2 | - | Svenstrup Godthåb IF 6 | Bane 4 | |||
1609 | D09A | A-3.e plads | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Hjallerup IF 1 | - | Brønderslev IF 1 | Bane 11 | 1 - 2 | ||
1607 | D09A | A-Semifinal:02 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:20 | Aalborg KFUM 1 | - | Brønderslev IF 1 | Bane 9 | 2 - 0 | ||
1608 | D09A | A-Finale | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Aalborg KFUM 2 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 10 | 1 - 2 | ||
1606 | D09A | A-Semifinal:01 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:20 | Aalborg KFUM 2 | - | Hjallerup IF 1 | Bane 8 | 2 - 0 | ||
1600 | D09A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:20 | Brønderslev IF 1 | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 10 | 0 - 1 | ||
1601 | D09A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:20 | Aalborg KFUM 1 | - | Hjallerup IF 1 | Bane 11 | 2 - 1 | ||
1602 | D09A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Brønderslev IF 1 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 10 | 1 - 3 | ||
1603 | D09A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Hjallerup IF 1 | - | Aalborg KFUM 2 | Bane 11 | 0 - 1 | ||
1604 | D09A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:40 | Hjallerup IF 1 | - | Brønderslev IF 1 | Bane 8 | 0 - 2 | ||
418 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:40 | TSV (Sulsted) | - | Aalborg KFUM 3 | Bane 10 | 0 - 2 | ||
708 | D11A | A-Finale | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Vejgaard B 1 | - | Hjallerup IF | Bane15 | 0 - 1 | ||
405 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:40 | Nørresundby FB 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 9 | 3 - 0 | ||
406 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:40 | Aalborg KFUM 4 | - | Vadum IF | Bane 10 | 5 - 0 | ||
407 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:40 | Nørresundby FB 2 | - | Brønderslev IF 2 | Bane 11 | 0 - 1 | ||
408 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:20 | Aalborg KFUM 3 | - | Brønderslev IF 3 | Bane 8 | 1 - 2 | ||
409 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:20 | Vodskov IF 2 | - | TSV (Sulsted) | Bane 9 | 2 - 0 | ||
410 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:20 | Vodskov IF 1 | - | Aalborg KFUM 4 | Bane 10 | 3 - 1 | ||
411 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:20 | Brønderslev IF 2 | - | Vadum IF | Bane 11 | 3 - 1 | ||
412 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Vodskov IF 1 | - | Nørresundby FB 2 | Bane 8 | 2 - 0 | ||
413 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Aalborg KFUM 4 | - | Brønderslev IF 2 | Bane 9 | 2 - 2 | ||
414 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Aalborg KFUM 3 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 10 | 0 - 1 | ||
415 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Brønderslev IF 3 | - | Vodskov IF 2 | Bane 11 | 0 - 1 | ||
416 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:40 | Vadum IF | - | Vodskov IF 1 | Bane 8 | 0 - 3 | ||
417 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:40 | Nørresundby FB 2 | - | Aalborg KFUM 4 | Bane 9 | 1 - 4 | ||
400 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | TSV (Sulsted) | - | Nørresundby FB 1 | Bane 8 | 1 - 2 | ||
401 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Vodskov IF 2 | - | Aalborg KFUM 3 | Bane 9 | 2 - 0 | ||
402 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Vadum IF | - | Nørresundby FB 2 | Bane 10 | 1 - 2 | ||
707 | D11A | A-Semifinal:02 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:20 | Hjallerup IF | - | TSV | Bane 17 | 3 - 0 | ||
706 | D11A | A-Semifinal:01 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:20 | Vejgaard B 1 | - | Vodskov IF | Bane 16 | 2 - 1 | ||
705 | D11A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:40 | Vodskov IF | - | Vejgaard B 1 | Bane 17 | 1 - 1 | ||
702 | D11A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | TSV | - | Vejgaard B 1 | Bane15 | 0 - 3 | ||
703 | D11A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Hjallerup IF | - | Vodskov IF | Bane 16 | 3 - 2 | ||
704 | D11A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:40 | Hjallerup IF | - | TSV | Bane 16 | 2 - 1 | ||
811 | D11B | A-3.e plads | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:20 | AaB | - | Hjallerup IF | Bane 16 | 3 - 1 | ||
810 | D11B | A-Finale | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:20 | Jetsmark IF | - | SIV Saltum | Bane15 | 3 - 1 | ||
809 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:40 | Jetsmark IF | - | Hjallerup IF | Bane 17 | 3 - 0 | ||
808 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:40 | SIV Saltum | - | AaB | Bane15 | 3 - 1 | ||
807 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Hjallerup IF | - | Vejgaard B 2 | Bane 16 | 2 - 0 | ||
806 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | AaB | - | Jetsmark IF | Bane15 | 0 - 2 | ||
805 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:20 | Vejgaard B 2 | - | SIV Saltum | Bane 17 | 1 - 2 | ||
801 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Vejgaard B 2 | - | AaB | Bane 16 | 0 - 0 | ||
1201 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:30 | Vodskov IF 2 | - | Brønderslev IF 1 | Bane 2 | |||
1202 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:30 | Aabybro IF | - | Støvring IF 1 | Bane 3 | |||
1203 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:30 | Vodskov IF 1 | - | Langholt SK | Bane 4 | |||
1204 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:30 | Brønderslev IF 2 | - | Nibe B | Bane 5 | |||
1205 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:30 | Nørresundby FB 2 | - | Støvring IF 2 | Bane 6 | |||
1206 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:15 | Brønderslev IF 1 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 1 | |||
1207 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:15 | Støvring IF 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 2 | |||
1208 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:15 | LKB Gistrup | - | Aabybro IF | Bane 3 | |||
1209 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:30 | Nibe B | - | Vodskov IF 1 | Bane 4 | |||
1210 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:30 | Støvring IF 2 | - | Brønderslev IF 2 | Bane 5 | |||
1211 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:30 | Langholt SK | - | Nørresundby FB 2 | Bane 6 | |||
1212 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Vodskov IF 2 | - | LKB Gistrup | Bane 1 | |||
1213 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Nørresundby FB 1 | - | Aabybro IF | Bane 2 | |||
1214 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Brønderslev IF 1 | - | Støvring IF 1 | Bane 3 | |||
1215 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:15 | Brønderslev IF 2 | - | Langholt SK | Bane 1 | |||
1216 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:15 | Vodskov IF 1 | - | Nørresundby FB 2 | Bane 2 | |||
1217 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:15 | Nibe B | - | Støvring IF 2 | Bane 3 | |||
1218 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:30 | Nørresundby FB 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 1 | |||
1219 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:30 | Aabybro IF | - | Brønderslev IF 1 | Bane 2 | |||
1220 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:30 | LKB Gistrup | - | Støvring IF 1 | Bane 3 | |||
1221 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:45 | Vodskov IF 1 | - | Brønderslev IF 2 | Bane 1 | |||
1222 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:45 | Nørresundby FB 2 | - | Nibe B | Bane 2 | |||
1223 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:45 | Langholt SK | - | Støvring IF 2 | Bane 3 | |||
1224 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:00 | LKB Gistrup | - | Brønderslev IF 1 | Bane 1 | |||
1225 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:00 | Støvring IF 1 | - | Nørresundby FB 1 | Bane 2 | |||
1226 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:00 | Aabybro IF | - | Vodskov IF 2 | Bane 3 | |||
1227 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:15 | Langholt SK | - | Nibe B | Bane 1 | |||
1409 | P09 | A-3.e plads | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Vodskov IF 2 | - | Dronninglund IF | Bane 9 | 2 - 0 | ||
1408 | P09 | A-Finale | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Vodskov IF 1 | - | TSV | Bane 8 | 3 - 1 | ||
1406 | P09 | A-Semifinal:01 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:20 | Vodskov IF 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 10 | 2 - 0 | ||
1407 | P09 | A-Semifinal:02 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:20 | Dronninglund IF | - | TSV | Bane 11 | 1 - 3 | ||
1405 | P09 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:40 | Vodskov IF 2 | - | TSV | Bane 11 | 1 - 2 | ||
1404 | P09 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:40 | Dronninglund IF | - | Vodskov IF 1 | Bane 10 | 0 - 3 | ||
1403 | P09 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Dronninglund IF | - | Vodskov IF 2 | Bane 9 | 1 - 1 | ||
1402 | P09 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Vodskov IF 1 | - | TSV | Bane 8 | 2 - 0 | ||
1510 | P12 | A-3.e plads | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:40 | Støvring IF 2 | - | Støvring IF 1 | Bane15 | 1 - 0 | ||
1511 | P12 | A-Finale | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:40 | Vodskov IF | - | TSV 1 | Bane 16 | 4 - 3 | ||
1504 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:20 | Støvring IF 1 | - | Vodskov IF | Bane 16 | 0 - 0 | ||
1505 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:40 | TSV 1 | - | TSV 2 | Bane15 | 2 - 0 | ||
1506 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:00 | Støvring IF 1 | - | Støvring IF 2 | Bane 17 | 0 - 1 | ||
1507 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:20 | Vodskov IF | - | TSV 1 | Bane15 | 2 - 1 | ||
1508 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:40 | TSV 2 | - | Støvring IF 1 | Bane 16 | 0 - 0 | ||
1509 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:00 | Støvring IF 2 | - | Vodskov IF | Bane 17 | 0 - 0 | ||
1503 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:00 | Støvring IF 2 | - | TSV 1 | Bane 17 | 0 - 0 | ||
1502 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:40 | Vodskov IF | - | TSV 2 | Bane 16 | 4 - 0 | ||
1501 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:20 | TSV 1 | - | Støvring IF 1 | Bane15 | 1 - 0 | ||
210 | D07 | Gruppe 4 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:15 | Hals FS | - | Svenstrup Godthåb IF 2 | Bane 5 | |||
200 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Svenstrup Godthåb IF 5 | - | Aalborg KFUM 4 | Bane 1 | |||
201 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | IF Fremad Nørhalne 2 | - | St. Restrup IF 1 | Bane 2 | |||
202 | D07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Hjallerup IF 1 | - | Vodskov IF 1 | Bane 3 | |||
203 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Storvorde/Sejlflod B. 1 | - | Vester Hassing GF 3 | Bane 4 | |||
204 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Hjallerup IF 3 | - | Svenstrup Godthåb IF 4 | Bane 5 | |||
205 | D07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Aalborg KFUM 3 | - | IF Fremad Nørhalne 1 | Bane 6 | |||
1605 | D09A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:40 | Aalborg KFUM 2 | - | Aalborg KFUM 1 | Bane 9 | 1 - 0 | ||
404 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:40 | Brønderslev IF 3 | - | TSV (Sulsted) | Bane 8 | 0 - 1 | ||
403 | D09B | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | Brønderslev IF 2 | - | Vodskov IF 1 | Bane 11 | 1 - 2 | ||
802 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:40 | Hjallerup IF | - | SIV Saltum | Bane15 | 1 - 2 | ||
804 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:20 | AaB | - | Hjallerup IF | Bane15 | 4 - 1 | ||
800 | D11B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | SIV Saltum | - | Jetsmark IF | Bane15 | 0 - 1 | ||
1229 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:15 | Nørresundby FB 2 | - | Brønderslev IF 2 | Bane 3 | |||
1228 | P07 | Gruppe 2 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 14:15 | Støvring IF 2 | - | Vodskov IF 1 | Bane 2 | |||
1400 | P09 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:20 | Vodskov IF 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 8 | 2 - 0 | ||
1401 | P09 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:20 | TSV | - | Dronninglund IF | Bane 9 | 0 - 2 | ||
1500 | P12 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:00 | TSV 2 | - | Støvring IF 2 | Bane 17 | 0 - 0 | ||
1200 | P07 | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 11:30 | Nørresundby FB 1 | - | LKB Gistrup | Bane 1 | |||
423 | D09B | A-3.e plads | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:50 | Aalborg KFUM 4 | - | Vodskov IF 1 | Bane 9 | 5 - 6 es | ||
421 | D09B | A-Semifinal:02 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:20 | Vodskov IF 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 9 | 2 - 3 es | ||
422 | D09B | A-Finale | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:50 | Nørresundby FB 1 | - | Vodskov IF 2 | Bane 8 | 0 - 1 | ||
420 | D09B | A-Semifinal:01 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 13:20 | Nørresundby FB 1 | - | Aalborg KFUM 4 | Bane 8 | 3 - 2 | ||
419 | D09B | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 12:40 | Nørresundby FB 1 | - | Brønderslev IF 3 | Bane 11 | 0 - 0 | ||
701 | D11A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:20 | Vejgaard B 1 | - | Hjallerup IF | Bane 17 | 2 - 0 | ||
700 | D11A | Gruppe 1 | Søn 26.06.2022 | Søn 26.06.2022 | 10:20 | TSV | - | Vodskov IF | Bane 16 | 2 - 1 |