Matcher Fre 2022-07-01

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
400 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Skiljebo SK:Lag 2  -  FC Stockholm Internazionale H10 Hamre 0 - 0 
401 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Barkarö SK:Röd  -  Västerås IK BD Brandthovda 0 - 0 
402 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Skultuna IS  -  Skiljebo SK:Lag 4 H12 Hamre 0 - 0 
501 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Kimstad GoIF  -  Tyresö FF Fårdala/Öringe H15KG Hamre 0 - 0 
600 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 08:00 IFK Aspudden Tellus:Röd2  -  Nackdala AIS H2A Hamre 0 - 0 
601 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 08:00 Irsta IF  -  Tyresö FF:F/Ö Gul H2B Hamre 0 - 0 
602 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Bollstanäs SK:Grön  -  Spånga IS:1 H5KGB Hamre 0 - 0 
603 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 IFK Västerås FK  -  Tyresö FF:Strand H5KGA Hamre 0 - 0 
700 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Djurgårdens IF FF:P11-13  -  Örby IS:Röd H4B Hamre X - X 
701 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Gideonsbergs IF:Vit  -  Ekerö IK:Vit H6 Hamre X - X 
702 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Karlbergs BK Vit:1  -  Spånga IS:3 H7 Hamre X - X 
800 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Enskede IK :Lila  -  Bällsta FF:Vit BA2 Brandthovda 0 - 0 
801 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Reymersholms IK  -  AIK:Orange U BA1 Brandthovda 0 - 0 
802 P12 7-7 Grupp D Fre 2022-07-01 08:00 Jarlaberg IF  -  Smedby AIS:Gul BC Brandthovda 0 - 0 
900 P13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Ekerö IK:1  -  Kista SC KFUM:2 ÖA Önsta 0 - 3 
901 P13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Västerås SK FK:Orange  -  Västerås IK:3 ÖB Önsta 2 - 2 
902 P13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 IF Brommapojkarna:09  -  Karlslunds IF FK: Vit ÖC Önsta 1 - 5 
1000 P15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 08:00 Skiljebo SK:Gul  -  Västerås IK :2 D1 Blåsbo 0 - 1 
1001 P15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 08:00 Västerås SK FK  -  IF VP Uppsala D2 Blåsbo 6 - 0 
1100 P16/17 11 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Håbo FF  -  Irsta IF:2 R10 Rocklund 1 - 1 
1101 P16/17 11 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Skiljebo SK:U16  -  Västerås IK Fotboll Iver Rocklunda 2 - 0 
1400 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Ursvik IK:Gul  -  Bele Barkarby FF:Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
1401 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Värmdö IF Blå  -  Barkarö SK:Röd BB1 Brandthovda 0 - 0 
1500 F14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Älvsjö AIK FF:2  -  Sidsjö-Böle IF:Grön R9 Rocklunda 0 - 1 
1501 F14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Skiljebo SK  -  Enskede Ik R8 Rocklunda 3 - 2 
1700 P13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 FOC Farsta:2  -  Danmarks IF:1:2 A4 Apalby 3 - 1 
1701 P13 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 08:00 Syrianska FC: Röd  -  Dalkurd FF U12 RÅB Råby 2 - 0 
1702 P13 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 08:00 Eskilstuna City FK:Vit  -  Karlslunds IF FK:Röd RÅC KG Råby 1 - 2 
1900 F11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Boo FF11:5  -  Bollstanäs SK:Blå H4A Hamre 0 - 0 
2300 P14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 IF Brommapojkarna:11 Röd  -  KB Karlskoga FF R20 Rocklunda 4 - 1 
2301 P14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Upsala IF  -  Skiljebo SK:Gulsvart A3 Apalby 0 - 3 
2740 F13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:00 Knivsta IK  -  Skiljebo SK:Svart RÅA Råby 3 - 0 wo 
403 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Romfartuna GIF  -  Gideonsbergs IF:Blå H10 Hamre 0 - 0 
404 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Västerås SK FK:Vit  -  Kungsörs BK BD Brandthovda 0 - 0 
405 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 08:50 Barkarö SK:Svart  -  Västerås SK FK:Grön H12 Hamre 0 - 0 
500 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Hammarby IF p12-16  -  AIK Fotboll AB:City H2B Hamre 0 - 0 
503 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Hammarby IF:Gul  -  Karlslunds IF FK H15KG Hamre 0 - 0 
604 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Tyresö FF: Östra Röd  -  Örebro SK Ungdom H5KGB Hamre 0 - 0 
605 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Enebybergs IF:Vit  -  Bele Barkarby FF H5KGA Hamre 0 - 0 
703 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 08:50 Ekerö IK:Blå  -  Västerås BK30: Vitt H4B Hamre X - X 
704 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Upsala IF  -  Irsta IF:1 H6 Hamre X - X 
705 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Enebybergs IF:Lila  -  Skiljebo SK P11:Gul H7 Hamre X - X 
803 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Örebro SK Svart  -  Danderyds SK FF:1 BA2 Brandthovda 0 - 0 
804 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Hammarby IF:17-1  -  Västerås IK Fotboll:1 BA1 Brandthovda 0 - 0 
805 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Smedby AIS:Svart  -  Viggbyholms IK FF:Svart BC Brandthovda 0 - 0 
903 P13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 08:50 Hässelby SK FF  -  Västerås IK:2 ÖA Önsta 2 - 3 
1402 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Ursvik IK:Svart  -  Gideonsbergs IF:2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
1403 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Stureby SK  -  Sköndals IK FK BB2 Brandthovda 0 - 0 
1502 F14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 08:50 Västerås SK FK  -  Sandvikens IF:Röd R9 Rocklunda 0 - 3 
1503 F14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 08:50 Kallhälls FF  -  Storvreta IK R8 Rocklunda 0 - 3 
1703 P13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Gefle IF FF:Blå:2  -  Hvetlanda GIF:Blå:2 A4 Apalby 2 - 2 
1704 P13 9-9 Grupp D Fre 2022-07-01 08:50 Karlbergs BK:Vit 2:2  -  Skiljebo SK:1 RÅB Råby 0 - 3 
1705 P13 9-9 Grupp D Fre 2022-07-01 08:50 Vaksala SK:Svart  -  Lindö FF:svart RÅC KG Råby 0 - 1 
1901 F11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Skiljebo SK  -  Bollstanäs SK:Grön H4A Hamre 0 - 0 
2302 P14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 08:50 IF Brommapojkarna:11 Svart  -  Örby IS R20 Rocklunda 1 - 0 
2303 P14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 08:50 Västerås IK:2  -  Reymersholms IK:Vit A3 Apalby 1 - 1 
2600 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Vallentuna BK:VBK 3  -  Vasalunds IF Järvastaden:2 H2A Hamre 0 - 0 
2739 F13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 08:50 Sollentuna FK:Blå  -  Boo FF:Röd RÅA Råby 0 - 5 
1002 P15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 09:00 Knivsta IK  -  Västerås IK :1 D1 Blåsbo 1 - 5 
1003 P15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 09:00 FOC Farsta:Röd  -  IK Franke:U15 D2 Blåsbo 2 - 3 
1102 P16/17 11 Grupp B Fre 2022-07-01 09:00 Bjuvstorps FF/Billesholms GIF  -  Skiljebo SK:U17 R10 Rocklund 1 - 2 
1404 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 09:39 Ursvik IK:Röd  -  Skiljebo SK BB1 Brandthovda 0 - 0 
1405 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 09:39 Älvsjö AIK FF 1:Vit1  -  Värmdö if Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
406 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Skiljebo SK:Lag 1  -  Orresta IF H10 Hamre 0 - 0 
407 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Skiljebo SK:Lag 3  -  Tillberga IK Fotboll BD Brandthovda 0 - 0 
408 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Gideonsbergs IF:Vit  -  Irsta IF H12 Hamre 0 - 0 
502 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 09:40 Gideonsbergs IF:Röd  -  Djurgårdens IF FF H2B Hamre 0 - 0 
606 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 09:40 Älvsjö AIK FF:2  -  Västerås IK Fotboll H5KGA Hamre 0 - 0 
607 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 09:40 Örby IS:Gul  -  Årsta FF H5KGB Hamre 0 - 0 
706 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Örby IS:Blå  -  Irsta IF:2 H4B Hamre X - X 
707 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Gideonsbergs IF:Blå  -  Lekebergs IF:Svart H6 Hamre X - X 
708 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Skiljebo SK:Svart  -  Sollentuna FK Viby:Svart H7 Hamre X - X 
806 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 IF Brommapojkarna:10-8  -  Danderyds SK FF:2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
807 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Bällsta FF:Grön  -  Bollstanäs SK - Grön BA2 Brandthovda 0 - 0 
808 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Hammarby IF:17-2  -  Skiljebo SK:Gul BC Brandthovda 0 - 0 
906 P13 L 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 09:40 Skiljebo:SSK:3  -  Segeltorp IF:Vit ÖA Önsta 1 - 5 
908 P13 L 9-9 Grupp D Fre 2022-07-01 09:40 Barkarö SK  -  VSK Ungdom Fotboll:Grön ÖC Önsta 0 - 4 
1504 F14 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 09:40 Sandvikens IF:Vit  -  Djurgården IF:1 R8 Rocklunda 3 - 0 wo 
1706 P13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 09:40 Karlbergs BK:Vit 1:2  -  Sickla IF:2 A4 Apalby 5 - 0 
1707 P13 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 09:40 Gefle IF FF:Vit:2  -  Danmarks IF:2:2 R9 Rocklunda 2 - 1 
1708 P13 9-9 Grupp E Fre 2022-07-01 09:40 Enebybergs IF:2  -  Eskilstuna City FK:Blå RÅB Råby 1 - 6 
1709 P13 9-9 Grupp E Fre 2022-07-01 09:40 Vaksala SK:Gul  -  IFK Lidingö FK:11 RÅC KG Råby 0 - 1 
1902 F11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 09:40 Bollstanäs SK:Gul  -  Västerås SK H4A Hamre 0 - 0 
2304 P14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 09:40 Älvsjö AIK  -  IK Oden:2 R20 Rocklunda 4 - 2 
2305 P14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 09:40 Hässelby SK FF:1  -  Jarlabergs IF:Svart A3 Apalby 1 - 0 
2601 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 09:40 Jarlaberg IF  -  Reymersholms IK:P10:1 H2A Hamre 0 - 0 
2602 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 09:40 Irsta IF  -  Bollstanäs SK - Gul H15KG Hamre 0 - 0 
1600 F16/17 11 Grupp B Fre 2022-07-01 10:00 Boo FF:2  -  Enskede IK R10 Rocklund 2 - 1 
2200 F15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 10:00 Alnö IF  -  Boo FF D1 Blåsbo 1 - 4 
2201 F15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 10:00 IF Brommapojkarna:A  -  IFK Lidingö FK D2 Blåsbo 1 - 2 
608 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 10:30 Skultuna IS  -  Spånga IS:P11-1 H5KGA Hamre 0 - 0 
709 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 10:30 Lekebergs IF:Röd  -  Sollentuna FK Viby:Vit H4B Hamre X - X 
710 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 10:30 FoC Farsta fotboll:Röd  -  Hägersten SK H5KGB Hamre X - X 
711 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 10:30 Karlbergs BK Vit:2  -  Skiljebo SK:Vit H2B Hamre X - X 
809 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 10:30 Hammarby IF:11  -  Spånga:4 BA1 Brandthovda 0 - 0 
810 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 10:30 Täby FK  -  Skiljebo SK:Svart BA2 Brandthovda 0 - 0 
811 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 10:30 Vallentuna BK:1  -  IK Frej Täby:1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
812 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 10:30 Vällingby AIK  -  Danderyds SK FF:3 BB1 Brandthovda 0 - 0 
813 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 10:30 IK Franke  -  Unik FK BC Brandthovda 0 - 0 
904 P13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 10:30 Årsta FF  -  LPS Black ÖB Önsta 3 - 2 
905 P13 L 9-9 Grupp D Fre 2022-07-01 10:30 Kuusysi Blue  -  IK Frej Täby :Gul ÖC Önsta 0 - 2 
1505 F14 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 10:30 Sidsjö-Böle IF:Gul  -  Surahammars FK R8 Rocklunda 3 - 0 wo 
1710 P13 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 10:30 Haukilahden Pallo  -  Kista SC KFUM:1:2 R9 Rocklunda 1 - 5 
1711 P13 9-9 Grupp F Fre 2022-07-01 10:30 Sollentuna FK Öst:2  -  Skiljebo SK:2 RÅB Råby 1 - 6 
1712 P13 9-9 Grupp F Fre 2022-07-01 10:30 Sandviken IF  -  Kuusysi White RÅC KG Råby 1 - 3 
1800 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 10:30 Håbo FF:Vit  -  Sollentuna FK:Silverdal H10 Hamre 0 - 0 
1801 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 10:30 Vallentuna Damfotboll:1  -  Smedby AIS:Vit BD Brandthovda 0 - 0 
1802 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 10:30 Vallentuna Damfotboll:2  -  Håbo FF:Röd H12 Hamre 0 - 0 
1903 F11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 10:30 Årsta FF  -  Tyresö FF H4A Hamre 0 - 0 
2400 P14 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 10:30 Saltsjöbadens IF:Vit  -  Skiljebo SK:Gul R20 Rocklunda 2 - 0 
2401 P14 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 10:30 Erikslunds KF  -  IF Väster A3 Apalby 1 - 0 
2402 P14 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 10:30 Sollentuna FK Silverdal:2  -  Reymersholms IK:Vit A4 Apalby 1 - 3 
2700 F12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 10:30 Älvsjö AIK FF 1:Vit2  -  Älvsjö AIK FF:Svart H15KG Hamre X - X 
1602 F16/17 11 Grupp A Fre 2022-07-01 11:00 Skiljebo SK:2  -  Umedalens IF Iver Rocklunda 2 - 0 
1603 F16/17 11 Grupp A Fre 2022-07-01 11:00 BKV Rimbo  -  Bälinge IF R10 Rocklund 2 - 2 
2203 F15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 11:00 Västerås SK  -  Gideonsbergs IF D1 Blåsbo 7 - 0 
13 F13 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 11:20 Kungsängens IF  -  Bollstanäs SK :Grön R8 Rocklunda 1 - 1 
610 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 11:20 Bollstanäs SK:Gul  -  Tyresö FF:F/Ö Röd H5KGB Hamre 0 - 0 
712 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 11:20 Älvsjö AIK FF Blå  -  IFK Aspudden Tellus:Röd1 H4B Hamre X - X 
713 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 11:20 Spånga IS FK 5  -  Boo FF P11 H12 Hamre X - X 
714 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 11:20 IFK Haninge:A  -  Tyresö FF:Östra Gul H7 Hamre X - X 
814 P12 7-7 Grupp D Fre 2022-07-01 11:20 AIK:Orange C  -  Årsta FF BA1 Brandthovda 0 - 0 
815 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 11:20 Hässelby SK FF: Orange  -  Bollstanäs SK - Svart BA2 Brandthovda 0 - 0 
816 P12 7-7 Grupp D Fre 2022-07-01 11:20 Skiljebo SK:Röd  -  Sigtuna IF FK:2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
817 P12 7-7 Grupp D Fre 2022-07-01 11:20 Smedby AIS:Gul  -  Vallentuna BK:2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
1803 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Stureby SK  -  Sollentuna FK:2 H10 Hamre 0 - 0 
1804 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Smedby AIS:Svart  -  Vallentuna Damfotboll:3 BD Brandthovda 0 - 0 
2100 F13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Eneby BK:  -  Gideonsbergs IF:2 ÖA Önsta 0 - 1 
2101 F13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 New Mill FC  -  Mälarhöjden-Hägersten FF Svart ÖB Önsta 1 - 0 
2102 F13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Nyköping Bis  -  Västerås BK30 ÖC Önsta 2 - 0 
2403 P14 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 11:20 Samuelsdals IF  -  Västerås IK:2 R20 Rocklunda 1 - 1 
2404 P14 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 11:20 Stensätra IF  -  Saltsjöbadens IF:Blå A3 Apalby 4 - 2 
2603 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Tärnsjö IF  -  Viggbyholms IK FF:Vit H2A Hamre 0 - 0 
2604 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Surahammars FK  -  Skultuna IS H2B Hamre 0 - 0 
2605 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Bollstanäs SK - Vit  -  Boo FF:P12:5 H4A Hamre 0 - 0 
2606 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Årsta FF  -  Smedby AIS:Vit H5KGA Hamre 0 - 0 
2701 F12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 11:20 Kallhälls FF  -  Roslagsbro IF H15KG Hamre X - X 
2741 F13 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 11:20 IK Huge:Blå  -  Bollstanäs SK - Gul R9 Rocklunda 1 - 1 
2742 F13 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 11:20 Gideonsbergs IF:1  -  Sollentuna FK:Vit A4 Apalby 0 - 0 
818 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 11:25 Sigtuna IF FK:1  -  Vasalunds IF Järvastaden BC Brandthovda 0 - 0 
2204 F15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 12:00 IFK Aspudden-Tellus  -  IFK Västerås D1 Blåsbo 4 - 1 
2205 F15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 12:00 Skiljebo SK:2  -  Spånga IS D2 Blåsbo 2 - 0 
14 F13 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 12:10 Hvetlanda GIF  -  IFK Västerås R8 Rocklunda 1 - 0 
911 P13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 12:10 Kista SC KFUM:2  -  IF Brommapojkarna:09 ÖC Önsta 5 - 1 
1508 F14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 12:10 IFK Aspudden-Tellus  -  Älvsjö AIK FF:2 R9 Rocklunda 2 - 0 
2103 F13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 12:10 Eskilstuna United DFF  -  FOC Farsta ÖA Önsta 5 - 2 
2104 F13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 12:10 Skiljebo SK: Gul  -  Mälarhöjden-Hägersten FF Vit ÖB Önsta 7 - 1 
2702 F12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 12:10 IK Oden  -  Syrianska IF Kerburan H15KG Hamre X - X 
2738 F13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 12:10 Skiljebo SK:Svart  -  Boo FF:Röd RÅA Råby 0 - 3 wo 
409 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 FC Stockholm Internazionale  -  Barkarö SK:Röd H5KGB Hamre 0 - 0 
410 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Västerås IK  -  Skiljebo SK:Lag 2 BD Brandthovda 0 - 0 
411 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Romfartuna GIF  -  Skultuna IS H12 Hamre 0 - 0 
504 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Täby FK  -  Gideonsbergs IF:Röd H2B Hamre 0 - 0 
614 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Spånga IS:1  -  Tyresö FF:Strand H5KGA Hamre 0 - 0 
909 P13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Västerås IK:3  -  Ekerö IK:1 ÖA Önsta 3 - 1 
910 P13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Karlslunds IF FK: Vit  -  Västerås SK FK:Orange ÖB Önsta 0 - 1 
1005 P15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 13:00 Skiljebo SK:Gul  -  Västerås SK FK D2 Blåsbo 1 - 3 
1105 P16/17 11 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Irsta IF:2  -  Skiljebo SK:U16 Iver Rocklunda 3 - 2 
1300 F10 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Skiljebo:Svart  -  Skiljebo:Gul H2A Hamre 0 - 0 
1301 F10 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Spånga IS:3  -  Tillberga IK Fotboll H4B Hamre 0 - 0 
1406 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Ursvik IK:Gul  -  Värmdö IF Blå BB2 Brandthovda 0 - 0 
1407 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Bele Barkarby FF:Svart  -  Barkarö SK:Röd BB1 Brandthovda 0 - 0 
1713 P13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Hvetlanda GIF:Blå:2  -  FOC Farsta:2 A4 Apalby 6 - 1 
1714 P13 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 13:00 LPS  -  Syrianska FC: Röd RÅB Råby 0 - 0 
1715 P13 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 13:00 Dalkurd FF U12  -  Eskilstuna City FK:Vit RÅC KG Råby 1 - 3 
1904 F11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Bollstanäs SK:Grön  -  Bollstanäs SK:Blå H4A Hamre 0 - 0 
2306 P14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Skiljebo SK:Gulsvart  -  IF Brommapojkarna:11 Röd R20 Rocklunda 4 - 1 
2307 P14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 13:00 Reymersholms IK:Vit  -  IF Brommapojkarna:11 Svart A3 Apalby 3 - 1 
2703 F12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Danderyds SK FF  -  Gideonsbergs IF:Svart H10 Hamre X - X 
2737 F13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 13:00 Knivsta IK  -  Sollentuna FK:Blå RÅA Råby 0 - 4 
412 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Västerås SK FK:Vit  -  Skiljebo SK:Lag 4 H10 Hamre 0 - 0 
413 P10 L7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Kungsörs BK  -  Gideonsbergs IF:Blå BD Brandthovda 0 - 0 
414 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 13:50 Tyresö FF:S/B  -  Gideonsbergs IF:Vit H12 Hamre 0 - 0 
609 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 13:50 Saku Sporting  -  Sickla IF Blå H5KGA Hamre 0 - 0 
611 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Örebro SK Ungdom  -  Enebybergs IF:Vit H2B Hamre 0 - 0 
612 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Årsta FF  -  Älvsjö AIK FF:2 H2A Hamre 0 - 0 
613 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Bollstanäs SK:Grön  -  IFK Västerås FK H5KGB Hamre 0 - 0 
615 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Bele Barkarby FF  -  Tyresö FF: Östra Röd H15KG Hamre 0 - 0 
715 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Ekerö IK:Vit  -  Spånga IS:3 H4B Hamre X - X 
716 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Skiljebo SK P11:Gul  -  Kallhälls FF H6 Hamre X - X 
717 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Gideonsbergs IF:Vit  -  Karlbergs BK Vit:1 H7 Hamre X - X 
819 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Bällsta FF:Vit  -  Reymersholms IK BA2 Brandthovda 0 - 0 
820 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 AIK:Orange U  -  Enskede IK :Lila BA1 Brandthovda 0 - 0 
821 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Örebro SK Svart  -  Smedby AIS:Svart BC Brandthovda 0 - 0 
913 P13 L 9-9 Grupp D Fre 2022-07-01 13:50 Örtomta Gois  -  Barkarö SK ÖB Önsta 7 - 1 
915 P13 L 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 13:50 Saku Sporting  -  Skiljebo:SSK:3 ÖA Önsta 1 - 2 
1302 F10 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Saku Sporting  -  Segeltorps IF:Blå H4A Hamre 0 - 0 
1408 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Sköndals IK FK  -  Ursvik IK:Svart BB1 Brandthovda 0 - 0 
1409 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Gideonsbergs IF:2  -  Stureby SK BB2 Brandthovda 0 - 0 
1506 F14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Sidsjö-Böle IF:Grön  -  Skiljebo SK R8 Rocklunda 2 - 2 
1507 F14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 13:50 Älvsjö AIK FF:1  -  Kallhälls FF R9 Rocklunda 1 - 2 
1716 P13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 Sickla IF:2  -  Gefle IF FF:Blå:2 A4 Apalby 0 - 2 
1717 P13 9-9 Grupp D Fre 2022-07-01 13:50 IK Frej Täby :Svart  -  Vaksala SK:Svart RÅB Råby 4 - 0 
1718 P13 9-9 Grupp D Fre 2022-07-01 13:50 Lindö FF:svart  -  Karlbergs BK:Vit 2:2 RÅC KG Råby 0 - 0 
2105 F13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 13:50 Saku Sporting  -  Sörskogens IF ÖC Önsta 4 - 1 
2308 P14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 13:50 IK Oden:2  -  Upsala IF R20 Rocklunda 0 - 1 
2309 P14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 13:50 Jarlabergs IF:Svart  -  Västerås IK:2 A3 Apalby 1 - 0 
1004 P15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 14:00 IF VP Uppsala  -  Västerås IK :2 D1 Blåsbo 3 - 0 
1104 P16/17 11 Grupp A Fre 2022-07-01 14:00 Skiljebo SK:P05-06  -  Håbo FF R10 Rocklund 3 - 2 
1601 F16/17 11 Grupp B Fre 2022-07-01 14:00 Saku Sporting  -  Västerås BK30 Iver Rocklunda 0 - 8 
2202 F15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 14:00 Saku Sporting  -  Älvsjö AIK D2 Blåsbo 0 - 5 
415 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 14:40 Skiljebo SK:Lag 1  -  Barkarö SK:Svart H10 Hamre 0 - 0 
416 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 14:40 Irsta IF  -  Skiljebo SK:Lag 3 BD Brandthovda 0 - 0 
417 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 14:40 Orresta IF  -  Västerås SK FK:Grön H12 Hamre 0 - 0 
505 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Hammarby IF p12-16  -  Kimstad GoIF H2A Hamre 0 - 0 
506 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 AIK Fotboll AB:City  -  Tyresö FF Fårdala/Öringe H2B Hamre 0 - 0 
507 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Djurgårdens IF FF  -  Hammarby IF:Gul H15KG Hamre 0 - 0 
616 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 14:40 Tyresö FF:F/Ö Gul  -  IFK Aspudden Tellus:Röd2 H5KGA Hamre 0 - 0 
617 P11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Västerås IK Fotboll  -  Örby IS:Gul H5KGB Hamre 0 - 0 
718 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 14:40 Västerås BK30: Vitt  -  Gideonsbergs IF:Blå H4B Hamre X - X 
719 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Irsta IF:1  -  Djurgårdens IF FF:P11-13 BC Brandthovda X - X 
720 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Örby IS:Röd  -  Upsala IF H7 Hamre X - X 
822 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Hammarby IF:17-1  -  Viggbyholms IK FF:Svart BA2 Brandthovda 0 - 0 
823 P12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Västerås IK Fotboll:1  -  Danderyds SK FF:1 BA1 Brandthovda 0 - 0 
912 P13 L 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 14:40 Haukilahden Pallo  -  VSK Ungdom Fotboll:Vit ÖA Önsta 0 - 3 
916 P13 L 9-9 Grupp D Fre 2022-07-01 14:40 VSK Ungdom Fotboll:Grön  -  Kuusysi Blue ÖB Önsta 10 - 0 
917 P13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 14:40 LPS Black  -  Hässelby SK FF ÖC Önsta 1 - 1 
1410 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Värmdö if Vit  -  Ursvik IK:Röd BB2 Brandthovda 0 - 0 
1411 F12 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Skiljebo SK  -  Älvsjö AIK FF 1:Vit1 BB1 Brandthovda 0 - 0 
1509 F14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 14:40 Storvreta IK  -  Västerås SK FK R8 Rocklunda 1 - 0 
1719 P13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Danmarks IF:1:2  -  Karlbergs BK:Vit 1:2 A4 Apalby 0 - 3 
1720 P13 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 14:40 Hammarby IF FF:11:2  -  Gefle IF FF:Vit:2 R9 Rocklunda 2 - 0 
1721 P13 9-9 Grupp E Fre 2022-07-01 14:40 Karlslunds IF FK:Blå  -  Vaksala SK:Gul RÅB Råby 5 - 1 
1722 P13 9-9 Grupp E Fre 2022-07-01 14:40 IFK Lidingö FK:11  -  Enebybergs IF:2 RÅC KG Råby 1 - 1 
1905 F11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 Skiljebo SK  -  Boo FF11:5 H4A Hamre 0 - 0 
2310 P14 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 14:40 KB Karlskoga FF  -  Älvsjö AIK R20 Rocklunda 0 - 3 
2311 P14 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 14:40 Örby IS  -  Hässelby SK FF:1 A3 Apalby 1 - 4 
1006 P15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 15:00 Skiljebo SK:Svart  -  Knivsta IK D1 Blåsbo 5 - 0 
1007 P15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 15:00 Västerås IK :1  -  FOC Farsta:Röd D2 Blåsbo 0 - 2 
1106 P16/17 11 Grupp B Fre 2022-07-01 15:00 Skiljebo SK:U17  -  IFK Aspudden-Tellus R10 Rocklund 2 - 1 
15 F13 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 15:30 Kungsängens IF  -  Hvetlanda GIF R9 Rocklunda 0 - 3 
618 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Nackdala AIS  -  Irsta IF H5KGB Hamre 0 - 0 
721 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 FoC Farsta fotboll:Röd  -  Sollentuna FK Viby:Svart H4B Hamre X - X 
722 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Örby IS:Blå  -  Skiljebo SK:Svart H5KGA Hamre X - X 
723 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Lekebergs IF:Svart  -  Ekerö IK:Blå H7 Hamre X - X 
824 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Bollstanäs SK - Grön  -  IF Brommapojkarna:10-8 BA2 Brandthovda 0 - 0 
825 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Danderyds SK FF:2  -  Bällsta FF:Grön BA1 Brandthovda 0 - 0 
826 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 IK Franke  -  Hammarby IF:17-2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
827 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Sigtuna IF FK:1  -  Skiljebo SK:Gul BB1 Brandthovda 0 - 0 
828 P12 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Vasalunds IF Järvastaden  -  Unik FK BC Brandthovda 0 - 0 
914 P13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Västerås SK FK:Svart  -  Årsta FF ÖA Önsta 3 - 2 
1510 F14 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 15:30 Djurgården IF:1  -  Sidsjö-Böle IF:Gul R8 Rocklunda 0 - 3 wo 
1723 P13 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 15:30 Danmarks IF:2:2  -  Haukilahden Pallo A4 Apalby 1 - 1 
1724 P13 9-9 Grupp F Fre 2022-07-01 15:30 Lindö FF:Gul  -  Sandviken IF RÅB Råby 4 - 0 
1725 P13 9-9 Grupp F Fre 2022-07-01 15:30 Kuusysi White  -  Sollentuna FK Öst:2 RÅC KG Råby 1 - 2 
1805 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 15:30 Sollentuna FK:Silverdal  -  Vallentuna Damfotboll:1 H10 Hamre 0 - 0 
1806 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 15:30 Smedby AIS:Vit  -  Håbo FF:Vit BD Brandthovda 0 - 0 
1807 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 15:30 Stureby SK  -  Vallentuna Damfotboll:2 H12 Hamre 0 - 0 
1906 F11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 15:30 Tyresö FF  -  Bollstanäs SK:Gul H4A Hamre 0 - 0 
2704 F12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 15:30 Roslagsbro IF  -  Älvsjö AIK FF:Svart H15KG Hamre X - X 
2743 F13 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 Sollentuna FK:Vit  -  Bollstanäs SK - Gul R20 Rocklunda 2 - 0 
2744 F13 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 15:30 IK Huge:Blå  -  Gideonsbergs IF:1 A3 Apalby 0 - 3 
1606 F16/17 11 Grupp A Fre 2022-07-01 16:00 Norrstrands IF  -  Skiljebo SK:2 R10 Rocklund 0 - 3 
2206 F15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 16:00 Gideonsbergs IF  -  Alnö IF D1 Blåsbo 0 - 2 
2207 F15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 16:00 Boo FF  -  IF Brommapojkarna:A D2 Blåsbo 1 - 0 
16 F13 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 IFK Västerås  -  Bollstanäs SK :Grön R9 Rocklunda 0 - 1 
620 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 16:20 Tyresö FF:F/Ö Röd  -  Spånga IS:P11-1 H5KGA Hamre 0 - 0 
724 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 Sollentuna FK Viby:Vit  -  Karlbergs BK Vit:2 H4B Hamre X - X 
725 P11 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 16:20 Hägersten SK  -  Irsta IF:2 H5KGB Hamre X - X 
726 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 Skiljebo SK:Vit  -  Lekebergs IF:Röd H15KG Hamre X - X 
829 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 Skiljebo SK:Svart  -  Hammarby IF:11 BA2 Brandthovda 0 - 0 
830 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 Spånga:4  -  Täby FK BA1 Brandthovda 0 - 0 
831 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 Vällingby AIK  -  Vallentuna BK:1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
832 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 Hässelby SK FF: Orange  -  IK Frej Täby:1 BB1 Brandthovda 0 - 0 
833 P12 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 Bollstanäs SK - Svart  -  Danderyds SK FF:3 BC Brandthovda 0 - 0 
1511 F14 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 16:20 Degerfors IF  -  Sandvikens IF:Vit R8 Rocklunda 1 - 2 
1808 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Smedby AIS:Svart  -  Håbo FF:Röd H10 Hamre 0 - 0 
1809 F10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Vallentuna Damfotboll:3  -  Sollentuna FK:2 BD Brandthovda 0 - 0 
1907 F11 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Västerås SK  -  Årsta FF H4A Hamre 0 - 0 
2106 F13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Mälarhöjden-Hägersten FF Svart  -  Eneby BK: ÖA Önsta 0 - 0 
2107 F13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Västerås BK30  -  New Mill FC ÖB Önsta 0 - 0 
2405 P14 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 IF Väster  -  Saltsjöbadens IF:Vit R20 Rocklunda 1 - 0 
2406 P14 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Reymersholms IK:Vit  -  Erikslunds KF A3 Apalby 1 - 1 
2407 P14 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Skiljebo SK:Gul  -  Sollentuna FK Silverdal:2 A4 Apalby 2 - 0 
2607 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Skultuna IS  -  Tärnsjö IF H12 Hamre 0 - 0 
2736 F13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 16:20 Boo FF:Röd  -  Knivsta IK RÅA Råby 4 - 2 
2108 F13 L 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 16:40 Gideonsbergs IF:2  -  Nyköping Bis ÖC Önsta 0 - 1 
1604 F16/17 11 Grupp B Fre 2022-07-01 17:00 Boo FF:2  -  Saku Sporting R10 Rocklund 5 - 0 
1607 F16/17 11 Grupp A Fre 2022-07-01 17:00 Umedalens IF  -  BKV Rimbo Iver Rocklunda 2 - 0 
2208 F15 11-11 Grupp A Fre 2022-07-01 17:00 IFK Lidingö FK  -  Västerås SK D1 Blåsbo 1 - 2 
2211 F15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 17:00 Spånga IS  -  IFK Aspudden-Tellus D2 Blåsbo 1 - 3 
619 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 17:10 Skultuna IS  -  Saku Sporting H5KGA Hamre 0 - 0 
621 P11 L 7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 17:10 Bollstanäs SK:Gul  -  Sickla IF Blå H5KGB Hamre 0 - 0 
727 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 17:10 IFK Aspudden Tellus:Röd1  -  Tyresö FF:Östra Gul H4B Hamre X - X 
728 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 17:10 IFK Haninge:A  -  Spånga IS FK 5 BD Brandthovda X - X 
729 P11 7-7 Grupp C Fre 2022-07-01 17:10 Älvsjö AIK FF Blå  -  Boo FF P11 H7 Hamre X - X 
834 P12 7-7 Grupp D Fre 2022-07-01 17:10 Sigtuna IF FK:2  -  AIK:Orange C BA1 Brandthovda 0 - 0 
835 P12 7-7 Grupp D Fre 2022-07-01 17:10 Årsta FF  -  Jarlaberg IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
836 P12 7-7 Grupp D Fre 2022-07-01 17:10 Vallentuna BK:2  -  Skiljebo SK:Röd BB2 Brandthovda 0 - 0 
1303 F10 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 17:10 Skiljebo:Gul  -  Saku Sporting H2A Hamre 0 - 0 
1304 F10 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 17:10 Segeltorps IF:Blå  -  Spånga IS:3 H2B Hamre 0 - 0 
1305 F10 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 17:10 Tillberga IK Fotboll  -  Skiljebo:Svart H4A Hamre 0 - 0 
2109 F13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 17:10 Mälarhöjden-Hägersten FF Vit  -  Eskilstuna United DFF ÖA Önsta 0 - 4 
2110 F13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 17:10 Sörskogens IF  -  Skiljebo SK: Gul ÖB Önsta 0 - 9 
2408 P14 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 17:10 Saltsjöbadens IF:Blå  -  Samuelsdals IF R20 Rocklunda 2 - 0 
2409 P14 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 17:10 Västerås IK:2  -  Hille IF A4 Apalby 1 - 2 
2608 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 17:10 Bollstanäs SK - Gul  -  Surahammars FK H10 Hamre 0 - 0 
2609 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 17:10 Vasalunds IF Järvastaden:2  -  Jarlaberg IF BB1 Brandthovda 0 - 0 
2610 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 17:10 Boo FF:P12:5  -  Irsta IF H12 Hamre 0 - 0 
2705 F12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 17:10 Kallhälls FF  -  Älvsjö AIK FF 1:Vit2 H15KG Hamre X - X 
2735 F13 9-9 Grupp A Fre 2022-07-01 17:10 Skiljebo SK:Svart  -  Sollentuna FK:Blå RÅA Råby 0 - 3 wo 
418 P10 L7-7 Grupp B Fre 2022-07-01 18:00 Tyresö FF:S/B  -  Tillberga IK Fotboll H12 Hamre 0 - 0 
508 P10 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 18:00 Täby FK  -  Karlslunds IF FK H5KGA Hamre 0 - 0 
730 P11 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 18:00 Kallhälls FF  -  Enebybergs IF:Lila H5KGB Hamre X - X 
907 P13 L 9-9 Grupp C Fre 2022-07-01 18:00 VSK Ungdom Fotboll:Vit  -  Saku Sporting ÖA Önsta 3 - 0 
1605 F16/17 11 Grupp B Fre 2022-07-01 18:00 Västerås BK30  -  Enskede IK Iver Rocklunda 3 - 0 
2111 F13 L 9-9 Grupp B Fre 2022-07-01 18:00 FOC Farsta  -  Saku Sporting ÖB Önsta 2 - 2 
2209 F15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 18:00 Saku Sporting  -  Skiljebo SK:2 D2 Blåsbo 0 - 4 
2210 F15 11-11 Grupp B Fre 2022-07-01 18:00 IFK Västerås  -  Älvsjö AIK D1 Blåsbo 2 - 5 
2611 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 18:00 Viggbyholms IK FF:Vit  -  Årsta FF H2B Hamre 0 - 0 
2612 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 18:00 Reymersholms IK:P10:1  -  Bollstanäs SK - Vit H10 Hamre 0 - 0 
2613 P12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 18:00 Smedby AIS:Vit  -  Vallentuna BK:VBK 3 H2A Hamre 0 - 0 
2706 F12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 18:00 Syrianska IF Kerburan  -  Danderyds SK FF H4B Hamre X - X 
2707 F12 L 7-7 Grupp A Fre 2022-07-01 18:00 Gideonsbergs IF:Svart  -  IK Oden H15KG Hamre X - X