Kampe Lør 04.01.2020

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Resultat
1 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:00 RB 1906:RB Hvid  -  Roskilde KFUM:blå Hal D1 0 - 1 
2 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:00 Boldklubben FIX:1  -  Ølstykke FC:ØFC 2 Hal D2 1 - 0 
3 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:08 Ølstykke FC:ØFC 1  -  Himmelev-Veddelev BK:1 Hal D1 0 - 2 
4 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:08 Roskilde KFUM:hvid  -  RB 1906:Blå Hal D2 0 - 2 
5 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:10 Herlufsholm:Blå  -  Ringsted IF:Rif 2 Hal C1 1 - 0 
6 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:10 Jyllinge FC:1  -  Herlufsholm:Sort Hal C2 0 - 0 
7 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:16 Svogerslev BK  -  RB 1906 Hal D1 1 - 0 
8 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:16 Rosenhøj  -  KFUM BK, Roskilde:Stribet Hal D2 1 - 3 
9 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:18 Holbæk B&I:HBI 3  -  Jyllinge FC:2 Hal C1 0 - 4 
10 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:18 Holbæk B&I:HBI 2  -  KFUM BK, Roskilde:Kfum 2 Hal C2 1 - 1 
11 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:24 Gundsømagle:G77  -  Brøndby IF Hal D2 0 - 4 
12 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:24 Viby/Gadstrup V/G  -  Himmelev-Veddelev BK:2 Hal D1 1 - 0 
13 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:26 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1  -  Vallensbæk if Hal C1 1 - 0 
14 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:26 Himmelev-Veddelev BK  -  Herlufsholm:Hvid Hal C2 1 - 0 
15 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 09:30 Ringsted IF:Rif 1  -  Holbæk B&I:HBI 1 Hal B 3 - 0 
16 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:32 Boldklubben FIX:1  -  Roskilde KFUM:hvid Hal D2 3 - 1 
17 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:32 RB 1906:RB Hvid  -  Ølstykke FC:ØFC 1 Hal D1 3 - 0 
18 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:34 Hakuna Matata  -  Vanløse IF Hal C1 1 - 1 
19 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:34 BK Friheden  -  Vallensbæk if:2 Hal C2 2 - 0 
20 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 09:38 RB 1906:RB1  -  Karlslunde IF:KiF Hal B 2 - 1 
21 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:40 Himmelev-Veddelev BK:1  -  Roskilde KFUM:blå Hal D1 0 - 4 
22 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:40 RB 1906:Blå  -  Ølstykke FC:ØFC 2 Hal D2 4 - 0 
23 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:42 Herlufsholm:Blå  -  Holbæk B&I:HBI 3 Hal C1 1 - 0 
24 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:42 Jyllinge FC:1  -  Holbæk B&I:HBI 2 Hal C2 1 - 0 
25 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:48 Svogerslev BK  -  Viby/Gadstrup V/G Hal D1 1 - 1 
26 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:48 Rosenhøj  -  Gundsømagle:G77 Hal D2 0 - 0 
27 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:50 Jyllinge FC:2  -  Ringsted IF:Rif 2 Hal C1 1 - 1 
28 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:50 KFUM BK, Roskilde:Kfum 2  -  Herlufsholm:Sort Hal C2 0 - 4 
29 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 09:55 Ringsted IF:Rif 1  -  RB 1906:RB1 Hal B 0 - 0 
30 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:56 Himmelev-Veddelev BK:2  -  RB 1906 Hal D1 0 - 1 
31 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:56 Brøndby IF  -  KFUM BK, Roskilde:Stribet Hal D2 3 - 0 
32 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:58 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1  -  Hakuna Matata Hal C1 0 - 0 
33 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:58 Himmelev-Veddelev BK  -  BK Friheden Hal C2 1 - 0 
34 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 10:03 Karlslunde IF:KiF  -  Holbæk B&I:HBI 1 Hal B 1 - 1 
35 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 10:04 Himmelev-Veddelev BK:1  -  RB 1906:RB Hvid Hal D1 0 - 0 
36 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 10:04 RB 1906:Blå  -  Boldklubben FIX:1 Hal D2 0 - 3 
37 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:06 Vanløse IF  -  Vallensbæk if Hal C1 0 - 0 
38 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:06 Vallensbæk if:2  -  Herlufsholm:Hvid Hal C2 1 - 1 
39 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 10:12 Roskilde KFUM:blå  -  Ølstykke FC:ØFC 1 Hal D1 4 - 0 
40 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 10:12 Ølstykke FC:ØFC 2  -  Roskilde KFUM:hvid Hal D2 0 - 1 
41 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 10:14 Jyllinge FC:2  -  Herlufsholm:Blå Hal C1 0 - 1 
42 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 10:14 KFUM BK, Roskilde:Kfum 2  -  Jyllinge FC:1 Hal C2 1 - 6 
43 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 10:20 Karlslunde IF:KiF  -  Ringsted IF:Rif 1 Hal B 0 - 2 
44 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:20 Himmelev-Veddelev BK:2  -  Svogerslev BK Hal D1 1 - 0 
45 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:20 Brøndby IF  -  Rosenhøj Hal D2 5 - 0 
46 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 10:22 Ringsted IF:Rif 2  -  Holbæk B&I:HBI 3 Hal C1 2 - 0 
47 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 10:22 Herlufsholm:Sort  -  Holbæk B&I:HBI 2 Hal C2 3 - 1 
48 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 10:28 Holbæk B&I:HBI 1  -  RB 1906:RB1 Hal B 0 - 0 
49 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:28 RB 1906  -  Viby/Gadstrup V/G Hal D1 1 - 0 
50 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:28 KFUM BK, Roskilde:Stribet  -  Gundsømagle:G77 Hal D2 1 - 0 
51 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:30 Vanløse IF  -  KFUM BK, Roskilde:Kfum 1 Hal C1 1 - 2 
52 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:30 Vallensbæk if:2  -  Himmelev-Veddelev BK Hal C2 0 - 1 
53 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:38 Vallensbæk if  -  Hakuna Matata Hal C1 0 - 3 
54 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:38 Herlufsholm:Hvid  -  BK Friheden Hal C2 1 - 4 
398 U8 SEMI 1 Lør 04.01.2020 10:45 Roskilde KFUM:blå   -  Svogerslev BK  Hal D1 1 - 0 
399 U8 SEMI 2 Lør 04.01.2020 10:45 Boldklubben FIX:1   -  KFUM BK, Roskilde:Stribet  Hal D2 2 - 0 
400 U8 SEMI 3 Lør 04.01.2020 10:54 RB 1906   -  RB 1906:RB Hvid  Hal D1 3 - 1 
401 U8 SEMI 4 Lør 04.01.2020 10:54 Brøndby IF   -  RB 1906:Blå  Hal D2 9 - 0 
59 U9 MR 1 Lør 04.01.2020 11:00 Herlufsholm:Blå   -  Hakuna Matata  Hal C1 0 - 1 
60 U9 MR 3 Lør 04.01.2020 11:00 Herlufsholm:Sort   -  Ringsted IF:Rif 2  Hal C2 1 - 0 
61 U9 MR 2 Lør 04.01.2020 11:09 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1   -  Jyllinge FC:2  Hal C1 5 - 0 
62 U9 MR 4 Lør 04.01.2020 11:09 Himmelev-Veddelev BK   -  Jyllinge FC:1  Hal C2 3 - 1 
63 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:15 Roskilde KFUM:blå   -  Boldklubben FIX:1  Hal B 1 - 2 
64 U9 MR 5 Lør 04.01.2020 11:18 Ringsted IF:Rif 1   -  Vanløse IF  Hal C1 2 - 0 
65 U9 MR 6 Lør 04.01.2020 11:18 BK Friheden   -  RB 1906:RB1  Hal C2 3 - 0 
66 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:23 RB 1906   -  Brøndby IF  Hal B 0 - 7 
67 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 11:25 BSF:BSF A  -  Tune IF:1 Hal D1 1 - 2 
68 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 11:25 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB II  -  BS72:1 Hal D2 0 - 2 
70 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 11:33 Roskilde KFUM:Stribet  -  BS72:2 Hal D1 2 - 2 
71 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 11:33 Glostrup FK - IF 32:Hvid  -  Tune IF:2 Hal D2 3 - 1 
72 U9 SEMI 1 Lør 04.01.2020 11:35 Hakuna Matata   -  Herlufsholm:Sort  Hal C1 3 - 0 
69 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:36 Roskilde KFUM:blå   -  RB 1906  Hal B 2 - 0 
74 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 11:41 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I  -  BSF:BSF B Hal D1 5 - 1 
75 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 11:41 Glostrup FK - IF 32:Rød  -  Store Merløse IF Hal D2 3 - 2 
73 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:44 Brøndby IF   -  Boldklubben FIX:1  Hal B 2 - 1 
76 U9 SEMI 2 Lør 04.01.2020 11:44 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1   -  Himmelev-Veddelev BK  Hal C1 6 - 5 
78 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 11:49 Holbæk B&I  -  RB1906:1 Hal D1 1 - 3 
79 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 11:49 Roskilde KFUM:Blå  -  RB1906:2 Hal D2 1 - 1 
80 U9 SEMI 3 Lør 04.01.2020 11:53 Ringsted IF:Rif 1   -  BK Friheden  Hal C1 4 - 1 
77 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:57 Brøndby IF   -  Roskilde KFUM:blå  Hal B 3 - 0 
82 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 11:57 BSF:BSF A  -  Roskilde KFUM:Stribet Hal D1 3 - 1 
83 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 11:57 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB II  -  Glostrup FK - IF 32:Hvid Hal D2 2 - 7 
81 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 12:05 Boldklubben FIX:1   -  RB 1906  Hal B 6 - 0 
84 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 12:05 BS72:2  -  Tune IF:1 Hal D1 0 - 2 
85 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:05 Tune IF:2  -  BS72:1 Hal D2 0 - 3 
86 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:10 Holbæk B&I:2  -  Næstved I.F.:Grøn Hal C1 2 - 1 
87 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 12:13 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I  -  Holbæk B&I Hal D1 2 - 1 
88 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:13 Glostrup FK - IF 32:Rød  -  Roskilde KFUM:Blå Hal D2 5 - 1 
89 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:18 Svogerslev BK  -  Roskilde KFUM:Hvid Hal C1 7 - 0 
90 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 12:21 RB1906:1  -  BSF:BSF B Hal D1 1 - 0 
91 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:21 RB1906:2  -  Store Merløse IF Hal D2 0 - 3 
92 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 12:29 BS72:2  -  BSF:BSF A Hal D1 0 - 3 
93 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:29 Tune IF:2  -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB II Hal D2 1 - 9 
94 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:31 Holbæk B&I:2  -  Svogerslev BK Hal C1 1 - 3 
95 U9 U9 - 4. PL. Lør 04.01.2020 12:35 Herlufsholm:Sort   -  Himmelev-Veddelev BK  Hal B 0 - 2 
96 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 12:37 Tune IF:1  -  Roskilde KFUM:Stribet Hal D1 1 - 2 
97 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:37 BS72:1  -  Glostrup FK - IF 32:Hvid Hal D2 0 - 1 
98 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:39 Roskilde KFUM:Hvid  -  Næstved I.F.:Grøn Hal C1 2 - 2 
99 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:40 Boldklubben Fremad Amager:1  -  Holbæk B&I:1 Hal C2 2 - 5 
100 U9 U9 Finalerunde Lør 04.01.2020 12:43 Hakuna Matata   -  KFUM BK, Roskilde:Kfum 1  Hal B 1 - 0 
101 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 12:45 RB1906:1  -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I Hal D1 2 - 4 
102 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:45 RB1906:2  -  Glostrup FK - IF 32:Rød Hal D2 0 - 7 
103 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:48 Team LA Travel 3  -  Næstved I.F. Hal C2 5 - 2 
104 U9 U9 - 4. PL. Lør 04.01.2020 12:51 Himmelev-Veddelev BK   -  BK Friheden  Hal B 0 - 1 
105 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:52 Roskilde KFUM:Hvid  -  Holbæk B&I:2 Hal C1 0 - 5 
106 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 12:53 BSF:BSF B  -  Holbæk B&I Hal D1 0 - 3 
107 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:53 Store Merløse IF  -  Roskilde KFUM:Blå Hal D2 5 - 1 
108 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:56 HIK  -  Fodsålerne Hal C2 2 - 2 
109 U9 U9 Finalerunde Lør 04.01.2020 12:59 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1   -  Ringsted IF:Rif 1  Hal B 0 - 0 
110 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 13:00 Næstved I.F.:Grøn  -  Svogerslev BK Hal C1 0 - 5 
111 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 13:04 Bager Bosse  -  Blue Boys:Blue Boy Hal C2 1 - 1 
112 U9 U9 - 4. PL. Lør 04.01.2020 13:07 BK Friheden   -  Herlufsholm:Sort  Hal B 2 - 1 
113 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 13:12 Sport2Travel  -  Blue Vikings 2800 Hal C2 4 - 3 
114 U9 U9 Finalerunde Lør 04.01.2020 13:15 Ringsted IF:Rif 1   -  Hakuna Matata  Hal B 1 - 0 
115 U10 MR 1 Lør 04.01.2020 13:15 Tune IF:1   -  RB1906:1  Hal D1 3 - 1 
116 U10 MR 3 Lør 04.01.2020 13:15 Glostrup FK - IF 32:Hvid   -  Roskilde KFUM:Stribet  Hal D2 2 - 0 
117 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 13:20 Luftens Helte  -  KFUM BK, Roskilde Hal C2 3 - 1 
118 U10 MR 2 Lør 04.01.2020 13:24 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I   -  BSF:BSF A  Hal D1 1 - 0 
119 U10 MR 4 Lør 04.01.2020 13:24 Glostrup FK - IF 32:Rød   -  BS72:1  Hal D2 1 - 6 
120 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 13:28 Boldklubben Fremad Amager:1  -  Team LA Travel 3 Hal C2 0 - 8 
121 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 13:30 Medel Soto  -  Bjørne banden Hal C1 5 - 1 
122 U10 MR 5 Lør 04.01.2020 13:33 Svogerslev BK   -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB II  Hal D1 6 - 1 
123 U10 MR 6 Lør 04.01.2020 13:33 Store Merløse IF   -  Holbæk B&I:2  Hal D2 2 - 1 
124 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 13:36 Næstved I.F.  -  Holbæk B&I:1 Hal C2 3 - 3 
125 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 13:38 Team LA Travel 1  -  Kringlerne Hal C1 3 - 4 
126 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 13:44 HIK  -  Bager Bosse Hal C2 2 - 1 
127 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 13:46 Barca  -  Hjortsdtenge Hal C1 2 - 2 
128 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 13:52 Blue Boys:Blue Boy  -  Fodsålerne Hal C2 0 - 3 
129 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 13:54 Team LA Travel 2  -  Holbæk B&I:2 Hal C1 3 - 0 
130 U10 SEMI 1 Lør 04.01.2020 14:00 Tune IF:1   -  Glostrup FK - IF 32:Hvid  Hal B 0 - 3 
131 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 14:00 Sport2Travel  -  Luftens Helte Hal C2 5 - 1 
454 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:00 El Dinero  -  Dem fra gården Hal D1 3 - 3 
460 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:00 Team Torben  -  Roskilde Racing Center Hal D2 2 - 4 
134 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:02 Medel Soto  -  Team LA Travel 1 Hal C1 3 - 2 
135 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 14:08 KFUM BK, Roskilde  -  Blue Vikings 2800 Hal C2 0 - 5 
455 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:08 De søde drenge  -  Roskilde Tekkers Hal D1 3 - 2 
461 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:08 HB Køge  -  Napoli:Napoli Hal D2 0 - 2 
138 U10 SEMI 2 Lør 04.01.2020 14:09 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I   -  BS72:1  Hal B 2 - 3 
139 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:10 Kringlerne  -  Bjørne banden Hal C1 1 - 1 
140 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:16 Næstved I.F.  -  Boldklubben Fremad Amager:1 Hal C2 9 - 0 
466 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:16 Team Fys Roskilde  -  Hygge mygge Hal D1 3 - 4 
467 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:16 Evn  -  Mourinho Hal D2 1 - 1 
143 U10 SEMI 3 Lør 04.01.2020 14:18 Svogerslev BK   -  Store Merløse IF  Hal B 3 - 1 
144 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:18 Barca  -  Team LA Travel 2 Hal C1 2 - 0 
145 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:24 Holbæk B&I:1  -  Team LA Travel 3 Hal C2 1 - 2 
456 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:24 El Dinero  -  De søde drenge Hal D1 1 - 5 
462 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:24 Team Torben  -  HB Køge Hal D2 0 - 4 
148 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:26 Holbæk B&I:2  -  Hjortsdtenge Hal C1 2 - 4 
149 U10 U10 - 4. PL. Lør 04.01.2020 14:27 Tune IF:1   -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I  Hal B 2 - 2 
150 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 14:32 Blue Boys:Blue Boy  -  HIK Hal C2 4 - 4 
457 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:32 Roskilde Tekkers  -  Dem fra gården Hal D1 3 - 1 
463 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:32 Napoli:Napoli  -  Roskilde Racing Center Hal D2 1 - 2 
153 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:34 Kringlerne  -  Medel Soto Hal C1 1 - 3 
154 U10 U10 Finalerunde Lør 04.01.2020 14:35 Glostrup FK - IF 32:Hvid   -  BS72:1  Hal B 2 - 2 
155 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 14:40 Fodsålerne  -  Bager Bosse Hal C2 5 - 1 
468 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:40 Team Fys Roskilde  -  Evn Hal D1 0 - 2 
469 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:40 Mourinho  -  Hygge mygge Hal D2 4 - 2 
158 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:42 Bjørne banden  -  Team LA Travel 1 Hal C1 4 - 2 
159 U10 U10 - 4. PL. Lør 04.01.2020 14:43 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I   -  Store Merløse IF  Hal B 1 - 2 
160 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 14:48 KFUM BK, Roskilde  -  Sport2Travel Hal C2 2 - 7 
458 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:48 Roskilde Tekkers  -  El Dinero Hal D1 1 - 1 
464 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:48 Napoli:Napoli  -  Team Torben Hal D2 6 - 1 
163 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:50 Holbæk B&I:2  -  Barca Hal C1 0 - 4 
164 U10 U10 Finalerunde Lør 04.01.2020 14:51 BS72:1   -  Svogerslev BK  Hal B 0 - 3 
165 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 14:56 Blue Vikings 2800  -  Luftens Helte Hal C2 1 - 3 
459 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:56 Dem fra gården  -  De søde drenge Hal D1 1 - 8 
465 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:56 Roskilde Racing Center  -  HB Køge Hal D2 5 - 1 
168 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:58 Hjortsdtenge  -  Team LA Travel 2 Hal C1 4 - 1 
169 U10 U10 - 4. PL. Lør 04.01.2020 14:59 Store Merløse IF   -  Tune IF:1  Hal B 4 - 1 
470 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 15:04 Mourinho  -  Team Fys Roskilde Hal D1 5 - 2 
471 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 15:04 Hygge mygge  -  Evn Hal D2 3 - 3 
172 U10 U10 Finalerunde Lør 04.01.2020 15:08 Svogerslev BK   -  Glostrup FK - IF 32:Hvid  Hal B 1 - 3 
175 U14 MR 1 Lør 04.01.2020 15:15 Medel Soto   -  Hjortsdtenge  Hal C1 3 - 5 
176 U14 MR 3 Lør 04.01.2020 15:15 Team LA Travel 3   -  Holbæk B&I:1  Hal C2 6 - 2 
178 U14 MR 2 Lør 04.01.2020 15:24 Barca   -  Kringlerne  Hal C1 4 - 0 
179 U14 MR 4 Lør 04.01.2020 15:24 Fodsålerne   -  Næstved I.F.  Hal C2 2 - 3 
419 U17-04/03 SEMI 1 Lør 04.01.2020 15:25 De søde drenge   -  Napoli:Napoli  Hal D2 2 - 6 
181 U14 MR 5 Lør 04.01.2020 15:33 Sport2Travel   -  Bjørne banden  Hal C1 6 - 1 
182 U14 MR 6 Lør 04.01.2020 15:33 HIK   -  Luftens Helte  Hal C2 3 - 2 
420 U17-04/03 SEMI 2 Lør 04.01.2020 15:33 Roskilde Racing Center   -  Evn  Hal D2 7 - 1 
421 U17-04/03 SEMI 3 Lør 04.01.2020 15:42 Mourinho   -  Roskilde Tekkers  Hal D2 4 - 1 
184 U14 SEMI 1 Lør 04.01.2020 15:50 Hjortsdtenge   -  Team LA Travel 3  Hal B 2 - 5 
416 U17-04/03 U17 - 4 PL. Lør 04.01.2020 15:51 De søde drenge   -  Evn  Hal D2 3 - 1 
186 U14 SEMI 2 Lør 04.01.2020 15:59 Barca   -  Næstved I.F.  Hal B 4 - 2 
191 U17-04/03 U17 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:01 Napoli:Napoli   -  Roskilde Racing Center  Hal D2 3 - 2 
188 U14 SEMI 3 Lør 04.01.2020 16:08 Sport2Travel   -  HIK  Hal B 3 - 1 
417 U17-04/03 U17 - 4 PL. Lør 04.01.2020 16:11 Evn   -  Roskilde Tekkers  Hal D2 2 - 2 
190 U14 U14 - 4. PL. Lør 04.01.2020 16:17 Hjortsdtenge   -  Næstved I.F.  Hal B 4 - 1 
195 U17-04/03 U17 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:21 Roskilde Racing Center   -  Mourinho  Hal D2 4 - 2 
192 U14 U14 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:25 Team LA Travel 3   -  Barca  Hal B 4 - 4 
418 U17-04/03 U17 - 4 PL. Lør 04.01.2020 16:31 Roskilde Tekkers   -  De søde drenge  Hal D2 6 - 1 
194 U14 U14 - 4. PL. Lør 04.01.2020 16:33 Næstved I.F.   -  HIK  Hal B 4 - 2 
196 U14 U14 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:41 Barca   -  Sport2Travel  Hal B 1 - 3 
199 U17-04/03 U17 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:41 Napoli:Napoli   -  Mourinho  Hal D2 4 - 1 
198 U14 U14 - 4. PL. Lør 04.01.2020 16:49 HIK   -  Hjortsdtenge  Hal B 0 - 2 
200 U14 U14 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:57 Sport2Travel   -  Team LA Travel 3  Hal B 1 - 1