12 till 20 Sep

Matcher Lör 2020-09-12

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
700 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen  
1000 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LVHK röd  -  LUGI 3 Lödde IH 1  
1001 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 Kävlinge HK blå  -  IK Sund 1 Lödde IH 2  
1300 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LUGI 2  -  Kävlinge HK Tolvåker 1  
1301 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LUGI 4  -  LVHK svart Tolvåker 2  
701 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 IK Sund  -  Eslövs HF Vikenhallen  
1002 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 LVHK svart  -  LUGI 1 Lödde IH 1  
1003 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
1302 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 LVHK röd  -  LUGI 1 Tolvåker 1  
1303 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 LUGI 3  -  Eslövs HF Tolvåker 2  
702 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 Kävlinge HK blå  -  LVHK svart Vikenhallen  
1004 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 LVHK vit  -  LUGI 4 Lödde IH 1  
1005 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 LUGI 2  -  Hässleholms HF Lödde IH 2  
1304 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 Kävlinge HK  -  LUGI 4 Tolvåker 1  
1305 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 LUGI 2  -  LVHK svart Tolvåker 2  
200 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:00 LUGI F09  -  LVHK svart Nyvångshallen  
201 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:00 LVHK röd  -  Ankaret Lejonen Korsbacka A  
202 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:00 LUGI F10 2  -  Ljunghusens HK Korsbacka E  
703 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 Extra lag  -  LVHK röd Vikenhallen  
1006 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
1007 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 LUGI 3  -  IK Sund 1 Lödde IH 2  
1306 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 LVHK röd  -  LUGI 3 Tolvåker 1  
1307 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 Eslövs HF  -  LUGI 1 Tolvåker 2  
203 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:25 Ystads IF 1  -  HK Malmö Nyvångshallen  
204 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:25 Kävlinge HK orange  -  Staffanstorps HK Korsbacka A  
205 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:25 H65 Höör vit  -  Kävlinge HK blå Korsbacka E  
704 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 Kävlinge HK orange  -  Eslövs HF Vikenhallen  
1008 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 IK Sund 2  -  LVHK svart Lödde IH 1  
1009 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 LUGI 1  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
1308 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 LVHK svart  -  Kävlinge HK Tolvåker 1  
1309 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 Eslövs HF  -  LVHK röd Tolvåker 2  
206 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:50 BK Heid blå  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
207 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:50 Ankaret Tigrarna  -  Kristianstad handboll Korsbacka A  
208 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:50 BK Heid röd  -  LUGI F10 1 Korsbacka E  
705 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 Kävlinge HK blå  -  IK Sund Vikenhallen  
1010 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 Hässleholms HF  -  LUGI 4 Lödde IH 1  
1011 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 LVHK vit  -  LUGI 2 Lödde IH 2  
1310 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 Kävlinge HK  -  LUGI 3 Tolvåker 1  
1311 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 LVHK svart  -  LUGI 1 Tolvåker 2  
209 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 11:15 LUGI F09  -  BK Heid vit Nyvångshallen  
210 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:15 BK Heid svart  -  Ankaret Lejonen Korsbacka A  
211 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:15 LVHK röd  -  H65 Höör röd Korsbacka E  
706 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LVHK svart  -  Extra lag Vikenhallen  
1012 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 IK Sund 1  -  LVHK röd Lödde IH 1  
1013 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LUGI 3  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 2  
1312 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LVHK röd  -  LUGI 2 Tolvåker 1  
1313 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LUGI 4  -  Eslövs HF Tolvåker 2  
212 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 11:40 LVHK svart  -  Ystads IF 1 Nyvångshallen  
213 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:40 LUGI F10 2  -  Kävlinge HK orange Korsbacka A  
214 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:40 Staffanstorps HK  -  Ljunghusens HK Korsbacka E  
707 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 Eslövs HF  -  LVHK röd Vikenhallen  
1014 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 LVHK svart  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 1  
1015 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 IK Sund 2  -  LUGI 1 Lödde IH 2  
1314 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 LUGI 3  -  LVHK svart Tolvåker 1  
1315 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 LUGI 1  -  Kävlinge HK Tolvåker 2  
215 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:05 BK Heid blå  -  HK Malmö Nyvångshallen  
216 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:05 Ankaret Tigrarna  -  H65 Höör vit Korsbacka A  
217 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:05 Kävlinge HK blå  -  Kristianstad handboll Korsbacka E  
708 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 IK Sund  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen  
1016 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 LUGI 2  -  LVHK röd Lödde IH 1  
1017 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 Hässleholms HF  -  LVHK vit Lödde IH 2  
1316 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 LUGI 2  -  Eslövs HF Tolvåker 1  
1317 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 LVHK röd  -  LUGI 4 Tolvåker 2  
218 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:30 BK Heid vit  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
219 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:30 BK Heid röd  -  H65 Höör röd Korsbacka A  
220 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:30 BK Heid svart  -  LUGI F10 1 Korsbacka E  
709 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 Extra lag  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
1018 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 LUGI 4  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
1019 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 LUGI 3  -  LVHK svart Lödde IH 2  
1318 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 Eslövs HF  -  LVHK svart Tolvåker 1  
1319 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 Kävlinge HK  -  LVHK röd Tolvåker 2  
221 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:55 Ystads IF 1  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
222 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:55 LUGI F10 2  -  LVHK röd Korsbacka A  
223 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:55 Ankaret Lejonen  -  Kävlinge HK orange Korsbacka E  
710 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:10 Eslövs HF  -  LVHK svart Vikenhallen  
1020 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:10 IK Sund 2  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
1021 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:10 LUGI 1  -  LVHK vit Lödde IH 2  
224 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 13:20 LVHK svart  -  BK Heid blå Nyvångshallen  
225 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:20 H65 Höör vit  -  Ljunghusens HK Korsbacka A  
226 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:20 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK blå Korsbacka E  
711 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:35 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
1022 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:35 Hässleholms HF  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
1023 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:35 Kävlinge HK orange  -  LUGI 2 Lödde IH 2  
227 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 13:45 BK Heid vit  -  HK Malmö Nyvångshallen  
228 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:45 BK Heid röd  -  Ankaret Tigrarna Korsbacka A  
229 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:45 LUGI F10 1  -  Kristianstad handboll Korsbacka E  
712 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:00 Kävlinge HK orange  -  Extra lag Vikenhallen  
1024 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:00 LUGI 4  -  LVHK svart Lödde IH 1  
1025 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:00 LUGI 1  -  LVHK röd Lödde IH 2  
230 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 14:10 Ystads IF 2  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
231 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:10 H65 Höör röd  -  LUGI F10 2 Korsbacka A  
232 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:10 BK Heid svart  -  Kävlinge HK orange Korsbacka E  
713 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:25 LVHK svart  -  IK Sund Vikenhallen  
1026 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:25 LUGI 2  -  IK Sund 2 Lödde IH 1  
1027 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:25 LUGI 3  -  Hässleholms HF Lödde IH 2  
233 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 14:35 Ystads IF 1  -  BK Heid blå Nyvångshallen  
234 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:35 Ljunghusens HK  -  LVHK röd Korsbacka A  
235 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:35 Ankaret Lejonen  -  H65 Höör vit Korsbacka E  
714 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:50 Eslövs HF  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
1028 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:50 Kävlinge HK blå  -  LUGI 4 Lödde IH 1  
1029 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:50 LVHK vit  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
236 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:00 LVHK svart  -  BK Heid vit Nyvångshallen  
237 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:00 Staffanstorps HK  -  Ankaret Tigrarna Korsbacka A  
238 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:00 Kävlinge HK blå  -  BK Heid röd Korsbacka E  
715 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:15 LVHK röd  -  IK Sund Vikenhallen  
239 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:25 Ystads IF 2  -  HK Malmö Nyvångshallen  
240 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:25 BK Heid svart  -  Kristianstad handboll Korsbacka A  
241 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:25 H65 Höör röd  -  LUGI F10 1 Korsbacka E  
716 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:40 Kävlinge HK orange  -  LVHK svart Vikenhallen  
242 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:50 BK Heid blå  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
243 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:50 Kävlinge HK orange  -  Ljunghusens HK Korsbacka A  
244 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:50 H65 Höör vit  -  LUGI F10 2 Korsbacka E  
717 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:05 Extra lag  -  Eslövs HF Vikenhallen  
245 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 16:15 BK Heid vit  -  Ystads IF 1 Nyvångshallen  
246 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:15 BK Heid röd  -  LVHK röd Korsbacka A  
247 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:15 Kävlinge HK blå  -  Ankaret Lejonen Korsbacka E  
248 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 16:40 LVHK svart  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
249 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:40 Staffanstorps HK  -  H65 Höör röd Korsbacka A  
250 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:40 Ankaret Tigrarna  -  BK Heid svart Korsbacka E  
251 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 17:05 HK Malmö  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
252 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 17:05 LUGI F10 1  -  Kävlinge HK orange Korsbacka A  
253 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 17:05 Ljunghusens HK  -  Kristianstad handboll Korsbacka E