Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
37 P8 Grupp 1 Lör 2019-11-23 09:15 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  Oxie SK:3 Plan A Oxievång Sporthall  
38 P8 Grupp 1 Lör 2019-11-23 09:30 Husie IF:2  -  IFK Klagshamn:Bulls Plan A Oxievång Sporthall  
7 P8 Grupp 2 Lör 2019-11-23 09:45 Oxie SK:2  -  Husie IF:3 Plan A Oxievång Sporthall  
8 P8 Grupp 2 Lör 2019-11-23 10:00 BK Olympic  -  Kvarnby IK:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
39 P8 Grupp 1 Lör 2019-11-23 10:15 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  Husie IF:2 Plan A Oxievång Sporthall  
40 P8 Grupp 1 Lör 2019-11-23 10:30 IFK Klagshamn:Bulls  -  Oxie SK:3 Plan A Oxievång Sporthall  
43 P8 Grupp 2 Lör 2019-11-23 10:44 Oxie SK:2  -  BK Olympic Plan A Oxievång Sporthall  
10 P8 Grupp 2 Lör 2019-11-23 11:00 Kvarnby IK:Blå  -  Husie IF:3 Plan A Oxievång Sporthall  
44 P8 Grupp 1 Lör 2019-11-23 11:15 IFK Klagshamn:Bulls  -  Skanör Falsterbo IF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
45 P8 Grupp 1 Lör 2019-11-23 11:30 Oxie SK:3  -  Husie IF:2 Plan A Oxievång Sporthall  
11 P8 Grupp 2 Lör 2019-11-23 11:45 Kvarnby IK:Blå  -  Oxie SK:2 Plan A Oxievång Sporthall  
12 P8 Grupp 2 Lör 2019-11-23 12:00 Husie IF:3  -  BK Olympic Plan A Oxievång Sporthall  
13 P8 Grupp 3 Lör 2019-11-23 12:15 Oxie SK:1  -  Skanör Falsterbo IF:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
14 P8 Grupp 3 Lör 2019-11-23 12:30 IFK Klagshamn:Hawks  -  Kvarnby IK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
19 P8 Grupp 4 Lör 2019-11-23 12:45 IFK Klagshamn:Lions  -  Husie IF:1 Plan A Oxievång Sporthall  
20 P8 Grupp 4 Lör 2019-11-23 13:00 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Kvarnby IK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
15 P8 Grupp 3 Lör 2019-11-23 13:15 Oxie SK:1  -  IFK Klagshamn:Hawks Plan A Oxievång Sporthall  
16 P8 Grupp 3 Lör 2019-11-23 13:30 Kvarnby IK:Vit  -  Skanör Falsterbo IF:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
21 P8 Grupp 4 Lör 2019-11-23 13:45 IFK Klagshamn:Lions  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
22 P8 Grupp 4 Lör 2019-11-23 14:00 Kvarnby IK:Röd  -  Husie IF:1 Plan A Oxievång Sporthall  
17 P8 Grupp 3 Lör 2019-11-23 14:15 Kvarnby IK:Vit  -  Oxie SK:1 Plan A Oxievång Sporthall  
18 P8 Grupp 3 Lör 2019-11-23 14:30 Skanör Falsterbo IF:Svart  -  IFK Klagshamn:Hawks Plan A Oxievång Sporthall  
23 P8 Grupp 4 Lör 2019-11-23 14:45 Kvarnby IK:Röd  -  IFK Klagshamn:Lions Plan A Oxievång Sporthall  
24 P8 Grupp 4 Lör 2019-11-23 15:00 Husie IF:1  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
46 P7 Grupp 1 Sön 2019-11-24 08:45 KLÅGERUPS GIF  -  Oxie SK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
47 P7 Grupp 1 Sön 2019-11-24 09:00 Kvarnby IK:Blå  -  Kulladals FF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
48 P7 Grupp 2 Sön 2019-11-24 09:15 Svedala IF RÖD:RÖD  -  Hyllie IK:Lejonen Plan A Oxievång Sporthall  
49 P7 Grupp 2 Sön 2019-11-24 09:30 IFK Ystad FK:Röd  -  Husie IF:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
50 P7 Grupp 1 Sön 2019-11-24 09:45 KLÅGERUPS GIF  -  Kvarnby IK:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
51 P7 Grupp 1 Sön 2019-11-24 10:00 Kulladals FF:Blå  -  Oxie SK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
52 P7 Grupp 2 Sön 2019-11-24 10:15 Svedala IF RÖD:RÖD  -  IFK Ystad FK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
53 P7 Grupp 2 Sön 2019-11-24 10:30 Husie IF:Svart  -  Hyllie IK:Lejonen Plan A Oxievång Sporthall  
54 P7 Grupp 1 Sön 2019-11-24 10:45 Kulladals FF:Blå  -  KLÅGERUPS GIF Plan A Oxievång Sporthall  
55 P7 Grupp 1 Sön 2019-11-24 11:00 Oxie SK:Svart  -  Kvarnby IK:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
56 P7 Grupp 2 Sön 2019-11-24 11:15 Husie IF:Svart  -  Svedala IF RÖD:RÖD Plan A Oxievång Sporthall  
57 P7 Grupp 2 Sön 2019-11-24 11:30 Hyllie IK:Lejonen  -  IFK Ystad FK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
58 P7 Grupp 3 Sön 2019-11-24 11:45 Oxie SK:Vit  -  Lilla Torg FF:1 Plan A Oxievång Sporthall  
59 P7 Grupp 3 Sön 2019-11-24 12:00 Kvarnby IK:Vit  -  Husie IF:Grön Plan A Oxievång Sporthall  
60 P7 Grupp 4 Sön 2019-11-24 12:15 Västra ingelstad is:GUL  -  Hyllie IK:Tigrarna Plan A Oxievång Sporthall  
61 P7 Grupp 4 Sön 2019-11-24 12:30 Kulladals FF:Vit  -  Kvarnby IK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
62 P7 Grupp 3 Sön 2019-11-24 12:45 Oxie SK:Vit  -  Kvarnby IK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
63 P7 Grupp 3 Sön 2019-11-24 13:00 Husie IF:Grön  -  Lilla Torg FF:1 Plan A Oxievång Sporthall  
64 P7 Grupp 4 Sön 2019-11-24 13:15 Västra ingelstad is:GUL  -  Kulladals FF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
65 P7 Grupp 4 Sön 2019-11-24 13:30 Kvarnby IK:Röd  -  Hyllie IK:Tigrarna Plan A Oxievång Sporthall  
66 P7 Grupp 3 Sön 2019-11-24 13:45 Husie IF:Grön  -  Oxie SK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
67 P7 Grupp 3 Sön 2019-11-24 14:00 Lilla Torg FF:1  -  Kvarnby IK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
68 P7 Grupp 4 Sön 2019-11-24 14:15 Kvarnby IK:Röd  -  Västra ingelstad is:GUL Plan A Oxievång Sporthall  
69 P7 Grupp 4 Sön 2019-11-24 14:30 Hyllie IK:Tigrarna  -  Kulladals FF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
25 P7 Grupp 5 Sön 2019-11-24 14:45 Kvarnby IK:Svart  -  IFK Ystad FK:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
26 P7 Grupp 5 Sön 2019-11-24 15:00 Svedala IF:Vit  -  Oxie SK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
31 P7 Grupp 6 Sön 2019-11-24 15:15 Liria IF  -  Rydsgård/Skivarp Plan A Oxievång Sporthall  
32 P7 Grupp 6 Sön 2019-11-24 15:30 Svedala IF:Blå  -  Heleneholms SK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
27 P7 Grupp 5 Sön 2019-11-24 15:45 Kvarnby IK:Svart  -  Svedala IF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
28 P7 Grupp 5 Sön 2019-11-24 16:00 Oxie SK:Röd  -  IFK Ystad FK:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
33 P7 Grupp 6 Sön 2019-11-24 16:15 Liria IF  -  Svedala IF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
34 P7 Grupp 6 Sön 2019-11-24 16:30 Heleneholms SK:Röd  -  Rydsgård/Skivarp Plan A Oxievång Sporthall  
29 P7 Grupp 5 Sön 2019-11-24 16:45 Oxie SK:Röd  -  Kvarnby IK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
30 P7 Grupp 5 Sön 2019-11-24 17:00 IFK Ystad FK:Blå  -  Svedala IF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
35 P7 Grupp 6 Sön 2019-11-24 17:15 Heleneholms SK:Röd  -  Liria IF Plan A Oxievång Sporthall  
36 P7 Grupp 6 Sön 2019-11-24 17:30 Rydsgård/Skivarp  -  Svedala IF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
70 P10 Svår Grupp 1 Lör 2019-11-30 08:15 Malmö FF:2  -  Oxie SK:Dragonit Plan A Oxievång Sporthall  
71 P10 Svår Grupp 1 Lör 2019-11-30 08:30 Vellinge IF:Röd  -  Kvarnby IK Blå Plan A Oxievång Sporthall  
72 P10 Svår Grupp 2 Lör 2019-11-30 08:45 Oxie SK:Eevee  -  IK Wormo:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
73 P10 Svår Grupp 2 Lör 2019-11-30 09:00 Kulladals FF:Blå  -  Malmö FF:1 Plan A Oxievång Sporthall  
74 P10 Svår Grupp 3 Lör 2019-11-30 09:15 Eslövs BK:Svart  -  Bjärreds IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
75 P10 Svår Grupp 3 Lör 2019-11-30 09:30 Lunds BK:2  -  Husie IF:Grön Plan A Oxievång Sporthall  
76 P10 Svår Grupp 1 Lör 2019-11-30 09:45 Malmö FF:2  -  Vellinge IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
77 P10 Svår Grupp 1 Lör 2019-11-30 10:00 Kvarnby IK Blå  -  Oxie SK:Dragonit Plan A Oxievång Sporthall  
78 P10 Svår Grupp 2 Lör 2019-11-30 10:15 Oxie SK:Eevee  -  Kulladals FF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
79 P10 Svår Grupp 2 Lör 2019-11-30 10:30 Malmö FF:1  -  IK Wormo:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
80 P10 Svår Grupp 3 Lör 2019-11-30 10:45 Eslövs BK:Svart  -  Lunds BK:2 Plan A Oxievång Sporthall  
81 P10 Svår Grupp 3 Lör 2019-11-30 11:00 Husie IF:Grön  -  Bjärreds IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
82 P10 Svår Grupp 1 Lör 2019-11-30 11:15 Kvarnby IK Blå  -  Malmö FF:2 Plan A Oxievång Sporthall  
83 P10 Svår Grupp 1 Lör 2019-11-30 11:30 Oxie SK:Dragonit  -  Vellinge IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
84 P10 Svår Grupp 2 Lör 2019-11-30 11:45 Malmö FF:1  -  Oxie SK:Eevee Plan A Oxievång Sporthall  
85 P10 Svår Grupp 2 Lör 2019-11-30 12:00 IK Wormo:Blå  -  Kulladals FF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
86 P10 Svår Grupp 3 Lör 2019-11-30 12:15 Husie IF:Grön  -  Eslövs BK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
87 P10 Svår Grupp 3 Lör 2019-11-30 12:30 Bjärreds IF:Röd  -  Lunds BK:2 Plan A Oxievång Sporthall  
88 P10 Lätt Grupp 4 Lör 2019-11-30 12:45 Kulladals FF:Vit  -  Vellinge IF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
89 P10 Lätt Grupp 4 Lör 2019-11-30 13:00 Svedala IF:Röd  -  Bjärreds IF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
90 P10 Lätt Grupp 5 Lör 2019-11-30 13:15 IFK Malmö  -  Vellinge IF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
91 P10 Lätt Grupp 5 Lör 2019-11-30 13:30 Eslövs BK:Röd  -  Kvarnby IK Blå Plan A Oxievång Sporthall  
92 P10 Lätt Grupp 4 Lör 2019-11-30 13:45 Kulladals FF:Vit  -  Svedala IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
93 P10 Lätt Grupp 4 Lör 2019-11-30 14:00 Bjärreds IF:Blå  -  Vellinge IF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
94 P10 Lätt Grupp 5 Lör 2019-11-30 14:15 IFK Malmö  -  Eslövs BK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
95 P10 Lätt Grupp 5 Lör 2019-11-30 14:30 Kvarnby IK Blå  -  Vellinge IF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
96 P10 Lätt Grupp 4 Lör 2019-11-30 14:45 Bjärreds IF:Blå  -  Kulladals FF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
97 P10 Lätt Grupp 4 Lör 2019-11-30 15:00 Vellinge IF:Blå  -  Svedala IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
98 P10 Lätt Grupp 5 Lör 2019-11-30 15:15 Kvarnby IK Blå  -  IFK Malmö Plan A Oxievång Sporthall  
99 P10 Lätt Grupp 5 Lör 2019-11-30 15:30 Vellinge IF:Vit  -  Eslövs BK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
100 P10 Lätt Grupp 6 Lör 2019-11-30 15:45 Bjärreds IF:Orange  -  Kulladals FF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
101 P10 Lätt Grupp 6 Lör 2019-11-30 16:00 Lunds BK:1  -  Liria IF Plan A Oxievång Sporthall  
102 P10 Lätt Grupp 7 Lör 2019-11-30 16:15 Svedala IF:Vit  -  Bjärreds IF:Gul Plan A Oxievång Sporthall  
103 P10 Lätt Grupp 7 Lör 2019-11-30 16:30 Skurups AIF  -  Oxie SK:Lapras Plan A Oxievång Sporthall  
104 P10 Lätt Grupp 6 Lör 2019-11-30 16:45 Bjärreds IF:Orange  -  Lunds BK:1 Plan A Oxievång Sporthall  
105 P10 Lätt Grupp 6 Lör 2019-11-30 17:00 Liria IF  -  Kulladals FF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
106 P10 Lätt Grupp 7 Lör 2019-11-30 17:15 Svedala IF:Vit  -  Skurups AIF Plan A Oxievång Sporthall  
107 P10 Lätt Grupp 7 Lör 2019-11-30 17:30 Oxie SK:Lapras  -  Bjärreds IF:Gul Plan A Oxievång Sporthall  
108 P10 Lätt Grupp 6 Lör 2019-11-30 17:45 Liria IF  -  Bjärreds IF:Orange Plan A Oxievång Sporthall  
109 P10 Lätt Grupp 6 Lör 2019-11-30 18:00 Kulladals FF:Röd  -  Lunds BK:1 Plan A Oxievång Sporthall  
110 P10 Lätt Grupp 7 Lör 2019-11-30 18:15 Oxie SK:Lapras  -  Svedala IF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
111 P10 Lätt Grupp 7 Lör 2019-11-30 18:30 Bjärreds IF:Gul  -  Skurups AIF Plan A Oxievång Sporthall  
114 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 09:00 LB07 Limhamn:LB07L2  -  Oxie SK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
116 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 09:15 Oxie SK:Blå  -  Kulladals FF Plan A Oxievång Sporthall  
119 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 09:30 STAFFANSTORP United:1  -  LB07 Limhamn:LB07L2 Plan A Oxievång Sporthall  
120 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 09:45 Oxie SK:Röd  -  Oxie SK:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
122 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 10:00 Kulladals FF  -  STAFFANSTORP United:1 Plan A Oxievång Sporthall  
124 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 10:15 Oxie SK:Blå  -  LB07 Limhamn:LB07L2 Plan A Oxievång Sporthall  
126 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 10:30 Kulladals FF  -  Oxie SK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
128 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 10:45 STAFFANSTORP United:1  -  Oxie SK:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
130 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 11:00 LB07 Limhamn:LB07L2  -  Kulladals FF Plan A Oxievång Sporthall  
132 P12 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-01 11:15 Oxie SK:Röd  -  STAFFANSTORP United:1 Plan A Oxievång Sporthall  
142 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 13:30 LB07 Limhamn:LB07L1  -  Oxie SK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
143 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 13:45 STAFFANSTORP United:1  -  Kvarnby IK Plan A Oxievång Sporthall  
145 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 14:00 Oxie SK:Svart  -  LB07 Limhamn:LB07L1 Plan A Oxievång Sporthall  
147 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 14:15 Oxie SK:Vit  -  STAFFANSTORP United:1 Plan A Oxievång Sporthall  
150 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 14:30 Kvarnby IK  -  Oxie SK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
151 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 14:45 STAFFANSTORP United:1  -  LB07 Limhamn:LB07L1 Plan A Oxievång Sporthall  
153 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 15:00 Kvarnby IK  -  Oxie SK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
156 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 15:15 Oxie SK:Svart  -  STAFFANSTORP United:1 Plan A Oxievång Sporthall  
158 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 15:30 LB07 Limhamn:LB07L1  -  Kvarnby IK Plan A Oxievång Sporthall  
159 P12 Svår Grupp 2 Sön 2019-12-01 15:45 Oxie SK:Vit  -  Oxie SK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
1 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-07 08:15 IF Limhamn Bunkeflo:röd  -  Oxie SK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
2 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-07 08:30 Husie IF:Grön  -  Kulladals FF Plan A Oxievång Sporthall  
174 F10 Grupp 2 Lör 2019-12-07 08:45 Oxie SK:Svart  -  IF Limhamn Bunkeflo:svart Plan A Oxievång Sporthall  
175 F10 Grupp 2 Lör 2019-12-07 09:00 Husie IF:Vit  -  Uppåkra IF Plan A Oxievång Sporthall  
3 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-07 09:15 IF Limhamn Bunkeflo:röd  -  Husie IF:Grön Plan A Oxievång Sporthall  
4 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-07 09:30 Kulladals FF  -  Oxie SK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
9 F10 Grupp 2 Lör 2019-12-07 09:45 Oxie SK:Svart  -  Husie IF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
176 F10 Grupp 2 Lör 2019-12-07 10:00 Uppåkra IF  -  IF Limhamn Bunkeflo:svart Plan A Oxievång Sporthall  
5 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-07 10:15 Kulladals FF  -  IF Limhamn Bunkeflo:röd Plan A Oxievång Sporthall  
6 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-07 10:30 Oxie SK:Vit  -  Husie IF:Grön Plan A Oxievång Sporthall  
177 F10 Grupp 2 Lör 2019-12-07 10:45 Uppåkra IF  -  Oxie SK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
178 F10 Grupp 2 Lör 2019-12-07 11:00 IF Limhamn Bunkeflo:svart  -  Husie IF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
179 P9 Grupp 1 Lör 2019-12-07 11:45 Husie IF:vit  -  BK Höllviken:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
180 P9 Grupp 1 Lör 2019-12-07 12:00 Kvarnby IK:röd  -  Kulladals FF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
181 P9 Grupp 2 Lör 2019-12-07 12:15 Oxie SK:FIFA  -  BK Höllviken:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
182 P9 Grupp 2 Lör 2019-12-07 12:30 Kulladals FF:Vit  -  Kvarnby IK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
183 P9 Grupp 1 Lör 2019-12-07 12:45 Husie IF:vit  -  Kvarnby IK:röd Plan A Oxievång Sporthall  
184 P9 Grupp 1 Lör 2019-12-07 13:00 Kulladals FF:Röd  -  BK Höllviken:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
185 P9 Grupp 2 Lör 2019-12-07 13:15 Oxie SK:FIFA  -  Kulladals FF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
186 P9 Grupp 2 Lör 2019-12-07 13:30 Kvarnby IK:Vit  -  BK Höllviken:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
187 P9 Grupp 1 Lör 2019-12-07 13:45 Kulladals FF:Röd  -  Husie IF:vit Plan A Oxievång Sporthall  
188 P9 Grupp 1 Lör 2019-12-07 14:00 BK Höllviken:Vit  -  Kvarnby IK:röd Plan A Oxievång Sporthall  
189 P9 Grupp 2 Lör 2019-12-07 14:15 Kvarnby IK:Vit  -  Oxie SK:FIFA Plan A Oxievång Sporthall  
190 P9 Grupp 2 Lör 2019-12-07 14:30 BK Höllviken:Blå  -  Kulladals FF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
191 P9 Grupp 3 Lör 2019-12-07 14:45 Malmö FF:1  -  Kvarnby IK:blå Plan A Oxievång Sporthall  
192 P9 Grupp 3 Lör 2019-12-07 15:00 Oxie SK:Fortnite  -  Husie IF:grön Plan A Oxievång Sporthall  
193 P9 Grupp 4 Lör 2019-12-07 15:15 Oxie SK:Hattrick  -  Kulladals FF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
194 P9 Grupp 4 Lör 2019-12-07 15:30 Malmö FF:2  -  BK Höllviken:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
195 P9 Grupp 3 Lör 2019-12-07 15:45 Malmö FF:1  -  Oxie SK:Fortnite Plan A Oxievång Sporthall  
196 P9 Grupp 3 Lör 2019-12-07 16:00 Husie IF:grön  -  Kvarnby IK:blå Plan A Oxievång Sporthall  
197 P9 Grupp 4 Lör 2019-12-07 16:15 Oxie SK:Hattrick  -  Malmö FF:2 Plan A Oxievång Sporthall  
198 P9 Grupp 4 Lör 2019-12-07 16:30 BK Höllviken:Röd  -  Kulladals FF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
199 P9 Grupp 3 Lör 2019-12-07 16:45 Husie IF:grön  -  Malmö FF:1 Plan A Oxievång Sporthall  
200 P9 Grupp 3 Lör 2019-12-07 17:00 Kvarnby IK:blå  -  Oxie SK:Fortnite Plan A Oxievång Sporthall  
201 P9 Grupp 4 Lör 2019-12-07 17:15 BK Höllviken:Röd  -  Oxie SK:Hattrick Plan A Oxievång Sporthall  
202 P9 Grupp 4 Lör 2019-12-07 17:30 Kulladals FF:Blå  -  Malmö FF:2 Plan A Oxievång Sporthall  
112 P11 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-08 08:30 Kulladals FF:Röd  -  Oxie SK:svart Plan A Oxievång Sporthall  
113 P11 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-08 08:45 Husie IF:grön  -  Hardeberga BK Plan A Oxievång Sporthall  
115 P11 Lätt Grupp 2 Sön 2019-12-08 09:00 Oxie SK:vit  -  Husie IF:vit Plan A Oxievång Sporthall  
117 P11 Lätt Grupp 2 Sön 2019-12-08 09:15 Åkarp IF:Röd  -  IF Lödde Plan A Oxievång Sporthall  
118 P11 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-08 09:30 Kulladals FF:Röd  -  Husie IF:grön Plan A Oxievång Sporthall  
121 P11 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-08 09:45 Hardeberga BK  -  Oxie SK:svart Plan A Oxievång Sporthall  
123 P11 Lätt Grupp 3 Sön 2019-12-08 10:00 Eslöv BK:Röd  -  Kvarnby IK:Gul Plan A Oxievång Sporthall  
125 P11 Lätt Grupp 3 Sön 2019-12-08 10:15 Åkarp IF:Svart  -  Kulladals FF:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
127 P11 Lätt Grupp 2 Sön 2019-12-08 10:30 Oxie SK:vit  -  Åkarp IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
129 P11 Lätt Grupp 2 Sön 2019-12-08 10:45 IF Lödde  -  Husie IF:vit Plan A Oxievång Sporthall  
131 P11 Lätt Grupp 3 Sön 2019-12-08 11:00 Eslöv BK:Röd  -  Åkarp IF:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
133 P11 Lätt Grupp 3 Sön 2019-12-08 11:15 Kulladals FF:Vit  -  Kvarnby IK:Gul Plan A Oxievång Sporthall  
134 P11 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-08 11:30 Hardeberga BK  -  Kulladals FF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
135 P11 Lätt Grupp 1 Sön 2019-12-08 11:45 Oxie SK:svart  -  Husie IF:grön Plan A Oxievång Sporthall  
136 P11 Lätt Grupp 2 Sön 2019-12-08 12:00 IF Lödde  -  Oxie SK:vit Plan A Oxievång Sporthall  
137 P11 Lätt Grupp 2 Sön 2019-12-08 12:15 Husie IF:vit  -  Åkarp IF:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
138 P11 Lätt Grupp 3 Sön 2019-12-08 12:30 Kulladals FF:Vit  -  Eslöv BK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
139 P11 Lätt Grupp 3 Sön 2019-12-08 12:45 Kvarnby IK:Gul  -  Åkarp IF:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
140 F11 Grupp 1 Sön 2019-12-08 13:00 Oxie SK:Vit  -  LB07 Plan A Oxievång Sporthall  
141 F11 Grupp 1 Sön 2019-12-08 13:15 Kulladals FF  -  Uppåkra IF:Grön Plan A Oxievång Sporthall  
144 F11 Grupp 1 Sön 2019-12-08 13:45 Oxie SK:Vit  -  Kulladals FF Plan A Oxievång Sporthall  
146 F11 Grupp 2 Sön 2019-12-08 14:00 Uppåkra IF:Svart  -  Lilla Torg FF Plan A Oxievång Sporthall  
148 F11 Grupp 2 Sön 2019-12-08 14:15 LB07 Röd  -  Oxie SK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
149 F11 Grupp 1 Sön 2019-12-08 14:30 Uppåkra IF:Grön  -  LB07 Plan A Oxievång Sporthall  
152 F11 Grupp 2 Sön 2019-12-08 14:45 Uppåkra IF:Svart  -  LB07 Röd Plan A Oxievång Sporthall  
154 F11 Grupp 2 Sön 2019-12-08 15:00 Oxie SK:Svart  -  Lilla Torg FF Plan A Oxievång Sporthall  
155 F11 Grupp 1 Sön 2019-12-08 15:15 Uppåkra IF:Grön  -  Oxie SK:Vit Plan A Oxievång Sporthall  
157 F11 Grupp 1 Sön 2019-12-08 15:30 LB07  -  Kulladals FF Plan A Oxievång Sporthall  
160 F11 Grupp 2 Sön 2019-12-08 15:45 Oxie SK:Svart  -  Uppåkra IF:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
161 F11 Grupp 2 Sön 2019-12-08 16:00 Lilla Torg FF  -  LB07 Röd Plan A Oxievång Sporthall  
162 P11 Svår Grupp 4 Sön 2019-12-08 16:30 Kvarnby IK:Blå  -  Husie IF:röd Plan A Oxievång Sporthall  
163 P11 Svår Grupp 4 Sön 2019-12-08 16:45 Oxie SK  -  Kulladals FF:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
164 P11 Svår Grupp 5 Sön 2019-12-08 17:00 Husie IF:svart  -  Hardeberga BK Plan A Oxievång Sporthall  
165 P11 Svår Grupp 5 Sön 2019-12-08 17:15 Eslöv BK:Svart  -  Kvarnby IK:Röd Plan A Oxievång Sporthall  
166 P11 Svår Grupp 4 Sön 2019-12-08 17:30 Kvarnby IK:Blå  -  Oxie SK Plan A Oxievång Sporthall  
167 P11 Svår Grupp 4 Sön 2019-12-08 17:45 Kulladals FF:Blå  -  Husie IF:röd Plan A Oxievång Sporthall  
168 P11 Svår Grupp 5 Sön 2019-12-08 18:00 Husie IF:svart  -  Eslöv BK:Svart Plan A Oxievång Sporthall  
169 P11 Svår Grupp 5 Sön 2019-12-08 18:15 Kvarnby IK:Röd  -  Hardeberga BK Plan A Oxievång Sporthall  
170 P11 Svår Grupp 4 Sön 2019-12-08 18:30 Kulladals FF:Blå  -  Kvarnby IK:Blå Plan A Oxievång Sporthall  
171 P11 Svår Grupp 4 Sön 2019-12-08 18:45 Husie IF:röd  -  Oxie SK Plan A Oxievång Sporthall  
172 P11 Svår Grupp 5 Sön 2019-12-08 19:00 Kvarnby IK:Röd  -  Husie IF:svart Plan A Oxievång Sporthall  
173 P11 Svår Grupp 5 Sön 2019-12-08 19:15 Hardeberga BK  -  Eslöv BK:Svart Plan A Oxievång Sporthall