Matcher Sön 2021-10-24
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | Plan | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5047 | F06 | Grupp 2 | 08:00 | Adolfsbergs IK | - | Ösmo GIF FK | Konstgräs A | 1 - 0 |
5048 | P06 | Grupp 2 | 08:00 | Nykvarns SK | - | Syrianska IF Kerburan | Konstgräs B | 1 - 4 |
5049 | P08 | Grupp 2 | 08:00 | Tallboda IF:2 | - | IFK Österåker FK | Konstgräs C | 0 - 6 |
5050 | F06 | Grupp 2 | 08:50 | Åkersberga/Österåker United | - | Stångebro United | Konstgräs A | 0 - 1 |
5051 | P06 | Grupp 3 | 08:50 | Örby IS | - | Järna SK | Konstgräs B | 4 - 0 |
5052 | P08 | Grupp 2 | 08:50 | Saltsjöbadens IF:1 | - | Nyköpings BIS | Konstgräs C | 0 - 7 |
5053 | F06 | Grupp 1 | 09:40 | Rödsle BK | - | Enköpings SK UK | Konstgräs A | 1 - 0 |
5054 | P06 | Grupp 3 | 09:40 | IFK Västerås:Blå | - | Nyköpings BIS | Konstgräs B | 1 - 1 |
5055 | P08 | Grupp 1 | 09:40 | Hammarby IF FF:23 | - | Söderköpings IK | Konstgräs C | 1 - 7 |
5056 | F06 | Grupp 1 | 10:30 | Nyköpings BIS | - | Gamla Upsala SK | Konstgräs A | 1 - 3 |
5057 | F06 | Grupp 2 | 10:30 | IFK Nyköping | - | Adolfsbergs IK | Konstgräs B | 2 - 0 |
5058 | P08 | Grupp 1 | 10:30 | Saltsjöbadens IF:2 | - | Tallboda IF:1 | Konstgräs C | 4 - 2 |
5059 | F06 | Grupp 2 | 11:20 | Ösmo GIF FK | - | Åkersberga/Österåker United | Konstgräs A | 0 - 2 |
5060 | P06 | Plac. match 1 | 11:20 | IFK Nyköping | - | Ingarö IF | Konstgräs B | 3 - 0 wo |
5061 | P08 | Grupp 2 | 11:20 | IFK Österåker FK | - | Saltsjöbadens IF:1 | Konstgräs C | 2 - 1 |
5062 | P06 | Kval.match 1 | 12:10 | Malmslätts AIK | - | Nykvarns SK | Konstgräs A | 2 - 1 |
5063 | P06 | Kval.match 2 | 12:10 | Järna SK | - | IFK Västerås:Blå | Konstgräs B | 1 - 0 |
5064 | P08 | Grupp 2 | 12:10 | Stallarholmens SK | - | Tallboda IF:2 | Konstgräs C | 1 - 1 |
5001 | F06 | A-semifinal:02 | 13:00 | Stångebro United | - | Älvsjö AIK FF:F15 | Konstgräs B | 2 - 1 |
5065 | F06 | A-semifinal:01 | 13:00 | Gamla Upsala SK | - | Åkersberga/Österåker United | Konstgräs A | 1 - 5 |
5066 | P06 | A-kvartsfinal:02 | 13:00 | Tullinge Fotboll | - | Nyköpings BIS | Konstgräs C | 3 - 4 es |
5067 | P06 | A-kvartsfinal:03 | 13:50 | IF BP | - | Malmslätts AIK | Konstgräs B | 3 - 4 es |
5068 | P06 | A-kvartsfinal:04 | 13:50 | AIK FF:S3 | - | Järna SK | Konstgräs C | 2 - 0 |
5002 | F06 | A-final | 14:10 | Åkersberga/Österåker United | - | Stångebro United | Konstgräs A | 1 - 2 |
5069 | P06 | A-kvartsfinal:01 | 14:45 | Örby IS | - | Syrianska IF Kerburan | Konstgräs B | 3 - 2 |
5070 | P08 | A-semifinal:01 | 14:45 | Söderköpings IK | - | IFK Österåker FK | Konstgräs C | 2 - 0 |
5071 | P08 | A-semifinal:02 | 15:35 | Nyköpings BIS | - | Hammarby IF FF:23 | Konstgräs C | 8 - 1 |
5072 | P06 | A-semifinal:02 | 16:30 | Malmslätts AIK | - | AIK FF:S3 | Konstgräs B | 0 - 1 |
5073 | P06 | A-semifinal:01 | 16:30 | Örby IS | - | Nyköpings BIS | Konstgräs C | 1 - 3 es |
5003 | P06 | A-final | 17:45 | Nyköpings BIS | - | AIK FF:S3 | Konstgräs B | 0 - 2 |
5074 | P08 | A-final | 17:45 | Söderköpings IK | - | Nyköpings BIS | Konstgräs C | 1 - 0 |