Matcher Sön 2022-11-20

Matcher
Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
F08 (A) Grupp 1 16:00 Hoby GIF 
-
 Torns IF
Hemmalagets plan 5 - 2 
F08 (A) Grupp 1 16:00 Vinslövs IF 
-
 FC Staffanstorp
Hemmalagets plan 0 - 5 
F09 (A) Grupp 1 16:00 BK Höllviken 
-
 IF Limhamn Bunkeflo
Hemmalagets plan 0 - 5 
F09 (A) Grupp 1 16:00 Malmö FF 
-
 Borgeby FK
Hemmalagets plan 3 - 6 
F09 (A) Grupp 2 16:00 Helsingborgs IF 
-
 Jonstorps IF FK
Hemmalagets plan 2 - 4 
F09 (B) Grupp 2 16:00 Lunds BoIS 
-
 IF Lödde
Hemmalagets plan 1 - 8 
F17 Grupp 1 16:00 Dösjöbro IF (URDRAG, VAKANT) 
-
 Lunds FF (ersatt av Jonstorps IF)
Hemmalagets plan 4 - 0 
F17 Grupp 1 16:00 Gif Nike:1 
-
 IF Lödde (URDRAG, VAKANT)
Hemmalagets plan 4 - 1 
F09 (A) Grupp 2 17:20 Råå IF:ljusblå 
-
 Ängelholms FF (ersätts av Gif Nike)
Hemmalagets plan 5 - 1 
F08 (A) Grupp 2 17:25 Västra Karups IF:1 
-
 Ängelholms FF
Hemmalagets plan 1 - 1 
F08 (A) Grupp 2 17:25 Jonstorps IF FK 
-
 Råå Idrottsförening:ljusblå
Hemmalagets plan 3 - 1 
F09 (B) Grupp 2 17:30 Husie IF 
-
 Hyllie IK
Hemmalagets plan 6 - 1 
F17 Grupp 2 17:35 Fortuna FF 
-
 Gif Nike:2
Hemmalagets plan 3 - 0 
F17 Grupp 2 17:35 Jonstorps IF FK 
-
 Lunds BK
Hemmalagets plan 1 - 5 
F10 (B) Grupp 1 18:00 Ifö Bromölla IF 
-
 Åkarp IF:röd
Hemmalagets plan 3 - 4 
F10 (B) Grupp 1 18:00 Askeröd IF 
-
 Bara GIF
Hemmalagets plan 2 - 2 
F10 (B) Grupp 2 18:00 Gif Nike 
-
 Stattena IF
Hemmalagets plan 1 - 2 
F10 (B) Grupp 2 18:00 Vikens IK:Vit 
-
 Fortuna FF
Hemmalagets plan 3 - 3 
F10 (A) Grupp 1 18:30 Hittarps IK:Vit 
-
 Trelleborgs FF
Hemmalagets plan 0 - 2 
F10 (A) Grupp 1 18:30 Borgeby FK 
-
 FC Staffanstorp:FCS
Hemmalagets plan 2 - 1 
F09 (B) Grupp 1 18:40 IK Wormo 
-
 Höganäs BK (ersätts av Åkarp IF)
Hemmalagets plan 1 - 7 
F08 (B) Grupp 1 19:00 Vikens IK 
-
 Maglasäte IF
Hemmalagets plan 7 - 1 
F08 (B) Grupp 1 19:00 FC Hessleholm 
-
 Svedala IF
Hemmalagets plan 4 - 2 
F08 (B) Grupp 1 19:00 DFF Kristianstadstjejerna:kdff 1 
-
 Gif Nike
Hemmalagets plan 2 - 0 
F11 (B) Grupp 1 19:00 Jonstorps IF FK 
-
 Borstahusens BK
Hemmalagets plan  
F11 (B) Grupp 1 19:00 Vedby/Rönne IF 
-
 Helsingborgs IF:röd
Hemmalagets plan  
F10 (B) Grupp 3 19:20 Lunds FF 
-
 IK Wormo
Hemmalagets plan 4 - 3 
F10 (B) Grupp 3 19:20 Hittarps IK:Svart 
-
 Jonstorps IF FK
Hemmalagets plan 1 - 1 
F09 (B) Grupp 2 19:30 Svedala IF 
-
 Åkarp IF:röd
Hemmalagets plan 3 - 2 
F12 (A) Grupp 1 20:00 BK Astrio 
-
 Landskrona BoIS
Hemmalagets plan  
F12 (A) Grupp 1 20:00 Hittarps IK 
-
 Vikens IK
Hemmalagets plan  
F12 (A) Grupp 2 20:00 Brunnby FF 
-
 Fortuna FF
Hemmalagets plan  
F12 (A) Grupp 2 20:00 Malmö FF 
-
 Trelleborgs FF
Hemmalagets plan  
F10 (A) Grupp 2 20:00 IF Limhamn Bunkeflo 
-
 Vikens IK
Hemmalagets plan 2 - 1 
F10 (A) Grupp 2 20:00 Malmö FF 
-
 Ängelholms FF
Hemmalagets plan 3 - 4 
F11 (A) Grupp 1 20:00 IFK Klagshamn 
-
 BK Höllviken:Röd
Hemmalagets plan  
F11 (A) Grupp 1 20:00 Limhamn Bunkeflo IF 
-
 Malmö FF
Hemmalagets plan  
F11 (B) Grupp 2 20:00 BK Höllviken:Vit 
-
 FC Staffanstorp
Hemmalagets plan  
F11 (B) Grupp 2 20:00 Bara GIF 
-
 IFK Klagshamn
Hemmalagets plan  
F09 (B) Grupp 1 20:55 Glumslövs FF 
-
 Gif Nike
Hemmalagets plan 3 - 4 
F11 (A) Grupp 1 21:04 Trelleborgs FF 
-
 Skanör - Falsterbo IF
Hemmalagets plan  
F09 (B) Grupp 1 21:30 Dösjöbro IF 
-
 Furulund IK
Hemmalagets plan 3 - 0