Matcher Lör 2019-08-03

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
333 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 08:00 Växjö Norra IF   -  Oxie SK svart  Hjalmarssons X - X 
334 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 08:00 Dösjöbro IF 1   -  Bjärreds IF Röd  Sv Fastighetsförmedling X - X 
335 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 08:00 Perstorp Bälinge IK   -  Sölvesborg GIF SGIF P12  Sbg Lyft & Transport X - X 
336 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 08:00 Oxie SK vit   -  Dösjöbro IF 2  Safe Byggnadsställningar X - X 
337 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 08:00 Mörrums Gois Fotbollsklubb   -  Tomelilla IF  Stallbyggen X - X 
338 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 08:00 Asarums IF   -  Eket Goif Vit  Lönneholmsgrisen X - X 
339 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 08:00 Skegrie BK   -  Sandsbro AIK 1  Coop Karlshamn X - X 
340 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 08:00 Hyllie IK grön   -  Staffanstorp United  Hultén Försäljnng X - X 
224 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 08:40 Sölvesborg GIF   -  Furulunds IK  Hjalmarssons X - X 
225 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 08:40 Häljarps IF 2   -  IF Lödde Gul  Sv Fastighetsförmedling X - X 
226 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 08:40 FC Rosengård P09z   -  IF Lödde Svart  Sbg Lyft & Transport X - X 
227 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 08:40 IFK Knislinge   -  Oxie SK Svart  Safe Byggnadsställningar X - X 
228 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 08:40 Ifö Bromölla IF   -  Hörby FF Vit  Stallbyggen X - X 
229 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 08:40 Hässleholms IF Grön   -  Mjällby AIF  Lönneholmsgrisen X - X 
230 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 08:40 Eket Goif Vit   -  Bjärred IF Gul  Coop Karlshamn X - X 
231 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 08:40 Hässleholms IF Vit   -  Tomelilla IF  Hultén Försäljnng X - X 
124 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 09:20 Furulundsik Svart   -  LB07  Hjalmarssons X - X 
125 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 09:20 Bjärreds IF Gul   -  Mjällby AIF Gul  Sv Fastighetsförmedling X - X 
126 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 09:20 STAFFANSTORP United Vit   -  Furulundsik Gul  Sbg Lyft & Transport X - X 
127 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 09:20 Sölvesborgs GOIF Vit   -  Oxie SK Blå  Safe Byggnadsställningar X - X 
129 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 09:20 IF Lödde Gul   -  Mjällby AIF:PF2010  Lönneholmsgrisen X - X 
130 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 09:20 Tomelilla IF   -  Eket Goif Vit  Coop Karlshamn X - X 
131 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 09:20 IF Lödde Vit   -  IFÖ BROMÖLLA IF Vit  Hultén Försäljnng X - X 
377 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 09:20 IFK OSBY   -  Sandsbro AIK 1  Stallbyggen X - X 
128 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:00 FC Rosengård Lag Z   -  Mjällby AIF Svart  Stallbyggen X - X 
132 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 10:00 IFK Knislinge   -  IF Lödde Svart  Hjalmarssons X - X 
133 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 10:00 Bjärreds IF Röd   -  IFÖ BROMÖLLA IF Svart  Sv Fastighetsförmedling X - X 
134 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:00 STAFFANSTORP United Blå   -  Sölvesborgs GOIF  Sbg Lyft & Transport X - X 
135 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 10:00 Oxie SK Gul   -  Bjärreds IF Blå  Safe Byggnadsställningar X - X 
233 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 10:00 Perstorp Bälinge IK   -  Höörs IS Vit  Lönneholmsgrisen X - X 
234 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:00 Bjärred IF Röd   -  Höörs IS Blå  Coop Karlshamn X - X 
235 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 10:00 Bjärred IF Blå   -  Hörby FF Svart  Hultén Försäljnng X - X 
341 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 10:40 IF Lödde Svart   -  Oxie SK vit  Hjalmarssons X - X 
342 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:40 Räppe GoIF Gul   -  Mörrums Gois Fotbollsklubb  Sv Fastighetsförmedling X - X 
343 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 10:40 Sandsbro AIK 2   -  Asarums IF  Sbg Lyft & Transport X - X 
344 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 10:40 Bjärreds IF Blå   -  Räppe GoIF Svart  Safe Byggnadsställningar X - X 
346 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 10:40 Sölvesborg GIF SGIF P12   -  Mjällby AIF  Lönneholmsgrisen X - X 
347 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 10:40 Dösjöbro IF 2   -  Klågerups GIF  Coop Karlshamn X - X 
348 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:40 Tomelilla IF   -  IF Lödde Gul  Hultén Försäljnng X - X 
373 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 10:40 Skegrie BK   -  IFK OSBY  Stallbyggen X - X 
136 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 11:20 Eket Goif Vit   -  LB07  Stallbyggen X - X 
137 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 11:20 IFÖ BROMÖLLA IF Vit   -  Mjällby AIF Gul  Lönneholmsgrisen X - X 
138 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 11:20 IF Lödde Svart   -  Furulundsik Gul  Coop Karlshamn X - X 
139 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 11:20 IFÖ BROMÖLLA IF Svart   -  Oxie SK Blå  Hultén Försäljnng X - X 
236 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 11:20 FC Rosengård P09z   -  Häljarps IF 1  Hjalmarssons X - X 
237 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 11:20 IFK Knislinge   -  Perstorp Bälinge IK  Sv Fastighetsförmedling X - X 
238 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 11:20 Ifö Bromölla IF   -  Bjärred IF Röd  Sbg Lyft & Transport X - X 
349 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 11:20 Växjö Norra IF   -  Staffanstorp United  Safe Byggnadsställningar X - X 
140 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 12:00 Sölvesborgs GOIF   -  Mjällby AIF Svart  Hjalmarssons X - X 
141 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 12:00 Bjärreds IF Blå   -  Mjällby AIF:PF2010  Sv Fastighetsförmedling X - X 
239 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 12:00 Bjärred IF Gul   -  Furulunds IK  Sbg Lyft & Transport X - X 
240 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 12:00 Tomelilla IF   -  IF Lödde Gul  Safe Byggnadsställningar X - X 
241 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 12:00 Oxie SK Vit   -  IF Lödde Svart  Stallbyggen X - X 
242 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 12:00 Höörs IS Vit   -  Oxie SK Svart  Lönneholmsgrisen X - X 
243 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 12:00 Höörs IS Blå   -  Hörby FF Vit  Coop Karlshamn X - X 
244 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 12:00 Hörby FF Svart   -  Mjällby AIF  Hultén Försäljnng X - X 
143 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 12:40 IFÖ BROMÖLLA IF Vit   -  Bjärreds IF Gul  Hultén Försäljnng X - X 
350 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 12:40 Hässleholms IF   -  Ifö Bromölla IF  Hjalmarssons X - X 
351 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 12:40 Mjällby AIF   -  IFK Knislinge vit  Sv Fastighetsförmedling X - X 
352 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 12:40 Klågerups GIF   -  IF Lödde Svart  Sbg Lyft & Transport X - X 
353 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 12:40 IF Lödde Gul   -  Räppe GoIF Gul  Safe Byggnadsställningar X - X 
354 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 12:40 Hässleholms IF 2   -  Sandsbro AIK 2  Stallbyggen X - X 
355 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 12:40 Bjärreds IF Blå   -  IFK OSBY  Lönneholmsgrisen X - X 
144 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 14:40 IF Lödde Svart   -  STAFFANSTORP United Vit  Hjalmarssons X - X 
145 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 14:40 IFÖ BROMÖLLA IF Svart   -  Sölvesborgs GOIF Vit  Sv Fastighetsförmedling X - X 
146 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 14:40 Sölvesborgs GOIF   -  FC Rosengård Lag Z  Sbg Lyft & Transport X - X 
147 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 14:40 Bjärreds IF Blå   -  IF Lödde Gul  Safe Byggnadsställningar X - X 
245 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 14:40 Bjärred IF Gul   -  Sölvesborg GIF  Stallbyggen X - X 
246 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 14:40 Tomelilla IF   -  Häljarps IF 2  Lönneholmsgrisen X - X 
247 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 14:40 Oxie SK Vit   -  FC Rosengård P09z  Coop Karlshamn X - X 
248 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 14:40 Höörs IS Vit   -  IFK Knislinge  Hultén Försäljnng X - X 
249 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 15:20 Hörby FF Svart   -  Hässleholms IF Grön  Sv Fastighetsförmedling X - X 
356 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 15:20 Räppe GoIF Svart   -  Skegrie BK  Hjalmarssons X - X 
357 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 15:20 Oxie SK svart   -  Hyllie IK grön  Sbg Lyft & Transport X - X 
358 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 15:20 Dösjöbro IF 1   -  Hässleholms IF  Safe Byggnadsställningar X - X 
359 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 15:20 Perstorp Bälinge IK   -  Mjällby AIF  Stallbyggen X - X 
360 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 15:20 Oxie SK vit   -  Klågerups GIF  Lönneholmsgrisen X - X 
361 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 15:20 Mörrums Gois Fotbollsklubb   -  IF Lödde Gul  Coop Karlshamn X - X 
362 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 15:20 Asarums IF   -  Hässleholms IF 2  Hultén Försäljnng X - X 
148 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 16:00 LB07   -  Tomelilla IF  Sv Fastighetsförmedling X - X 
149 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 16:00 Mjällby AIF Gul   -  IF Lödde Vit  Sbg Lyft & Transport X - X 
150 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 16:00 Furulundsik Gul   -  IFK Knislinge  Safe Byggnadsställningar X - X 
151 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 16:00 Oxie SK Blå   -  Bjärreds IF Röd  Stallbyggen X - X 
152 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 16:00 Mjällby AIF Svart   -  STAFFANSTORP United Blå  Lönneholmsgrisen X - X 
153 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 16:00 Mjällby AIF:PF2010   -  Oxie SK Gul  Coop Karlshamn X - X 
250 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 16:00 Höörs IS Blå   -  Ifö Bromölla IF  Hjalmarssons X - X 
376 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 16:00 Ifö Bromölla IF   -  Bjärreds IF Röd  Hultén Försäljnng X - X 
251 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 16:40 IF Lödde Gul   -  Hässleholms IF Vit  Hjalmarssons X - X 
252 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 16:40 IF Lödde Svart   -  Häljarps IF 1  Sv Fastighetsförmedling X - X 
253 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 16:40 Oxie SK Svart   -  Perstorp Bälinge IK  Sbg Lyft & Transport X - X 
254 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 16:40 Hörby FF Vit   -  Bjärred IF Röd  Safe Byggnadsställningar X - X 
255 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 16:40 Hässleholms IF Grön   -  Bjärred IF Blå  Lönneholmsgrisen X - X 
256 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 16:40 Furulunds IK   -  Eket Goif Vit  Hultén Försäljnng X - X 
363 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 16:40 IFK OSBY   -  Räppe GoIF Svart  Stallbyggen X - X 
364 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 17:20 IF Lödde Svart   -  Dösjöbro IF 2  Hjalmarssons X - X 
365 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 17:20 Räppe GoIF Gul   -  Tomelilla IF  Sv Fastighetsförmedling X - X 
366 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 17:20 Sandsbro AIK 2   -  Eket Goif Vit  Sbg Lyft & Transport X - X 
367 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 17:20 Sandsbro AIK 1   -  Bjärreds IF Blå  Safe Byggnadsställningar X - X 
368 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 17:20 Hyllie IK grön   -  Växjö Norra IF  Stallbyggen X - X 
370 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 17:20 IFK Knislinge vit   -  Perstorp Bälinge IK  Coop Karlshamn X - X 
371 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 17:20 Staffanstorp United   -  Oxie SK svart  Hultén Försäljnng X - X 
154 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 18:00 Furulundsik Svart   -  Tomelilla IF  Hjalmarssons X - X 
155 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 18:00 Bjärreds IF Gul   -  IF Lödde Vit  Sv Fastighetsförmedling X - X 
156 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 18:00 STAFFANSTORP United Vit   -  IFK Knislinge  Sbg Lyft & Transport X - X 
157 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 18:00 Sölvesborgs GOIF Vit   -  Bjärreds IF Röd  Safe Byggnadsställningar X - X 
158 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 18:00 FC Rosengård Lag Z   -  STAFFANSTORP United Blå  Stallbyggen X - X 
159 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 18:00 IF Lödde Gul   -  Oxie SK Gul  Lönneholmsgrisen X - X 
257 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 18:00 Sölvesborg GIF   -  Eket Goif Vit  Coop Karlshamn X - X 
258 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 18:00 Häljarps IF 2   -  Hässleholms IF Vit  Hultén Försäljnng X - X 
232 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 18:40 Häljarps IF 1   -  Oxie SK Vit  Safe Byggnadsställningar X - X 
259 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 18:40 Mjällby AIF   -  Bjärred IF Blå  Stallbyggen X - X 
369 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 18:40 Ifö Bromölla IF   -  Dösjöbro IF 1  Sv Fastighetsförmedling X - X 
372 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 18:40 Eket Goif Vit   -  Hässleholms IF 2  Hjalmarssons X - X 
374 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 18:40 Sandsbro AIK 1   -  Räppe GoIF Svart  Sbg Lyft & Transport X - X 
375 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 18:40 IFK Knislinge vit   -  Sölvesborg GIF SGIF P12  Lönneholmsgrisen X - X 
142 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 19:00 Eket Goif Vit   -  Furulundsik Svart  Coop Karlshamn X - X 
345 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 19:20 Bjärreds IF Röd   -  Hässleholms IF  Hjalmarssons X - X 
378 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 19:20 Skegrie BK   -  Bjärreds IF Blå  Sv Fastighetsförmedling X - X