Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
108 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 16:45 LB07:Svart  -  Uppåkra IF ICA Maxi Trelleborg  
3 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 Kulladals FF:Blå  -  Svedala IF Trelleborgs Energi  
4 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 Trelleborgs FF:Blå  -  Oxie SK:Vit Trelleborg AB  
30 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 Oxie SK:Vit  -  Svedala IF RSA  
32 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Svedala IF  -  Trelleborgs FF:Blå ICA Maxi Trelleborg  
35 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 Trelleborgs FF:Blå  -  Kulladals FF:Blå Trelleborgs Hamn  
43 P12 S Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 Kulladals FF:Blå  -  Oxie SK:Vit Mellby Gård  
52 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 12:00 Kulladals FF:Orange  -  Bjärred IF:Blå RRC Rail  
54 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 IFK Berga:Blå  -  Trelleborgs FF:Vit TrelleborgsHem  
53 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 12:30 BK Höllviken:BKHRöd  -  Önnereds IK Trelleborg AB  
46 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 09:30 Önnereds IK  -  Kulladals FF:Orange RSA  
48 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 10:15 Bjärred IF:Blå  -  Önnereds IK TrelleborgsHem  
29 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 Malmö City FC:SvartVit  -  Bjärred IF:3 Visit Trelleborg  
28 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 Malmö City FC:SvartVit  -  IFK Berga:Blå Trelleborgs Hamn  
26 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Trelleborgs FF:Vit  -  Malmö City FC:SvartVit TrelleborgsHem  
27 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 Bjärred IF:3  -  Trelleborgs FF:Vit Trelleborg AB  
25 P12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 Bjärred IF:3  -  IFK Berga:Blå RRC Rail  
23 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 12:00 Råå Idrottsförening:Ljusblå  -  Bjärred IF:grön ICA Maxi Trelleborg  
24 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 12:30 Blentarps BK  -  IFK Berga:Vit Mellby Gård  
22 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 10:45 Råå Idrottsförening:Ljusblå  -  Blentarps BK Trelleborgs Energi  
21 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 10:15 Bjärred IF:grön  -  IFK Berga:Vit Mellby Gård  
20 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 09:30 IFK Berga:Vit  -  Råå Idrottsförening:Ljusblå Trelleborgs Hamn  
19 P12 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 09:00 Bjärred IF:grön  -  Blentarps BK Visit Trelleborg  
18 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 12:30 Ramlösa Södra IF:Vit  -  Öja FF RRC Rail  
14 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 09:30 Öja FF  -  Oxie SK:Svart Visit Trelleborg  
15 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 10:15 BK Höllviken:BKHSvart  -  Öja FF RSA  
16 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 10:45 Oxie SK:Svart  -  Ramlösa Södra IF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
17 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 12:00 Oxie SK:Svart  -  BK Höllviken:BKHSvart Mellby Gård  
38 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Råå Idrottsförening:Vit  -  skanör - falsterbo if:VIT Trelleborg AB  
36 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 Ramlösa Södra IF:Svart  -  Råå Idrottsförening:Vit Trelleborgs Hamn  
34 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 skanör - falsterbo if:VIT  -  Ramlösa Södra IF:Svart RSA  
33 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 Malmö City FC:Svart  -  Råå Idrottsförening:Vit Visit Trelleborg  
31 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 Malmö City FC:Svart  -  Ramlösa Södra IF:Svart ICA Maxi Trelleborg  
40 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 Trelleborgs FF:Vit  -  Södra Sandby IF F2010 TrelleborgsHem  
41 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 Trelleborgs FF:Vit  -  Blentarps BK Trelleborg AB  
42 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 Södra Sandby IF F2010  -  Malmö FF:Vit Visit Trelleborg  
37 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 Blentarps BK  -  Södra Sandby IF F2010 Trelleborg AB  
39 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 Blentarps BK  -  Malmö FF:Vit RRC Rail  
2 F12 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Malmö FF:Vit  -  Trelleborgs FF:Vit RRC Rail  
49 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 10:45 Kulladals FF  -  Virum-Sorgenfri BK:Vit RRC Rail  
50 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:45 Trelleborgs FF:Röd  -  Virum-Sorgenfri BK:Grön Visit Trelleborg  
47 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 10:15 BK Höllviken:Röd  -  Uppåkra IF Trelleborgs Hamn  
45 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:30 Uppåkra IF  -  Trelleborgs FF:Röd Trelleborgs Energi  
44 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 09:00 BK Höllviken:Vit  -  Virum-Sorgenfri BK:Vit RSA  
12 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 12:30 Virum-Sorgenfri BK:Vit  -  Eskilsminne IF Trelleborgs Energi  
11 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 12:00 Kulladals FF  -  BK Höllviken:Vit RSA  
9 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 10:15 BK Höllviken:Vit  -  Eskilsminne IF ICA Maxi Trelleborg  
8 F12 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 09:30 Eskilsminne IF  -  Kulladals FF Mellby Gård  
13 P12 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 09:00 BK Höllviken:BKHSvart  -  Ramlösa Södra IF:Vit Trelleborgs Hamn  
7 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 09:00 Bjärred IF:Blå  -  BK Höllviken:BKHRöd Trelleborgs Energi  
10 P12 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 10:45 Kulladals FF:Orange  -  BK Höllviken:BKHRöd Mellby Gård  
5 P12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 skanör - falsterbo if:VIT  -  Malmö City FC:Svart Trelleborgs Energi  
6 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:30 Virum-Sorgenfri BK:Grön  -  Uppåkra IF ICA Maxi Trelleborg  
1 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 09:00 BK Höllviken:Röd  -  Virum-Sorgenfri BK:Grön TrelleborgsHem  
78 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 16:45 IFK Simrishamn:Vit  -  BK Olympic:12 Visit Trelleborg  
77 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:45 IFK Simrishamn:Blå  -  Råå IF:ljusblå Trelleborgs Hamn  
76 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:45 Malmö City FC:1  -  Asarums IF/FK:Blå Trelleborg AB  
74 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 16:15 Råå IF:ljusblå:2  -  Trelleborgs FF:Vit TrelleborgsHem  
75 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 16:45 Malmö City FC:2  -  Asarums IF/FK:Vit Mellby Gård  
73 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:15 Hittarps IK:Vit  -  FC Trelleborg:Grön ICA Maxi Trelleborg  
72 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 16:15 Mörrums GoIS FK  -  FC Trelleborg:Rosa Trelleborg AB  
63 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 14:30 FC Trelleborg:Grön  -  Asarums IF/FK:Blå Mellby Gård  
64 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 14:30 Trelleborgs FF:Blå  -  Råå IF:ljusblå Trelleborgs Energi  
65 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 14:30 FC Trelleborg:Rosa  -  BK Olympic:12 RSA  
66 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 14:30 Trelleborgs FF:Vit  -  Asarums IF/FK:Vit ICA Maxi Trelleborg  
67 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 15:00 Mörrums GoIS FK  -  IFK Simrishamn:Vit Trelleborgs Kommun  
68 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 15:00 Råå IF:ljusblå:2  -  Malmö City FC:2 Trelleborgs Energi  
69 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 15:00 Hittarps IK:Vit  -  Malmö City FC:1 Trelleborgs Hamn  
70 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 15:00 BK Höllviken:Gul  -  IFK Simrishamn:Blå RSA  
71 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:15 BK Höllviken:Gul  -  Trelleborgs FF:Blå Mellby Gård  
62 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:45 Råå IF:ljusblå  -  BK Höllviken:Gul Trelleborgs Kommun  
55 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:15 FC Trelleborg:Grön  -  Malmö City FC:1 Trelleborgs Energi  
56 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 13:15 FC Trelleborg:Rosa  -  IFK Simrishamn:Vit Trelleborgs Hamn  
57 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 13:15 Trelleborgs FF:Vit  -  Malmö City FC:2 RSA  
58 P11 M Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:15 Trelleborgs FF:Blå  -  IFK Simrishamn:Blå TrelleborgsHem  
59 P11 M Grupp 3 Lör 2022-10-22 13:45 BK Olympic:12  -  Mörrums GoIS FK Mellby Gård  
90 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:45 FC Trelleborg:Gul  -  Lilla Torg FF:Blå TrelleborgsHem  
89 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:45 FC Trelleborg:Blå  -  Trelleborgs FF:Röd RSA  
88 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:15 Gislövs IF  -  BK Höllviken:Orange Trelleborgs Hamn  
87 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:15 Ystads IF FF:Vit  -  BK Höllviken:Blå Trelleborgs Kommun  
86 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 15:00 Gislövs IF  -  FC Trelleborg:Gul Trelleborg AB  
85 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 15:00 Ystads IF FF:Vit  -  FC Trelleborg:Blå Mellby Gård  
84 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 14:30 BK Höllviken:Orange  -  Lilla Torg FF:Blå Visit Trelleborg  
83 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 14:30 BK Höllviken:Blå  -  Trelleborgs FF:Röd Trelleborg AB  
79 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:15 BK Höllviken:Blå  -  FC Trelleborg:Blå Visit Trelleborg  
80 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:15 BK Höllviken:Orange  -  FC Trelleborg:Gul ICA Maxi Trelleborg  
105 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 16:15 Finja IF  -  Trelleborgs FF:Röd Visit Trelleborg  
106 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:45 LB07:Röd  -  Kulladals FF Trelleborgs Kommun  
107 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:45 Trelleborgs FF:Blå  -  Ödåkra IF Trelleborgs Energi  
104 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 16:15 FC Rosengård  -  Furulunds IK:2 RSA  
99 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 14:30 Furulunds IK:1  -  Kulladals FF Trelleborgs Kommun  
100 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 15:00 Råå IF  -  LB07:Röd Visit Trelleborg  
101 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 15:00 FC Rosengård  -  Trelleborgs FF:Blå ICA Maxi Trelleborg  
102 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 15:00 Finja IF  -  LB07:Svart TrelleborgsHem  
103 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 16:15 Råå IF  -  Furulunds IK:1 Trelleborgs Energi  
98 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 14:30 Furulunds IK:2  -  Ödåkra IF TrelleborgsHem  
91 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 13:15 Trelleborgs FF:Röd  -  LB07:Svart Mellby Gård  
92 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:15 Furulunds IK:1  -  LB07:Röd Trelleborgs Kommun  
93 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:15 Furulunds IK:2  -  Trelleborgs FF:Blå Trelleborg AB  
94 F11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:45 Ödåkra IF  -  FC Rosengård Trelleborgs Hamn  
95 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 13:45 Uppåkra IF  -  Finja IF RSA  
61 P11 M Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:45 Asarums IF/FK:Blå  -  Hittarps IK:Vit Visit Trelleborg  
60 P11 M Grupp 4 Lör 2022-10-22 13:45 Asarums IF/FK:Vit  -  Råå IF:ljusblå:2 Trelleborg AB  
81 P11 L Grupp 2 Lör 2022-10-22 13:45 Lilla Torg FF:Blå  -  Gislövs IF Trelleborgs Energi  
97 F11 L Grupp 3 Lör 2022-10-22 14:30 Trelleborgs FF:Röd  -  Uppåkra IF Trelleborgs Hamn  
96 F11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:45 Kulladals FF  -  Råå IF TrelleborgsHem  
51 F12 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 12:00 Trelleborgs FF:Röd  -  BK Höllviken:Röd TrelleborgsHem  
82 P11 L Grupp 1 Lör 2022-10-22 13:45 Trelleborgs FF:Röd  -  Ystads IF FF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
227 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 16:45 Skurups AIF  -  Kvarnby IK VA-Gruppen  
144 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 12:30 Höörs IS:Vit  -  Gislövs IF Mellby Gård  
143 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:30 FC Trelleborg:Röd  -  Lilla Torg FF:Svart Trelleborgs Hamn  
142 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 12:30 Höörs IS:Blå  -  Södra Sandby IF P2012:B Trelleborg AB  
138 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:00 Torna Hällestad IF  -  Ystads IF FF:Blå Visit Trelleborg  
139 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:30 Østerbro Idræts Forening  -  BK Olympic:1 NocNoc  
140 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 12:30 Lunds FF:2  -  Skabersjö IF:1 RRC Rail  
141 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 12:30 Trelleborg FF:Vit  -  Södra Sandby IF P2012:A Trelleborgs Energi  
137 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 12:00 FC Bellevue:Lejonen  -  FC Trelleborg:Blå RSA  
136 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 12:00 Hyllie IK:1  -  BK Olympic:2 Trelleborgs Hamn  
134 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 12:00 FC Bellevue:Tigrarna  -  Lunds FF:3 RRC Rail  
135 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:00 IFK Simrishamn  -  Lunds FF:1 Trelleborg AB  
129 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:45 Torna Hällestad IF  -  Østerbro Idræts Forening Trelleborgs Hamn  
130 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 10:45 Hyllie IK:2  -  Lunds FF:2 RSA  
131 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 10:45 FC Bellevue:Lejonen  -  Trelleborg FF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
132 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 10:45 Hyllie IK:1  -  Höörs IS:Blå TrelleborgsHem  
133 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 12:00 Hyllie IK:2  -  Trelleborg FF:Blå VA-Gruppen  
128 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 10:45 FC Bellevue:Tigrarna  -  Höörs IS:Vit Trelleborgs Energi  
121 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 10:15 FC Trelleborg:Blå  -  Södra Sandby IF P2012:A NocNoc  
122 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 10:15 Lunds FF:3  -  Gislövs IF Mellby Gård  
123 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:15 Lunds FF:1  -  Lilla Torg FF:Svart Trelleborgs Energi  
124 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:15 Ystads IF FF:Blå  -  BK Olympic:1 Trelleborg AB  
125 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 10:15 Trelleborg FF:Blå  -  Skabersjö IF:1 ICA Maxi Trelleborg  
126 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 10:15 BK Olympic:2  -  Södra Sandby IF P2012:B VA-Gruppen  
127 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:45 IFK Simrishamn  -  FC Trelleborg:Röd NocNoc  
120 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 09:30 Gislövs IF  -  FC Bellevue:Tigrarna TrelleborgsHem  
119 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 09:30 Södra Sandby IF P2012:B  -  Hyllie IK:1 Visit Trelleborg  
118 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:30 Lilla Torg FF:Svart  -  IFK Simrishamn RSA  
113 P10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:00 Lunds FF:1  -  FC Trelleborg:Röd ICA Maxi Trelleborg  
114 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 09:00 Trelleborg FF:Blå  -  Lunds FF:2 VA-Gruppen  
115 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:30 BK Olympic:1  -  Torna Hällestad IF RRC Rail  
116 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 09:30 Södra Sandby IF P2012:A  -  FC Bellevue:Lejonen Trelleborg AB  
117 P10 M Grupp 5 Sön 2022-10-23 09:30 Skabersjö IF:1  -  Hyllie IK:2 Trelleborgs Hamn  
156 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:30 Kulladals FF:Blå  -  Trelleborg FF:Röd TrelleborgsHem  
155 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:30 Kulladals FF:Vit  -  Trelleborg FF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
154 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:00 Mjällby AIF  -  IFK Klagshamn:X Trelleborgs Energi  
153 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:00 Skegrie BK  -  IFK Klagshamn:Y NocNoc  
152 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:45 Skegrie BK  -  Kulladals FF:Vit Hallongården  
151 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:45 Mjällby AIF  -  Kulladals FF:Blå Mellby Gård  
148 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:30 Trelleborg FF:Vit  -  Skegrie BK ICA Maxi Trelleborg  
149 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:15 IFK Klagshamn:Y  -  Trelleborg FF:Vit RSA  
150 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:15 IFK Klagshamn:X  -  Trelleborg FF:Röd Visit Trelleborg  
145 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:00 IFK Klagshamn:X  -  Kulladals FF:Blå TrelleborgsHem  
168 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:30 Linero IF  -  FC Staffanstorp Hallongården  
167 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:30 Linero IF:2  -  Kulladals FF Visit Trelleborg  
166 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:00 Uppåkra IF:2  -  BK Höllviken:Vit Hallongården  
165 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:00 Trelleborgs FF:Vit  -  BK Höllviken:Röd ICA Maxi Trelleborg  
164 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:45 Uppåkra IF:2  -  Linero IF:2 VA-Gruppen  
163 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:45 Trelleborgs FF:Vit  -  Linero IF Visit Trelleborg  
162 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:15 BK Höllviken:Röd  -  FC Staffanstorp Hallongården  
161 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:15 BK Höllviken:Vit  -  Kulladals FF TrelleborgsHem  
160 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:30 Kulladals FF  -  Uppåkra IF:2 Hallongården  
159 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:30 FC Staffanstorp  -  Trelleborgs FF:Vit VA-Gruppen  
158 F10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:00 BK Höllviken:Vit  -  Linero IF:2 RSA  
180 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:30 Trelleborgs FF:Blå  -  Skurups AIF VA-Gruppen  
179 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:30 Trelleborgs FF:Röd  -  Oxie sk:1 RSA  
178 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 12:00 Ödåkra IF  -  IFK Klagshamn TrelleborgsHem  
169 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:00 IFK Klagshamn  -  Trelleborgs FF:Blå Trelleborgs Energi  
170 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:00 IFK Klagshamn:2  -  Trelleborgs FF:Röd Trelleborg AB  
171 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:30 Oxie sk:1  -  Blentarps BK NocNoc  
172 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:30 Skurups AIF  -  Ödåkra IF Mellby Gård  
173 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:15 IFK Klagshamn:2  -  Oxie sk:1 RRC Rail  
174 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:15 IFK Klagshamn  -  Skurups AIF Trelleborgs Hamn  
175 F10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 10:45 Ödåkra IF  -  Trelleborgs FF:Blå RRC Rail  
176 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 10:45 Blentarps BK  -  Trelleborgs FF:Röd Trelleborg AB  
198 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 16:15 Trelleborg FF:Vit  -  IF Limhamn Bunkeflo:LSvart2 Trelleborg AB  
204 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 16:45 IF Lödde:Svart  -  Gif Nike:2 Visit Trelleborg  
203 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 16:45 LB07 Bunkeflo röd  -  Gif Nike:1 Trelleborgs Hamn  
202 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:45 FC Trelleborg:Röd  -  IF Lödde:Gul Trelleborgs Energi  
201 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:45 FC Trelleborg:Blå  -  Skanör Falsterbo IF:Svart Mellby Gård  
200 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:15 Østerbro Idræts Forening  -  IF Limhamn Bunkeflo:LSvart1 Hallongården  
199 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 16:15 Trelleborg FF:Blå  -  Bjärreds IF:Röd RSA  
197 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:15 Sjöbo IF  -  Bjärreds IF:Blå NocNoc  
196 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 15:00 Sjöbo IF  -  FC Trelleborg:Blå Hallongården  
195 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 15:00 Trelleborg FF:Blå  -  LB07 Bunkeflo röd VA-Gruppen  
194 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 15:00 Trelleborg FF:Vit  -  IF Lödde:Svart ICA Maxi Trelleborg  
193 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 15:00 Østerbro Idræts Forening  -  FC Trelleborg:Röd Trelleborgs Hamn  
192 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 14:30 IF Limhamn Bunkeflo:LSvart2  -  Gif Nike:2 Hallongården  
191 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 14:30 Bjärreds IF:Blå  -  Skanör Falsterbo IF:Svart Visit Trelleborg  
190 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 14:30 IF Limhamn Bunkeflo:LSvart1  -  IF Lödde:Gul Trelleborg AB  
189 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 14:30 Bjärreds IF:Röd  -  Gif Nike:1 NocNoc  
188 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 13:45 Gif Nike:1  -  Trelleborg FF:Blå TrelleborgsHem  
187 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 13:45 Gif Nike:2  -  Trelleborg FF:Vit ICA Maxi Trelleborg  
186 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:45 Skanör Falsterbo IF:Svart  -  Sjöbo IF Trelleborgs Energi  
185 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:45 IF Lödde:Gul  -  Østerbro Idræts Forening Mellby Gård  
184 P9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:15 IF Limhamn Bunkeflo:LSvart1  -  FC Trelleborg:Röd VA-Gruppen  
228 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 16:45 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Mjällby AIF:2014 Hallongården  
226 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:45 Anderslövs BOIK  -  BK Höllviken:1 Trelleborg AB  
225 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:45 Skanör Falsterbo IF:Blå  -  Trelleborg FF:Röd NocNoc  
224 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 16:15 BK Höllviken:2  -  Lilla Torg FF:Vit TrelleborgsHem  
223 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 16:15 Furulunds IK  -  Lilla Torg FF:Grön ICA Maxi Trelleborg  
222 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:15 IF Lödde:Vit  -  Kulladals FF:Svart Visit Trelleborg  
221 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:15 Höörs IS:1  -  Kulladals FF:Vit Mellby Gård  
213 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 14:30 Lilla Torg FF:Vit  -  Mjällby AIF:2014 Mellby Gård  
214 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 14:30 Kulladals FF:Vit  -  Trelleborg FF:Röd Trelleborgs Hamn  
215 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 14:30 Lilla Torg FF:Grön  -  Kvarnby IK RSA  
216 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 14:30 Kulladals FF:Svart  -  BK Höllviken:1 VA-Gruppen  
217 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 15:00 Höörs IS:1  -  Skanör Falsterbo IF:Blå Trelleborgs Energi  
218 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 15:00 BK Höllviken:2  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Trelleborg AB  
219 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 15:00 Furulunds IK  -  Skurups AIF Visit Trelleborg  
220 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 15:00 IF Lödde:Vit  -  Anderslövs BOIK TrelleborgsHem  
212 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:45 Trelleborg FF:Röd  -  Höörs IS:1 VA-Gruppen  
211 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 13:45 Mjällby AIF:2014  -  BK Höllviken:2 RSA  
210 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:45 BK Höllviken:1  -  IF Lödde:Vit Trelleborgs Hamn  
208 P9 L Grupp 4 Sön 2022-10-23 13:15 Lilla Torg FF:Vit  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Hallongården  
209 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 13:45 Kvarnby IK  -  Furulunds IK Trelleborg AB  
231 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:45 Trelleborg FF:Blå  -  Uppåkra IF:1 NocNoc  
232 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:45 Kulladals FF  -  Ödåkra IF Hallongården  
233 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 14:30 Eskilsminne IF:Gul  -  Kulladals FF Trelleborgs Energi  
234 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 14:30 Eskilsminne IF:Blå  -  Trelleborg FF:Blå ICA Maxi Trelleborg  
235 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 15:00 Uppåkra IF:1  -  Lilla Torg FF:1 Mellby Gård  
236 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 15:00 Ödåkra IF  -  Lilla Torg FF:2 RSA  
237 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:15 Uppåkra IF:1  -  Eskilsminne IF:Blå Trelleborgs Hamn  
238 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:15 Ödåkra IF  -  Eskilsminne IF:Gul VA-Gruppen  
239 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:45 Lilla Torg FF:1  -  Trelleborg FF:Blå ICA Maxi Trelleborg  
240 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 16:45 Lilla Torg FF:2  -  Kulladals FF TrelleborgsHem  
246 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:45 Eskilsminne IF:Vit  -  Klågerups GoIF RSA  
245 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 16:15 Trelleborg FF:Vit  -  BK Höllviken:Svart Trelleborgs Energi  
244 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 15:00 Trelleborg FF:Vit  -  Eskilsminne IF:Vit NocNoc  
243 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 14:30 BK Höllviken:Svart  -  Klågerups GoIF TrelleborgsHem  
242 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:45 Klågerups GoIF  -  Trelleborg FF:Vit Visit Trelleborg  
112 P10 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 09:00 FC Trelleborg:Blå  -  Trelleborg FF:Vit Visit Trelleborg  
110 P10 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:00 Ystads IF FF:Blå  -  Østerbro Idræts Forening Mellby Gård  
111 P10 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 09:00 Lunds FF:3  -  Höörs IS:Vit Trelleborgs Hamn  
109 P10 M Grupp 6 Sön 2022-10-23 09:00 BK Olympic:2  -  Höörs IS:Blå NocNoc  
147 P10 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:30 Trelleborg FF:Röd  -  Mjällby AIF Trelleborgs Energi  
146 P10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 09:00 IFK Klagshamn:Y  -  Kulladals FF:Vit Hallongården  
157 F10 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 09:00 BK Höllviken:Röd  -  Linero IF RRC Rail  
177 F10 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 12:00 Blentarps BK  -  IFK Klagshamn:2 Mellby Gård  
183 P9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:15 Bjärreds IF:Blå  -  FC Trelleborg:Blå ICA Maxi Trelleborg  
181 P9 M Grupp 3 Sön 2022-10-23 13:15 Bjärreds IF:Röd  -  LB07 Bunkeflo röd RSA  
182 P9 M Grupp 4 Sön 2022-10-23 13:15 IF Limhamn Bunkeflo:LSvart2  -  IF Lödde:Svart Visit Trelleborg  
206 P9 L Grupp 3 Sön 2022-10-23 13:15 Lilla Torg FF:Grön  -  Skurups AIF NocNoc  
207 P9 L Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:15 Kulladals FF:Vit  -  Skanör Falsterbo IF:Blå TrelleborgsHem  
205 P9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:15 Kulladals FF:Svart  -  Anderslövs BOIK Trelleborg AB  
229 F9 M Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Lilla Torg FF:1 Mellby Gård  
230 F9 M Grupp 2 Sön 2022-10-23 13:15 Eskilsminne IF:Gul  -  Lilla Torg FF:2 Trelleborgs Energi  
241 F9 L Grupp 1 Sön 2022-10-23 13:15 BK Höllviken:Svart  -  Eskilsminne IF:Vit Trelleborgs Hamn