Kampe i Bane 10

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Resultat
302 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:00 Vestbjerg IF  -  Hobro IK 2 Bane 10 1 - 2 
1100 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:20 Aalborg KFUM 1  -  Støvring IF Bane 10 4 - 2 
310 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:40 Vestbjerg IF  -  GVL Løkken Bane 10 4 - 3 
1103 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Aalborg KFUM 1  -  Nørresundby FB 2 Bane 10 2 - 1 
316 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:20 Jetsmark IF 3  -  Vestbjerg IF Bane 10 1 - 0 
320 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:40 Hjallerup IF 4  -  Brønderslev IF 2 Bane 10 2 - 5 
1106 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Vejgaard B  -  Aalborg KFUM 1 Bane 10 0 - 1 
326 D08B Plac.kamp 5 Lør 29.06.2019 12:20 Hjallerup IF 3   -  Hjallerup IF 4  Bane 10 5 - 3 
1704 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:40 NUBI  -  Nørresundby FB 1 Bane 10 0 - 1 
1111 P08 Placeringskampe Lør 29.06.2019 13:00 Nørresundby FB 2   -  Jetsmark IF  Bane 10 4 - 1 
1706 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 13:20 NUBI  -  Hjallerup IF 1 Bane 10 1 - 4 
511 D10A Placeringskampe Lør 29.06.2019 13:40 Vodskov IF   -  Nørresundby FB  Bane 10 0 - 3 
1708 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 14:00 Jetsmark IF  -  NUBI Bane 10 4 - 1 
514 D10A Placeringskampe Lør 29.06.2019 14:20 Nørresundby FB   -  Bindslev/Tversted IF  Bane 10 4 - 2 
515 D10A Placeringskampe Lør 29.06.2019 14:40 Vodskov IF   -  Bindslev/Tversted IF  Bane 10 1 - 2 
1200 P09 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 10:00 Nørresundby FB 2  -  Vodskov IF 1 Bane 10 3 - 0 
404 D09B Gruppe 3 Søn 30.06.2019 10:20 Sulsted IF 2  -  Hjallerup IF 2 Bane 10 2 - 2 
408 D09B Gruppe 4 Søn 30.06.2019 10:40 Vestbjerg IF 2  -  Vodskov IF 2 Bane 10 0 - 2 
1207 P09 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 11:00 Vejgaard B 2  -  Vodskov IF 1 Bane 10 3 - 0 
413 D09B Gruppe 3 Søn 30.06.2019 11:20 Hjallerup IF 2  -  Nørresundby FB 3 Bane 10 1 - 2 
1800 D09A Gruppe 1 Søn 30.06.2019 11:40 Brønderslev IF 1  -  Vestbjerg IF 1 Bane 10 1 - 1 
1214 P09 Gruppe 2 Søn 30.06.2019 12:00 Brønderslev IF 2  -  Nørresundby FB 1 Bane 10 1 - 1 
1215 P09 Gruppe 2 Søn 30.06.2019 12:20 Vodskov IF 2  -  Vejgaard B 1 Bane 10 0 - 6 
422 D09B Gruppe 3 Søn 30.06.2019 12:40 Hjallerup IF 2  -  Aalborg KFUM 2 Bane 10 1 - 3 
1804 D09A Gruppe 1 Søn 30.06.2019 13:00 Nørresundby FB 1  -  Vestbjerg IF 1 Bane 10 2 - 4 
430 D09B Plac. kamp 6 Søn 30.06.2019 13:20 Hjallerup IF 2   -  Vestbjerg IF 2  Bane 10 4 - 1 
433 D09B A-Semifinal:01 Søn 30.06.2019 13:40 Jetsmark IF 2   -  Aalborg KFUM 3  Bane 10 1 - 3 
1808 D09A Gruppe 2 Søn 30.06.2019 14:00 Sulsted IF 1  -  Jetsmark IF 1 Bane 10 2 - 2 
1223 P09 A-Semifinal:01 Søn 30.06.2019 14:20 Nørresundby FB 2   -  Brønderslev IF 2  Bane 10 1 - 0 
1811 D09A Placeringskampe Søn 30.06.2019 14:40 Nørresundby FB 1   -  Jetsmark IF 1  Bane 10 3 - 0 
1314 P10 Gruppe 1 Søn 30.06.2019 15:00 Aalborg Freja 2  -  Grindsted UIF Bane 10 2 - 2 
1815 D09A Placeringskampe Søn 30.06.2019 15:20 Nørresundby FB 1   -  Brønderslev IF 1  Bane 10 3 - 0