Kampe i Bane 9

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Resultat
301 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Hjallerup IF 2  -  Aalborg Freja Bane 9 0 - 5 
307 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 10:20 Vodskov IF 1  -  Hjallerup IF 4 Bane 9 7 - 3 
309 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:40 Aalborg Freja  -  Hobro IK 1 Bane 9 4 - 1 
315 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:00 Hjallerup IF 4  -  Hals FS Bane 9 2 - 1 
1701 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:20 Brønderslev IF 1  -  NUBI Bane 9 7 - 1 
319 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:40 Hobro IK 1  -  Hjallerup IF 2 Bane 9 3 - 1 
1703 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Hjallerup IF 1  -  Brønderslev IF 1 Bane 9 2 - 3 
325 D08B Plac.kamp 4 Lør 29.06.2019 12:20 Hjallerup IF 2   -  GVL Løkken  Bane 9 1 - 2 
329 D08B A-Semifinale:02 Lør 29.06.2019 12:40 Hobro IK 2   -  Vodskov IF 1  Bane 9 6 - 5 es 
1110 P08 A-Semifinale:02 Lør 29.06.2019 13:00 Aalborg KFUM 2   -  Vejgaard B  Bane 9 0 - 1 
333 D08B A-3.e plads Lør 29.06.2019 13:20 Brønderslev IF 3   -  Vodskov IF 1  Bane 9 0 - 1 
510 D10A A-Semifinale:02 Lør 29.06.2019 13:40 Brønderslev IF 1   -  Jetsmark IF  Bane 9 3 - 2 
1114 P08 A-3.e plads Lør 29.06.2019 14:00 Nørresundby FB 1   -  Aalborg KFUM 2  Bane 9 2 - 0 
513 D10A A-3.e plads Lør 29.06.2019 14:20 Hobro IK (U9)   -  Jetsmark IF  Bane 9 1 - 0 
1711 D08A A-3.e plads Lør 29.06.2019 14:40 Jetsmark IF   -  Nørresundby FB 1  Bane 9 6 - 0 
401 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 10:00 Hjallerup IF 1  -  Aalborg KFUM 1 Bane 9 0 - 5 
403 D09B Gruppe 2 Søn 30.06.2019 10:20 Vodskov IF 1  -  Brønderslev IF 2 Bane 9 4 - 0 
407 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 10:40 Jetsmark IF 2  -  Hjallerup IF 1 Bane 9 3 - 0 
1206 P09 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 11:00 Nørresundby FB 2  -  Aalborg KFUM 2 Bane 9 3 - 0 
412 D09B Gruppe 3 Søn 30.06.2019 11:20 Aalborg KFUM 2  -  Sulsted IF 2 Bane 9 5 - 0 
416 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 11:40 Hjallerup IF 1  -  Nørresundby FB 2 Bane 9 2 - 0 
1213 P09 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 12:00 Vodskov IF 1  -  Aalborg KFUM 2 Bane 9 0 - 4 
419 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 12:20 Vodskov IF 3  -  Hjallerup IF 1 Bane 9 2 - 0 
421 D09B Gruppe 3 Søn 30.06.2019 12:40 Sulsted IF 2  -  Nørresundby FB 3 Bane 9 2 - 0 
427 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 13:00 Jetsmark IF 2  -  Vodskov IF 3 Bane 9 3 - 0 
429 D09B Plac. kamp 5 Søn 30.06.2019 13:20 Nørresundby FB 3   -  Vodskov IF 2  Bane 9 2 - 9 
432 D09B Plac. kamp 2 Søn 30.06.2019 13:40 Nørresundby FB 2   -  Brønderslev IF 2  Bane 9 3 - 0 
1309 P10 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 14:00 Vodskov IF 1  -  Grindsted UIF Bane 9 1 - 0 
437 D09B A-3.e plads Søn 30.06.2019 14:20 Jetsmark IF 2   -  Aalborg KFUM 2  Bane 9 3 - 1 
1810 D09A A-Semifinale:02 Søn 30.06.2019 14:40 AaB   -  Vestbjerg IF 1  Bane 9 2 - 1 
1313 P10 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 15:00 Jetsmark IF  -  Vodskov IF 1 Bane 9 2 - 1 
1814 D09A A-3.e plads Søn 30.06.2019 15:20 Sulsted IF 1   -  Vestbjerg IF 1  Bane 9 0 - 1