Sporttorget Cup 2020

1 till 2 Feb

Matcher Lör 2020-02-01

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Jung/Kvänum 10 IF  -  Skultorps IF:2 Spbhallen1 0 - 1 
2 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:15 IK Gauthiod:Blå  -  IK Virgo Spbhallen1 0 - 1 
3 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:30 Lidköpings FK  -  Götene FK:2 Spbhallen1 3 - 0 
4 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:45 Råda BK:svart  -  Arentorp Helås FK Spbhallen1 1 - 1 
5 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:00 Jung/Kvänum 10 IF  -  IK Gauthiod:Blå Spbhallen1 2 - 0 
6 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:15 IK Virgo  -  Skultorps IF:2 Spbhallen1 0 - 0 
7 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:30 Lidköpings FK  -  Råda BK:svart Spbhallen1 5 - 0 
8 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:45 Arentorp Helås FK  -  Götene FK:2 Spbhallen1 1 - 1 
9 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:00 IK Virgo  -  Jung/Kvänum 10 IF Spbhallen1 2 - 1 
10 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 Skultorps IF:2  -  IK Gauthiod:Blå Spbhallen1 0 - 0 
11 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Arentorp Helås FK  -  Lidköpings FK Spbhallen1 1 - 3 
12 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:45 Götene FK:2  -  Råda BK:svart Spbhallen1 0 - 1 
13 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 12:00 ÅsarpTrädet/Redväg  -  IK Friscopojkarna Spbhallen1 0 - 1 
14 Dam A-kvartsfinal:01 Lör 2020-02-01 12:15 IK Virgo   -  Råda BK:svart  Spbhallen1 2 - 0 
15 Dam A-kvartsfinal:02 Lör 2020-02-01 12:30 Lidköpings FK   -  Skultorps IF:2  Spbhallen1 7 - 1 
16 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 12:45 Götene FK:1  -  Vara SK Spbhallen1 0 - 0 
17 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:00 IK Gauthiod:Röd  -  Skultorps IF:1 Spbhallen1 3 - 0 
18 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:15 Råda BK:vit  -  Elmer-Fåglum/Nossebro/Främmestad Spbhallen1 2 - 0 
19 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 ÅsarpTrädet/Redväg  -  Götene FK:1 Spbhallen1 1 - 2 
20 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:45 Vara SK  -  IK Friscopojkarna Spbhallen1 0 - 1 
21 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 14:00 IK Gauthiod:Röd  -  Råda BK:vit Spbhallen1 2 - 1 
22 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 14:15 Elmer-Fåglum/Nossebro/Främmestad  -  Skultorps IF:1 Spbhallen1 0 - 3 
23 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:30 Vara SK  -  ÅsarpTrädet/Redväg Spbhallen1 0 - 3 
24 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:45 IK Friscopojkarna  -  Götene FK:1 Spbhallen1 3 - 0 
25 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 15:00 Elmer-Fåglum/Nossebro/Främmestad  -  IK Gauthiod:Röd Spbhallen1 0 - 3 
26 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 15:15 Skultorps IF:1  -  Råda BK:vit Spbhallen1 1 - 1 
27 Dam A-kvartsfinal:03 Lör 2020-02-01 15:35 IK Friscopojkarna   -  Råda BK:vit  Spbhallen1 1 - 2 
28 Dam A-kvartsfinal:04 Lör 2020-02-01 15:50 IK Gauthiod:Röd   -  Götene FK:1  Spbhallen1 1 - 0 
29 Dam A-semifinal:01 Lör 2020-02-01 16:10 IK Virgo   -  Råda BK:vit  Spbhallen1 0 - 5 
30 Dam A-semifinal:02 Lör 2020-02-01 16:25 Lidköpings FK   -  IK Gauthiod:Röd  Spbhallen1 3 - 1 
31 Dam A-final Lör 2020-02-01 16:45 Råda BK:vit   -  Lidköpings FK  Spbhallen1 1 - 3