Matcher Fre 2020-01-03

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 P15 Grupp 1 Fre 2020-01-03 14:30 Fjugesta IF:1  -  Holmalunds IF:Röd ICA Kvantum 0 - 1 
2 P15 Grupp 1 Fre 2020-01-03 14:30 IFK Skövde FK  -  IFK Uddevalla UW-Elast 1 - 0 
3 P15 Grupp 2 Fre 2020-01-03 14:30 Vårgårda IK:Röd  -  Fanna BK LF 0 - 0 
4 P15 Grupp 2 Fre 2020-01-03 14:30 Mariestads BK:1  -  Skyllbergs IK:blå Tuna 0 - 3 
5 P15 Grupp 3 Fre 2020-01-03 14:50 Dalsjöfors GoIF  -  Råda bk ICA Kvantum 1 - 1 
6 P15 Grupp 3 Fre 2020-01-03 14:50 Fjugesta IF:2  -  Skoftebyns IF 2 UW-Elast 1 - 0 
7 P15 Grupp 4 Fre 2020-01-03 14:50 Holmalunds IF:Vit  -  IFK Hjo LF 2 - 0 
8 P15 Grupp 4 Fre 2020-01-03 14:50 IF Väster  -  Skyllbergs IK Blå Tuna 3 - 0 
9 P15 Grupp 5 Fre 2020-01-03 15:10 Laxå IF  -  IFK Mariestad ICA Kvantum 0 - 3 
10 P15 Grupp 5 Fre 2020-01-03 15:10 Skoftebyns IF 1  -  Lekstorps IF UW-Elast 0 - 1 
11 P15 Grupp 6 Fre 2020-01-03 15:10 Våmbs if  -  IK Oddevold LF 0 - 1 
12 P15 Grupp 6 Fre 2020-01-03 15:10 Herrljunga SK FK  -  Mariestads BK:2 Tuna 4 - 1 
13 P15 Grupp 1 Fre 2020-01-03 15:30 Fjugesta IF:1  -  IFK Skövde FK ICA Kvantum 2 - 2 
14 P15 Grupp 1 Fre 2020-01-03 15:30 IFK Uddevalla  -  Holmalunds IF:Röd UW-Elast 3 - 2 
15 P15 Grupp 2 Fre 2020-01-03 15:30 Vårgårda IK:Röd  -  Mariestads BK:1 LF 2 - 0 
16 P15 Grupp 2 Fre 2020-01-03 15:30 Skyllbergs IK:blå  -  Fanna BK Tuna 4 - 1 
17 P15 Grupp 3 Fre 2020-01-03 15:50 Dalsjöfors GoIF  -  Fjugesta IF:2 ICA Kvantum 1 - 0 
18 P15 Grupp 3 Fre 2020-01-03 15:50 Skoftebyns IF 2  -  Råda bk UW-Elast 1 - 3 
19 P15 Grupp 4 Fre 2020-01-03 15:50 Holmalunds IF:Vit  -  IF Väster LF 0 - 2 
20 P15 Grupp 4 Fre 2020-01-03 15:50 Skyllbergs IK Blå  -  IFK Hjo Tuna 0 - 4 
21 P15 Grupp 5 Fre 2020-01-03 16:10 Laxå IF  -  Skoftebyns IF 1 ICA Kvantum 5 - 1 
22 P15 Grupp 5 Fre 2020-01-03 16:10 Lekstorps IF  -  IFK Mariestad UW-Elast 0 - 5 
23 P15 Grupp 6 Fre 2020-01-03 16:10 Våmbs if  -  Herrljunga SK FK LF 1 - 2 
24 P15 Grupp 6 Fre 2020-01-03 16:10 Mariestads BK:2  -  IK Oddevold Tuna 0 - 4 
25 P15 Grupp 1 Fre 2020-01-03 16:30 IFK Uddevalla  -  Fjugesta IF:1 Tuna 5 - 3 
26 P15 Grupp 1 Fre 2020-01-03 16:30 Holmalunds IF:Röd  -  IFK Skövde FK UW-Elast 4 - 1 
27 P15 Grupp 2 Fre 2020-01-03 16:30 Skyllbergs IK:blå  -  Vårgårda IK:Röd LF 7 - 1 
28 P15 Grupp 2 Fre 2020-01-03 16:30 Fanna BK  -  Mariestads BK:1 ICA Kvantum 4 - 0 
29 P15 Grupp 3 Fre 2020-01-03 16:50 Skoftebyns IF 2  -  Dalsjöfors GoIF Tuna 1 - 5 
30 P15 Grupp 3 Fre 2020-01-03 16:50 Råda bk  -  Fjugesta IF:2 UW-Elast 2 - 1 
31 P15 Grupp 4 Fre 2020-01-03 16:50 Skyllbergs IK Blå  -  Holmalunds IF:Vit LF 0 - 5 
32 P15 Grupp 4 Fre 2020-01-03 16:50 IFK Hjo  -  IF Väster ICA Kvantum 0 - 2 
33 P15 Grupp 5 Fre 2020-01-03 17:10 Lekstorps IF  -  Laxå IF Tuna 0 - 9 
34 P15 Grupp 5 Fre 2020-01-03 17:10 IFK Mariestad  -  Skoftebyns IF 1 UW-Elast 7 - 1 
35 P15 Grupp 6 Fre 2020-01-03 17:10 Mariestads BK:2  -  Våmbs if LF 1 - 0 
36 P15 Grupp 6 Fre 2020-01-03 17:10 IK Oddevold  -  Herrljunga SK FK ICA Kvantum 1 - 0 
37 P15 B-8-dels:01 Fre 2020-01-03 18:05 IFK Skövde FK   -  Mariestads BK:1  ICA Kvantum 1 - 0 ef 
38 P15 B-8-dels:02 Fre 2020-01-03 18:05 Vårgårda IK:Röd   -  Fjugesta IF:1  UW-Elast 1 - 3 
39 P15 B-8-dels:03 Fre 2020-01-03 18:05 Fjugesta IF:2   -  Skyllbergs IK Blå  LF 3 - 0 
40 P15 B-8-dels:04 Fre 2020-01-03 18:05 IFK Hjo   -  Skoftebyns IF 2  Tuna 3 - 4 
41 P15 A-8-dels:01 Fre 2020-01-03 18:28 Holmalunds IF:Röd   -  Fanna BK  ICA Kvantum 1 - 2 
42 P15 A-8-dels:02 Fre 2020-01-03 18:28 Skyllbergs IK:blå   -  IFK Uddevalla  UW-Elast 2 - 1 
43 P15 A-8-dels:03 Fre 2020-01-03 18:28 Dalsjöfors GoIF   -  Holmalunds IF:Vit  LF 3 - 2 
44 P15 A-8-dels:04 Fre 2020-01-03 18:28 IF Väster   -  Råda bk  Tuna 4 - 1 
45 P15 B-kvartsfinal:01 Fre 2020-01-03 18:50 IFK Skövde FK   -  Fjugesta IF:2  Tuna 2 - 1 
46 P15 B-kvartsfinal:02 Fre 2020-01-03 18:50 Fjugesta IF:1   -  Skoftebyns IF 2  UW-Elast 1 - 3 
47 P15 B-kvartsfinal:03 Fre 2020-01-03 18:50 Lekstorps IF   -  Våmbs if  LF 1 - 0 
48 P15 B-kvartsfinal:04 Fre 2020-01-03 18:50 Mariestads BK:2   -  Skoftebyns IF 1  ICA Kvantum 1 - 3 
49 P15 A-kvartsfinal:01 Fre 2020-01-03 19:12 Fanna BK   -  Dalsjöfors GoIF  Tuna 2 - 1 
50 P15 A-kvartsfinal:02 Fre 2020-01-03 19:12 Skyllbergs IK:blå   -  IF Väster  UW-Elast 2 - 1 
51 P15 A-kvartsfinal:03 Fre 2020-01-03 19:12 IFK Mariestad   -  Herrljunga SK FK  LF 3 - 0 
52 P15 A-kvartsfinal:04 Fre 2020-01-03 19:12 IK Oddevold   -  Laxå IF  ICA Kvantum 0 - 4 
53 P15 B-semifinal:01 Fre 2020-01-03 19:33 IFK Skövde FK   -  Lekstorps IF  ICA Kvantum 1 - 0 ef 
54 P15 B-semifinal:02 Fre 2020-01-03 19:33 Skoftebyns IF 2   -  Skoftebyns IF 1  UW-Elast 2 - 1 
55 P15 A-semifinal:01 Fre 2020-01-03 19:55 Fanna BK   -  IFK Mariestad  ICA Kvantum 0 - 2 
56 P15 A-semifinal:02 Fre 2020-01-03 19:55 Skyllbergs IK:blå   -  Laxå IF  UW-Elast 1 - 0 
57 P15 B-final Fre 2020-01-03 20:15 IFK Skövde FK   -  Skoftebyns IF 2  ICA Kvantum 3 - 0 
58 P15 A-final Fre 2020-01-03 20:40 IFK Mariestad   -  Skyllbergs IK:blå  ICA Kvantum 2 - 5