Ingarö Skärgårdscup 2020

15 till 16 Aug

Matcher Lör 2020-08-15

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag IngaröIP Arena Resultat
21 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 08:30 IF Brommapojkarna 3:3  -  Örby IS Konst 6 Adidas  
222 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 08:30 Saltsjöbadens IF:F10 - 1  -  Skå IK:Grön Natur 4 Bjurfors  
223 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 08:30 Boo FF:F10:3  -  Ingarö IF Natur 3 Nybergs Deli  
225 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 08:30 Enskede IK:Svart  -  Gustavsberg Konst 5 Dunross  
229 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 08:30 Saltsjöbadens IF:F10 - 2  -  Bele Barkarby FF:Orange Natur 5 Mark & Väg  
22 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 09:10 Spånga IS FK:F10-2  -  Bele Barkarby FF:Svart Natur 4 Bjurfors  
35 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 09:10 Karlbergs BK  -  Enskede IK:P10 Grå Natur 3 Nybergs Deli  
37 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 09:10 Ingarö IF:Gul  -  Karlbergs BK:1 Konst 5 Dunross  
230 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 09:25 Skå IK:Gul  -  Enskede IK:Svart Natur 5 Mark & Väg  
71 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 09:30 Boo FF:Lag 11  -  Brommapojkarna -12 Lag 12:12 Konst 2 Ica Maxi Värmdö  
72 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 09:30 Ingarö IF:1  -  Mörtnäs IF:Grön Natur 2 Sigtuna Stadshotell  
33 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 09:50 Rågsveds IF:Hagsätra  -  Järla:Gul Natur 4 Bjurfors  
34 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 09:50 Ingarö IF:Svart  -  Sörskogens IF Natur 3 Nybergs Deli  
224 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 09:50 Ingarö IF  -  Skå IK:Grön Konst 5 Dunross  
234 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 09:50 Gustavsberg  -  Saltsjöbadens IF:F10 - 2 Konst 6 Adidas  
23 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 10:05 Hammarby IF  -  IF Brommapojkarna 3:3 Natur 5 Mark & Väg  
24 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 10:30 Örby IS  -  Spånga IS FK:F10-2 Natur 4 Bjurfors  
39 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 10:30 Karlbergs BK:2  -  Täby FK Konst 6 Adidas  
45 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 10:30 Bagarmossen Kärrtorp BK  -  Karlbergs BK Natur 3 Nybergs Deli  
46 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 10:30 Järla:Grön  -  Enskede IK:P10 Grå Konst 5 Dunross  
73 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 10:30 Boo FF:P12:8  -  Vasalund:Frösunda Konst 1 SolidSport  
74 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 10:30 Ingarö IF:2  -  Mörtnäs IF:Svart Natur 1 Frentab  
75 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 10:40 Värmdö IF:Blå  -  Boo FF:Lag 11 Konst 2 Ica Maxi Värmdö  
76 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 10:40 Brommapojkarna -12 Lag 12:12  -  Ingarö IF:1 Natur 2 Sigtuna Stadshotell  
228 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 10:45 Saltsjöbadens IF:F10 - 1  -  Ingarö IF Natur 5 Mark & Väg  
25 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 11:10 Bele Barkarby FF:Svart  -  Hammarby IF Konst 6 Adidas  
41 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 11:10 Ingarö IF:Svart  -  Rågsveds IF:Hagsätra Natur 4 Bjurfors  
237 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 11:10 Gustavsberg  -  Bele Barkarby FF:Orange Natur 3 Nybergs Deli  
238 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 11:10 Enskede IK:Svart  -  Saltsjöbadens IF:F10 - 2 Konst 5 Dunross  
26 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 11:25 Spånga IS FK:F10-2  -  IF Brommapojkarna 3:3 Natur 5 Mark & Väg  
77 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 11:30 Brommapojkarna:10  -  Boo FF P12:5 Konst 2 Ica Maxi Värmdö  
78 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 11:30 Ingarö IF:3  -  Mörtnäs IF:Vit Natur 2 Sigtuna Stadshotell  
79 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 11:40 Värmdö IF:Svart  -  Boo FF:P12:8 Konst 3 Stadium  
80 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 11:40 Vasalund:Frösunda  -  Ingarö IF:2 Konst 4 Linds Service  
48 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 11:50 Sörskogens IF  -  Karlbergs BK:2 Konst 6 Adidas  
52 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 11:50 Enskede IK:P10 Grå  -  Ingarö IF:Gul Natur 3 Nybergs Deli  
55 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 11:50 Järla:Grön  -  Karlbergs BK Konst 5 Dunross  
81 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 11:50 Mörtnäs IF:Grön  -  Värmdö IF:Blå Konst 1 SolidSport  
82 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 11:50 Ingarö IF:1  -  Boo FF:Lag 11 Natur 1 Frentab  
233 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 11:50 Boo FF:F10:3  -  Saltsjöbadens IF:F10 - 1 Natur 4 Bjurfors  
49 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 12:05 Järla:Gul  -  Täby FK Natur 5 Mark & Väg  
236 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 12:30 Ingarö IF  -  Enskede IK:Röd Natur 4 Bjurfors  
242 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 12:30 Skå IK:Gul  -  Gustavsberg Konst 5 Dunross  
246 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 12:30 Bele Barkarby FF:Orange  -  Enskede IK:Svart Konst 6 Adidas  
83 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 12:40 Värmdö IF:Vit  -  Brommapojkarna:10 Konst 1 SolidSport  
84 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 12:40 Boo FF P12:5  -  Ingarö IF:3 Natur 1 Frentab  
27 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 12:45 Bele Barkarby FF:Svart  -  Örby IS Natur 5 Mark & Väg  
235 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 12:45 Skå IK:Grön  -  Boo FF:F10:3 Natur 3 Nybergs Deli  
85 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 12:50 Mörtnäs IF:Svart  -  Värmdö IF:Svart Konst 2 Ica Maxi Värmdö  
86 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 12:50 Ingarö IF:2  -  Boo FF:P12:8 Natur 2 Sigtuna Stadshotell  
87 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 13:00 Mörtnäs IF:Grön  -  Brommapojkarna -12 Lag 12:12 Konst 3 Stadium  
88 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 13:00 Värmdö IF:Blå  -  Ingarö IF:1 Konst 4 Linds Service  
28 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 13:10 Hammarby IF  -  Spånga IS FK:F10-2 Natur 4 Bjurfors  
56 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 13:10 Täby FK  -  Ingarö IF:Svart Konst 6 Adidas  
57 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 13:10 Bagarmossen Kärrtorp BK  -  Karlbergs BK:1 Konst 5 Dunross  
58 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 13:25 Järla:Gul  -  Karlbergs BK:2 Natur 5 Mark & Väg  
245 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 13:25 Enskede IK:Röd  -  Saltsjöbadens IF:F10 - 1 Natur 3 Nybergs Deli  
29 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 13:50 IF Brommapojkarna 3:3  -  Bele Barkarby FF:Svart Konst 5 Dunross  
60 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 13:50 Sörskogens IF  -  Rågsveds IF:Hagsätra Konst 6 Adidas  
89 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 13:50 Mörtnäs IF:Vit  -  Värmdö IF:Vit Konst 3 Stadium  
90 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 13:50 Ingarö IF:3  -  Brommapojkarna:10 Konst 4 Linds Service  
248 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 13:50 Saltsjöbadens IF:F10 - 2  -  Skå IK:Gul Natur 4 Bjurfors  
91 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 14:00 Mörtnäs IF:Svart  -  Vasalund:Frösunda Konst 1 SolidSport  
92 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 14:00 Värmdö IF:Svart  -  Ingarö IF:2 Natur 1 Frentab  
30 F2010 Grupp 3 Lör 2020-08-15 14:05 Örby IS  -  Hammarby IF Natur 5 Mark & Väg  
231 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 14:05 Ingarö IF:Gul  -  Bagarmossen Kärrtorp BK Natur 3 Nybergs Deli  
93 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 14:10 Boo FF:Lag 11  -  Mörtnäs IF:Grön Konst 2 Ica Maxi Värmdö  
94 P2012 Grupp 1 Lör 2020-08-15 14:10 Brommapojkarna -12 Lag 12:12  -  Värmdö IF:Blå Natur 2 Sigtuna Stadshotell  
232 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 14:30 Karlbergs BK:1  -  Järla:Grön Konst 5 Dunross  
250 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 14:30 Enskede IK:Röd  -  Boo FF:F10:3 Natur 4 Bjurfors  
221 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 14:45 Rågsveds IF:Hagsätra  -  Karlbergs BK:2 Natur 5 Mark & Väg  
227 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 14:45 Järla:Gul  -  Sörskogens IF Konst 6 Adidas  
252 F2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 14:45 Bele Barkarby FF:Orange  -  Skå IK:Gul Natur 3 Nybergs Deli  
95 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 15:00 Mörtnäs IF:Vit  -  Boo FF P12:5 Konst 2 Ica Maxi Värmdö  
96 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 15:00 Värmdö IF:Vit  -  Ingarö IF:3 Natur 2 Sigtuna Stadshotell  
97 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 15:10 Boo FF:P12:8  -  Mörtnäs IF:Svart Konst 3 Stadium  
98 P2012 Grupp 2 Lör 2020-08-15 15:10 Vasalund:Frösunda  -  Värmdö IF:Svart Konst 4 Linds Service  
241 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 15:10 Bagarmossen Kärrtorp BK  -  Enskede IK:P10 Grå Natur 4 Bjurfors  
239 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 15:25 Ingarö IF:Gul  -  Järla:Grön Natur 5 Mark & Väg  
240 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 15:25 Karlbergs BK:1  -  Karlbergs BK Konst 6 Adidas  
253 F2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 15:25 Skå IK:Grön  -  Enskede IK:Röd Natur 3 Nybergs Deli  
243 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 15:40 Ingarö IF:Svart  -  Järla:Gul Konst 5 Dunross  
226 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 15:50 Täby FK  -  Rågsveds IF:Hagsätra Natur 4 Bjurfors  
99 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 16:10 Brommapojkarna:10  -  Mörtnäs IF:Vit Konst 1 SolidSport  
100 P2012 Grupp 3 Lör 2020-08-15 16:10 Boo FF P12:5  -  Värmdö IF:Vit Natur 1 Frentab  
247 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 16:20 Karlbergs BK  -  Ingarö IF:Gul Konst 5 Dunross  
249 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 16:30 Enskede IK:P10 Grå  -  Karlbergs BK:1 Natur 4 Bjurfors  
244 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 16:45 Sörskogens IF  -  Täby FK Natur 3 Nybergs Deli  
251 P2010 Grupp 2 Lör 2020-08-15 16:45 Karlbergs BK:2  -  Ingarö IF:Svart Konst 6 Adidas  
254 P2010 Grupp 1 Lör 2020-08-15 16:45 Järla:Grön  -  Bagarmossen Kärrtorp BK Natur 5 Mark & Väg