Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
47 F13 Grupp 2 Lör 2020-11-07 10:00 Örby IS 
-
 Stångebro United
Anders Ljungsteds gymnasi  
48 F13 Grupp 1 Lör 2020-11-07 10:00 IFK Stocksund:Vit 
-
 Linköping Kenty DFF
Anders Ljungsteds gymnasi  
49 F13 Grupp 2 Lör 2020-11-07 11:00 New Mill Indians SK 
-
 Stureby FF
Anders Ljungsteds gymnasi  
50 F13 Grupp 1 Lör 2020-11-07 11:00 Hovås Billdal IF 
-
 Stureby SK
Anders Ljungsteds gymnasi  
53 F13 Grupp 3 Lör 2020-11-07 12:00 IFK Wreta Kloster 
-
 IFK Stocksund:Orange
Anders Ljungsteds gymnasi  
54 F13 Grupp 3 Lör 2020-11-07 12:00 Hammarby IF FF 
-
 sollentuna FK
Anders Ljungsteds gymnasi  
55 F13 Grupp 2 Lör 2020-11-07 14:00 Stureby FF 
-
 Stångebro United
Anders Ljungsteds gymnasi  
56 F13 Grupp 1 Lör 2020-11-07 14:00 Linköping Kenty DFF 
-
 Stureby SK
Anders Ljungsteds gymnasi  
57 F13 Grupp 2 Lör 2020-11-07 15:00 Örby IS 
-
 New Mill Indians SK
Anders Ljungsteds gymnasi  
58 F13 Grupp 1 Lör 2020-11-07 15:00 Hovås Billdal IF 
-
 IFK Stocksund:Vit
Anders Ljungsteds gymnasi  
61 F13 Grupp 3 Lör 2020-11-07 16:00 IFK Wreta Kloster 
-
 Hammarby IF FF
Anders Ljungsteds gymnasi  
62 F13 Grupp 3 Lör 2020-11-07 16:00 sollentuna FK 
-
 IFK Stocksund:Orange
Anders Ljungsteds gymnasi  
63 F13 Grupp 2 Lör 2020-11-07 17:00 Örby IS 
-
 Stureby FF
Anders Ljungsteds gymnasi  
64 F13 Grupp 1 Lör 2020-11-07 17:00 Hovås Billdal IF 
-
 Linköping Kenty DFF
Anders Ljungsteds gymnasi  
67 F13 Grupp 2 Lör 2020-11-07 18:00 Stångebro United 
-
 New Mill Indians SK
Anders Ljungsteds gymnasi  
68 F13 Grupp 1 Lör 2020-11-07 18:00 Stureby SK 
-
 IFK Stocksund:Vit
Anders Ljungsteds gymnasi  
69 F13 Grupp 3 Lör 2020-11-07 19:00 IFK Wreta Kloster 
-
 sollentuna FK
Anders Ljungsteds gymnasi  
70 F13 Grupp 3 Lör 2020-11-07 19:00 IFK Stocksund:Orange 
-
 Hammarby IF FF
Anders Ljungsteds gymnasi  
25 F13 A-semifinal:01 Sön 2020-11-08 10:00 1:an från Grupp 1  -  1:an från Grupp 2 Anders Ljungsteds gymnasi  
26 F13 A-semifinal:02 Sön 2020-11-08 10:00 1:an från Grupp 3  -  1:an från Grupp 4 Anders Ljungsteds gymnasi  
29 F13 B-semifinal:01 Sön 2020-11-08 11:00 2:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 2 Anders Ljungsteds gymnasi  
30 F13 B-semifinal:02 Sön 2020-11-08 11:00 2:an från Grupp 3  -  2:an från Grupp 4 Anders Ljungsteds gymnasi  
33 F13 C-semifinal:01 Sön 2020-11-08 12:00 3:an från Grupp 1  -  3:an från Grupp 2 Anders Ljungsteds gymnasi  
34 F13 C-semifinal:02 Sön 2020-11-08 12:00 3:an från Grupp 3  -  3:an från Grupp 4 Anders Ljungsteds gymnasi  
111 F13 A-final Sön 2020-11-08 13:00 Vinn.semi  -  Vinn.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
112 F13 A-3.e pris Sön 2020-11-08 13:00 Förl.semi  -  Förl.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
31 F13 B-final Sön 2020-11-08 14:00 Vinn.semi  -  Vinn.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
32 F13 B-3.e pris Sön 2020-11-08 14:00 Förl.semi  -  Förl.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
35 F13 C-final Sön 2020-11-08 15:00 Vinn.semi  -  Vinn.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
36 F13 C-3.e pris Sön 2020-11-08 15:00 Förl.semi  -  Förl.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
39 F13 D-final Sön 2020-11-08 16:00 Vinn.semi  -  Vinn.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
40 F13 D-3.e pris Sön 2020-11-08 16:00 Förl.semi  -  Förl.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
117 F14 Grupp 1 Lör 2020-11-14 10:00 AIK U 
-
 IF Haga F06
Anders Ljungsteds gymnasi  
83 F14 Grupp 3 Lör 2020-11-14 11:00 Saltsjöbadens IF 
-
 Sunnersta AIF
Anders Ljungsteds gymnasi  
125 F14 Grupp 4 Lör 2020-11-14 12:00 IFK Österåker FK 
-
 Skepplanda BTK:F06/07
Anders Ljungsteds gymnasi  
129 F14 Grupp 1 Lör 2020-11-14 14:00 IF Haga F06 
-
 Stureby SK
Anders Ljungsteds gymnasi  
133 F14 Grupp 2 Lör 2020-11-14 15:00 Egnahems BK 
-
 Reymersholms IK
Anders Ljungsteds gymnasi  
103 F14 Grupp 3 Lör 2020-11-14 16:00 Sunnersta AIF 
-
 IFK Wreta Kloster
Anders Ljungsteds gymnasi  
140 F14 Grupp 4 Lör 2020-11-14 17:00 IFK Österåker FK 
-
 IF Brommapojkarna
Anders Ljungsteds gymnasi  
71 F14 Grupp 2 Lör 2020-11-14 18:00 Egnahems BK 
-
 Stångebro United
Anders Ljungsteds gymnasi  
75 F14 Grupp 2 Lör 2020-11-14 19:00 IFK Stocksund 
-
 Reymersholms IK
Anders Ljungsteds gymnasi  
79 F14 Grupp 4 Lör 2020-11-14 20:00 IFK Österåker FK 
-
 Vänersborgs FK
Anders Ljungsteds gymnasi  
46 F14 B-semifinal:01 Sön 2020-11-15 10:00 2:an från Grupp 1  -  2:an från Grupp 2 Anders Ljungsteds gymnasi  
84 F14 C-semifinal:01 Sön 2020-11-15 11:00 3:an från Grupp 1  -  3:an från Grupp 2 Anders Ljungsteds gymnasi  
89 F14 D-semifinal:01 Sön 2020-11-15 12:00 4:an från Grupp 1  -  4:an från Grupp 2 Anders Ljungsteds gymnasi  
95 F14 B-final Sön 2020-11-15 14:00 Vinn.semi  -  Vinn.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
99 F14 C-final Sön 2020-11-15 15:00 Vinn.semi  -  Vinn.semi Anders Ljungsteds gymnasi  
104 F14 D-final Sön 2020-11-15 16:00 Vinn.semi  -  Vinn.semi Anders Ljungsteds gymnasi