Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
82 F 13-14 A-final Sön 2019-06-30 12:30 Alnö IF   -  IFK Mora FK  A-Plan 0 - 1 
50 F 13-14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:30 Färnäs Sportklubb  -  Älgå SK B-Plan 2 - 0 
80 F 13-14 A-semifinal:01 Lör 2019-06-29 15:30 Filipstads Fotbollsförening   -  Alnö IF  A-Plan 0 - 1 
84 F 13-14 B-semifinal:01 Lör 2019-06-29 14:30 IFK Ås   -  Sälens IF  A-Plan 1 - 0 
1 P 14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 Dingtuna GIF  -  Malungs IF A-Plan 3 - 0 
83 F 13-14 A-3.e pris Sön 2019-06-30 11:30 Filipstads Fotbollsförening   -  Färnäs Sportklubb  A-Plan 0 - 1 
95 P 14 B-3.e pris Sön 2019-06-30 09:30 Österfärnebo Idrottsförening   -  Filipstads FF  A-Plan 5 - 1 
74 F 10-11 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:30 Östansbo IS  -  IFK Mora FK:Blå C-Plan X - X 
8 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 Färnäs Sportklubb  -  Malungs IF C-Plan X - X 
9 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 Malungs IF:2  -  IFK Mora FK:Blå D-Plan X - X 
10 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 IFK Mora FK:Vit  -  Sundborns GOIF E-Hallen X - X 
20 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:00 Malungs IF  -  Östansbo IS D-Plan X - X 
24 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Sundborns GOIF  -  Malungs IF:2 C-Plan X - X 
25 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 IFK Mora FK:Blå  -  Färnäs Sportklubb D-Plan X - X 
35 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:30 Sundborns GOIF  -  Färnäs Sportklubb C-Plan X - X 
36 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:30 Östansbo IS  -  IFK Mora FK:Vit D-Plan X - X 
47 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:30 Malungs IF  -  IFK Mora FK:Blå E-Hallen X - X 
51 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:30 Färnäs Sportklubb  -  IFK Mora FK:Vit C-Plan X - X 
52 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:30 Malungs IF:2  -  Östansbo IS D-Plan X - X 
64 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:30 Sundborns GOIF  -  Östansbo IS C-Plan X - X 
65 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:30 Malungs IF:2  -  Malungs IF D-Plan X - X 
67 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:30 IFK Mora FK:Blå  -  IFK Mora FK:Vit D-Plan X - X 
69 F 10-11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 17:30 Malungs IF  -  Sundborns GOIF C-Plan X - X 
70 F 10-11 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:30 IFK Mora FK:Blå  -  Sundborns GOIF F-Plan X - X 
71 F 10-11 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:30 Östansbo IS  -  Färnäs Sportklubb C-Plan X - X 
72 F 10-11 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:30 IFK Mora FK:Vit  -  Malungs IF:2 F-Plan X - X 
73 F 10-11 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:30 Färnäs Sportklubb  -  Malungs IF:2 F-Plan X - X 
49 F 13-14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:30 Alnö IF  -  Sälens IF A-Plan 0 - 0 
6 F 13-14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 Malungs IF  -  IFK Mora FK A-Plan 1 - 2 
13 F 13-14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Filipstads Fotbollsförening  -  IFK Ås B-Plan 1 - 1 
17 F 13-14 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:00 Älgå SK  -  Alnö IF A-Plan 1 - 2 
21 F 13-14 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:00 Sälens IF  -  Färnäs Sportklubb F-Plan 1 - 1 
27 F 13-14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Malungs IF  -  Filipstads Fotbollsförening A-Plan 2 - 2 
28 F 13-14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 IFK Ås  -  IFK Mora FK B-Plan 0 - 0 
33 F 13-14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 08:30 Sälens IF  -  Älgå SK A-Plan 0 - 1 
34 F 13-14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 08:30 Alnö IF  -  Färnäs Sportklubb B-Plan 0 - 0 
43 F 13-14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:30 IFK Mora FK  -  Filipstads Fotbollsförening B-Plan 1 - 2 
44 F 13-14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:30 IFK Ås  -  Malungs IF A-Plan 1 - 1 
3 P 11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 Sundborns GOIF  -  IFK Mora FK C-Plan 0 - 5 
4 P 11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 Orsa IF FK:2  -  Malungs IF D-Plan 2 - 3 
14 P 11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Orsa IF FK  -  Färnäs SK D-Plan 0 - 8 
15 P 11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:30 Orsa IF FK  -  Slätta SK P08:Gul C-Plan 2 - 7 
104 P 11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Älvdalens IF FK  -  Slätta SK P08:Gul C-Plan 4 - 2 
105 P 11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Färnäs SK  -  Orsa IF FK D-Plan 12 - 2 
106 P 11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:00 Slätta SK P08:Svart  -  Sundborns GOIF C-Plan 1 - 2 
107 P 11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Älvdalens IF FK  -  Orsa IF FK C-Plan 4 - 1 
108 P 11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Slätta SK P08:Gul  -  Färnäs SK D-Plan 1 - 9 
109 P 11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 18:00 IFK Mora FK  -  Slätta SK P08:Svart C-Plan 3 - 3 
110 P 11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:30 Malungs IF  -  Slätta SK P08:Svart C-Plan 2 - 3 
111 P 11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:30 IFK Mora FK  -  Orsa IF FK:2 D-Plan 1 - 3 
112 P 11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Slätta SK P08:Gul  -  Älvdalens IF FK C-Plan 2 - 1 
113 P 11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:30 Slätta SK P08:Svart  -  Orsa IF FK:2 C-Plan 4 - 2 
114 P 11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:30 Sundborns GOIF  -  Malungs IF D-Plan 1 - 3 
115 P 11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:30 Färnäs SK  -  Älvdalens IF FK D-Plan 5 - 1 
116 P 11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:30 Malungs IF  -  IFK Mora FK C-Plan 1 - 1 
101 P 13 B-semifinal:02 Lör 2019-06-29 17:30 Stugsunds IK   -  Jössefors IK  F-Plan 1 - 0 
102 P 13 B-final Sön 2019-06-30 10:30 Ludvika FK   -  Stugsunds IK  A-Plan 3 - 0 
103 P 13 B-3.e pris Sön 2019-06-30 09:30 Malungs IF   -  Jössefors IK  B-Plan 2 - 6 
99 P 13 A-3.e pris Sön 2019-06-30 13:30 Sundborns GOIF   -  Karlstad bollklubb:Röd  B-Plan 1 - 0 
96 P 13 A-semifinal:01 Lör 2019-06-29 16:30 IFK Tumba FK   -  Sundborns GOIF  A-Plan 5 - 0 
97 P 13 A-semifinal:02 Lör 2019-06-29 16:30 Karlstad bollklubb:Röd   -  Karlstad bollklubb:Blå  B-Plan 0 - 1 
98 P 13 A-final Sön 2019-06-30 14:30 IFK Tumba FK   -  Karlstad bollklubb:Blå  B-Plan 1 - 2 
53 P 13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:30 Karlstad bollklubb:Blå  -  Ludvika FK F-Plan 1 - 0 
58 P 13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 12:30 Sundborns GOIF  -  Karlstad bollklubb:Röd F-Plan 1 - 2 
63 P 13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:30 Malungs IF  -  Stugsunds IK F-Plan 0 - 3 
94 P 14 B-final Sön 2019-06-30 12:30 Hille IF P05   -  Malungs IF  B-Plan 0 - 1 
93 P 14 B-semifinal:02 Lör 2019-06-29 17:30 Filipstads FF   -  Malungs IF  B-Plan 0 - 1 
92 P 14 B-semifinal:01 Lör 2019-06-29 17:30 Hille IF P05   -  Österfärnebo Idrottsförening  A-Plan 3 - 0 
91 P 14 A-3.e pris Sön 2019-06-30 13:30 Färnäs Sportklubb   -  Karlstad BK:2  A-Plan 1 - 0 
90 P 14 A-final Sön 2019-06-30 14:30 Karlstad BK   -  Dingtuna GIF  A-Plan 0 - 2 
89 P 14 A-semifinal:02 Lör 2019-06-29 18:30 Karlstad BK:2   -  Dingtuna GIF  B-Plan 0 - 3 
88 P 14 A-semifinal:01 Lör 2019-06-29 18:30 Karlstad BK   -  Färnäs Sportklubb  A-Plan 1 - 0 
60 P 14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:30 Filipstads FF  -  Karlstad BK:2 B-Plan 1 - 2 
59 P 14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:30 Österfärnebo Idrottsförening  -  Färnäs Sportklubb A-Plan 1 - 1 
100 P 13 B-semifinal:01 Lör 2019-06-29 16:30 Ludvika FK   -  Malungs IF  F-Plan 7 - 0 
75 F 10-11 Grupp 1 Sön 2019-06-30 12:30 IFK Mora FK:Vit  -  Malungs IF C-Plan X - X 
81 F 13-14 A-semifinal:02 Lör 2019-06-29 15:30 Färnäs Sportklubb   -  IFK Mora FK  B-Plan 0 - 2 
121 P 11 4 - 4 i grupp Sön 2019-06-30 09:30 Orsa IF FK   -  IFK Mora FK  D-Plan 2 - 4 
5 P 13 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 IFK Tumba FK  -  Karlstad bollklubb:Blå F-Plan 1 - 1 
39 P 14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Österfärnebo Idrottsförening  -  Filipstads FF B-Plan 0 - 1 
54 P 14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:30 Hille IF P05  -  Dingtuna GIF B-Plan 3 - 4 
87 F 13-14 B-3.e pris Sön 2019-06-30 10:30 Sälens IF   -  Älgå SK  B-Plan 0 - 1 
86 F 13-14 B-final Sön 2019-06-30 11:30 IFK Ås   -  Malungs IF  B-Plan 2 - 0 
85 F 13-14 B-semifinal:02 Lör 2019-06-29 14:30 Älgå SK   -  Malungs IF  B-Plan 0 - 1 
122 P 11 5:a i grupp - 4:a i Sön 2019-06-30 12:30 Orsa IF FK:2   -  IFK Mora FK  F-Plan  
120 P 11 3 - 3 i grupp Sön 2019-06-30 10:30 Sundborns GOIF   -  Slätta SK P08:Gul  C-Plan 0 - 9 
119 P 11 2 - 2 i grupp Sön 2019-06-30 11:30 Älvdalens IF FK   -  Malungs IF  C-Plan  
118 P 11 1 - 1 i grupp Sön 2019-06-30 11:30 Slätta SK P08:Svart   -  Färnäs SK  F-Plan 1 - 0 
117 P 11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:30 Orsa IF FK:2  -  Sundborns GOIF C-Plan 1 - 5 
11 P 13 Grupp 2 Fre 2019-06-28 13:00 Karlstad bollklubb:Röd  -  Malungs IF F-Plan 2 - 0 
16 P 13 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Stugsunds IK  -  Sundborns GOIF F-Plan 1 - 2 
26 P 13 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 IFK Tumba FK  -  Ludvika FK F-Plan 2 - 0 
31 P 13 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Jössefors IK  -  Karlstad bollklubb:Blå F-Plan 0 - 3 
37 P 13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 08:30 Karlstad bollklubb:Röd  -  Stugsunds IK F-Plan 2 - 1 
42 P 13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 09:30 Sundborns GOIF  -  Malungs IF F-Plan 3 - 0 
48 P 13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:30 Jössefors IK  -  IFK Tumba FK F-Plan 0 - 3 
38 P 14 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Färnäs Sportklubb  -  Karlstad BK:2 A-Plan 1 - 2 
23 P 14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Hille IF P05  -  Malungs IF A-Plan 2 - 1 
12 P 14 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Färnäs Sportklubb  -  Filipstads FF A-Plan 3 - 1 
18 P 14 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:00 Karlstad BK:2  -  Österfärnebo Idrottsförening B-Plan 2 - 0 
22 P 14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Dingtuna GIF  -  Karlstad BK B-Plan 2 - 3 
7 P 14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 Karlstad BK  -  Hille IF P05 B-Plan 1 - 0 
55 P 14 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:30 Malungs IF  -  Karlstad BK A-Plan 1 - 7 
2 P 13 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 Ludvika FK  -  Jössefors IK B-Plan 3 - 0