Matcher på A3
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | plan | Arena | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2301 | P14 9-9 | Grupp A | 08:00 | Upsala IF | - | Skiljebo SK:Gulsvart | A3 | Apalby | 0 - 3 |
2303 | P14 9-9 | Grupp B | 08:50 | Västerås IK:2 | - | Reymersholms IK:Vit | A3 | Apalby | 1 - 1 |
2305 | P14 9-9 | Grupp B | 09:40 | Hässelby SK FF:1 | - | Jarlabergs IF:Svart | A3 | Apalby | 1 - 0 |
2401 | P14 L 9-9 | Grupp A | 10:30 | Erikslunds KF | - | IF Väster | A3 | Apalby | 1 - 0 |
2404 | P14 L 9-9 | Grupp B | 11:20 | Stensätra IF | - | Saltsjöbadens IF:Blå | A3 | Apalby | 4 - 2 |
2307 | P14 9-9 | Grupp B | 13:00 | Reymersholms IK:Vit | - | IF Brommapojkarna:11 Svart | A3 | Apalby | 3 - 1 |
2309 | P14 9-9 | Grupp B | 13:50 | Jarlabergs IF:Svart | - | Västerås IK:2 | A3 | Apalby | 1 - 0 |
2311 | P14 9-9 | Grupp B | 14:40 | Örby IS | - | Hässelby SK FF:1 | A3 | Apalby | 1 - 4 |
2744 | F13 9-9 | Grupp B | 15:30 | IK Huge:Blå | - | Gideonsbergs IF:1 | A3 | Apalby | 0 - 3 |
2406 | P14 L 9-9 | Grupp A | 16:20 | Reymersholms IK:Vit | - | Erikslunds KF | A3 | Apalby | 1 - 1 |
2411 | P14 L 9-9 | Grupp A | 08:00 | Saltsjöbadens IF:Vit | - | Sollentuna FK Silverdal:2 | A3 | Apalby | 2 - 0 |
2414 | P14 L 9-9 | Grupp B | 08:50 | Samuelsdals IF | - | Hille IF | A3 | Apalby | 0 - 1 |
2313 | P14 9-9 | Grupp A | 09:40 | IF Brommapojkarna:11 Röd | - | Älvsjö AIK | A3 | Apalby | 0 - 1 |
2315 | P14 9-9 | Grupp B | 10:30 | Västerås IK:2 | - | Örby IS | A3 | Apalby | 1 - 0 |
2317 | P14 9-9 | Grupp B | 11:20 | Reymersholms IK:Vit | - | Jarlabergs IF:Svart | A3 | Apalby | 1 - 1 |
8 | F13 9-9 | Grupp B | 12:10 | Sollentuna FK:Vit | - | Gideonsbergs IF:1 | A3 | Apalby | 0 - 1 |
2416 | P14 L 9-9 | Grupp A | 13:00 | Sollentuna FK Silverdal:2 | - | IF Väster | A3 | Apalby | 1 - 6 |
2419 | P14 L 9-9 | Grupp B | 13:50 | Hille IF | - | Saltsjöbadens IF:Blå | A3 | Apalby | 3 - 0 |
2319 | P14 9-9 | Grupp A | 14:40 | Älvsjö AIK | - | Skiljebo SK:Gulsvart | A3 | Apalby | 0 - 3 |
2321 | P14 9-9 | Grupp B | 15:30 | IF Brommapojkarna:11 Svart | - | Västerås IK:2 | A3 | Apalby | 0 - 2 |
2323 | P14 9-9 | Grupp B | 16:20 | Örby IS | - | Jarlabergs IF:Svart | A3 | Apalby | 1 - 1 |
12 | F13 9-9 | Grupp B | 17:10 | IK Huge:Blå | - | Sollentuna FK:Vit | A3 | Apalby | 0 - 2 |
2422 | P14 L 9-9 | Grupp A | 08:00 | Reymersholms IK:Vit | - | Saltsjöbadens IF:Vit | A3 | Apalby | 2 - 0 |
1754 | P13 9-9 | Grupp A | 08:50 | Sickla IF:2 | - | FOC Farsta:2 | A3 | Apalby | 0 - 2 |
2325 | P14 9-9 | Grupp A | 09:40 | IK Oden:2 | - | IF Brommapojkarna:11 Röd | A3 | Apalby | 1 - 2 |
2327 | P14 9-9 | Grupp B | 10:30 | Örby IS | - | Reymersholms IK:Vit | A3 | Apalby | 0 - 2 |
2329 | P14 9-9 | Grupp B | 11:20 | Hässelby SK FF:1 | - | Västerås IK:2 | A3 | Apalby | 1 - 2 |
2426 | P14 L 9-9 | B-kvartsfinal:02 | 13:00 | Skiljebo SK:Gul | - | Västerås IK:2 | A3 | Apalby | 0 - 3 es |
2331 | P14 9-9 | B-kvartsfinal:04 | 14:40 | IF Brommapojkarna:11 Svart | - | IK Oden:2 | A3 | Apalby | 2 - 1 es |
2333 | P14 9-9 | A-kvartsfinal:02 | 15:30 | IF Brommapojkarna:11 Röd | - | Västerås IK:2 | A3 | Apalby | 4 - 5 es |
2429 | P14 L 9-9 | A-semifinal:01 | 16:20 | Erikslunds KF | - | Saltsjöbadens IF:Blå | A3 | Apalby | 0 - 3 |
2036 | F13 9-9 | A-kvartsfinal:02 | 17:10 | Hvetlanda GIF | - | Sollentuna FK:Vit | A3 | Apalby | 3 - 0 |
2335 | P14 9-9 | B-semifinal:02 | 18:00 | Upsala IF | - | IF Brommapojkarna:11 Svart | A3 | Apalby | 2 - 1 |
2337 | P14 9-9 | A-semifinal:02 | 18:50 | Reymersholms IK:Vit | - | Älvsjö AIK | A3 | Apalby | 0 - 1 |
1785 | P13 9-9 | B-kvartsfinal:04 | 08:00 | IFK Lidingö FK:11 | - | Danmarks IF:2:2 | A3 | Apalby | 3 - 4 es |
1787 | P13 9-9 | B-kvartsfinal:02 | 08:50 | Kuusysi White | - | Karlbergs BK:Vit 1:2 | A3 | Apalby | 0 - 2 |
1789 | P13 9-9 | A-semifinal:02 | 09:40 | Sollentuna FK Öst:2 | - | Kista SC KFUM:1:2 | A3 | Apalby | 0 - 2 |
2040 | F13 9-9 | A-semifinal:01 | 10:30 | Boo FF:Röd | - | Hvetlanda GIF | A3 | Apalby | 3 - 0 |
1791 | P13 9-9 | B-semifinal:01 | 11:30 | Skiljebo SK:1 | - | Karlbergs BK:Vit 1:2 | A3 | Apalby | 0 - 1 |