Matcher Fre 2019-12-27

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Court Resultat
1 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:00 Saft e Gott  -  Bobs byggare Plan 1 5 - 1 
2 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:00 UYFA  -  IBK Byn Plan 2 5 - 6 
3 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:15 Idas Pojkar  -  SNUS ALLSTARS Plan 1 4 - 5 
4 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:15 Smygätarklubben  -  Absolut Vinst Plan 2 5 - 0 wo 
5 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:30 Calles Pågar IBK  -  Alla heter Glenn i Göteborg Plan 1 1 - 6 
6 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:30 Vägkant  -  Team Selected Plan 2 3 - 1 
7 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:00 BoIS IF  -  görgoa gifflar Plan 1 3 - 1 
9 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:15 Fattar Inte  -  Akta Mannen Plan 1 4 - 3 
10 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:15 Pripzontour  -  Bönderna från Bille Plan 2 2 - 3 
11 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:45 Läggdags  -  Inga gränser Plan 1 4 - 8 
12 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:45 Hybrisbrudarna  -  110% hets bror Plan 2 2 - 3 es 
13 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:00 Jolo  -  Grabbarna från bygg Plan 1 4 - 8 
14 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:00 Som en skänk från ovan:1  -  Smash or pass Plan 2 5 - 2 
15 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:15 IBK Byn  -  Bobs byggare Plan 1 6 - 1 
16 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:15 UYFA  -  Saft e Gott Plan 2 5 - 1 
17 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:45 Absolut Vinst  -  Idas Pojkar Plan 1 1 - 3 
18 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:45 SNUS ALLSTARS  -  Smygätarklubben Plan 2 5 - 7 
19 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:00 IBK Golvzorro  -  Calles Pågar IBK Plan 1 4 - 1 
20 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:00 Alla heter Glenn i Göteborg  -  Vägkant Plan 2 6 - 4 
21 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:15 Patas skattesmitare  -  Fattar Inte Plan 1 6 - 5 es 
22 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:15 Akta Mannen  -  Pripzontour Plan 2 2 - 4 
23 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:45 Nalles Pojkar  -  BoIS IF Plan 1 3 - 1 
24 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:45 görgoa gifflar  -  Zeges alpackor Plan 2 2 - 3 es 
25 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 14:00 Läggdags  -  Hybrisbrudarna Plan 1 2 - 3 
26 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 14:00 110% hets bror  -  Inga gränser Plan 2 6 - 5 es 
27 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 14:15 Jolo  -  Som en skänk från ovan:1 Plan 1 0 - 10 
28 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 14:15 Smash or pass  -  Grabbarna från bygg Plan 2 7 - 0 
29 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 14:45 Bobs byggare  -  UYFA Plan 1 1 - 8 
30 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 14:45 Saft e Gott  -  IBK Byn Plan 2 4 - 7 
31 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 15:00 Idas Pojkar  -  Smygätarklubben Plan 1 7 - 5 
32 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 15:00 Absolut Vinst  -  SNUS ALLSTARS Plan 2 9 - 3 
33 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 15:15 Team Selected  -  IBK Golvzorro Plan 1 4 - 1 
34 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 15:15 Vägkant  -  Calles Pågar IBK Plan 2 9 - 1 
36 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 15:45 Zeges alpackor  -  BoIS IF Plan 2 6 - 9 
37 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 16:00 Bönderna från Bille  -  Patas skattesmitare Plan 1 5 - 4 
38 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 16:00 Pripzontour  -  Fattar Inte Plan 2 5 - 4 
39 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 16:30 110% hets bror  -  Läggdags Plan 1 7 - 0 
40 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 16:30 Inga gränser  -  Hybrisbrudarna Plan 2 5 - 2 
41 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 16:45 Smash or pass  -  Jolo Plan 1 2 - 0 
42 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 16:45 Grabbarna från bygg  -  Som en skänk från ovan:1 Plan 2 2 - 12 
43 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 17:00 Bobs byggare  -  Idas Pojkar Plan 1 1 - 6 
44 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 17:00 Smygätarklubben  -  IBK Byn Plan 2 4 - 7 
45 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 17:30 Team Selected  -  Alla heter Glenn i Göteborg Plan 1 9 - 2 
46 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 17:30 IBK Golvzorro  -  Vägkant Plan 2 5 - 2 
48 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 17:45 Nalles Pojkar  -  Zeges alpackor Plan 2 9 - 2 
49 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 18:00 Bönderna från Bille  -  Akta Mannen Plan 1 5 - 2 
50 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 18:00 Patas skattesmitare  -  Pripzontour Plan 2 4 - 3 
51 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 18:30 Inga gränser  -  Läggdags Plan 1 5 - 0 
52 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 18:30 110% hets bror  -  Hybrisbrudarna Plan 2 4 - 0 
53 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 18:45 Grabbarna från bygg  -  Jolo Plan 1 4 - 2 
54 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 18:45 Smash or pass  -  Som en skänk från ovan:1 Plan 2 4 - 9 
55 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 19:00 SNUS ALLSTARS  -  UYFA Plan 1 1 - 7 
56 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 19:00 Saft e Gott  -  Absolut Vinst Plan 2 2 - 4 
57 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 19:30 Calles Pågar IBK  -  Team Selected Plan 1 1 - 10 
58 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 19:30 Alla heter Glenn i Göteborg  -  IBK Golvzorro Plan 2 5 - 8 
60 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 19:45 görgoa gifflar  -  Nalles Pojkar Plan 2 3 - 10 
61 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 20:01 Fattar Inte  -  Bönderna från Bille Plan 1 5 - 3 
62 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 20:01 Akta Mannen  -  Patas skattesmitare Plan 2 1 - 3 
63 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 20:45 Alla heter Glenn i Göteborg  -  Calles Pågar IBK Plan 1 7 - 1 
64 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 20:45 Team Selected  -  Vägkant Plan 2 6 - 3 
65 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 21:00 görgoa gifflar  -  BoIS IF Plan 1 1 - 5 
67 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 21:15 Akta Mannen  -  Fattar Inte Plan 1 2 - 6 
68 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 21:15 Bönderna från Bille  -  Pripzontour Plan 2 5 - 0 wo 
69 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 21:30 IBK Byn  -  SNUS ALLSTARS Plan 1 10 - 7 
70 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 21:30 Absolut Vinst  -  Bobs byggare Plan 2 0 - 5 wo 
71 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 22:00 Grabbarna från bygg  -  Smash or pass Plan 1 1 - 9 
72 F16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 22:00 Som en skänk från ovan:1  -  Jolo Plan 2 11 - 1 
73 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 22:15 Inga gränser  -  110% hets bror Plan 1 4 - 5 es 
74 F14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 22:15 Hybrisbrudarna  -  Läggdags Plan 2 4 - 1 
75 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 22:30 Calles Pågar IBK  -  IBK Golvzorro Plan 1 2 - 4 
76 P14 Grupp 1 Fre 2019-12-27 22:30 Vägkant  -  Alla heter Glenn i Göteborg Plan 2 8 - 3 
77 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 23:00 BoIS IF  -  Nalles Pojkar Plan 1 4 - 5 
78 P15 Grupp 1 Fre 2019-12-27 23:00 Zeges alpackor  -  görgoa gifflar Plan 2 5 - 0 wo 
79 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 23:15 Pripzontour  -  Akta Mannen Plan 1 0 - 5 wo 
80 P16 Grupp 1 Fre 2019-12-27 23:15 Fattar Inte  -  Patas skattesmitare Plan 2 2 - 3 
81 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 23:30 Idas Pojkar  -  Saft e Gott Plan 1 9 - 3 
82 HJ 18 Grupp 1 Fre 2019-12-27 23:30 UYFA  -  Smygätarklubben Plan 2 6 - 3