Kampe Lør 28.12.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
1 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:00 AB Håndbold   -  VAKANT AB HALLEN 1 3 - 0 wo 
2 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 Københavns Håndboldklub   -   AHV Achilles AB HALLEN 2 7 - 3 
3 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:00 HIK 1   -   Københavns Håndboldklub AB HALLEN 3 11 - 3 
4 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 H.B.C. GAGNY   -   KHKS Håndbold BUDDINGE 10 - 5 
5 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 Hareskov Håndbold   -   AHV Achilles 1 GLADSAXE 1 14 - 22 
6 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 AHV Achilles 2   -   Dalby G&IF GLADSAXE 2 5 - 6 
7 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 H.B.C. GAGNY   -   AB Håndbold SKOVBRYNET 7 - 10 
8 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:00 AB Håndbold:1   -   Skovlunde Håndbold 1 GRØNNEMOSE 5 - 11 
9 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 AB Håndbold   -   Amager SK HARESKOV 9 - 10 
10 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:00 Freja HK 1   -   Team Faxe 2 BAGSVÆRD 11 - 0 
11 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:25 Dalby G&IF:3   -   KFUM København AB HALLEN 1 3 - 11 
12 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:25 AB Håndbold   -   H.B.C. GAGNY AB HALLEN 2 13 - 9 
13 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:25 Freja HK   -   KHKS Håndbold 2 AB HALLEN 3 6 - 7 
14 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:25 Ajax København 1   -   VHC/Vidar BUDDINGE 8 - 2 
15 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:25 Birkerød HK   -   HK 73 -1 SKOVBRYNET 2 - 3 
16 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:25 HIK 1   -   KHKS Håndbold GRØNNEMOSE 21 - 6 
17 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:25 Akademisk Boldklub:2   -   HUK Håndbold BAGSVÆRD 2 - 6 
18 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:30 Team Faxe Håndbold   -   HIK 1 HARESKOV 5 - 20 
19 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:50 Dalby G&IF:2   -   H.B.C. GAGNY AB HALLEN 1 16 - 10 
20 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:50 Villemomble Handball   -   Team Faxe 1 AB HALLEN 2 3 - 15 
21 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 09:50 Hvidovre IF   -   HIK 3 AB HALLEN 3 9 - 8 
22 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 09:50 AB Håndbold:1   -   Team Faxe Håndbold 1 BUDDINGE 5 - 8 
23 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 09:50 Sydsjællands HK 1   -   HK 73 -2 SKOVBRYNET 6 - 8 
24 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 09:50 Køge Håndbold   -   Skovlunde Håndbold 2 GRØNNEMOSE 15 - 8 
25 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 09:50 Team Faxe 1   -   Vallensbæk:2 BAGSVÆRD 10 - 3 
26 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:55 AHV Achilles   -   Vallensbæk GLADSAXE 1 6 - 28 
27 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:55 Brøndby HK   -   HIK GLADSAXE 2 4 - 5 
28 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:00 AB Håndbold   -   Rødovre 2 HARESKOV 10 - 5 
29 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:15 Dalby G&IF:1   -   AHV Achilles AB HALLEN 1 13 - 1 
30 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:15 Gladsaxe HG   -   KHKS Håndbold AB HALLEN 2 11 - 12 
31 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 10:15 Team Faxe Håndbold 1   -   KHKS Håndbold 1 AB HALLEN 3 13 - 1 
32 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:15 Team Faxe Håndbold:2   -   Herlev/Hjorten Håndbold BUDDINGE 9 - 4 
33 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 10:15 AHV Achilles   -   HIK 2 SKOVBRYNET 4 - 6 
34 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 10:15 AB Håndbold:2   -   Københavns Håndboldklub 1 GRØNNEMOSE 6 - 11 
35 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 10:15 Freja HK 2   -   Akademisk Boldklub:1 BAGSVÆRD 13 - 0 
36 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:20 Holte IF Håndbold   -   KHKS Håndbold GLADSAXE 2 8 - 4 
37 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:30 Ajax København   -   Hareskov HARESKOV 6 - 3 
38 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:40 Birkerød HK   -   Københavns Håndboldklub 2 AB HALLEN 1 10 - 8 
39 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:40 Team Faxe 2   -   Københavns Håndboldklub AB HALLEN 2 1 - 9 
40 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:40 Københavns Håndboldklub   -   Freja HK AB HALLEN 3 11 - 14 
41 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 10:40 Ajax København 2   -   Vallensbæk 1 BUDDINGE 10 - 11 
42 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 10:40 Furesø Håndbold   -   Herlev Hjorten Håndbold SKOVBRYNET 11 - 1 
43 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:40 KHKS Håndbold   -   Skovlunde Håndbold 1 GRØNNEMOSE 6 - 26 
44 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:40 Freja HK 1   -   HUK Håndbold BAGSVÆRD 15 - 3 
45 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 10:45 KFUM København   -   HIK 2 GLADSAXE 2 9 - 8 
46 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:50 Hareskov Håndbold   -   VILLEMOMBLE HANDBALL GLADSAXE 1 15 - 18 
47 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:00 HIK 2   -   Håndboldklubben Maribo Hunseby HARESKOV 6 - 11 
48 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:05 HIK 3   -   HMH 1 AB HALLEN 1 2 - 16 
49 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:05 AHV Achilles   -   AB Håndbold AB HALLEN 2 4 - 12 
50 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 11:05 HMH   -   HIK 1 AB HALLEN 3 8 - 7 
51 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:05 AB Håndbold:2   -   HMH 1 BUDDINGE 4 - 17 
52 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 11:05 Køge Håndbold   -   Vallensbæk:1 SKOVBRYNET 3 - 9 
53 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 11:05 HMH 2   -   AB Håndbold:1 GRØNNEMOSE 6 - 9 
54 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 11:05 HMH 1   -   Akademisk Boldklub:2 BAGSVÆRD 11 - 3 
55 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 11:10 Vallensbæk   -   HMH 3 GLADSAXE 2 12 - 4 
56 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:30 HMH   -   Dalby G&IF:3 AB HALLEN 1 17 - 4 
57 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 11:30 HMH   -   Villemomble Handball AB HALLEN 2 13 - 2 
58 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:30 Team Faxe Håndbold 2   -   Team Faxe Håndbold 1 AB HALLEN 3 4 - 10 
59 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 11:30 Brøndby HK 1   -   AHV Achilles BUDDINGE 9 - 6 
60 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:30 AB Håndbold   -   Birkerød HK SKOVBRYNET 6 - 3 
61 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:30 HUK Håndbold   -   Køge Håndbold GRØNNEMOSE 13 - 17 
62 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:30 Freja HK   -   Rødovre 1 HARESKOV 3 - 13 
63 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:30 HMH 2   -   Team Faxe 1 BAGSVÆRD 3 - 21 
64 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:35 Birkerød HK 1   -   Brøndby HK GLADSAXE 2 7 - 7 
65 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:45 Villemomble Handbold   -   Tune HC:15 GLADSAXE 1 3 - 0 wo 
66 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:55 KFUM København   -   Dalby G&IF:2 AB HALLEN 1 10 - 10 
67 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:55 Team Faxe Håndbold   -   Birkerød HK AB HALLEN 2 12 - 7 
68 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:55 KHKS Håndbold 1   -   Hvidovre IF AB HALLEN 3 4 - 5 
69 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 11:55 Vallensbæk:2   -   HMH 2 BUDDINGE 9 - 14 
70 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:55 Sydsjællands HK 2   -   H.B.C. GAGNY SKOVBRYNET 0 - 10 
71 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:55 Skovlunde Håndbold 2   -   AB Håndbold:2 GRØNNEMOSE 3 - 0 
72 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:55 Akademisk Boldklub:1   -   Vallensbæk:2 BAGSVÆRD 4 - 13 
73 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:00 HIK   -   Holte IF Håndbold GLADSAXE 2 7 - 5 
74 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:00 HIK 1   -   AB Håndbold HARESKOV 15 - 9 
75 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:20 Villemomble handball   -   AB Håndbold AB HALLEN 1 12 - 8 
76 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:20 Københavns Håndboldklub 2   -   HMH 1 AB HALLEN 2 4 - 19 
77 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:20 Københavns Håndboldklub   -   HMH AB HALLEN 3 8 - 12 
78 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:20 HMH 1   -   KHKS Håndbold BUDDINGE 9 - 4 
79 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 12:20 HK 73 -2   -   HIK 2 SKOVBRYNET 5 - 4 
80 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:20 AB Håndbold:1   -   HIK 1 GRØNNEMOSE 3 - 15 
81 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:20 HUK Håndbold   -   HMH 1 BAGSVÆRD 5 - 10 
82 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 12:25 Holte IF Håndbold   -   Vallensbæk GLADSAXE 2 7 - 14 
83 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:30 Håndboldklubben Maribo Hunseby   -   Team Faxe Håndbold HARESKOV 26 - 5 
84 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:40 Håndboldklubben Maribo Hunseby   -   AHV Achilles 2 GLADSAXE 1 15 - 12 
85 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 VAKANT  -   Dalby G&IF:1 AB HALLEN 1 0 - 3 wo 
86 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 Team Faxe 1   -   Gladsaxe HG AB HALLEN 2 6 - 15 
87 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 HIK 1   -   KHKS Håndbold 2 AB HALLEN 3 9 - 4 
88 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:45 H.B.C. GAGNY   -   AB Håndbold:2 BUDDINGE 26 - 4 
89 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 12:45 AHV Achilles   -   Sydsjællands HK 1 SKOVBRYNET 6 - 5 
90 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 Skovlunde Håndbold 1   -   HMH 2 GRØNNEMOSE 14 - 11 
91 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 Team Faxe 2   -   Akademisk Boldklub:2 BAGSVÆRD 10 - 7 
92 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 12:50 HMH 3   -   KFUM København GLADSAXE 2 5 - 8 
93 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:00 Amager SK   -   HIK 2 HARESKOV 9 - 9 
94 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:10 H.B.C. GAGNY   -   HMH AB HALLEN 1 8 - 17 
95 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:10 H.B.C. GAGNY   -   Team Faxe 2 AB HALLEN 2 15 - 5 
96 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:10 Team Faxe Håndbold   -   HIK 3 AB HALLEN 3 10 - 3 
97 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 13:10 Ajax København 1   -   Team Faxe Håndbold:2 BUDDINGE 15 - 4 
98 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 13:10 Vallensbæk:1   -   Herlev Hjorten Håndbold SKOVBRYNET 7 - 4 
99 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 13:10 Københavns Håndboldklub 1   -   HUK Håndbold GRØNNEMOSE 13 - 5 
100 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 13:10 Vallensbæk:2   -   Freja HK 2 BAGSVÆRD 6 - 14 
101 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:15 KHKS Håndbold   -   Birkerød HK 1 GLADSAXE 2 2 - 4 
102 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:30 Hareskov   -   AB Håndbold HARESKOV 2 - 4 
103 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:35 Dalby G&IF:2   -   Dalby G&IF:3 AB HALLEN 1 15 - 9 
104 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:35 AB Håndbold   -   Københavns Håndboldklub AB HALLEN 2 12 - 7 
105 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:35 HMH 1   -   Birkerød HK AB HALLEN 3 17 - 8 
106 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 13:35 Herlev/Hjorten Håndbold   -   VHC/Vidar BUDDINGE 6 - 10 
107 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:35 Herlev/Hjorten Håndbold   -   AHV Achilles GLADSAXE 1 47 - 5 
108 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 13:35 Furesø Håndbold   -   Køge Håndbold SKOVBRYNET 13 - 8 
109 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 13:35 AB Håndbold:2   -   Køge Håndbold GRØNNEMOSE 0 - 3 
110 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 13:35 Akademisk Boldklub:1   -   HMH 2 BAGSVÆRD 8 - 3 
111 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:40 Holte IF Håndbold   -   Brøndby HK GLADSAXE 2 8 - 8 
112 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:00 AHV Achilles   -   Villemomble handball AB HALLEN 1 5 - 19 
113 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:00 KHKS Håndbold   -   HMH AB HALLEN 2 11 - 12 
114 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:00 Team Faxe Håndbold 1   -   HIK 3 AB HALLEN 3 15 - 6 
115 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:00 AB Håndbold:1   -   Ajax København 2 BUDDINGE 8 - 7 
116 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:00 AB Håndbold   -   Sydsjællands HK 2 SKOVBRYNET 9 - 0 
117 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:00 HIK 1   -   HMH 2 GRØNNEMOSE 25 - 11 
118 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:00 Rødovre 1   -   Ajax København HARESKOV 7 - 3 
119 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:00 HUK Håndbold   -   Team Faxe 2 BAGSVÆRD 7 - 6 
120 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 14:05 HIK 2   -   Holte IF Håndbold GLADSAXE 2 6 - 6 
121 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:25 HIK 3   -   Københavns Håndboldklub 2 AB HALLEN 1 7 - 7 
122 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:25 Gladsaxe HG   -   Villemomble Handball AB HALLEN 2 18 - 3 
123 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:25 KHKS Håndbold 1   -   Team Faxe Håndbold 2 AB HALLEN 3 5 - 7 
124 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:25 Vallensbæk 1   -   Team Faxe Håndbold 1 BUDDINGE 8 - 21 
125 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:25 H.B.C. GAGNY   -   HK 73 -1 SKOVBRYNET 9 - 7 
126 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:25 KHKS Håndbold   -   AB Håndbold:1 GRØNNEMOSE 3 - 12 
127 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:25 HMH 1   -   Freja HK 1 BAGSVÆRD 6 - 13 
128 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:30 AHV Achilles 1   -   VILLEMOMBLE HANDBALL GLADSAXE 1 20 - 10 
129 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 14:30 KFUM København   -   Vallensbæk GLADSAXE 2 9 - 5 
130 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:30 Rødovre 2   -   Freja HK HARESKOV 9 - 4 
131 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:50 HMH 1   -   Team Faxe Håndbold AB HALLEN 1 18 - 7 
132 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:50 H.B.C. GAGNY   -   AHV Achilles AB HALLEN 2 8 - 2 
133 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:50 KHKS Håndbold 2   -   HMH AB HALLEN 3 3 - 11 
134 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 14:50 Brøndby HK 1   -   Vallensbæk:2 BUDDINGE 10 - 8 
135 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 14:50 HIK 2   -   Sydsjællands HK 1 SKOVBRYNET 5 - 10 
136 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:50 Københavns Håndboldklub 1   -   Skovlunde Håndbold 2 GRØNNEMOSE 14 - 2 
137 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:50 Team Faxe 1   -   Akademisk Boldklub:1 BAGSVÆRD 14 - 0 
138 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:55 KHKS Håndbold   -   HIK GLADSAXE 2 4 - 7 
139 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:00 Team Faxe Håndbold   -   Amager SK HARESKOV 5 - 15 
140 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 15:15 Dalby G&IF:1   -   AB Håndbold AB HALLEN 1 14 - 7 
141 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:15 Team Faxe 2   -   AB Håndbold AB HALLEN 2 5 - 13 
142 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 15:15 Freja HK   -   HIK 1 AB HALLEN 3 12 - 7 
143 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 15:15 HMH 2   -   AHV Achilles BUDDINGE 8 - 4 
144 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 15:15 HK 73 -2   -   AHV Achilles SKOVBRYNET 8 - 8 
145 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 15:15 HUK Håndbold   -   AB Håndbold:2 GRØNNEMOSE 3 - 0 
146 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 15:15 HMH 2   -   Freja HK 2 BAGSVÆRD 2 - 15 
147 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:20 Birkerød HK 1   -   Holte IF Håndbold GLADSAXE 2 10 - 5 
148 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:25 Tune HC:15   -   Herlev/Hjorten Håndbold GLADSAXE 1 0 - 3 wo 
149 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:30 AB Håndbold   -   HIK 2 HARESKOV 11 - 13 
150 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:40 H.B.C. GAGNY   -   KFUM København AB HALLEN 1 5 - 8 
151 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:40 Birkerød HK   -   HIK 3 AB HALLEN 2 11 - 6 
152 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 15:40 HIK 3   -   Team Faxe Håndbold 2 AB HALLEN 3 6 - 7 
153 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:40 HMH 1   -   H.B.C. GAGNY BUDDINGE 9 - 4 
154 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:40 HK 73 -1   -   Sydsjællands HK 2 SKOVBRYNET 10 - 2 
155 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 15:40 Skovlunde Håndbold 1   -   HIK 1 GRØNNEMOSE 10 - 13 
156 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 15:40 Akademisk Boldklub:2   -   Freja HK 1 BAGSVÆRD 3 - 16 
157 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 15:45 HIK 2   -   HMH 3 GLADSAXE 2 7 - 6 
158 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:00 HIK 1   -   Håndboldklubben Maribo Hunseby HARESKOV 8 - 18 
159 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:05 HMH   -   Dalby G&IF:2 AB HALLEN 1 10 - 3 
160 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:05 Københavns Håndboldklub 2   -   Team Faxe Håndbold AB HALLEN 2 6 - 7 
161 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:05 Hvidovre IF   -   Team Faxe Håndbold 1 AB HALLEN 3 4 - 13 
162 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:05 KHKS Håndbold   -   AB Håndbold:2 BUDDINGE 10 - 8 
163 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:05 Birkerød HK   -   H.B.C. GAGNY SKOVBRYNET 7 - 14 
164 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:05 HMH 2   -   KHKS Håndbold GRØNNEMOSE 14 - 8 
165 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:05 Team Faxe 2   -   HMH 1 BAGSVÆRD 1 - 9 
166 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 16:10 Holte IF Håndbold   -   KFUM København GLADSAXE 2 8 - 13 
167 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:20 Dalby G&IF   -   Hareskov Håndbold GLADSAXE 1 16 - 13 
168 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:30 AHV Achilles   -  VAKANT AB HALLEN 1 3 - 0 wo 
169 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:30 KHKS Håndbold   -   Team Faxe 1 AB HALLEN 2 11 - 9 
170 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:30 KHKS Håndbold 2   -   Københavns Håndboldklub AB HALLEN 3 4 - 9 
171 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:30 Herlev/Hjorten Håndbold   -   Ajax København 1 BUDDINGE 6 - 14 
172 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 16:30 Herlev Hjorten Håndbold   -   Køge Håndbold SKOVBRYNET 7 - 7 
173 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:30 Køge Håndbold   -   Københavns Håndboldklub 1 GRØNNEMOSE 13 - 13 
174 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:30 Ajax København   -   Rødovre 2 HARESKOV 5 - 8 
175 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:30 Freja HK 2   -   Team Faxe 1 BAGSVÆRD 5 - 10 
176 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:35 Brøndby HK   -   KHKS Håndbold GLADSAXE 2 3 - 1 
177 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:55 Villemomble handball   -   Dalby G&IF:1 AB HALLEN 1 12 - 16 
178 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:55 HMH   -   Gladsaxe HG AB HALLEN 2 6 - 6 
179 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:55 HMH   -   Freja HK AB HALLEN 3 6 - 8 
180 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:55 VHC/Vidar   -   Team Faxe Håndbold:2 BUDDINGE 11 - 3 
181 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 16:55 Vallensbæk:1   -   Furesø Håndbold SKOVBRYNET 6 - 7 
182 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:55 Skovlunde Håndbold 2   -   HUK Håndbold GRØNNEMOSE 12 - 12 
183 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:55 Vallensbæk:2   -   HMH 2 BAGSVÆRD 14 - 1 
184 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:00 HIK   -   Birkerød HK 1 GLADSAXE 2 4 - 6 
185 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:00 AB Håndbold   -   Freja HK HARESKOV 9 - 6 
186 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:15 Vallensbæk   -   Villemomble Handbold GLADSAXE 1 18 - 13 
187 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:20 Dalby G&IF:3   -   H.B.C. GAGNY AB HALLEN 1 8 - 13 
188 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:20 Københavns Håndboldklub   -   H.B.C. GAGNY AB HALLEN 2 8 - 9 
189 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 17:20 HIK 3   -   KHKS Håndbold 1 AB HALLEN 3 15 - 3 
190 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 17:20 Vallensbæk 1   -   AB Håndbold:1 BUDDINGE 6 - 13 
191 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:20 HK 73 -1   -   AB Håndbold SKOVBRYNET 6 - 7 
192 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 17:25 Vallensbæk   -   HIK 2 GLADSAXE 2 6 - 5 
193 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:30 Hareskov   -   Rødovre 1 HARESKOV 2 - 11 
194 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:45 KFUM København   -   HMH AB HALLEN 1 6 - 10 
195 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:45 AHV Achilles   -   Team Faxe 2 AB HALLEN 2 6 - 3 
196 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 17:45 Team Faxe Håndbold 2   -   Hvidovre IF AB HALLEN 3 3 - 4 
197 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 17:45 Team Faxe Håndbold 1   -   Ajax København 2 BUDDINGE 8 - 5 
198 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:45 Sydsjællands HK 2   -   Birkerød HK SKOVBRYNET 7 - 6 
199 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 17:50 HMH 3   -   Holte IF Håndbold GLADSAXE 2 8 - 7 
200 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 18:10 AB Håndbold   -   AHV Achilles AB HALLEN 1 13 - 6 
201 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 18:10 Villemomble Handball   -   KHKS Håndbold AB HALLEN 2 4 - 17 
202 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 18:10 HMH 2   -   Brøndby HK 1 BUDDINGE 11 - 11 
203 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 18:10 AHV Achilles 2   -   AHV Achilles 1 GLADSAXE 1 13 - 18 
204 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 18:15 VILLEMOMBLE HANDBALL   -   Håndboldklubben Maribo Hunseby GLADSAXE 2 16 - 19 
205 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 18:35 VAKANT  -   Villemomble handball AB HALLEN 1 0 - 3 wo 
206 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 18:35 Team Faxe 1   -   HMH AB HALLEN 2 10 - 13 
207 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 18:35 AHV Achilles   -   Vallensbæk:2 BUDDINGE 6 - 8