Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
174 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 12:00 FC Rosengård Lag Z   -  Oxie SK Gul  Sv Fastighetsförmedling  
173 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 12:00 Mjällby AIF Gul   -  STAFFANSTORP United Vit  Hjalmarssons  
172 P10 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 11:20 IFÖ BROMÖLLA IF Svart   -  Mjällby AIF Svart  Sv Fastighetsförmedling  
171 P10 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 11:20 Tomelilla IF   -  IF Lödde Vit  Hjalmarssons  
170 P10 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 10:40 Sölvesborgs GOIF   -  Mjällby AIF:PF2010  Hultén Försäljnng  
169 P10 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 10:40 IFÖ BROMÖLLA IF Vit   -  IFK Knislinge  Coop Karlshamn  
168 P10 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 10:40 Bjärreds IF Gul   -  IF Lödde Svart  Stallbyggen  
167 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 10:40 Oxie SK Gul   -  Sölvesborgs GOIF Vit  Safe Byggnadsställningar  
166 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 10:40 STAFFANSTORP United Vit   -  LB07  Sbg Lyft & Transport  
165 P10 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 10:00 STAFFANSTORP United Blå   -  IF Lödde Gul  Lönneholmsgrisen  
164 P10 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 09:20 Furulundsik Svart   -  Bjärreds IF Gul  Safe Byggnadsställningar  
163 P10 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 08:40 Mjällby AIF Svart   -  Bjärreds IF Blå  Hultén Försäljnng  
162 P10 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 08:40 IF Lödde Vit   -  Furulundsik Gul  Coop Karlshamn  
161 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 08:00 Sölvesborgs GOIF Vit   -  FC Rosengård Lag Z  Sv Fastighetsförmedling  
160 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 08:00 LB07   -  Mjällby AIF Gul  Hjalmarssons  
159 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 18:00 IF Lödde Gul   -  Oxie SK Gul  Lönneholmsgrisen X - X 
158 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 18:00 FC Rosengård Lag Z   -  STAFFANSTORP United Blå  Stallbyggen X - X 
157 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 18:00 Sölvesborgs GOIF Vit   -  Bjärreds IF Röd  Safe Byggnadsställningar X - X 
156 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 18:00 STAFFANSTORP United Vit   -  IFK Knislinge  Sbg Lyft & Transport X - X 
155 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 18:00 Bjärreds IF Gul   -  IF Lödde Vit  Sv Fastighetsförmedling X - X 
154 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 18:00 Furulundsik Svart   -  Tomelilla IF  Hjalmarssons X - X 
153 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 16:00 Mjällby AIF:PF2010   -  Oxie SK Gul  Coop Karlshamn X - X 
152 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 16:00 Mjällby AIF Svart   -  STAFFANSTORP United Blå  Lönneholmsgrisen X - X 
151 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 16:00 Oxie SK Blå   -  Bjärreds IF Röd  Stallbyggen X - X 
150 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 16:00 Furulundsik Gul   -  IFK Knislinge  Safe Byggnadsställningar X - X 
149 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 16:00 Mjällby AIF Gul   -  IF Lödde Vit  Sbg Lyft & Transport X - X 
148 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 16:00 LB07   -  Tomelilla IF  Sv Fastighetsförmedling X - X 
147 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 14:40 Bjärreds IF Blå   -  IF Lödde Gul  Safe Byggnadsställningar X - X 
146 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 14:40 Sölvesborgs GOIF   -  FC Rosengård Lag Z  Sbg Lyft & Transport X - X 
145 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 14:40 IFÖ BROMÖLLA IF Svart   -  Sölvesborgs GOIF Vit  Sv Fastighetsförmedling X - X 
144 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 14:40 IF Lödde Svart   -  STAFFANSTORP United Vit  Hjalmarssons X - X 
143 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 12:40 IFÖ BROMÖLLA IF Vit   -  Bjärreds IF Gul  Hultén Försäljnng X - X 
142 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 19:00 Eket Goif Vit   -  Furulundsik Svart  Coop Karlshamn X - X 
141 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 12:00 Bjärreds IF Blå   -  Mjällby AIF:PF2010  Sv Fastighetsförmedling X - X 
140 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 12:00 Sölvesborgs GOIF   -  Mjällby AIF Svart  Hjalmarssons X - X 
139 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 11:20 IFÖ BROMÖLLA IF Svart   -  Oxie SK Blå  Hultén Försäljnng X - X 
138 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 11:20 IF Lödde Svart   -  Furulundsik Gul  Coop Karlshamn X - X 
137 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 11:20 IFÖ BROMÖLLA IF Vit   -  Mjällby AIF Gul  Lönneholmsgrisen X - X 
136 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 11:20 Eket Goif Vit   -  LB07  Stallbyggen X - X 
135 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 10:00 Oxie SK Gul   -  Bjärreds IF Blå  Safe Byggnadsställningar X - X 
134 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:00 STAFFANSTORP United Blå   -  Sölvesborgs GOIF  Sbg Lyft & Transport X - X 
133 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 10:00 Bjärreds IF Röd   -  IFÖ BROMÖLLA IF Svart  Sv Fastighetsförmedling X - X 
132 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 10:00 IFK Knislinge   -  IF Lödde Svart  Hjalmarssons X - X 
131 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 09:20 IF Lödde Vit   -  IFÖ BROMÖLLA IF Vit  Hultén Försäljnng X - X 
130 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 09:20 Tomelilla IF   -  Eket Goif Vit  Coop Karlshamn X - X 
129 P10 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 09:20 IF Lödde Gul   -  Mjällby AIF:PF2010  Lönneholmsgrisen X - X 
128 P10 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:00 FC Rosengård Lag Z   -  Mjällby AIF Svart  Stallbyggen X - X 
127 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 09:20 Sölvesborgs GOIF Vit   -  Oxie SK Blå  Safe Byggnadsställningar X - X 
126 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 09:20 STAFFANSTORP United Vit   -  Furulundsik Gul  Sbg Lyft & Transport X - X 
125 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 09:20 Bjärreds IF Gul   -  Mjällby AIF Gul  Sv Fastighetsförmedling X - X 
124 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 09:20 Furulundsik Svart   -  LB07  Hjalmarssons X - X 
123 P10 Grupp 1 Fre 2019-08-02 17:00 IF Lödde Gul  -  Tomelilla IF Stallbyggen X - X 
122 P10 Grupp 8 Fre 2019-08-02 16:20 Oxie SK Gul  -  Furulundsik Svart Sbg Lyft & Transport X - X 
121 P10 Grupp 7 Fre 2019-08-02 16:20 Oxie SK Blå  -  Sölvesborgs GOIF Stallbyggen X - X 
120 P10 Grupp 6 Fre 2019-08-02 16:20 STAFFANSTORP United Vit  -  IFÖ BROMÖLLA IF Svart Hjalmarssons X - X 
119 P10 Grupp 5 Fre 2019-08-02 15:40 LB07  -  IFK Knislinge Hultén Försäljnng X - X 
118 P10 Grupp 4 Fre 2019-08-02 15:40 Mjällby AIF:PF2010  -  Bjärreds IF Röd Coop Karlshamn X - X 
117 P10 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:40 IF Lödde Svart  -  STAFFANSTORP United Blå Lönneholmsgrisen X - X 
116 P10 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:40 FC Rosengård Lag Z  -  IFÖ BROMÖLLA IF Vit Sbg Lyft & Transport X - X 
115 P10 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:40 Tomelilla IF  -  Mjällby AIF Gul Safe Byggnadsställningar X - X 
114 P10 Grupp 8 Fre 2019-08-02 14:20 Mjällby AIF Svart  -  Oxie SK Gul Safe Byggnadsställningar X - X 
113 P10 Grupp 7 Fre 2019-08-02 14:20 Bjärreds IF Gul  -  Oxie SK Blå Hjalmarssons X - X 
112 P10 Grupp 6 Fre 2019-08-02 13:40 IF Lödde Vit  -  STAFFANSTORP United Vit Hultén Försäljnng X - X 
111 P10 Grupp 5 Fre 2019-08-02 13:40 Bjärreds IF Blå  -  LB07 Sv Fastighetsförmedling X - X 
110 P10 Grupp 4 Fre 2019-08-02 13:40 Eket Goif Vit  -  Mjällby AIF:PF2010 Hjalmarssons X - X 
109 P10 Grupp 3 Fre 2019-08-02 13:40 Sölvesborgs GOIF Vit  -  IF Lödde Svart Stallbyggen X - X 
108 P10 Grupp 2 Fre 2019-08-02 13:40 Furulundsik Gul  -  FC Rosengård Lag Z Safe Byggnadsställningar X - X 
107 P10 Grupp 8 Fre 2019-08-02 12:20 Furulundsik Svart  -  Mjällby AIF Svart Hjalmarssons X - X 
106 P10 Grupp 7 Fre 2019-08-02 11:40 Sölvesborgs GOIF  -  Bjärreds IF Gul Hultén Försäljnng X - X 
105 P10 Grupp 6 Fre 2019-08-02 11:40 IFÖ BROMÖLLA IF Svart  -  IF Lödde Vit Coop Karlshamn X - X 
103 P10 Grupp 4 Fre 2019-08-02 11:40 Bjärreds IF Röd  -  Eket Goif Vit Stallbyggen X - X 
104 P10 Grupp 5 Fre 2019-08-02 11:40 IFK Knislinge  -  Bjärreds IF Blå Lönneholmsgrisen X - X 
102 P10 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:40 STAFFANSTORP United Blå  -  Sölvesborgs GOIF Vit Safe Byggnadsställningar X - X 
101 P10 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:40 IFÖ BROMÖLLA IF Vit  -  Furulundsik Gul Hjalmarssons X - X 
100 P10 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:40 Mjällby AIF Gul  -  IF Lödde Gul Sv Fastighetsförmedling X - X 
275 P11 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 12:00 IF Lödde Svart   -  Sölvesborg GIF  Coop Karlshamn  
274 P11 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 11:20 Häljarps IF 2   -  Oxie SK Vit  Sbg Lyft & Transport  
273 P11 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 10:40 Oxie SK Svart   -  Ifö Bromölla IF  Lönneholmsgrisen  
272 P11 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 10:40 Mjällby AIF   -  IFK Knislinge  Sv Fastighetsförmedling  
271 P11 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 10:40 FC Rosengård P09z   -  Bjärred IF Gul  Hjalmarssons  
270 P11 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 10:00 Höörs IS Vit   -  Omlottning Hultén Försäljnng  
269 P11 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 10:00 Furulunds IK   -  Tomelilla IF  Coop Karlshamn  
268 P11 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 10:00 Eket Goif Vit   -  Häljarps IF 2  Stallbyggen  
267 P11 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 10:00 Perstorp Bälinge IK   -  Bjärred IF Röd  Safe Byggnadsställningar  
266 P11 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 10:00 Sölvesborg GIF   -  Hässleholms IF Vit  Sbg Lyft & Transport  
265 P11 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 09:20 Bjärred IF Blå   -  Oxie SK Svart  Sv Fastighetsförmedling  
264 P11 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 08:00 Höörs IS Blå   -  Mjällby AIF  Hultén Försäljnng  
263 P11 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 08:00 IF Lödde Gul   -  FC Rosengård P09z  Coop Karlshamn  
262 P11 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 08:00 Omlottning  -  Hörby FF Svart  Lönneholmsgrisen  
261 P11 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 08:00 Tomelilla IF   -  Omlottning Stallbyggen  
260 P11 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 08:00 Oxie SK Vit   -  Eket Goif Vit  Sbg Lyft & Transport  
259 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 18:40 Mjällby AIF   -  Bjärred IF Blå  Stallbyggen X - X 
258 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 18:00 Häljarps IF 2   -  Hässleholms IF Vit  Hultén Försäljnng X - X 
257 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 18:00 Sölvesborg GIF   -  Eket Goif Vit  Coop Karlshamn X - X 
256 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 16:40 Furulunds IK   -  Eket Goif Vit  Hultén Försäljnng X - X 
255 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 16:40 Hässleholms IF Grön   -  Bjärred IF Blå  Lönneholmsgrisen X - X 
254 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 16:40 Hörby FF Vit   -  Bjärred IF Röd  Safe Byggnadsställningar X - X 
253 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 16:40 Oxie SK Svart   -  Perstorp Bälinge IK  Sbg Lyft & Transport X - X 
252 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 16:40 IF Lödde Svart   -  Häljarps IF 1  Sv Fastighetsförmedling X - X 
251 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 16:40 IF Lödde Gul   -  Hässleholms IF Vit  Hjalmarssons X - X 
250 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 16:00 Höörs IS Blå   -  Ifö Bromölla IF  Hjalmarssons X - X 
249 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 15:20 Hörby FF Svart   -  Hässleholms IF Grön  Sv Fastighetsförmedling X - X 
248 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 14:40 Höörs IS Vit   -  IFK Knislinge  Hultén Försäljnng X - X 
247 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 14:40 Oxie SK Vit   -  FC Rosengård P09z  Coop Karlshamn X - X 
246 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 14:40 Tomelilla IF   -  Häljarps IF 2  Lönneholmsgrisen X - X 
245 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 14:40 Bjärred IF Gul   -  Sölvesborg GIF  Stallbyggen X - X 
244 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 12:00 Hörby FF Svart   -  Mjällby AIF  Hultén Försäljnng X - X 
243 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 12:00 Höörs IS Blå   -  Hörby FF Vit  Coop Karlshamn X - X 
242 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 12:00 Höörs IS Vit   -  Oxie SK Svart  Lönneholmsgrisen X - X 
241 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 12:00 Oxie SK Vit   -  IF Lödde Svart  Stallbyggen X - X 
240 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 12:00 Tomelilla IF   -  IF Lödde Gul  Safe Byggnadsställningar X - X 
239 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 12:00 Bjärred IF Gul   -  Furulunds IK  Sbg Lyft & Transport X - X 
238 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 11:20 Ifö Bromölla IF   -  Bjärred IF Röd  Sbg Lyft & Transport X - X 
237 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 11:20 IFK Knislinge   -  Perstorp Bälinge IK  Sv Fastighetsförmedling X - X 
236 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 11:20 FC Rosengård P09z   -  Häljarps IF 1  Hjalmarssons X - X 
235 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 10:00 Bjärred IF Blå   -  Hörby FF Svart  Hultén Försäljnng X - X 
234 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:00 Bjärred IF Röd   -  Höörs IS Blå  Coop Karlshamn X - X 
233 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 10:00 Perstorp Bälinge IK   -  Höörs IS Vit  Lönneholmsgrisen X - X 
232 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 18:40 Häljarps IF 1   -  Oxie SK Vit  Safe Byggnadsställningar X - X 
231 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 08:40 Hässleholms IF Vit   -  Tomelilla IF  Hultén Försäljnng X - X 
230 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 08:40 Eket Goif Vit   -  Bjärred IF Gul  Coop Karlshamn X - X 
229 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 08:40 Hässleholms IF Grön   -  Mjällby AIF  Lönneholmsgrisen X - X 
228 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 08:40 Ifö Bromölla IF   -  Hörby FF Vit  Stallbyggen X - X 
227 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 08:40 IFK Knislinge   -  Oxie SK Svart  Safe Byggnadsställningar X - X 
226 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 08:40 FC Rosengård P09z   -  IF Lödde Svart  Sbg Lyft & Transport X - X 
225 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 08:40 Häljarps IF 2   -  IF Lödde Gul  Sv Fastighetsförmedling X - X 
224 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 08:40 Sölvesborg GIF   -  Furulunds IK  Hjalmarssons X - X 
223 P11 Grupp 8 Fre 2019-08-02 17:00 Hörby FF Vit  -  Sölvesborg GIF Sv Fastighetsförmedling X - X 
222 P11 Grupp 7 Fre 2019-08-02 17:00 Oxie SK Svart  -  Häljarps IF 2 Safe Byggnadsställningar X - X 
221 P11 Grupp 6 Fre 2019-08-02 17:00 Höörs IS Vit  -  Hässleholms IF Vit Hjalmarssons X - X 
220 P11 Grupp 5 Fre 2019-08-02 16:20 Furulunds IK  -  Häljarps IF 1 Hultén Försäljnng X - X 
219 P11 Grupp 4 Fre 2019-08-02 16:20 Perstorp Bälinge IK  -  Mjällby AIF Coop Karlshamn X - X 
217 P11 Grupp 2 Fre 2019-08-02 16:20 Tomelilla IF  -  Ifö Bromölla IF Sv Fastighetsförmedling X - X 
218 P11 Grupp 3 Fre 2019-08-02 16:20 Oxie SK Vit  -  IFK Knislinge Lönneholmsgrisen X - X 
216 P11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 16:20 Eket Goif Vit  -  Hässleholms IF Grön Safe Byggnadsställningar X - X 
215 P11 Grupp 8 Fre 2019-08-02 15:00 Bjärred IF Blå  -  Hörby FF Vit Lönneholmsgrisen X - X 
214 P11 Grupp 7 Fre 2019-08-02 15:00 Höörs IS Blå  -  Oxie SK Svart Hjalmarssons X - X 
213 P11 Grupp 6 Fre 2019-08-02 14:20 FC Rosengård P09z  -  Höörs IS Vit Hultén Försäljnng X - X 
212 P11 Grupp 5 Fre 2019-08-02 14:20 Hörby FF Svart  -  Furulunds IK Coop Karlshamn X - X 
211 P11 Grupp 4 Fre 2019-08-02 14:20 Bjärred IF Gul  -  Perstorp Bälinge IK Lönneholmsgrisen X - X 
210 P11 Grupp 3 Fre 2019-08-02 14:20 Bjärred IF Röd  -  Oxie SK Vit Stallbyggen X - X 
209 P11 Grupp 2 Fre 2019-08-02 14:20 IF Lödde Svart  -  Tomelilla IF Sv Fastighetsförmedling X - X 
208 P11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:20 IF Lödde Gul  -  Eket Goif Vit Sbg Lyft & Transport X - X 
207 P11 Grupp 8 Fre 2019-08-02 13:00 Sölvesborg GIF  -  Bjärred IF Blå Hjalmarssons X - X 
206 P11 Grupp 7 Fre 2019-08-02 12:20 Häljarps IF 2  -  Höörs IS Blå Hultén Försäljnng X - X 
205 P11 Grupp 6 Fre 2019-08-02 12:20 Hässleholms IF Vit  -  FC Rosengård P09z Coop Karlshamn X - X 
203 P11 Grupp 4 Fre 2019-08-02 12:20 Mjällby AIF  -  Bjärred IF Gul Stallbyggen X - X 
204 P11 Grupp 5 Fre 2019-08-02 12:20 Häljarps IF 1  -  Hörby FF Svart Lönneholmsgrisen X - X 
202 P11 Grupp 3 Fre 2019-08-02 12:20 IFK Knislinge  -  Bjärred IF Röd Safe Byggnadsställningar X - X 
201 P11 Grupp 2 Fre 2019-08-02 12:20 Ifö Bromölla IF  -  IF Lödde Svart Sbg Lyft & Transport X - X 
200 P11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 12:20 Hässleholms IF Grön  -  IF Lödde Gul Sv Fastighetsförmedling X - X 
399 P12 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 12:40 Bjärreds IF Blå   -  Oxie SK svart  Coop Karlshamn  
398 P12 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 12:40 Bjärreds IF Röd   -  Omlottning Lönneholmsgrisen  
397 P12 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 12:40 IF Lödde Svart   -  Staffanstorp United  Stallbyggen  
396 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 11:20 Räppe GoIF Gul   -  Dösjöbro IF 1  Hultén Försäljnng  
395 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 11:20 Omlottning  -  Ifö Bromölla IF  Coop Karlshamn  
394 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 11:20 Växjö Norra IF   -  Mjällby AIF  Lönneholmsgrisen  
393 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 11:20 Hyllie IK grön   -  Sölvesborg GIF SGIF P12  Stallbyggen  
392 P12 PO-grupp A 16 Sön 2019-08-04 11:20 Sandsbro AIK 2   -  Skegrie BK  Safe Byggnadsställningar  
391 P12 PO-grupp A 15 Sön 2019-08-04 10:00 IFK OSBY   -  Klågerups GIF  Sv Fastighetsförmedling  
390 P12 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 10:00 Räppe GoIF Svart   -  Perstorp Bälinge IK  Hjalmarssons  
389 P12 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 09:20 Hässleholms IF   -  Asarums IF  Hultén Försäljnng  
388 P12 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 09:20 Oxie SK svart   -  IF Lödde Gul  Coop Karlshamn  
387 P12 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 09:20 Omlottning  -  Dösjöbro IF 2  Lönneholmsgrisen  
386 P12 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 09:20 Staffanstorp United   -  Hässleholms IF 2  Stallbyggen  
385 P12 PO-grupp A 16 Sön 2019-08-04 09:20 Tomelilla IF   -  Sandsbro AIK 2  Sbg Lyft & Transport  
384 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 08:40 Mjällby AIF   -  Räppe GoIF Gul  Lönneholmsgrisen  
383 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 08:40 Sölvesborg GIF SGIF P12   -  Omlottning Stallbyggen  
382 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 08:40 Växjö Norra IF   -  Dösjöbro IF 1  Safe Byggnadsställningar  
381 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 08:40 Hyllie IK grön   -  Ifö Bromölla IF  Sbg Lyft & Transport  
380 P12 PO-grupp A 15 Sön 2019-08-04 08:40 Klågerups GIF   -  Eket Goif Vit  Sv Fastighetsförmedling  
379 P12 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 08:40 Mörrums Gois Fotbollsklubb   -  Räppe GoIF Svart  Hjalmarssons  
378 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 19:20 Skegrie BK   -  Bjärreds IF Blå  Sv Fastighetsförmedling X - X 
377 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 09:20 IFK OSBY   -  Sandsbro AIK 1  Stallbyggen X - X 
376 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 16:00 Ifö Bromölla IF   -  Bjärreds IF Röd  Hultén Försäljnng X - X 
375 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 18:40 IFK Knislinge vit   -  Sölvesborg GIF SGIF P12  Lönneholmsgrisen X - X 
374 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 18:40 Sandsbro AIK 1   -  Räppe GoIF Svart  Sbg Lyft & Transport X - X 
373 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 10:40 Skegrie BK   -  IFK OSBY  Stallbyggen X - X 
372 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 18:40 Eket Goif Vit   -  Hässleholms IF 2  Hjalmarssons X - X 
371 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 17:20 Staffanstorp United   -  Oxie SK svart  Hultén Försäljnng X - X 
370 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 17:20 IFK Knislinge vit   -  Perstorp Bälinge IK  Coop Karlshamn X - X 
369 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 18:40 Ifö Bromölla IF   -  Dösjöbro IF 1  Sv Fastighetsförmedling X - X 
368 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 17:20 Hyllie IK grön   -  Växjö Norra IF  Stallbyggen X - X 
367 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 17:20 Sandsbro AIK 1   -  Bjärreds IF Blå  Safe Byggnadsställningar X - X 
366 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 17:20 Sandsbro AIK 2   -  Eket Goif Vit  Sbg Lyft & Transport X - X 
365 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 17:20 Räppe GoIF Gul   -  Tomelilla IF  Sv Fastighetsförmedling X - X 
364 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 17:20 IF Lödde Svart   -  Dösjöbro IF 2  Hjalmarssons X - X 
363 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 16:40 IFK OSBY   -  Räppe GoIF Svart  Stallbyggen X - X 
362 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 15:20 Asarums IF   -  Hässleholms IF 2  Hultén Försäljnng X - X 
361 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 15:20 Mörrums Gois Fotbollsklubb   -  IF Lödde Gul  Coop Karlshamn X - X 
360 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 15:20 Oxie SK vit   -  Klågerups GIF  Lönneholmsgrisen X - X 
359 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 15:20 Perstorp Bälinge IK   -  Mjällby AIF  Stallbyggen X - X 
358 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 15:20 Dösjöbro IF 1   -  Hässleholms IF  Safe Byggnadsställningar X - X 
357 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 15:20 Oxie SK svart   -  Hyllie IK grön  Sbg Lyft & Transport X - X 
356 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 15:20 Räppe GoIF Svart   -  Skegrie BK  Hjalmarssons X - X 
355 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 12:40 Bjärreds IF Blå   -  IFK OSBY  Lönneholmsgrisen X - X 
354 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 12:40 Hässleholms IF 2   -  Sandsbro AIK 2  Stallbyggen X - X 
353 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 12:40 IF Lödde Gul   -  Räppe GoIF Gul  Safe Byggnadsställningar X - X 
352 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 12:40 Klågerups GIF   -  IF Lödde Svart  Sbg Lyft & Transport X - X 
351 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 12:40 Mjällby AIF   -  IFK Knislinge vit  Sv Fastighetsförmedling X - X 
350 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 12:40 Hässleholms IF   -  Ifö Bromölla IF  Hjalmarssons X - X 
349 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 11:20 Växjö Norra IF   -  Staffanstorp United  Safe Byggnadsställningar X - X 
348 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:40 Tomelilla IF   -  IF Lödde Gul  Hultén Försäljnng X - X 
347 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 10:40 Dösjöbro IF 2   -  Klågerups GIF  Coop Karlshamn X - X 
346 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 10:40 Sölvesborg GIF SGIF P12   -  Mjällby AIF  Lönneholmsgrisen X - X 
345 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 19:20 Bjärreds IF Röd   -  Hässleholms IF  Hjalmarssons X - X 
344 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 10:40 Bjärreds IF Blå   -  Räppe GoIF Svart  Safe Byggnadsställningar X - X 
343 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 10:40 Sandsbro AIK 2   -  Asarums IF  Sbg Lyft & Transport X - X 
342 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 10:40 Räppe GoIF Gul   -  Mörrums Gois Fotbollsklubb  Sv Fastighetsförmedling X - X 
341 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 10:40 IF Lödde Svart   -  Oxie SK vit  Hjalmarssons X - X 
340 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 08:00 Hyllie IK grön   -  Staffanstorp United  Hultén Försäljnng X - X 
339 P12 PO-grupp A 7 Lör 2019-08-03 08:00 Skegrie BK   -  Sandsbro AIK 1  Coop Karlshamn X - X 
338 P12 PO-grupp A 6 Lör 2019-08-03 08:00 Asarums IF   -  Eket Goif Vit  Lönneholmsgrisen X - X 
337 P12 PO-grupp A 5 Lör 2019-08-03 08:00 Mörrums Gois Fotbollsklubb   -  Tomelilla IF  Stallbyggen X - X 
336 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-08-03 08:00 Oxie SK vit   -  Dösjöbro IF 2  Safe Byggnadsställningar X - X 
335 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-08-03 08:00 Perstorp Bälinge IK   -  Sölvesborg GIF SGIF P12  Sbg Lyft & Transport X - X 
334 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-08-03 08:00 Dösjöbro IF 1   -  Bjärreds IF Röd  Sv Fastighetsförmedling X - X 
333 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-08-03 08:00 Växjö Norra IF   -  Oxie SK svart  Hjalmarssons X - X 
332 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 17:00 Växjö Norra IF  -  Bjärreds IF Blå Lönneholmsgrisen X - X 
331 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 17:40 IF Lödde Gul  -  Oxie SK vit Sbg Lyft & Transport X - X 
330 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 17:40 Dösjöbro IF 1  -  Sandsbro AIK 2 Sv Fastighetsförmedling X - X 
329 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 17:40 Hässleholms IF 2  -  Räppe GoIF Gul Hjalmarssons X - X 
328 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 17:00 Mjällby AIF  -  Skegrie BK Sbg Lyft & Transport X - X 
327 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 15:40 Sandsbro AIK 2  -  Oxie SK vit Stallbyggen X - X 
326 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 15:40 Bjärreds IF Röd  -  Sölvesborg GIF SGIF P12 Sv Fastighetsförmedling X - X 
325 P12 Grupp 7 Fre 2019-08-02 15:40 Eket Goif Vit  -  Mörrums Gois Fotbollsklubb Hjalmarssons X - X 
324 P12 Grupp 6 Fre 2019-08-02 15:00 Tomelilla IF  -  Ifö Bromölla IF Hultén Försäljnng X - X 
323 P12 Grupp 5 Fre 2019-08-02 15:00 Perstorp Bälinge IK  -  Sandsbro AIK 1 Coop Karlshamn X - X 
322 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 15:00 Staffanstorp United  -  Mjällby AIF Sv Fastighetsförmedling X - X 
320 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:00 IFK OSBY  -  Asarums IF Safe Byggnadsställningar X - X 
321 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:00 Hyllie IK grön  -  IF Lödde Svart Stallbyggen X - X 
318 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 13:40 Dösjöbro IF 1  -  IF Lödde Gul Coop Karlshamn X - X 
319 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:00 IFK Knislinge vit  -  Växjö Norra IF Sbg Lyft & Transport X - X 
317 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 13:40 Hässleholms IF 2  -  Sölvesborg GIF SGIF P12 Sbg Lyft & Transport X - X 
316 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 13:40 Räppe GoIF Gul  -  Bjärreds IF Röd Lönneholmsgrisen X - X 
315 P12 Grupp 7 Fre 2019-08-02 13:00 Hässleholms IF  -  Eket Goif Vit Hultén Försäljnng X - X 
314 P12 Grupp 6 Fre 2019-08-02 13:00 Dösjöbro IF 2  -  Tomelilla IF Coop Karlshamn X - X 
313 P12 Grupp 5 Fre 2019-08-02 13:00 Klågerups GIF  -  Perstorp Bälinge IK Lönneholmsgrisen X - X 
312 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 13:00 Skegrie BK  -  Staffanstorp United Stallbyggen X - X 
311 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 13:00 Räppe GoIF Svart  -  Hyllie IK grön Safe Byggnadsställningar X - X 
310 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 13:00 Oxie SK svart  -  IFK OSBY Sbg Lyft & Transport X - X 
309 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 13:00 Bjärreds IF Blå  -  IFK Knislinge vit Sv Fastighetsförmedling X - X 
308 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 11:40 Sandsbro AIK 2  -  IF Lödde Gul Sbg Lyft & Transport X - X 
307 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 11:00 Sölvesborg GIF SGIF P12  -  Räppe GoIF Gul Hultén Försäljnng X - X 
306 P12 Grupp 7 Fre 2019-08-02 11:00 Mörrums Gois Fotbollsklubb  -  Hässleholms IF Coop Karlshamn X - X 
305 P12 Grupp 6 Fre 2019-08-02 11:00 Ifö Bromölla IF  -  Dösjöbro IF 2 Sbg Lyft & Transport X - X 
304 P12 Grupp 5 Fre 2019-08-02 11:00 Sandsbro AIK 1  -  Klågerups GIF Stallbyggen X - X 
303 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 11:00 Bjärreds IF Röd  -  Hässleholms IF 2 Safe Byggnadsställningar X - X 
302 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:00 IF Lödde Svart  -  Räppe GoIF Svart Hjalmarssons X - X 
300 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 11:00 Oxie SK vit  -  Dösjöbro IF 1 Lönneholmsgrisen X - X 
301 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:00 Asarums IF  -  Oxie SK svart Sv Fastighetsförmedling X - X 
175 P10 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 12:00 IF Lödde Svart   -  Furulundsik Svart  Sbg Lyft & Transport  
176 P10 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 12:00 IF Lödde Gul   -  Oxie SK Blå  Safe Byggnadsställningar  
177 P10 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 12:00 IFK Knislinge   -  Eket Goif Vit  Stallbyggen  
178 P10 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 12:00 Mjällby AIF:PF2010   -  Bjärreds IF Röd  Lönneholmsgrisen  
179 P10 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 13:20 Furulundsik Gul   -  Tomelilla IF  Hjalmarssons  
180 P10 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 13:20 Bjärreds IF Blå   -  IFÖ BROMÖLLA IF Svart  Sv Fastighetsförmedling  
181 P10 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 13:20 Oxie SK Blå   -  STAFFANSTORP United Blå  Lönneholmsgrisen  
182 P10 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 13:20 Eket Goif Vit   -  IFÖ BROMÖLLA IF Vit  Coop Karlshamn  
183 P10 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 13:20 Bjärreds IF Röd   -  Sölvesborgs GOIF  Hultén Försäljnng  
276 P11 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 12:00 Hässleholms IF Grön   -  Perstorp Bälinge IK  Hultén Försäljnng  
277 P11 PO-grupp A 7 Sön 2019-08-04 12:40 Bjärred IF Gul   -  IF Lödde Gul  Hjalmarssons  
278 P11 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 12:40 IFK Knislinge   -  Höörs IS Blå  Sv Fastighetsförmedling  
279 P11 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 12:40 Omlottning  -  Furulunds IK  Sbg Lyft & Transport  
280 P11 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 12:40 Hörby FF Svart   -  Höörs IS Vit  Safe Byggnadsställningar  
281 P11 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 14:00 Ifö Bromölla IF   -  Bjärred IF Blå  Sbg Lyft & Transport  
282 P11 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 14:40 Hässleholms IF Vit   -  IF Lödde Svart  Sbg Lyft & Transport  
283 P11 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 14:40 Bjärred IF Röd   -  Hässleholms IF Grön  Safe Byggnadsställningar  
400 P12 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 12:40 Sandsbro AIK 1   -  Hässleholms IF  Hultén Försäljnng  
401 P12 PO-grupp A 16 Sön 2019-08-04 13:20 Skegrie BK   -  Tomelilla IF  Sbg Lyft & Transport  
402 P12 PO-grupp A 14 Sön 2019-08-04 13:20 Perstorp Bälinge IK   -  Mörrums Gois Fotbollsklubb  Safe Byggnadsställningar  
403 P12 PO-grupp A 15 Sön 2019-08-04 13:20 Eket Goif Vit   -  IFK OSBY  Stallbyggen  
404 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 14:00 Räppe GoIF Gul   -  Växjö Norra IF  Hjalmarssons  
405 P12 PO-grupp A 9 Sön 2019-08-04 14:00 Dösjöbro IF 1   -  Mjällby AIF  Sv Fastighetsförmedling  
406 P12 PO-grupp A 10 Sön 2019-08-04 14:00 Hässleholms IF 2   -  IF Lödde Svart  Safe Byggnadsställningar  
407 P12 PO-grupp A 11 Sön 2019-08-04 14:40 Dösjöbro IF 2   -  Bjärreds IF Röd  Stallbyggen  
408 P12 PO-grupp A 12 Sön 2019-08-04 14:00 IF Lödde Gul   -  Bjärreds IF Blå  Lönneholmsgrisen  
409 P12 PO-grupp A 13 Sön 2019-08-04 14:00 Asarums IF   -  Sandsbro AIK 1  Coop Karlshamn  
410 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 14:40 Omlottning  -  Hyllie IK grön  Hjalmarssons  
411 P12 PO-grupp A 8 Sön 2019-08-04 14:40 Ifö Bromölla IF   -  Sölvesborg GIF SGIF P12  Sv Fastighetsförmedling