Matcher Lör 2019-10-12

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
2 F06 Grupp 1 Lör 2019-10-12 09:00 Nyköpings BIS  -  Älvsjö AIK FF:1 Konstgräs B Rosvalla 1 - 2 
3 P05 Grupp 1 Lör 2019-10-12 09:00 IFK Nyköping  -  IK Östria Lambohov Konstgräs A Rosvalla 0 - 0 
39 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 09:00 IFK Nyköping  -  Nyköpings BIS Konstgräs C Rosvalla 3 - 2 
5 F06 Grupp 1 Lör 2019-10-12 09:50 Karlbergs BK  -  BK Derby Konstgräs B Rosvalla 0 - 3 
6 P05 Grupp 1 Lör 2019-10-12 09:50 IFK Viksjö  -  Skogås Trångsunds FF:Svart Konstgräs A Rosvalla 0 - 1 
33 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 09:50 Djurgårdens IF:U12.U  -  Tullinge Fotboll Konstgräs C Rosvalla 1 - 3 
8 F06 Grupp 2 Lör 2019-10-12 10:40 IFK Nyköping  -  Boo FF F06:1 Konstgräs B Rosvalla 0 - 0 
9 P05 Grupp 2 Lör 2019-10-12 10:40 Nyköpings BIS  -  Skogås Trångsunds FF:Vit Konstgräs A Rosvalla 0 - 0 
31 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 10:40 IF Brommapojkarna:7  -  IFK Täby FK:07:2 Konstgräs C Rosvalla 0 - 1 
10 F06 Grupp 2 Lör 2019-10-12 11:30 Älvsjö AIK FF:2  -  Ekängens IF Konstgräs B Rosvalla 1 - 1 
11 P05 Grupp 2 Lör 2019-10-12 11:30 BK Ljungsbro/Wreta Kloster  -  Svärtinge SK:1 Konstgräs A Rosvalla 0 - 1 
13 F06 Grupp 3 Lör 2019-10-12 11:30 AIK:U  -  Skogstorps Goif Konstgräs C Rosvalla 1 - 4 
15 F06 Grupp 3 Lör 2019-10-12 12:20 IFK Österåker  -  Irsta IF Konstgräs C Rosvalla 0 - 2 
16 F06 Grupp 1 Lör 2019-10-12 12:20 Nyköpings BIS  -  Karlbergs BK Konstgräs B Rosvalla 1 - 0 
18 F06 Grupp 1 Lör 2019-10-12 13:10 BK Derby  -  Älvsjö AIK FF:1 Konstgräs B Rosvalla 1 - 2 
28 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 13:10 Tullinge Fotboll  -  Nyköpings BIS Konstgräs C Rosvalla 3 - 3 
21 F06 Grupp 2 Lör 2019-10-12 14:00 IFK Nyköping  -  Älvsjö AIK FF:2 Konstgräs B Rosvalla 1 - 0 
25 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 14:00 IFK Täby FK:07:2  -  Djurgårdens IF:U12.U Konstgräs C Rosvalla 1 - 12 
24 F06 Grupp 2 Lör 2019-10-12 14:45 Ekängens IF  -  Boo FF F06:1 Konstgräs B Rosvalla 0 - 6 
22 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 14:50 IF Brommapojkarna:7  -  IFK Nyköping Konstgräs C Rosvalla 0 - 7 
27 F06 Grupp 3 Lör 2019-10-12 15:40 AIK:U  -  IFK Österåker Konstgräs B Rosvalla 2 - 0 
30 F06 Grupp 3 Lör 2019-10-12 15:40 Irsta IF  -  Skogstorps Goif Konstgräs C Rosvalla 0 - 1 
12 P05 Grupp 1 Lör 2019-10-12 16:00 IFK Nyköping  -  IFK Viksjö Konstgräs A Rosvalla 1 - 0 
7 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 16:30 Nyköpings BIS  -  IFK Täby FK:07:2 Konstgräs C Rosvalla 5 - 0 
32 F06 Grupp 1 Lör 2019-10-12 16:30 BK Derby  -  Nyköpings BIS Konstgräs B Rosvalla 8 - 0 
14 P05 Grupp 1 Lör 2019-10-12 16:50 Skogås Trångsunds FF:Svart  -  IK Östria Lambohov Konstgräs A Rosvalla 0 - 2 
4 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 17:20 Djurgårdens IF:U12.U  -  IF Brommapojkarna:7 Konstgräs C Rosvalla 7 - 0 
34 F06 Grupp 1 Lör 2019-10-12 17:20 Älvsjö AIK FF:1  -  Karlbergs BK Konstgräs B Rosvalla 2 - 0 
17 P05 Grupp 2 Lör 2019-10-12 17:40 Nyköpings BIS  -  BK Ljungsbro/Wreta Kloster Konstgräs A Rosvalla 2 - 1 
1 P07 Grupp 1 Lör 2019-10-12 18:10 IFK Nyköping  -  Tullinge Fotboll Konstgräs C Rosvalla 2 - 1 
35 F06 Grupp 2 Lör 2019-10-12 18:10 Ekängens IF  -  IFK Nyköping Konstgräs B Rosvalla 1 - 0 
19 P05 Grupp 2 Lör 2019-10-12 18:30 Svärtinge SK:1  -  Skogås Trångsunds FF:Vit Konstgräs A Rosvalla 1 - 0 
36 F06 Grupp 2 Lör 2019-10-12 19:00 Boo FF F06:1  -  Älvsjö AIK FF:2 Konstgräs B Rosvalla 2 - 1 
40 F06 Grupp 3 Lör 2019-10-12 19:00 Skogstorps Goif  -  IFK Österåker Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
20 P05 Grupp 1 Lör 2019-10-12 19:50 Skogås Trångsunds FF:Svart  -  IFK Nyköping Konstgräs A Rosvalla 1 - 1 
23 P05 Grupp 1 Lör 2019-10-12 19:50 IK Östria Lambohov  -  IFK Viksjö Konstgräs C Rosvalla 0 - 3 
37 F06 Grupp 3 Lör 2019-10-12 19:50 Irsta IF  -  AIK:U Konstgräs B Rosvalla 0 - 1 
26 P05 Grupp 2 Lör 2019-10-12 20:40 Svärtinge SK:1  -  Nyköpings BIS Konstgräs A Rosvalla 1 - 4 
29 P05 Grupp 2 Lör 2019-10-12 20:40 Skogås Trångsunds FF:Vit  -  BK Ljungsbro/Wreta Kloster Konstgräs C Rosvalla 3 - 0