Matcher Sön 2019-08-04

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
160 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 08:00 LB07   -  Mjällby AIF Gul  Hjalmarssons  
161 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 08:00 Sölvesborgs GOIF Vit   -  FC Rosengård Lag Z  Sv Fastighetsförmedling  
260 P11 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 08:00 Oxie SK Vit   -  Eket Goif Vit  Sbg Lyft & Transport  
261 P11 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 08:00 Tomelilla IF   -  Omlottning Stallbyggen  
262 P11 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 08:00 Omlottning  -  Hörby FF Svart  Lönneholmsgrisen  
263 P11 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 08:00 IF Lödde Gul   -  FC Rosengård P09z  Coop Karlshamn  
264 P11 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 08:00 Höörs IS Blå   -  Mjällby AIF  Hultén Försäljnng  
162 P10 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 08:40 IF Lödde Vit   -  Furulundsik Gul  Coop Karlshamn  
163 P10 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 08:40 Mjällby AIF Svart   -  Bjärreds IF Blå  Hultén Försäljnng  
379 P12 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 08:40 Mörrums Gois Fotbollsklubb   -  Räppe GoIF Svart  Hjalmarssons  
380 P12 PO-grupp A 15 Sön 2019-08-04 08:40 Klågerups GIF   -  Eket Goif Vit  Sv Fastighetsförmedling  
381 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 08:40 Hyllie IK grön   -  Ifö Bromölla IF  Sbg Lyft & Transport  
382 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 08:40 Växjö Norra IF   -  Dösjöbro IF 1  Safe Byggnadsställningar  
383 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 08:40 Sölvesborg GIF SGIF P12   -  Omlottning Stallbyggen  
384 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 08:40 Mjällby AIF   -  Räppe GoIF Gul  Lönneholmsgrisen  
164 P10 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 09:20 Furulundsik Svart   -  Bjärreds IF Gul  Safe Byggnadsställningar  
265 P11 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 09:20 Bjärred IF Blå   -  Oxie SK Svart  Sv Fastighetsförmedling  
385 P12 PO-grupp A 16 Sön 2019-08-04 09:20 Tomelilla IF   -  Sandsbro AIK 2  Sbg Lyft & Transport  
386 P12 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 09:20 Staffanstorp United   -  Hässleholms IF 2  Stallbyggen  
387 P12 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 09:20 Omlottning  -  Dösjöbro IF 2  Lönneholmsgrisen  
388 P12 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 09:20 Oxie SK svart   -  IF Lödde Gul  Coop Karlshamn  
389 P12 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 09:20 Hässleholms IF   -  Asarums IF  Hultén Försäljnng  
165 P10 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 10:00 STAFFANSTORP United Blå   -  IF Lödde Gul  Lönneholmsgrisen  
266 P11 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 10:00 Sölvesborg GIF   -  Hässleholms IF Vit  Sbg Lyft & Transport  
267 P11 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 10:00 Perstorp Bälinge IK   -  Bjärred IF Röd  Safe Byggnadsställningar  
268 P11 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 10:00 Eket Goif Vit   -  Häljarps IF 2  Stallbyggen  
269 P11 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 10:00 Furulunds IK   -  Tomelilla IF  Coop Karlshamn  
270 P11 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 10:00 Höörs IS Vit   -  Omlottning Hultén Försäljnng  
390 P12 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 10:00 Räppe GoIF Svart   -  Perstorp Bälinge IK  Hjalmarssons  
391 P12 PO-grupp A 15 Sön 2019-08-04 10:00 IFK OSBY   -  Klågerups GIF  Sv Fastighetsförmedling  
166 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 10:40 STAFFANSTORP United Vit   -  LB07  Sbg Lyft & Transport  
167 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 10:40 Oxie SK Gul   -  Sölvesborgs GOIF Vit  Safe Byggnadsställningar  
168 P10 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 10:40 Bjärreds IF Gul   -  IF Lödde Svart  Stallbyggen  
169 P10 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 10:40 IFÖ BROMÖLLA IF Vit   -  IFK Knislinge  Coop Karlshamn  
170 P10 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 10:40 Sölvesborgs GOIF   -  Mjällby AIF:PF2010  Hultén Försäljnng  
271 P11 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 10:40 FC Rosengård P09z   -  Bjärred IF Gul  Hjalmarssons  
272 P11 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 10:40 Mjällby AIF   -  IFK Knislinge  Sv Fastighetsförmedling  
273 P11 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 10:40 Oxie SK Svart   -  Ifö Bromölla IF  Lönneholmsgrisen  
171 P10 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 11:20 Tomelilla IF   -  IF Lödde Vit  Hjalmarssons  
172 P10 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 11:20 IFÖ BROMÖLLA IF Svart   -  Mjällby AIF Svart  Sv Fastighetsförmedling  
274 P11 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 11:20 Häljarps IF 2   -  Oxie SK Vit  Sbg Lyft & Transport  
392 P12 PO-grupp A 16 Sön 2019-08-04 11:20 Sandsbro AIK 2   -  Skegrie BK  Safe Byggnadsställningar  
393 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 11:20 Hyllie IK grön   -  Sölvesborg GIF SGIF P12  Stallbyggen  
394 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 11:20 Växjö Norra IF   -  Mjällby AIF  Lönneholmsgrisen  
395 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 11:20 Omlottning  -  Ifö Bromölla IF  Coop Karlshamn  
396 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 11:20 Räppe GoIF Gul   -  Dösjöbro IF 1  Hultén Försäljnng  
173 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 12:00 Mjällby AIF Gul   -  STAFFANSTORP United Vit  Hjalmarssons  
174 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 12:00 FC Rosengård Lag Z   -  Oxie SK Gul  Sv Fastighetsförmedling  
175 P10 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 12:00 IF Lödde Svart   -  Furulundsik Svart  Sbg Lyft & Transport  
176 P10 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 12:00 IF Lödde Gul   -  Oxie SK Blå  Safe Byggnadsställningar  
177 P10 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 12:00 IFK Knislinge   -  Eket Goif Vit  Stallbyggen  
178 P10 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 12:00 Mjällby AIF:PF2010   -  Bjärreds IF Röd  Lönneholmsgrisen  
275 P11 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 12:00 IF Lödde Svart   -  Sölvesborg GIF  Coop Karlshamn  
276 P11 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 12:00 Hässleholms IF Grön   -  Perstorp Bälinge IK  Hultén Försäljnng  
277 P11 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 12:40 Bjärred IF Gul   -  IF Lödde Gul  Hjalmarssons  
278 P11 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 12:40 IFK Knislinge   -  Höörs IS Blå  Sv Fastighetsförmedling  
279 P11 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 12:40 Omlottning  -  Furulunds IK  Sbg Lyft & Transport  
280 P11 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 12:40 Hörby FF Svart   -  Höörs IS Vit  Safe Byggnadsställningar  
397 P12 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 12:40 IF Lödde Svart   -  Staffanstorp United  Stallbyggen  
398 P12 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 12:40 Bjärreds IF Röd   -  Omlottning Lönneholmsgrisen  
399 P12 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 12:40 Bjärreds IF Blå   -  Oxie SK svart  Coop Karlshamn  
400 P12 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 12:40 Sandsbro AIK 1   -  Hässleholms IF  Hultén Försäljnng  
179 P10 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 13:20 Furulundsik Gul   -  Tomelilla IF  Hjalmarssons  
180 P10 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 13:20 Bjärreds IF Blå   -  IFÖ BROMÖLLA IF Svart  Sv Fastighetsförmedling  
181 P10 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 13:20 Oxie SK Blå   -  STAFFANSTORP United Blå  Lönneholmsgrisen  
182 P10 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 13:20 Eket Goif Vit   -  IFÖ BROMÖLLA IF Vit  Coop Karlshamn  
183 P10 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 13:20 Bjärreds IF Röd   -  Sölvesborgs GOIF  Hultén Försäljnng  
401 P12 PO-grupp A 16 Sön 2019-08-04 13:20 Skegrie BK   -  Tomelilla IF  Sbg Lyft & Transport  
402 P12 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 13:20 Perstorp Bälinge IK   -  Mörrums Gois Fotbollsklubb  Safe Byggnadsställningar  
403 P12 PO-grupp A 15 Sön 2019-08-04 13:20 Eket Goif Vit   -  IFK OSBY  Stallbyggen  
281 P11 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 14:00 Ifö Bromölla IF   -  Bjärred IF Blå  Sbg Lyft & Transport  
404 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 14:00 Räppe GoIF Gul   -  Växjö Norra IF  Hjalmarssons  
405 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 14:00 Dösjöbro IF 1   -  Mjällby AIF  Sv Fastighetsförmedling  
406 P12 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 14:00 Hässleholms IF 2   -  IF Lödde Svart  Safe Byggnadsställningar  
408 P12 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 14:00 IF Lödde Gul   -  Bjärreds IF Blå  Lönneholmsgrisen  
409 P12 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 14:00 Asarums IF   -  Sandsbro AIK 1  Coop Karlshamn  
282 P11 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 14:40 Hässleholms IF Vit   -  IF Lödde Svart  Sbg Lyft & Transport  
283 P11 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 14:40 Bjärred IF Röd   -  Hässleholms IF Grön  Safe Byggnadsställningar  
407 P12 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 14:40 Dösjöbro IF 2   -  Bjärreds IF Röd  Stallbyggen  
410 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 14:40 Omlottning  -  Hyllie IK grön  Hjalmarssons  
411 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 14:40 Ifö Bromölla IF   -  Sölvesborg GIF SGIF P12  Sv Fastighetsförmedling