Kampe i Bane 8

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Resultat
300 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Vodskov IF 2  -  Hobro IK 1 Bane 8 3 - 0 
306 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 10:20 Brønderslev IF 2  -  Hals FS Bane 8 2 - 1 
308 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:40 Vodskov IF 2  -  Hjallerup IF 2 Bane 8 1 - 2 
314 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:00 Brønderslev IF 2  -  Vodskov IF 1 Bane 8 0 - 3 
1700 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:20 Jetsmark IF  -  Hjallerup IF 1 Bane 8 1 - 3 
318 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:40 Aalborg Freja  -  Vodskov IF 2 Bane 8 2 - 1 
1702 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Nørresundby FB 1  -  Jetsmark IF Bane 8 1 - 4 
324 D08B Plac.kamp 2 Lør 29.06.2019 12:20 Hobro IK 1   -  Vestbjerg IF  Bane 8 3 - 0 
328 D08B A-Semifinale:01 Lør 29.06.2019 12:40 Aalborg Freja   -  Brønderslev IF 3  Bane 8 3 - 0 
1109 P08 A-Semifinale:01 Lør 29.06.2019 13:00 Aalborg KFUM 1   -  Nørresundby FB 1  Bane 8 1 - 0 
332 D08B A-finale Lør 29.06.2019 13:20 Aalborg Freja   -  Hobro IK 2  Bane 8 1 - 4 
509 D10A A-Semifinale:01 Lør 29.06.2019 13:40 Brønderslev IF 2   -  Hobro IK (U9)  Bane 8 2 - 1 
1113 P08 A-finale Lør 29.06.2019 14:00 Aalborg KFUM 1   -  Vejgaard B  Bane 8 1 - 2 
512 D10A A-finale Lør 29.06.2019 14:20 Brønderslev IF 2   -  Brønderslev IF 1  Bane 8 2 - 3 
1710 D08A A-finale Lør 29.06.2019 14:40 Brønderslev IF 1   -  Hjallerup IF 1  Bane 8 3 - 2 
400 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 10:00 Nørresundby FB 2  -  Jetsmark IF 2 Bane 8 2 - 4 
402 D09B Gruppe 2 Søn 30.06.2019 10:20 AaB  -  Aalborg KFUM 3 Bane 8 2 - 5 
406 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 10:40 Vodskov IF 3  -  Nørresundby FB 2 Bane 8 1 - 2 
410 D09B Gruppe 2 Søn 30.06.2019 11:00 AaB  -  Vodskov IF 1 Bane 8 0 - 1 
411 D09B Gruppe 2 Søn 30.06.2019 11:20 Brønderslev IF 2  -  Aalborg KFUM 3 Bane 8 0 - 7 
415 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 11:40 Aalborg KFUM 1  -  Vodskov IF 3 Bane 8 2 - 1 
1212 P09 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 12:00 Vejgaard B 2  -  Nørresundby FB 2 Bane 8 0 - 3 
418 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 12:20 Aalborg KFUM 1  -  Jetsmark IF 2 Bane 8 0 - 1 
1803 D09A Gruppe 1 Søn 30.06.2019 12:40 Brønderslev IF 1  -  Hobro IK Bane 8 0 - 5 
426 D09B Gruppe 1 Søn 30.06.2019 13:00 Nørresundby FB 2  -  Aalborg KFUM 1 Bane 8 2 - 2 
428 D09B Plac. kamp 4 Søn 30.06.2019 13:20 Sulsted IF 2   -  Sindal IF  Bane 8 2 - 3 
431 D09B Plac. kamp 1 Søn 30.06.2019 13:40 Aalborg KFUM 1   -  Vodskov IF 1  Bane 8 3 - 0 
435 D09B Plac. kamp 3 Søn 30.06.2019 14:00 Vodskov IF 3   -  AaB  Bane 8 1 - 0 
436 D09B A-finale Søn 30.06.2019 14:20 Aalborg KFUM 3   -  Aalborg KFUM 4  Bane 8 5 - 1 
1809 D09A A-Semifinale:01 Søn 30.06.2019 14:40 Hobro IK   -  Sulsted IF 1  Bane 8 3 - 0 
1312 P10 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 15:00 Vodskov IF 2  -  Aalborg Freja 1 Bane 8 1 - 2 
1813 D09A A-finale Søn 30.06.2019 15:20 Hobro IK   -  AaB  Bane 8 2 - 0