Matcher Fre 2022-07-22

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Court Arena Resultat
1 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 09:45 Sedermera Corporate Finance AB  -  Näsets Allstars HIway Event Rönnehallen 5 - 2 
2 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 09:45 Backahill  -  Prenad EL Enkegården café Kungsgårdshallen 2 - 7 
3 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 09:45 KLA Bygg  -  Ängelholms Sjukhus Petcare Rönnehallen 0 - 4 
4 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:00 Ongoal A  -  Taco Snipers:Taco HIway Event Rönnehallen 1 - 6 
5 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:00 Kapten Filling  -  Guldpandorna Ängelholms Kommun Idrottshallen 3 - 4 
6 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:00 Bergdalen  -  ZOO:SE GB Glace Idrottshallen 2 - 4 
7 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:00 Vaktkurens Mos  -  Ladan Elit Enkegården café Kungsgårdshallen 8 - 3 
8 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 10:00 Rajders:RAJ  -  Bobs Byggare Backahill AB Nyhemshallen 11 - 3 
9 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 10:00 IVAR  -  Söndagslirarna Petcare Rönnehallen 3 - 0 
10 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:00 Donken IBK  -  Marks Mohawks Hus 57 Kungsgårdshallen 11 - 1 
11 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:00 Malmö Mosquitos  -  Lellräka United Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 4 - 5 
12 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:15 LesseBois  -  Dygnisar HIway Event Rönnehallen 3 - 6 
13 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:15 Flex 26  -  Lökomotiv Chipstits Ängelholms Kommun Idrottshallen 9 - 3 
14 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 10:15 Sköp:1  -  Livet på en pinne GB Glace Idrottshallen 4 - 2 
15 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 10:15 Ortens Favoriter  -  Glenn Enkegården café Kungsgårdshallen 9 - 2 
16 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:15 fram  -  Fastarp 100+ Backahill AB Nyhemshallen 4 - 6 
17 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:15 Golden Boys  -  Skogshuggarna Petcare Rönnehallen 4 - 3 es 
18 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:15 Marks Mohawks  -  Green Warriors Hus 57 Kungsgårdshallen 4 - 3 
19 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:15 Krysset  -  B-laget Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 7 - 4 
20 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:30 Katt  -  A-laget HIway Event Rönnehallen 10 - 2 
22 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:30 Sköldsta Tigers  -  Assist FC. GB Glace Idrottshallen 4 - 1 
23 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:30 Hisingen City  -  FISKMÅSARNA Enkegården café Kungsgårdshallen 6 - 2 
24 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:30 En Enkel Match  -  Team Torsk Backahill AB Nyhemshallen 8 - 7 es 
25 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:30 Hot dogs  -  HEPP-HEPP Petcare Rönnehallen 9 - 2 
26 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:30 Surgubbens töser/Emmaljunga GOIF  -  CHIPSAKNUDORNA:2375 Hus 57 Kungsgårdshallen 1 - 5 
27 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 10:30 Ingen vet  -  FC Måbäst Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 8 - 2 
29 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:45 HIK Kick Off:1  -  Offensiv Mix Ängelholms Kommun Idrottshallen 2 - 3 
30 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 10:45 If pluss:1  -  Bowman Brothers GB Glace Idrottshallen 1 - 7 
28 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 11:45 Team Merntoc  -  HIK Kick Off:2 HIway Event Rönnehallen 7 - 9 
31 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 11:45 HIF ultras  -  TEAM STRÖGARNA Enkegården café Kungsgårdshallen 6 - 0 
35 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 11:45 Ängelholms Sjukhus  -  Backahill Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 5 - 2 
32 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:00 Testo IBK  -  Familjen Annorlunda Backahill AB Nyhemshallen 1 - 2 
36 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:00 Näsets Allstars  -  Prenad EL HIway Event Rönnehallen 3 - 5 
37 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:00 Sedermera Corporate Finance AB  -  KLA Bygg Ängelholms Kommun Idrottshallen 1 - 5 
38 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:00 Super G  -  Ann-Katrins Änglar:Ann GB Glace Idrottshallen 2 - 5 
39 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:00 Backlura Allstars  -  Barilla boys Enkegården café Kungsgårdshallen 4 - 1 
41 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:00 Ongoal 1  -  Realmendontzorro Petcare Rönnehallen 4 - 1 
42 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 12:00 Polbrings Änglar  -  Högkonja Hus 57 Kungsgårdshallen 1 - 5 
43 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 12:00 Ingenting  -  Mjölk Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 6 - 5 
40 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:15 Racket Stockholm  -  FC Spelpaus Backahill AB Nyhemshallen 4 - 5 
44 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:15 Bobbos Grabbar  -  BK Pingislunga HIway Event Rönnehallen 7 - 3 
45 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:15 BK Lauring  -  #HatarInte Ängelholms Kommun Idrottshallen 9 - 2 
46 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:15 Tarjamäki  -  #Boom GB Glace Idrottshallen 1 - 2 
47 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:15 Tjuren Ferdinand  -  Sköp:2 Enkegården café Kungsgårdshallen 3 - 12 
49 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 12:15 No Big Deal (NBD)  -  Atletico Bulltofta Petcare Rönnehallen 2 - 5 
50 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:15 Hasses änglar  -  Västlänken Hus 57 Kungsgårdshallen 12 - 1 
51 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:15 Cool Webb  -  Vad Gör Vi Här:VGVH Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 5 - 6 es 
48 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 12:30 Vi ses på gröna apoteket  -  Lappens Slavar Backahill AB Nyhemshallen 6 - 0 
52 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:30 Send It  -  Systrarna:SA HIway Event Rönnehallen 10 - 1 
53 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:30 Korpen Kungz  -  Vestkusten IC Ängelholms Kommun Idrottshallen 6 - 0 
54 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:30 Bränd IF  -  Tigers GB Glace Idrottshallen 0 - 5 wo 
55 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:30 FC Moppeboysen  -  Team Lugna Snidare Enkegården café Kungsgårdshallen 4 - 5 
57 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:30 Team Leffe  -  Bönderna från bjuvs kommun Petcare Rönnehallen 2 - 6 
58 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:30 Änglarna  -  REUNION Hus 57 Kungsgårdshallen 3 - 1 
59 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:30 Stresspåslaget  -  FBC Rosenbom Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 2 - 7 
60 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:45 Stenqvittrarna  -  Solstrålarna HIway Event Rönnehallen 5 - 2 
61 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:45 CHIPSAKNUDORNA:2375  -  Helt okända stjärnor:2414 Ängelholms Kommun Idrottshallen 2 - 4 
62 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:45 Guldpandorna  -  Taco Snipers:Taco GB Glace Idrottshallen 5 - 3 
63 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:45 Ladan Elit  -  ZOO:SE Enkegården café Kungsgårdshallen 4 - 7 
64 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 12:45 Söndagslirarna  -  Bobs Byggare Backahill AB Nyhemshallen 11 - 2 
65 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 12:45 IVAR  -  Rajders:RAJ Petcare Rönnehallen 4 - 2 
66 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 12:45 Lellräka United  -  Marks Mohawks Hus 57 Kungsgårdshallen 6 - 3 
67 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 12:45 Lökomotiv Chipstits  -  Dygnisar Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 4 - 5 
68 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:00 Offensiv Mix  -  Team Merntoc HIway Event Rönnehallen 6 - 7 es 
69 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:00 Bowman Brothers  -  HIK Kick Off:1 Ängelholms Kommun Idrottshallen 5 - 3 
70 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:00 HIK Kick Off:2  -  If pluss:1 GB Glace Idrottshallen 5 - 0 wo 
71 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:00 HGG  -  HIF ultras Enkegården café Kungsgårdshallen 3 - 4 es 
72 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:00 TEAM STRÖGARNA  -  Testo IBK Backahill AB Nyhemshallen 2 - 12 
73 DAM B Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:00 Vem är målvakt?  -  IFK Totalkassa Petcare Rönnehallen 4 - 2 
75 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:00 Prenad EL  -  Ängelholms Sjukhus Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 0 - 5 wo 
82 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:00 Västkustfastigheter  -  Falkens Korpar Hus 57 Kungsgårdshallen 3 - 3 
76 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:15 KLA Bygg  -  Näsets Allstars HIway Event Rönnehallen 3 - 5 
77 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:15 Backahill  -  Sedermera Corporate Finance AB Ängelholms Kommun Idrottshallen 2 - 7 
78 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:15 IBK Brännmanet  -  Ann-Katrins Änglar:Ann GB Glace Idrottshallen 5 - 4 es 
79 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:15 Team Wicab  -  FC Spelpaus Enkegården café Kungsgårdshallen 6 - 2 
80 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 13:15 Glenn  -  Livet på en pinne Backahill AB Nyhemshallen 7 - 4 
81 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 13:15 Ortens Favoriter  -  Sköp:1 Petcare Rönnehallen 6 - 2 
83 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:15 Fastarp 100+  -  Golden Boys Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 5 - 2 
90 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:15 Hisingen City  -  Sköldsta Tigers Hus 57 Kungsgårdshallen 6 - 11 
84 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:30 De Skadeskjutna  -  BK Pingislunga HIway Event Rönnehallen 2 - 7 
85 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:30 Colonia FC  -  #Boom Ängelholms Kommun Idrottshallen 1 - 6 
86 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:30 B-laget  -  Green Warriors GB Glace Idrottshallen 1 - 4 
87 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:30 BoIS20  -  A-laget Enkegården café Kungsgårdshallen 6 - 2 
89 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:30 FISKMÅSARNA  -  Assist FC. Petcare Rönnehallen 3 - 2 es 
91 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:30 HEPP-HEPP  -  Team Torsk Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 2 - 3 
96 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:30 Barilla boys  -  Super G Backahill AB Nyhemshallen 2 - 3 
98 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:30 Realmendontzorro  -  Racket Stockholm Hus 57 Kungsgårdshallen 3 - 6 
92 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:45 Segeltorps Maskineri  -  Systrarna:SA HIway Event Rönnehallen 0 - 5 wo 
93 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:45 Hot dogs  -  En Enkel Match Ängelholms Kommun Idrottshallen 8 - 0 
94 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:45 FC Måbäst  -  Surgubbens töser/Emmaljunga GOIF GB Glace Idrottshallen 4 - 3 
95 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 13:45 Kapten Filling  -  Ongoal A Enkegården café Kungsgårdshallen 5 - 8 
97 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:45 Vaktkurens Mos  -  Bergdalen Petcare Rönnehallen 5 - 0 
99 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 13:45 Mjölk  -  Polbrings Änglar Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 5 - 2 
104 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 13:45 Flex 26  -  LesseBois Backahill AB Nyhemshallen 11 - 4 
106 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 13:45 Atletico Bulltofta  -  Vi ses på gröna apoteket Hus 57 Kungsgårdshallen 5 - 6 
100 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 14:15 Solstrålarna  -  Ingen vet HIway Event Rönnehallen 1 - 5 
101 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 14:15 Högkonja  -  Ingenting Ängelholms Kommun Idrottshallen 8 - 1 
102 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:15 Malmö Mosquitos  -  Donken IBK GB Glace Idrottshallen 6 - 7 es 
103 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:15 #HatarInte  -  Bobbos Grabbar Enkegården café Kungsgårdshallen 4 - 8 
105 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 14:15 Sköp:2  -  Tarjamäki Petcare Rönnehallen 4 - 3 
107 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 14:15 Lappens Slavar  -  No Big Deal (NBD) Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 3 - 1 
112 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:15 HIK Kick Off:1  -  HIK Kick Off:2 Backahill AB Nyhemshallen 3 - 2 es 
114 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:15 Offensiv Mix  -  Bowman Brothers Hus 57 Kungsgårdshallen 2 - 5 
108 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:30 Familjen Annorlunda  -  HGG HIway Event Rönnehallen 0 - 3 
109 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:30 Testo IBK  -  HIF ultras Ängelholms Kommun Idrottshallen 2 - 3 
111 DAM B Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:30 Prima Retro Objekt  -  IFK Totalkassa Enkegården café Kungsgårdshallen 4 - 2 
113 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:30 Team Merntoc  -  If pluss:1 Petcare Rönnehallen 9 - 2 
115 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:30 Näsets Allstars  -  Backahill Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 3 - 2 
118 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:30 Skogshuggarna  -  fram GB Glace Idrottshallen 4 - 3 
120 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 14:30 Krysset  -  Marks Mohawks Backahill AB Nyhemshallen 2 - 3 es 
122 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:30 Team Lugna Snidare  -  Bränd IF Hus 57 Kungsgårdshallen 5 - 0 wo 
116 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:45 Ängelholms Sjukhus  -  Sedermera Corporate Finance AB HIway Event Rönnehallen 7 - 6 
117 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:45 Prenad EL  -  KLA Bygg Ängelholms Kommun Idrottshallen 2 - 5 
119 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:45 Cool Webb  -  Hasses änglar Enkegården café Kungsgårdshallen 5 - 1 
121 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 14:45 Vestkusten IC  -  Send It Petcare Rönnehallen 1 - 3 
123 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:45 Tigers  -  FC Moppeboysen Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 2 - 6 
126 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 14:45 FBC Rosenbom  -  Änglarna GB Glace Idrottshallen 2 - 5 
128 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 14:45 Helt okända stjärnor:2414  -  Stenqvittrarna Backahill AB Nyhemshallen 5 - 1 
130 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 14:45 Team Wicab  -  Ongoal 1 Hus 57 Kungsgårdshallen 5 - 4 
124 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:00 Bönderna från bjuvs kommun  -  Gantesbo IBK HIway Event Rönnehallen 2 - 5 
127 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:00 REUNION  -  Stresspåslaget Enkegården café Kungsgårdshallen 7 - 1 
129 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:00 IBK Brännmanet  -  Backlura Allstars Petcare Rönnehallen 1 - 7 
131 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 15:00 Bobs Byggare  -  IVAR Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 0 - 5 
133 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:00 ZOO:SE  -  Vaktkurens Mos Ängelholms Kommun Idrottshallen 3 - 4 
134 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:00 De Skadeskjutna  -  BK Lauring GB Glace Idrottshallen 4 - 6 
136 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 15:00 Livet på en pinne  -  Ortens Favoriter Backahill AB Nyhemshallen 4 - 6 
138 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:00 Falkens Korpar  -  Vad Gör Vi Här:VGVH Hus 57 Kungsgårdshallen 5 - 0 
132 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:15 Taco Snipers:Taco  -  Kapten Filling HIway Event Rönnehallen 7 - 2 
135 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:15 Colonia FC  -  Tjuren Ferdinand Enkegården café Kungsgårdshallen 1 - 4 
137 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:15 Västkustfastigheter  -  Västlänken Petcare Rönnehallen 15 - 0 
139 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:15 Segeltorps Maskineri  -  Korpen Kungz Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 0 - 5 
141 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 15:15 Polbrings Änglar  -  Ingenting Ängelholms Kommun Idrottshallen 2 - 8 
142 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:15 Marks Mohawks  -  Malmö Mosquitos GB Glace Idrottshallen 3 - 6 
144 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 15:15 Vi ses på gröna apoteket  -  No Big Deal (NBD) Backahill AB Nyhemshallen 5 - 3 
146 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:15 Assist FC.  -  Hisingen City Hus 57 Kungsgårdshallen 5 - 0 
140 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:30 Ingen vet  -  CHIPSAKNUDORNA:2375 HIway Event Rönnehallen 2 - 0 
143 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:30 Dygnisar  -  Flex 26 Enkegården café Kungsgårdshallen 4 - 2 
147 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:30 Team Torsk  -  Hot dogs Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 1 - 6 
148 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:45 Sedermera Corporate Finance AB  -  Prenad EL HIway Event Rönnehallen 4 - 2 
149 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:45 If pluss:1  -  Offensiv Mix Ängelholms Kommun Idrottshallen 2 - 6 
150 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:45 Green Warriors  -  Krysset GB Glace Idrottshallen 8 - 1 
152 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 15:45 fram  -  Falkens Korpar Backahill AB Nyhemshallen 4 - 3 es 
153 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 15:45 Send It  -  Korpen Kungz Hus 57 Kungsgårdshallen 2 - 3 
151 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:00 Familjen Annorlunda  -  TEAM STRÖGARNA Enkegården café Kungsgårdshallen 11 - 2 
154 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:00 Fastarp 100+  -  Skogshuggarna Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 4 - 6 
155 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:00 Team Merntoc  -  HIK Kick Off:1 HIway Event Rönnehallen 6 - 2 
156 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:00 Backahill  -  KLA Bygg Ängelholms Kommun Idrottshallen 5 - 4 
157 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:00 HIK Kick Off:2  -  Bowman Brothers GB Glace Idrottshallen 3 - 4 es 
159 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:00 HGG  -  Testo IBK Backahill AB Nyhemshallen 3 - 4 
160 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 16:00 B-laget  -  Segeltorps Maskineri Petcare Rönnehallen 5 - 0 wo 
161 DAM B Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:00 Vem är målvakt?  -  Prima Retro Objekt Hus 57 Kungsgårdshallen 1 - 5 
158 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:15 Bränd IF  -  FC Moppeboysen Enkegården café Kungsgårdshallen 0 - 5 wo 
162 Företag Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:15 Ängelholms Sjukhus  -  Näsets Allstars Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 6 - 5 
163 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:15 Änglarna  -  Stresspåslaget Ängelholms Kommun Idrottshallen 8 - 1 
164 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 16:15 Surgubbens töser/Emmaljunga GOIF  -  Stenqvittrarna GB Glace Idrottshallen 3 - 4 
166 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 16:15 Mjölk  -  Högkonja Backahill AB Nyhemshallen 2 - 4 
168 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 16:15 Atletico Bulltofta  -  Lappens Slavar Hus 57 Kungsgårdshallen 6 - 5 es 
165 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:30 Guldpandorna  -  IBK Brännmanet Enkegården café Kungsgårdshallen 6 - 2 
169 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 16:30 Sköp:1  -  Glenn Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 3 - 2 es 
170 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 16:30 Gantesbo IBK  -  Team Leffe HIway Event Rönnehallen 3 - 2 
171 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:30 Bobbos Grabbar  -  BK Lauring Ängelholms Kommun Idrottshallen 6 - 4 
172 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 16:30 Lökomotiv Chipstits  -  Colonia FC GB Glace Idrottshallen 5 - 2 
174 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:30 Super G  -  Backlura Allstars Backahill AB Nyhemshallen 0 - 2 
175 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 16:30 Rajders:RAJ  -  Söndagslirarna Petcare Rönnehallen 4 - 3 
176 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 16:30 Racket Stockholm  -  Ongoal 1 Hus 57 Kungsgårdshallen 1 - 9 
173 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 16:45 Tarjamäki  -  Tjuren Ferdinand Enkegården café Kungsgårdshallen 12 - 3 
177 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 16:45 Systrarna:SA  -  Vestkusten IC Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 5 - 4 
178 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:45 Lellräka United  -  De Skadeskjutna HIway Event Rönnehallen 5 - 4 
179 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:45 Katt  -  BoIS20 Ängelholms Kommun Idrottshallen 4 - 3 
182 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 16:45 Västlänken  -  Cool Webb Backahill AB Nyhemshallen 1 - 7 
183 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 16:45 Ladan Elit  -  Team Wicab Petcare Rönnehallen 1 - 7 
184 Företag A-kvartsfinal:04 Fre 2022-07-22 16:45 Backahill   -  Näsets Allstars  Hus 57 Kungsgårdshallen 5 - 4 es 
181 HJ 20 Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:00 Sköldsta Tigers  -  FISKMÅSARNA Enkegården café Kungsgårdshallen 6 - 0 
185 Företag A-kvartsfinal:02 Fre 2022-07-22 17:00 KLA Bygg   -  Prenad EL  Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 6 - 3 
186 DAM A Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:00 CHIPSAKNUDORNA:2375  -  FC Måbäst HIway Event Rönnehallen 3 - 2 
187 Para Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:00 HIK Kick Off:2  -  Offensiv Mix Ängelholms Kommun Idrottshallen 6 - 4 
188 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:00 BK Pingislunga  -  #HatarInte GB Glace Idrottshallen 5 - 3 
190 DAM A Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:00 FBC Rosenbom  -  REUNION Backahill AB Nyhemshallen 8 - 7 es 
191 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:00 Golden Boys  -  Västkustfastigheter Petcare Rönnehallen 1 - 3 
192 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:00 Vad Gör Vi Här:VGVH  -  Hasses änglar Hus 57 Kungsgårdshallen 2 - 1 es 
189 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:15 #Boom  -  Sköp:2 Enkegården café Kungsgårdshallen 7 - 4 
193 HJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:15 Team Lugna Snidare  -  Tigers Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 2 - 4 
194 DJ 20 Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:15 HIF ultras  -  Familjen Annorlunda HIway Event Rönnehallen 2 - 3 
195 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 17:15 No Big Deal (NBD)  -  Glenn Ängelholms Kommun Idrottshallen 3 - 8 
196 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:15 Taco Snipers:Taco  -  Super G GB Glace Idrottshallen 4 - 0 
198 Herr A Grupp 3 Fre 2022-07-22 17:15 Livet på en pinne  -  Vi ses på gröna apoteket Backahill AB Nyhemshallen 4 - 5 
199 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:15 Ann-Katrins Änglar:Ann  -  Barilla boys Petcare Rönnehallen 4 - 2 
200 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:15 FC Spelpaus  -  Realmendontzorro Hus 57 Kungsgårdshallen 3 - 6 
197 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:30 Backlura Allstars  -  Guldpandorna Enkegården café Kungsgårdshallen 3 - 5 
201 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 17:30 Bobs Byggare  -  Polbrings Änglar Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 3 - 4 
202 Herr B Grupp 3 Fre 2022-07-22 17:30 Ingenting  -  Söndagslirarna HIway Event Rönnehallen 6 - 8 
203 Herr B Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:30 Bergdalen  -  Team Wicab Ängelholms Kommun Idrottshallen 2 - 3 
204 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:30 Marks Mohawks  -  Segeltorps Maskineri GB Glace Idrottshallen 5 - 0 wo 
206 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:30 BK Lauring  -  Lellräka United Backahill AB Nyhemshallen 5 - 4 
207 Företag A-semifinal:01 Fre 2022-07-22 17:30 Ängelholms Sjukhus   -  KLA Bygg  Petcare Rönnehallen 5 - 0 wo 
208 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:30 Korpen Kungz  -  B-laget Hus 57 Kungsgårdshallen 9 - 0 
205 Företag A-semifinal:02 Fre 2022-07-22 17:45 Sedermera Corporate Finance AB   -  Backahill  Enkegården café Kungsgårdshallen 4 - 3 es 
209 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:45 Cool Webb  -  Falkens Korpar Lyft & Byggmaskiner AB Nyhemshallen 2 - 3 
210 Herr B Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:45 Ongoal A  -  IBK Brännmanet HIway Event Rönnehallen 6 - 4 
211 Herr A Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:45 LesseBois  -  Colonia FC Ängelholms Kommun Idrottshallen 7 - 6 
212 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:45 fram  -  Västkustfastigheter GB Glace Idrottshallen 2 - 6 
214 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:45 Systrarna:SA  -  Krysset Backahill AB Nyhemshallen 4 - 8 
215 Motion Grupp 2 Fre 2022-07-22 17:45 Green Warriors  -  Send It Petcare Rönnehallen 3 - 2 es 
216 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 17:45 Donken IBK  -  De Skadeskjutna Hus 57 Kungsgårdshallen 4 - 3 
213 Herr A Grupp 1 Fre 2022-07-22 18:00 Marks Mohawks  -  Bobbos Grabbar Enkegården café Kungsgårdshallen 5 - 8 
217 Motion Grupp 1 Fre 2022-07-22 18:00 Hasses änglar  -  Fastarp 100+ Petcare Rönnehallen 3 - 0 
218 Företag A-final Fre 2022-07-22 18:15 Ängelholms Sjukhus   -  Sedermera Corporate Finance AB  Petcare Rönnehallen 5 - 3