Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
5008 P06 Grupp 1 Lör 2020-10-17 09:00 Nyköpings BIS  -  Enskede IK:Vit Konstgräs A Rosvalla 2 - 0 
5011 P06 Grupp 1 Lör 2020-10-17 09:50 Oxelösunds IK  -  Sollentuna FK Norrviken Konstgräs A Rosvalla 2 - 2 
5014 P06 Grupp 2 Lör 2020-10-17 10:40 Skövde AIK  -  Örebro SK Konstgräs A Rosvalla 0 - 1 
5021 P06 Grupp 1 Lör 2020-10-17 13:10 Nyköpings BIS  -  Oxelösunds IK Konstgräs A Rosvalla 4 - 0 
5024 P06 Grupp 1 Lör 2020-10-17 14:00 Sollentuna FK Norrviken  -  Enskede IK:Vit Konstgräs A Rosvalla 1 - 3 
5027 P06 Grupp 2 Lör 2020-10-17 14:50 IFK Nyköping  -  Skövde AIK Konstgräs A Rosvalla 0 - 5 
5030 P06 Grupp 2 Lör 2020-10-17 15:40 Örebro SK  -  IFK Lidingö:A2 Konstgräs A Rosvalla 0 - 3 
5033 P06 Grupp 1 Lör 2020-10-17 16:30 Sollentuna FK Norrviken  -  Nyköpings BIS Konstgräs A Rosvalla 0 - 2 
5036 P06 Grupp 1 Lör 2020-10-17 17:20 Enskede IK:Vit  -  Oxelösunds IK Konstgräs A Rosvalla 1 - 0 
5039 P06 Grupp 2 Lör 2020-10-17 18:10 Örebro SK  -  IFK Nyköping Konstgräs A Rosvalla 3 - 0 
5042 P06 Grupp 2 Lör 2020-10-17 19:00 IFK Lidingö:A2  -  Skövde AIK Konstgräs A Rosvalla 2 - 3 
16 F07 Grupp 2 Lör 2020-10-17 20:00 Nyköpings BIS  -  Älvsjö AIK:Röd Konstgräs A Rosvalla 3 - 2 
17 F07 Grupp 3 Lör 2020-10-17 20:50 Hanvikens SK  -  New Mill Indians SK:svart Konstgräs A Rosvalla 0 - 1 
5047 P06 B-semifinal:01 Sön 2020-10-18 08:00 Sollentuna FK Norrviken   -  IFK Nyköping  Konstgräs A Rosvalla 4 - 3 es 
21 F07 Grupp 2 Sön 2020-10-18 09:00 Huddinge  -  Nyköpings BIS Konstgräs A Rosvalla 3 - 3 
20 F07 Grupp 2 Sön 2020-10-18 09:50 New Mill Indians SK:röd  -  Borgeby FK Konstgräs A Rosvalla 0 - 4 
5051 P06 A-semifinal:01 Sön 2020-10-18 10:40 Nyköpings BIS   -  Örebro SK  Konstgräs A Rosvalla 0 - 2 es 
5053 P06 B-final Sön 2020-10-18 11:30 Sollentuna FK Norrviken   -  IFK Lidingö:A2  Konstgräs A Rosvalla 0 - 2 
5006 F07 Grupp 3 Sön 2020-10-18 12:40 IF Brommapojkarna:F07-4  -  Hanvikens SK Konstgräs A Rosvalla 0 - 2 
5007 F07 Grupp 3 Sön 2020-10-18 13:30 Älvsjö AIK:Grön  -  New Mill Indians SK:svart Konstgräs A Rosvalla 1 - 3 
26 F07 A-semifinal:01 Sön 2020-10-18 14:50 Boo FF:1   -  Huddinge  Konstgräs A Rosvalla 4 - 3 es 
5059 P06 A-final Sön 2020-10-18 15:40 Örebro SK   -  Skövde AIK  Konstgräs A Rosvalla 0 - 2 
5061 F05 Grupp 1 Lör 2020-10-24 09:00 IFK Nyköping:06  -  Rönninge Salem Fotboll Konstgräs A Rosvalla 2 - 0 
5064 F05 Grupp 2 Lör 2020-10-24 09:50 IFK Nyköping  -  BK Derby grön Konstgräs A Rosvalla 1 - 1 
5067 F05 Grupp 1 Lör 2020-10-24 10:40 BK Derby svart  -  FC Djursholm Konstgräs A Rosvalla 4 - 1 
5070 F05 Grupp 2 Lör 2020-10-24 11:30 IF Brommapojkarna:3  -  Skultorps IF Konstgräs A Rosvalla 1 - 1 
5073 F05 Grupp 3 Lör 2020-10-24 12:20 Stångebro United:Blå  -  Älta IF Konstgräs A Rosvalla 3 - 1 
5076 F05 Grupp 3 Lör 2020-10-24 13:10 Växjö DFF  -  Örby IS Konstgräs A Rosvalla 1 - 1 
5079 F05 Grupp 1 Lör 2020-10-24 14:00 IFK Nyköping:06  -  BK Derby svart Konstgräs A Rosvalla 3 - 4 
5082 F05 Grupp 1 Lör 2020-10-24 14:50 FC Djursholm  -  Rönninge Salem Fotboll Konstgräs A Rosvalla 3 - 0 
5085 F05 Grupp 2 Lör 2020-10-24 15:40 IFK Nyköping  -  IF Brommapojkarna:3 Konstgräs A Rosvalla 1 - 0 
5088 F05 Grupp 2 Lör 2020-10-24 16:30 Skultorps IF  -  BK Derby grön Konstgräs A Rosvalla 0 - 5 
5091 F05 Grupp 3 Lör 2020-10-24 17:20 Stångebro United:Blå  -  Växjö DFF Konstgräs A Rosvalla 2 - 0 
5094 F05 Grupp 3 Lör 2020-10-24 18:10 Örby IS  -  Älta IF Konstgräs A Rosvalla 0 - 2 
5097 F05 Grupp 1 Lör 2020-10-24 19:00 FC Djursholm  -  IFK Nyköping:06 Konstgräs A Rosvalla 2 - 7 
5100 F05 Grupp 1 Lör 2020-10-24 19:50 Rönninge Salem Fotboll  -  BK Derby svart Konstgräs A Rosvalla 0 - 2 
5103 F05 Grupp 2 Lör 2020-10-24 20:40 Skultorps IF  -  IFK Nyköping Konstgräs A Rosvalla 1 - 1 
5106 F05 Grupp 2 Lör 2020-10-24 21:30 BK Derby grön  -  IF Brommapojkarna:3 Konstgräs A Rosvalla 0 - 4 
5109 F05 Grupp 3 Sön 2020-10-25 08:00 Örby IS  -  Stångebro United:Blå Konstgräs A Rosvalla 2 - 1 
5111 P05 Grupp 2 Sön 2020-10-25 08:50 Reymersholms IK  -  Hammarby IF FF:8 Konstgräs A Rosvalla 0 - 0 
5114 F05 Kval.match 2 Sön 2020-10-25 09:40 Örby IS   -  Skultorps IF  Konstgräs A Rosvalla 0 - 1 
5117 P05 Grupp 1 Sön 2020-10-25 10:30 IFK Nyköping  -  IFK Viksjö Konstgräs A Rosvalla 1 - 3 
5120 F05 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-10-25 11:20 IFK Nyköping   -  Älta IF  Konstgräs A Rosvalla 3 - 2 es 
5123 F05 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-10-25 12:10 Stångebro United:Blå   -  BK Derby grön  Konstgräs A Rosvalla 6 - 5 es 
5126 P05 Grupp 2 Sön 2020-10-25 13:00 Skiljebo SK:Svart  -  Reymersholms IK Konstgräs A Rosvalla 1 - 2 
5129 F05 Plac. match 11-12 Sön 2020-10-25 13:50 Växjö DFF   -  Rönninge Salem Fotboll  Konstgräs A Rosvalla 0 - 1 
5130 F05 A-semifinal:01 Sön 2020-10-25 14:40 BK Derby svart   -  IFK Nyköping  Konstgräs A Rosvalla 5 - 4 es 
5133 P05 A-semifinal:01 Sön 2020-10-25 15:30 IFK Viksjö   -  Reymersholms IK  Konstgräs A Rosvalla 2 - 0 
5136 F05 A-final Sön 2020-10-25 16:30 BK Derby svart   -  Stångebro United:Blå  Konstgräs A Rosvalla 0 - 2