Matcher Fre 2019-08-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
413 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 08:30 Alingsås KIK - blå  -  Eskilstuna United B-plan 1 - 2 
414 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 08:30 Eskilstuna United vit  -  Alingsås KIK - vit C-Plan 4 - 2 
415 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 08:30 Skjeberg SK  -  Skeppshults BK G-Plan 3 - 0 
357 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Ullern 08-1  -  Degerfors IF Ungdom D-Plan 1 5 - 1 
358 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Eneby BK 1  -  Varteig IL D-Plan 2 2 - 1 
381 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Eskilstuna United - blå  -  Tallboda IF lag blå K1  
382 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Hertzöga BK - grön  -  Hovsta IF K2  
383 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Skara FC  -  Eskilstuna United - vit K3  
416 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Skara FC - vit  -  Tyresö FF Gul A-Plan 1 - 1 
417 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 09:00 Hyltebruks IF  -  Ullern IF 1 D-Plan 3 6 - 1 
418 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 09:00 Forshaga NORD  -  Arboga Södra IF E-Plan 2 - 2 
419 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Årvoll  -  Burseryds IF F-Plan 8 - 0 
384 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:20 Kvik Halden FK  -  IFK Kristinehamn B-plan 2 - 1 
385 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 09:20 Krokeks IF  -  Trosvik IF C-Plan 0 - 0 
386 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 09:20 Gretomta  -  Fanna BK - svart G-Plan 5 - 1 
27 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 09:40 Lekebergs IF  -  Eneby BK 2 D-Plan 3 1 - 2 
28 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 09:40 Forshaga SYD  -  Ullern IF 2 E-Plan 1 - 1 
387 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 09:40 IFK Kumla Vit  -  IFK Sunne D-Plan 1 5 - 0 
388 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 09:40 Glanshammars IF P07  -  Skattkärr 2 D-Plan 2 5 - 1 
389 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:00 Tallboda IF lag vit  -  Hertzöga BK - gul K1  
390 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:00 Hovsta IF  -  Tallboda IF lag blå K2  
391 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:00 Hertzöga BK - grön  -  Eskilstuna United - blå K3  
420 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:00 Tyresö FF Röd  -  Råda BK A-Plan 1 - 5 
421 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:00 Fanna BK  -  Gullspångs IF F-Plan 2 - 0 
359 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:20 Skattkärr 1  -  Ullern 08-1 D-Plan 1 0 - 3 
360 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:20 Degerfors IF Ungdom  -  Eneby BK 1 D-Plan 2 1 - 1 
422 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:20 Skara FC  -  Hyltebruks IF D-Plan 3 0 - 1 
423 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:20 Ullern IF 1  -  Forshaga NORD E-Plan 0 - 4 
29 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:30 Alingsås KIK - blå  -  Kvik Halden FK B-plan 2 - 5 
30 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 10:30 Fanna BK - vit  -  Eskilstuna United vit C-Plan 1 - 3 
37 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:30 Degerfors IF  -  Skjeberg SK G-Plan 1 - 2 
361 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 11:00 Lekebergs IF  -  Forshaga SYD D-Plan 3 1 - 0 
362 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 11:00 Ullern IF 2  -  Eneby BK 2 E-Plan 3 - 3 
363 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:00 Burseryds IF  -  Tyresö FF Gul F-Plan 0 - 13 
392 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:00 IFK Kumla Vit  -  Glanshammars IF P07 D-Plan 1 2 - 1 
393 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:00 Skattkärr 2  -  IFK Sunne D-Plan 2 1 - 0 
394 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:00 Hertzöga BK - gul  -  Skara FC K1  
424 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:00 Skara FC - vit  -  Årvoll A-Plan 2 - 1 
425 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:00 Eskilstuna United - vit  -  Tallboda IF lag vit K2  
45 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:19 Alingsås KIK - vit  -  Krokeks IF C-Plan 6 - 0 
46 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:19 Fanna BK - svart  -  Skeppshults BK G-Plan 3 - 1 
44 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:20 IFK Kristinehamn  -  Eskilstuna United B-plan 0 - 1 
364 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:40 Varteig IL  -  Skattkärr 1 D-Plan 1 5 - 0 
365 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:40 Eneby BK 1  -  Ullern 08-1 D-Plan 2 0 - 8 
426 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:40 Arboga Södra IF  -  Skara FC D-Plan 3 2 - 3 
427 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:40 Forshaga NORD  -  Hyltebruks IF E-Plan 0 - 2 
366 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 12:00 Fanna BK  -  Tyresö FF Röd A-Plan 1 - 3 
428 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 12:00 Råda BK  -  Gullspångs IF F-Plan 1 - 1 
395 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 13:30 Hertzöga BK - gul  -  Eskilstuna United - vit K3  
429 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 13:30 Tallboda IF lag blå  -  Hertzöga BK - grön K1  
430 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 13:30 Skara FC  -  Tallboda IF lag vit K2  
61 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:00 IFK Kristinehamn  -  Alingsås KIK - blå B-plan 4 - 2 
62 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 14:00 Trosvik IF  -  Fanna BK - vit C-Plan 4 - 3 
63 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 14:00 Degerfors IF  -  Gretomta G-Plan 3 - 1 
396 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:30 Eskilstuna United - blå  -  Hovsta IF K1  
397 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:30 Tallboda IF lag blå  -  Skara FC K2  
73 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:50 Eskilstuna United  -  Kvik Halden FK B-plan 2 - 2 
74 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 14:50 Krokeks IF  -  Eskilstuna United vit C-Plan 0 - 3 
76 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 14:50 Skjeberg SK  -  Fanna BK - svart G-Plan 3 - 0 
50 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:00 Burseryds IF  -  Skara FC - vit A-Plan 0 - 17 
51 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:00 Gullspångs IF  -  Tyresö FF Röd F-Plan 2 - 2 
367 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:00 Varteig IL  -  Degerfors IF Ungdom D-Plan 1 2 - 3 
368 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:00 Skara FC  -  Forshaga NORD E-Plan 1 - 1 
399 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:00 Skattkärr 1  -  Eneby BK 1 D-Plan 2 4 - 0 
400 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:00 Arboga Södra IF  -  Ullern IF 1 D-Plan 3 4 - 1 
398 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:30 Tallboda IF lag vit  -  Hovsta IF K3  
401 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:30 Eskilstuna United - vit  -  Hertzöga BK - grön K1  
402 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:30 Eskilstuna United - blå  -  Hertzöga BK - gul K2  
31 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 15:40 Ullern IF 2  -  Lekebergs IF D-Plan 3 2 - 5 
32 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 15:40 Eneby BK 2  -  Forshaga SYD E-Plan 2 - 2 
369 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:40 Skattkärr 2  -  IFK Kumla Vit D-Plan 1 0 - 4 
370 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:40 IFK Sunne  -  Glanshammars IF P07 D-Plan 2 0 - 5 
85 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:50 Fanna BK - vit  -  Krokeks IF B-plan 4 - 0 
86 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:50 Gretomta  -  Skjeberg SK G-Plan 0 - 0 
90 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:50 Eskilstuna United vit  -  Trosvik IF C-Plan 0 - 0 
52 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 16:00 Råda BK  -  Fanna BK A-Plan 6 - 3 
53 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 16:00 Tyresö FF Gul  -  Årvoll F-Plan 0 - 0 
373 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 16:20 Hyltebruks IF  -  Arboga Södra IF D-Plan 3 0 - 3 
374 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 16:20 Ullern IF 1  -  Skara FC E-Plan 0 - 5 
403 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 16:20 Ullern 08-1  -  Varteig IL D-Plan 1 3 - 3 
404 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 16:20 Degerfors IF Ungdom  -  Skattkärr 1 D-Plan 2 1 - 2 
91 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 17:00 Skeppshults BK  -  Gretomta G-Plan 1 - 5 
93 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 17:00 Alingsås KIK - vit  -  Fanna BK - vit B-plan 6 - 0 
94 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 17:00 Fanna BK - svart  -  Degerfors IF C-Plan 0 - 2 
95 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 18:00 Trosvik IF  -  Alingsås KIK - vit B-plan 3 - 4 
96 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 18:00 Skeppshults BK  -  Degerfors IF C-Plan 0 - 6