Matches on pitch ...

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
6 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 Glumslövs FF   -   Fox Football Atletik 0 - 3 wo 
38 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 09:05 Fristad Goif/Sparsörs AIK   -   KSE Ivancsa Atletik 0 - 1 
57 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 10:10 SiPS/WJK YJ   -  VAKANT:2 Atletik 3 - 0 wo 
72 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 11:05 Tallboda IF   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
91 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 QBIK   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
102 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 12:55 Dösjöbro IF   -   IFK Fjärås Atletik 0 - 1 
127 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 14:00 Glumslövs FF   -   Stord Fotball Atletik 0 - 3 wo 
148 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 15:05 VAKANT  -   SV Drochtersen Assel Atletik 0 - 3 wo 
163 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 16:00 VAKANT:2  -   Rising Star Football Atletik 0 - 3 wo 
178 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 VAKANT  -   Brøndby IF Atletik 0 - 3 wo 
188 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 18:00 IFK Klagshamn   -   JK Tabasalu Atletik 1 - 0 
194 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 18:55 SpG Oderberg/Lunow   -   FC Plzen Atletik 0 - 0 
200 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 IF Böljan   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
215 B00/01/02 Group 3 Sat 03/08/2019 08:55 Hammarby IF   -   Glumslövs FF Atletik 3 - 0 wo 
273 B04 Group 4 Sat 03/08/2019 11:55 VAKANT:2  -   Södra Sandby IF/GoF IF Atletik 0 - 3 wo 
292 B04 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 VAKANT  -   Csepel UPSE Atletik 0 - 3 wo 
310 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 IFK Fjärås   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
329 B03 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:55 Rising Star Football    -   FC Plzen  Atletik 5 - 2 pe 
344 B03 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 15:55 Sandsbro AIK 1    -   Sandsbro AIK 2  Atletik 2 - 1 
362 B04 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:00 Albertslund IF    -  VAKANT  Atletik 3 - 0 wo 
380 B04 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 18:00 FC Kaskad    -  VAKANT:2  Atletik 3 - 0 wo 
390 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 19:00 VAKANT  -   Åkersberga BK Atletik 0 - 3 wo 
428 B04 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Csepel UPSE    -   Rising Star Football  Atletik 0 - 3 
447 G04 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 10:15 IFK Fjärås    -   Vikingstad SK  Atletik 0 - 3 
466 G04 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:15 IFK Österåker    -   Åkersberga BK  Atletik 2 - 0 
476 B03 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 12:25 Bröndbystrand IK    -   Sandsbro AIK 2  Atletik 2 - 0 
493 B00/01/02 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 13:25 FC Vikings    -   Rising Star Football  Atletik 3 - 4 pe 
513 B04 D-final Sun 04/08/2019 14:35 VAKANT   -   Hossmo BK  Atletik 0 - 3 wo 
524 B04 B-final Sun 04/08/2019 15:45 Samuel Whitbread    -   Södra Sandby IF/GoF IF  Atletik 5 - 2