Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat SMS
39 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 09:00 IFK Karlshamn   -   Hittarps IK A    
43 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 09:15 Ramdala IF   -   Sibbhults IF A    
47 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 09:30 Asmundtorps IF   -   IFK Hässleholm A    
51 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 10:00 Kullavägens BK   -   Hässleholms IF A    
55 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 10:30 Asarums IF/FK:1   -   Fortuna FF A    
59 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 10:45 Asarums IF/FK:2   -   Kristianstads DFF A    
63 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 11:00 Åhus HBK   -   Jonstorps IF FK A    
67 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 11:30 Södra Sandby IF   -   GIF Nike A    
71 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 12:00 IFK Knislinge   -   IFK Karlshamn A    
75 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 12:15 Vellinge IF   -   Ramdala IF A    
79 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 12:30 Råå IF   -   Asmundtorps IF A    
83 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 13:00 Trollenäs IF   -   Kullavägens BK A    
87 F02 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-12 13:30 1:an från Grupp D  -  2:an från Grupp C A    
91 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 13:45 Åhus HBK:Randig   -   Kvarnby IK:blå A  
95 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 14:00 Åhus HBK:Vit   -   Uppåkra IF:Svart A  
99 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 14:15 Wä IF:orange   -   Åhus HBK:Röd A  
103 DM P15 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-12 14:30 1:an från Grupp D  -  2:an från Grupp C A    
107 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 15:00 Arlövs BI   -   Eskilsminne IF:Blå A  
111 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 15:15 Åhus HBK:Svart   -   Eskilsminne IF:Gul A  
115 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 15:30 Kvarnby IK:röd   -   IK Wormo:Vit A  
119 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 15:45 Åhus HBK:Röd   -   Uppåkra IF:Grön A  
123 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 16:00 Spjutstorp IF:Vit   -   Nosaby IF:1 A  
125 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 16:15 Glumslövs FF   -   Åhus HBK:Randig A  
129 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 16:30 Wä IF:Vit   -   Åhus HBK:Vit A  
133 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 16:45 Uppåkra IF:Grön   -   Wä IF:orange A  
137 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 17:00 Omlottning  -  Omlottning A  
139 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 17:15 Omlottning  -  Omlottning A  
143 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 17:30 Omlottning  -  Omlottning A  
147 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 17:45 Omlottning  -  Omlottning A  
151 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 18:00 Omlottning  -  Omlottning A  
155 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 18:15 Omlottning  -  Omlottning A  
159 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 18:30 Omlottning  -  Omlottning A  
163 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 18:45 Omlottning  -  Omlottning A  
167 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 19:00 Omlottning  -  Omlottning A  
171 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 19:15 Omlottning  -  Omlottning A  
175 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 09:00 Asarums IF/FK:Gul   -   Vellinge IF A    
179 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 09:15 Snöstorp Nyhem FF:Grön   -   Åhus IF:Grön A    
183 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 09:30 Gärsnäs ais   -   Fortuna FF:Röd A    
187 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 09:45 Fortuna FF:Svart   -   Asarums IF/FK:Blå A    
191 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 10:00 Snöstorp Nyhem FF:Röd   -   Wä IF:Grön A    
195 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 10:15 Eskilsminne IF:Blå   -   Asarums IF/FK:Gul A    
199 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 10:30 Snöstorp Nyhem FF:Grön   -   Janstorps AIF A    
203 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 10:45 Fortuna FF:Svart   -   Liga 06:1 A    
207 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 11:00 Snöstorp Nyhem FF:Röd   -   SGIF/Lörby:2 A    
211 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 11:15 Wä IF:Orange   -   Eskilsminne IF:Blå A    
215 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 11:30 Jämjö GoIF   -   Snöstorp Nyhem FF:Grön A    
219 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 11:45 LB07   -   Fortuna FF:Svart A    
223 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 12:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Snöstorp Nyhem FF:Röd A    
227 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 12:15 Wä IF:Orange   -   Vellinge IF A    
231 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 12:30 Eskilsminne IF   -   Glumslövs FF A    
235 F06 A-8-dels:01 Sön 2019-01-13 13:00 1:an från Grupp A  -  2:an från Grupp B A    
237 F06 A-8-dels:03 Sön 2019-01-13 13:15 1:an från Grupp E  -  2:an från Grupp F A    
241 F06 A-8-dels:07 Sön 2019-01-13 13:30 1:an från Grupp D  -  2:an från Grupp C A    
245 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 13:45 Asmundtorps IF   -   Stattena IF A    
249 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 14:15 BK Höllviken   -   Södra Sandby IF A    
255 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 14:45 Glumslövs FF   -   IFK Osby A    
259 F06 A-semifinal:01 Sön 2019-01-13 15:15 Vinn.kvart : 1  -  Vinn.kvart : 2 A    
261 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 15:30 Kristianstad FC:1   -   Jægersborg Futsal A    
265 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 15:45 Kristianstad FC:U15   -   LAHOLMS FK:VIT A    
269 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 16:00 Tollarps IF   -   LAHOLMS FK:SVART A    
273 DM F15 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-13 16:15 2:an från Grupp C  -  2:an från Grupp A A    
279 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 16:45 IFK Hässleholm:Gul   -   Vellinge IF:Blå A    
283 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 17:00 IFK Hässleholm:Svart   -   Vellinge IF:Röd A    
287 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 17:30 Fjälkinge IF   -   Kristianstad FC:1 A    
291 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 17:45 IFK Osby   -   Kristianstad FC:U15 A    
295 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 18:00 LAHOLMS FK:SVART   -   Kristianstad FC:2 A    
299 P02 A-8-dels:01 Sön 2019-01-13 18:30 2:an från Grupp E  -  2:an från Grupp C A    
303 P02 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-13 19:00 1:an från Grupp A  -  Vinn.1/8 : 1 A