Fixtures List Fri 02/08/2019
Fixtures List
Class | Group | Day | Time | Team | plan | Result | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B00/01/02 | Group 1 | 08:00 | IFK Fjärås | - | Tamworth FC Academy Red | Field 7 | 1 - 0 |
2 | B00/01/02 | Group 1 | 08:00 | FC Vikings | - | Dösjöbro IF | Field 21 | 0 - 0 |
3 | B00/01/02 | Group 2 | 08:00 | Järla IF FK | - | Rising Star Football | Field 22 | 0 - 1 |
4 | B00/01/02 | Group 2 | 08:00 | Nesodden IF | - | Tamworth FC Academy Yellow | Field 23 | 1 - 3 |
5 | B00/01/02 | Group 3 | 08:00 | Stord Fotball | - | Hammarby IF | Field 24 | 1 - 0 |
6 | B00/01/02 | Group 3 | 08:00 | Glumslövs FF | - | Fox Football | Atletik | 0 - 3 wo |
7 | G05/06 | Group 1 | 08:00 | Vidingsjö MoIF | - | Rödeby AIF | Field 25 | 2 - 5 |
8 | G05/06 | Group 1 | 08:00 | Ekhagens IF | - | Brøndby IF 1 | Field 25A | 0 - 7 |
9 | G05/06 | Group 1 | 08:00 | Rising Star Football | - | Landvetter IF | Field 26 | 4 - 1 |
10 | G05/06 | Group 2 | 08:00 | FC Viktoria Plzen | - | Brøndby IF 2 | Field 27 | 5 - 1 |
11 | G05/06 | Group 2 | 08:00 | FC Djursholm | - | VMA IK | Field 28 | 7 - 0 |
12 | B08 | Group 1 | 08:00 | Rapid Plzen | - | BK Friheden | Field 13 | 1 - 5 |
13 | B08 | Group 1 | 08:00 | Brøndby IF 2 | - | Helsingborgs IF 1 | Field 25B | 2 - 3 |
14 | B08 | Group 2 | 08:00 | FK Karlskrona 2 | - | Ballerup-Skovlunde Fodbold | Field 25C | 1 - 7 |
15 | B08 | Group 2 | 08:00 | Slagelse Boldklub 2 | - | Helsingborg City FC | Field 25D | 2 - 4 |
16 | B08 | Group 3 | 08:00 | ØUB | - | Brøndby IF 3 | Field 27A | 4 - 3 |
17 | B08 | Group 3 | 08:00 | Helsingborgs IF 2 | - | FM Klaipeda 1 | Field 27B | 3 - 7 |
18 | B08 | Group 4 | 08:00 | FC Nakskov 2 | - | Ishøj IF | Field 27C | 0 - 18 |
19 | B08 | Group 4 | 08:00 | FK Karlskrona 1 | - | Dalby GIF | Field 27D | 9 - 2 |
20 | B06 | Group 1 | 08:55 | Ekhagens IF 2 | - | Brøndby IF 1 | Field 25 | 1 - 8 |
21 | B06 | Group 1 | 08:55 | Spjutstorps IF | - | Nanjing CEC Yihejiayuan | Field 25A | 12 - 0 |
22 | B06 | Group 2 | 08:55 | Borstahusens BK | - | Sandsbro AIK | Field 26 | 1 - 3 |
23 | B06 | Group 2 | 08:55 | Solrød FC 1 | - | JOGA SC | Field 27 | 2 - 5 |
24 | G05/06 | Group 2 | 08:55 | Rajamäen Kehitys | - | IFK Fjärås | Field 28 | 0 - 5 |
25 | B09 | Group 3 | 08:55 | Brøndby IF 1 | - | Greve Fodbold 2 | Field 13 | 1 - 9 |
26 | B09 | Group 3 | 08:55 | FC Kaskad 2 | - | Holbæk B&I 1 | Field 25B | 0 - 30 |
27 | B07 | Group 1 | 08:55 | Örgryte IS 1 | - | Brøndby IF 1 | Field 25C | 2 - 3 |
28 | B07 | Group 1 | 08:55 | FC Plzen | - | JK Tabasalu | Field 25D | 1 - 3 |
29 | B07 | Group 2 | 08:55 | FC Nakskov | - | LB07 | Field 27A | 0 - 8 |
30 | B07 | Group 2 | 08:55 | FC Kaskad 1 | - | Rising Star Football | Field 27B | 10 - 1 |
31 | B07 | Group 3 | 08:55 | Brøndby IF 2:2 | - | Ystad IF FF | Field 27C | 3 - 2 |
32 | B07 | Group 3 | 08:55 | Frederikssund FB 1 | - | Fox Football | Field 27D | 2 - 4 |
33 | B04 | Group 1 | 09:05 | JOGA SC | - | Bara GIF | Field 7 | 7 - 0 |
34 | B04 | Group 1 | 09:05 | Samuel Whitbread | - | Albertslund IF | Field 21 | 1 - 0 |
35 | B04 | Group 2 | 09:05 | Brøndby IF | - | SHIGA FA 1 | Field 22 | 1 - 1 |
36 | B04 | Group 2 | 09:05 | Hossmo BK | - | FC Kaskad | Field 23 | 0 - 3 |
37 | B00/01/02 | Group 4 | 09:05 | Snekkersten IF | - | Janakkalan Pallo | Field 24 | 0 - 1 |
38 | B00/01/02 | Group 4 | 09:05 | Fristad Goif/Sparsörs AIK | - | KSE Ivancsa | Atletik | 0 - 1 |
39 | B06 | Group 3 | 09:50 | Solrød FC 2 | - | ØUB | Field 25 | 5 - 1 |
40 | B06 | Group 3 | 09:50 | AIK | - | MPS | Field 25A | 0 - 3 |
41 | B06 | Group 4 | 09:50 | Brøndby IF 2 | - | Rising Star Football | Field 26 | 8 - 0 |
42 | B06 | Group 4 | 09:50 | Ekhagens IF 1 | - | SiPS | Field 27 | 2 - 4 |
43 | B05 | Group 3 | 09:50 | Färjestadens GoIF 1 | - | Bara GIF | Field 28 | 4 - 2 |
44 | B09 | Group 1 | 09:50 | FC Kaskad | - | Hvidovre IF 2 | Field 13 | 7 - 0 |
45 | B09 | Group 1 | 09:50 | Solrød FC | - | Brøndby IF 2 | Field 25B | 7 - 0 |
46 | B09 | Group 2 | 09:50 | Holbæk B&I 2 | - | FM Klaipeda | Field 25C | 2 - 6 |
47 | B09 | Group 2 | 09:50 | Hvidovre IF 1 | - | Rosenhøj BK | Field 25D | 18 - 0 |
48 | B09 | Group 4 | 09:50 | Limhamns FF | - | Greve Fodbold 1 | Field 27A | 1 - 5 |
49 | B09 | Group 4 | 09:50 | Hvidovre IF 3 | - | FC Nakskov | Field 27B | 0 - 3 wo |
50 | B07 | Group 4 | 09:50 | FC Kaskad 2 | - | Örgryte IS 2 | Field 27C | 1 - 4 |
51 | B07 | Group 4 | 09:50 | Frederikssund FB 2 | - | Ballerup-Skovlunde Fodbold | Field 27D | 1 - 11 |
52 | B04 | Group 3 | 10:00 | Csepel UPSE | - | SV Drochtersen Assel | Field 7 | 1 - 5 |
53 | B04 | Group 4 | 10:00 | Södra Sandby IF/GoF IF | - | Rising Star Football | Field 21 | 3 - 1 |
54 | G04 | Group 1 | 10:00 | Vikingstad SK | - | IFK Österåker | Field 22 | 0 - 3 |
55 | G04 | Group 1 | 10:00 | Hyllie IK | - | IFK Skoghall | Field 23 | 0 - 1 |
56 | G04 | Group 1 | 10:10 | Hällbybrunns IF | - | ØUB | Field 24 | 1 - 0 |
57 | B04 | Group 4 | 10:10 | SiPS/WJK YJ | - | VAKANT:2 | Atletik | 3 - 0 wo |
58 | B05 | Group 1 | 10:45 | FC Kaskad | - | IFK Fjärås | Field 25 | 3 - 1 |
59 | B05 | Group 1 | 10:45 | FC Nakskov | - | AIK | Field 25A | 1 - 4 |
60 | B05 | Group 2 | 10:45 | LB07 | - | Lyckå FF 2 | Field 26 | 1 - 0 |
61 | B05 | Group 2 | 10:45 | Mokykla OLIMPAS | - | Mörrum GoIS FK 1 | Field 27 | 2 - 10 |
62 | B05 | Group 3 | 10:45 | Fox Football | - | Lyckå FF 1 | Field 28 | 0 - 0 |
63 | G07/08 | Group 1 | 10:45 | Ekhagens IF | - | FK Karlskrona | Field 13 | 0 - 6 |
64 | G07/08 | Group 1 | 10:45 | Borgeby FK | - | Brøndby IF | Field 25B | 1 - 3 |
65 | G07/08 | Group 2 | 10:45 | VMA IK | - | Herlufsholm GF | Field 25C | 0 - 5 |
66 | G07/08 | Group 2 | 10:45 | Åhus IF 2 | - | ØUB | Field 25D | 11 - 0 |
67 | G02/03 | Group 1 | 10:55 | IFK Fjärås | - | TUIL Tromsdalen Fotball | Field 7 | 0 - 4 |
68 | G02/03 | Group 1 | 10:55 | Nordstrand IF | - | Hammarby IF FF | Field 21 | 0 - 2 |
69 | G02/03 | Group 2 | 10:55 | JK Tabasalu | - | IFK Klagshamn | Field 22 | 1 - 0 |
70 | G02/03 | Group 2 | 10:55 | Rælingen FK | - | Rising Star Football | Field 23 | 6 - 0 |
71 | G04 | Group 2 | 11:05 | Åkersberga BK | - | IFK Fjärås | Field 24 | 1 - 1 |
72 | B04 | Group 3 | 11:05 | Tallboda IF | - | VAKANT | Atletik | 3 - 0 wo |
73 | G05/06 | Group 1 | 11:40 | Rödeby AIF | - | Svedala IF | Field 25 | 3 - 0 |
74 | G05/06 | Group 1 | 11:40 | Brøndby IF 1 | - | Vidingsjö MoIF | Field 25A | 3 - 0 |
75 | G05/06 | Group 1 | 11:40 | Landvetter IF | - | Ekhagens IF | Field 26 | 8 - 1 |
76 | B05 | Group 4 | 11:40 | Mörrums GoIS FK 2 | - | BK Höllviken | Field 27 | 1 - 0 |
77 | B05 | Group 4 | 11:40 | Älvsjö AIK | - | Rising Star Football | Field 28 | 3 - 1 |
78 | B08 | Group 1 | 11:40 | Slagelse Boldklub 1 | - | Rapid Plzen | Field 13 | 8 - 1 |
79 | B08 | Group 1 | 11:40 | BK Friheden | - | Brøndby IF 2 | Field 25B | 5 - 3 |
80 | B08 | Group 2 | 11:40 | Brøndby IF 1 | - | FK Karlskrona 2 | Field 25C | 9 - 0 |
81 | B08 | Group 2 | 11:40 | Ballerup-Skovlunde Fodbold | - | Slagelse Boldklub 2 | Field 25D | 9 - 0 |
82 | B08 | Group 3 | 11:40 | FC Nakskov 1 | - | ØUB | Field 27A | 8 - 0 |
83 | B08 | Group 3 | 11:40 | Brøndby IF 3 | - | Helsingborgs IF 2 | Field 27B | 2 - 4 |
84 | B08 | Group 4 | 11:40 | KFUM Roskilde BK | - | FC Nakskov 2 | Field 27C | 21 - 0 |
85 | B08 | Group 4 | 11:40 | Ishøj IF | - | FK Karlskrona 1 | Field 27D | 5 - 2 |
86 | B03 | Group 1 | 12:00 | Södra Sandby IF | - | Bröndbystrand IK | Field 7 | 2 - 1 |
87 | B03 | Group 1 | 12:00 | JOGA SC | - | IFK Fjärås | Field 21 | 2 - 0 |
88 | B03 | Group 2 | 12:00 | AFC Comprest Bucuresti | - | Sandsbro AIK 2 | Field 22 | 4 - 0 |
89 | B03 | Group 2 | 12:00 | Hammarby IF | - | Rising Star Football | Field 23 | 6 - 1 |
90 | G04 | Group 2 | 12:00 | Brøndby IF | - | IF Böljan | Field 24 | 4 - 0 |
91 | G04 | Group 2 | 12:00 | QBIK | - | VAKANT | Atletik | 3 - 0 wo |
92 | G05/06 | Group 2 | 12:35 | VMA IK | - | Ängelholms FF | Field 25 | 0 - 3 |
93 | G05/06 | Group 2 | 12:35 | IFK Fjärås | - | FC Djursholm | Field 25A | 3 - 1 |
94 | G05/06 | Group 2 | 12:35 | Brøndby IF 2 | - | Rajamäen Kehitys | Field 26 | 5 - 2 |
95 | B06 | Group 1 | 12:35 | Spjutstorps IF | - | Ekhagens IF 2 | Field 27 | 2 - 0 |
96 | B06 | Group 1 | 12:35 | Brøndby IF 1 | - | Nanjing CEC Yihejiayuan | Field 28 | 13 - 0 |
97 | B03 | Group 3 | 12:55 | Brøndby IF | - | JK Tabasalu | Field 7 | 0 - 3 |
98 | B03 | Group 3 | 12:55 | Varosgazda | - | IFK Klagshamn | Field 21 | 8 - 1 |
99 | B03 | Group 4 | 12:55 | Sandsbro AIK 1 | - | FC Plzen | Field 22 | 1 - 0 |
100 | B03 | Group 4 | 12:55 | IFK Norrköping | - | SpG Oderberg/Lunow | Field 23 | 5 - 0 |
101 | B00/01/02 | Group 1 | 12:55 | FC Vikings | - | Tamworth FC Academy Red | Field 24 | 1 - 0 |
102 | B00/01/02 | Group 1 | 12:55 | Dösjöbro IF | - | IFK Fjärås | Atletik | 0 - 1 |
103 | B09 | Group 3 | 13:00 | Mokykla OLIMPAS | - | Brøndby IF 1 | Field 13 | 6 - 3 |
104 | B09 | Group 3 | 13:00 | Greve Fodbold 2 | - | FC Kaskad 2 | Field 25B | 11 - 0 |
105 | B07 | Group 1 | 13:00 | Brøndby IF 1 | - | FC Plzen | Field 25C | 9 - 1 |
106 | B07 | Group 1 | 13:00 | Örgryte IS 1 | - | JK Tabasalu | Field 25D | 2 - 2 |
107 | B07 | Group 2 | 13:00 | FC Kaskad 1 | - | FC Nakskov | Field 27A | 7 - 0 |
108 | B07 | Group 2 | 13:00 | LB07 | - | Rising Star Football | Field 27B | 19 - 0 |
109 | B07 | Group 3 | 13:00 | Brøndby IF 2:2 | - | Frederikssund FB 1 | Field 27C | 2 - 2 |
110 | B07 | Group 3 | 13:00 | Fox Football | - | Ystad IF FF | Field 27D | 6 - 4 |
111 | B06 | Group 2 | 13:30 | FC Bellevue 1 | - | Borstahusens BK | Field 25 | 8 - 1 |
112 | B06 | Group 2 | 13:30 | Sandsbro AIK | - | Solrød FC 1 | Field 25A | 2 - 2 |
113 | B06 | Group 4 | 13:30 | Askeröds IF | - | Brøndby IF 2 | Field 26 | 2 - 6 |
114 | B06 | Group 4 | 13:30 | Rising Star Football | - | Ekhagens IF 1 | Field 27 | 2 - 3 |
115 | B06 | Group 3 | 13:30 | MPS | - | Solrød FC 2 | Field 28 | 3 - 0 |
116 | B09 | Group 1 | 13:55 | FC Kaskad | - | Solrød FC | Field 13 | 3 - 1 |
117 | B09 | Group 1 | 13:55 | Brøndby IF 2 | - | Hvidovre IF 2 | Field 25B | 7 - 2 |
118 | B09 | Group 2 | 13:55 | Holbæk B&I 2 | - | Hvidovre IF 1 | Field 25C | 0 - 19 |
119 | B09 | Group 2 | 13:55 | Rosenhøj BK | - | FM Klaipeda | Field 25D | 3 - 11 |
120 | B09 | Group 4 | 13:55 | Fox Football | - | Limhamns FF | Field 27C | 5 - 0 |
121 | B09 | Group 4 | 13:55 | Greve Fodbold 1 | - | Hvidovre IF 3 | Field 27D | 3 - 0 wo |
122 | B00/01/02 | Group 2 | 14:00 | Tamworth FC Academy Yellow | - | Järla IF FK | Field 7 | 6 - 0 |
123 | B00/01/02 | Group 2 | 14:00 | Nesodden IF | - | Rising Star Football | Field 21 | 0 - 0 |
124 | B00/01/02 | Group 4 | 14:00 | KSE Ivancsa | - | Janakkalan Pallo | Field 22 | 1 - 1 |
125 | B00/01/02 | Group 3 | 14:00 | Hammarby IF | - | Fox Football | Field 23 | 0 - 0 |
126 | B00/01/02 | Group 4 | 14:00 | Snekkersten IF | - | Fristad Goif/Sparsörs AIK | Field 24 | 1 - 3 |
127 | B00/01/02 | Group 3 | 14:00 | Glumslövs FF | - | Stord Fotball | Atletik | 0 - 3 wo |
128 | B07 | Group 4 | 14:00 | FC Kaskad 2 | - | Frederikssund FB 2 | Field 27A | 5 - 5 |
129 | B07 | Group 4 | 14:00 | Ballerup-Skovlunde Fodbold | - | Örgryte IS 2 | Field 27B | 3 - 2 |
130 | B05 | Group 1 | 14:25 | Färjestadens GoIF 2 | - | FC Kaskad | Field 25 | 1 - 2 |
131 | B05 | Group 1 | 14:25 | IFK Fjärås | - | FC Nakskov | Field 25A | 1 - 5 |
132 | B05 | Group 2 | 14:25 | Vanløse IF | - | LB07 | Field 26 | 4 - 4 |
133 | B05 | Group 2 | 14:25 | Lyckå FF 2 | - | Mokykla OLIMPAS | Field 27 | 4 - 3 |
134 | B06 | Group 3 | 14:25 | AIK | - | ØUB | Field 28 | 7 - 0 |
135 | G07/08 | Group 1 | 14:50 | Åhus IF 1 | - | Ekhagens IF | Field 13 | 2 - 0 |
136 | G07/08 | Group 1 | 14:50 | FK Karlskrona | - | Borgeby FK | Field 25B | 7 - 2 |
137 | G07/08 | Group 2 | 14:50 | IFK Klagshamn | - | VMA IK | Field 25C | 5 - 0 |
138 | G07/08 | Group 2 | 14:50 | Herlufsholm GF | - | Åhus IF 2 | Field 25D | 4 - 1 |
139 | B08 | Group 1 | 14:50 | Helsingborgs IF 1 | - | Slagelse Boldklub 1 | Field 27A | 1 - 6 |
140 | B08 | Group 1 | 14:50 | Brøndby IF 2 | - | Rapid Plzen | Field 27B | 5 - 2 |
141 | B08 | Group 2 | 14:50 | Helsingborg City FC | - | Brøndby IF 1 | Field 27C | 1 - 2 |
142 | B08 | Group 2 | 14:50 | Slagelse Boldklub 2 | - | FK Karlskrona 2 | Field 27D | 4 - 2 |
143 | B04 | Group 1 | 15:05 | JOGA SC | - | Samuel Whitbread | Field 7 | 0 - 2 |
144 | B04 | Group 1 | 15:05 | Albertslund IF | - | Bara GIF | Field 21 | 6 - 1 |
145 | B04 | Group 2 | 15:05 | Brøndby IF | - | Hossmo BK | Field 22 | 1 - 0 |
146 | B04 | Group 2 | 15:05 | FC Kaskad | - | SHIGA FA 1 | Field 23 | 1 - 2 |
147 | B04 | Group 3 | 15:05 | Csepel UPSE | - | Tallboda IF | Field 24 | 0 - 4 |
148 | B04 | Group 3 | 15:05 | VAKANT | - | SV Drochtersen Assel | Atletik | 0 - 3 wo |
149 | B05 | Group 3 | 15:20 | Färjestadens GoIF 1 | - | Fox Football | Field 25 | 2 - 3 |
150 | B05 | Group 3 | 15:20 | Lyckå FF 1 | - | Bara GIF | Field 25A | 4 - 0 |
151 | B05 | Group 4 | 15:20 | Mörrums GoIS FK 2 | - | Älvsjö AIK | Field 26 | 1 - 0 |
152 | B05 | Group 4 | 15:20 | Rising Star Football | - | BK Höllviken | Field 27 | 1 - 10 |
153 | G05/06 | Group 1 | 15:20 | Vidingsjö MoIF | - | Rising Star Football | Field 28 | 0 - 4 |
154 | B08 | Group 3 | 15:45 | FM Klaipeda 1 | - | FC Nakskov 1 | Field 27A | 1 - 2 |
155 | B08 | Group 3 | 15:45 | ØUB | - | Helsingborgs IF 2 | Field 27B | 1 - 5 |
156 | B08 | Group 4 | 15:45 | Dalby GIF | - | KFUM Roskilde BK | Field 27C | 2 - 7 |
157 | B08 | Group 4 | 15:45 | FC Nakskov 2 | - | FK Karlskrona 1 | Field 27D | 1 - 23 |
158 | G02/03 | Group 1 | 16:00 | Bröndby IF | - | IFK Fjärås | Field 7 | 7 - 0 |
159 | G02/03 | Group 1 | 16:00 | TUIL Tromsdalen Fotball | - | Nordstrand IF | Field 21 | 4 - 0 |
160 | G02/03 | Group 2 | 16:00 | Arboga Södra IF | - | JK Tabasalu | Field 22 | 0 - 3 |
161 | G02/03 | Group 2 | 16:00 | IFK Klagshamn | - | Rælingen FK | Field 23 | 0 - 5 |
162 | B04 | Group 4 | 16:00 | Södra Sandby IF/GoF IF | - | SiPS/WJK YJ | Field 24 | 2 - 2 |
163 | B04 | Group 4 | 16:00 | VAKANT:2 | - | Rising Star Football | Atletik | 0 - 3 wo |
164 | G05/06 | Group 2 | 16:15 | FC Djursholm | - | FC Viktoria Plzen | Field 25 | 1 - 4 |
165 | G05/06 | Group 2 | 16:15 | VMA IK | - | IFK Fjärås | Field 25A | 3 - 5 |
166 | G05/06 | Group 2 | 16:15 | Brøndby IF 2 | - | Ängelholms FF | Field 26 | 1 - 4 |
167 | G05/06 | Group 1 | 16:15 | Landvetter IF | - | Svedala IF | Field 27 | 3 - 3 |
168 | G05/06 | Group 1 | 16:15 | Rödeby AIF | - | Brøndby IF 1 | Field 28 | 0 - 3 |
169 | B09 | Group 3 | 16:40 | Holbæk B&I 1 | - | Mokykla OLIMPAS | Field 13 | 6 - 1 |
170 | B09 | Group 3 | 16:40 | Brøndby IF 1 | - | FC Kaskad 2 | Field 25B | 9 - 2 |
171 | B09 | Group 4 | 16:40 | FC Nakskov | - | Fox Football | Field 25C | 2 - 4 |
172 | B09 | Group 4 | 16:40 | Limhamns FF | - | Hvidovre IF 3 | Field 25D | 3 - 0 wo |
173 | G04 | Group 1 | 17:05 | IFK Skoghall | - | Hällbybrunns IF | Field 7 | 6 - 0 |
174 | G04 | Group 1 | 17:05 | IFK Österåker | - | Hyllie IK | Field 21 | 0 - 1 |
175 | G04 | Group 1 | 17:05 | ØUB | - | Vikingstad SK | Field 22 | 2 - 1 |
176 | G04 | Group 2 | 17:05 | IF Böljan | - | Åkersberga BK | Field 23 | 2 - 0 |
177 | G04 | Group 2 | 17:05 | IFK Fjärås | - | QBIK | Field 24 | 0 - 1 |
178 | G04 | Group 2 | 17:05 | VAKANT | - | Brøndby IF | Atletik | 0 - 3 wo |
179 | B06 | Group 2 | 17:10 | JOGA SC | - | FC Bellevue 1 | Field 25 | 4 - 4 |
180 | B06 | Group 2 | 17:10 | Solrød FC 1 | - | Borstahusens BK | Field 25A | 0 - 4 |
181 | B06 | Group 4 | 17:10 | SiPS | - | Askeröds IF | Field 26 | 2 - 3 |
182 | B06 | Group 4 | 17:10 | Ekhagens IF 1 | - | Brøndby IF 2 | Field 27 | 0 - 5 |
183 | B03 | Group 1 | 18:00 | Södra Sandby IF | - | JOGA SC | Field 7 | 1 - 1 |
184 | B03 | Group 1 | 18:00 | IFK Fjärås | - | Bröndbystrand IK | Field 21 | 0 - 1 |
185 | B03 | Group 2 | 18:00 | AFC Comprest Bucuresti | - | Hammarby IF | Field 22 | 3 - 0 |
186 | B03 | Group 2 | 18:00 | Rising Star Football | - | Sandsbro AIK 2 | Field 23 | 3 - 0 |
187 | B03 | Group 3 | 18:00 | Brøndby IF | - | Varosgazda | Field 24 | 3 - 0 |
188 | B03 | Group 3 | 18:00 | IFK Klagshamn | - | JK Tabasalu | Atletik | 1 - 0 |
189 | G02/03 | Group 1 | 18:55 | Hammarby IF FF | - | Bröndby IF | Field 7 | 0 - 2 |
190 | G02/03 | Group 1 | 18:55 | Nordstrand IF | - | IFK Fjärås | Field 21 | 4 - 1 |
191 | G02/03 | Group 2 | 18:55 | Rising Star Football | - | Arboga Södra IF | Field 22 | 5 - 0 |
192 | G02/03 | Group 2 | 18:55 | Rælingen FK | - | JK Tabasalu | Field 23 | 6 - 1 |
193 | B03 | Group 4 | 18:55 | Sandsbro AIK 1 | - | IFK Norrköping | Field 24 | 0 - 5 |
194 | B03 | Group 4 | 18:55 | SpG Oderberg/Lunow | - | FC Plzen | Atletik | 0 - 0 |