Kampe Lør 13.04.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat SMS
5 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 08:45 IF Alliancen  -  Naur-Sir-Krunderup Brande 3 14 - 4 
79 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 08:45 Silkeborg Håndbold 1  -  Naur-Sir-Krunderup Brande 1 16 - 1 
85 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 08:45 SMIFF  -  Team Helle Brande 2 9 - 14 
16 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 09:00 Hadsten Håndbold  -  HK Give Fremad Sdr.markshallen 14 - 12 
57 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 09:00 AB  -  HK Give Fremad Elkjær 11 - 19 
94 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 09:00 Stensballe IK  -  Støvring IF 1 Jelling 1 2 - 17 
104 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 09:00 BMI  -  Østbirk IF Jelling 2 9 - 7 
138 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 09:00 Tjørring IF  -  HK Give Fremad Filskov 14 - 1 
165 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 09:00 Tilst ST 1  -  AB 2 Givskud 15 - 8 
174 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 09:00 Østbirk IF 2  -  Nakskov HK 2 Rask Mølle 2 7 - 9 
178 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 09:00 SMIFF 2  -  Tilst ST 2 Rask Mølle 1 10 - 10 
202 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 09:00 Tjørring IF 1  -  HK Give Fremad Ikær 7 - 7 
19 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 09:15 BMI 1  -  Give KFUM Brande 3 13 - 4 
78 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 09:15 Nakskov HK 2  -  Tilst ST Brande 1 6 - 9 
83 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 09:15 Team Helle  -  Silkeborg Håndbold 2 Brande 2 12 - 11 
103 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 09:30 Støvring IF 2  -  Vodskov Håndbold 2 Jelling 2 9 - 10 
15 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 09:35 Tjørring IF 3  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Sdr.markshallen 10 - 13 
58 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 09:35 Silkeborg Håndbold 2  -  BMI Elkjær 9 - 9 
95 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 09:35 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  HK 73 Rask Mølle 1 Jelling 1 2 - 10 
136 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 09:35 Naur-Sir-Krunderup  -  Tjørring IF Filskov 8 - 18 
153 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 09:35 Nakskov HK 2  -  BMI 1 Rask Mølle 2 2 - 11 
154 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 09:35 Give KFUM  -  BMI 2 Givskud 13 - 4 
179 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 09:35 Østbirk IF 1  -  AB 1 Rask Mølle 1 10 - 11 
203 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 09:35 Stensballe IK  -  Nakskov HK 2 Ikær 0 - 10 
20 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 09:50 Silkeborg Håndbold 2  -  Naur-Sir-Krunderup Brande 3 6 - 11 
77 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 09:50 Silkeborg Håndbold 1  -  Nakskov HK 2 Brande 1 16 - 3 
84 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 09:50 Silkeborg Håndbold 2  -  SMIFF Brande 2 7 - 9 
14 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 10:05 Tjørring IF 3  -  Hadsten Håndbold Sdr.markshallen 16 - 15 
54 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 10:05 BMI  -  AB Elkjær 7 - 7 
93 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 10:05 Stensballe IK  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Jelling 1 5 - 8 
102 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 10:05 Vodskov Håndbold 2  -  BMI Jelling 2 11 - 6 
137 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 10:05 HK Give Fremad  -  Naur-Sir-Krunderup Filskov 10 - 13 
164 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 10:05 Give KFUM  -  Tilst ST 1 Givskud 8 - 8 
168 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 10:05 BMI 1  -  Østbirk IF 2 Rask Mølle 2 18 - 2 
176 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 10:05 Tilst ST 2  -  AB 1 Rask Mølle 1 8 - 20 
201 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 10:05 Tjørring IF 1  -  Stensballe IK Ikær 23 - 4 
21 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 10:20 IF Alliancen  -  BMI 1 Brande 3 9 - 7 
76 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 10:20 Tilst ST  -  Naur-Sir-Krunderup Brande 1 9 - 14 
246 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 10:20 Team Helle  -  SMIFF Brande 2 14 - 4 
13 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 10:40 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  HK Give Fremad Sdr.markshallen 13 - 6 
38 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 10:40 HK Give Fremad  -  Silkeborg Håndbold 2 Elkjær 8 - 11 
92 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 10:40 Støvring IF 1  -  HK 73 Rask Mølle 1 Jelling 1 15 - 9 
101 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 10:40 Støvring IF 2  -  Østbirk IF Jelling 2 3 - 6 
163 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 10:40 AB 2  -  BMI 2 Givskud 5 - 8 
177 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 10:40 SMIFF 2  -  Østbirk IF 1 Rask Mølle 1 3 - 15 
200 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 10:40 HK Give Fremad  -  Nakskov HK 2 Ikær 9 - 7 
236 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 10:40 Nakskov HK 2  -  Østbirk IF 2 Rask Mølle 2 11 - 4 
238 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 10:40 HK Give Fremad  -  Tjørring IF Filskov 4 - 15 
81 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 10:55 Støvring IF 3  -  Silkeborg Håndbold 3 Brande 1 3 - 11 
213 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 10:55 Give KFUM  -  Silkeborg Håndbold 2 Brande 3 10 - 4 
244 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 10:55 Silkeborg Håndbold 2  -  Team Helle Brande 2 14 - 20 
28 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 11:10 Vodskov Håndbold  -  HK Give Fremad Jelling 2 9 - 5 
59 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 11:10 Silkeborg Håndbold 3  -  Støvring IF Elkjær 8 - 8 
98 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 11:10 HK Give Fremad  -  Tjørring IF Jelling 1 2 - 4 
158 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 11:10 Støvring IF  -  SMIFF 1 Givskud 8 - 3 
172 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 11:10 Nakskov HK 1  -  Stensballe IK Rask Mølle 1 16 - 8 
196 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 11:10 Vodskov Håndbold 1  -  Østbirk IF Filskov 4 - 14 
208 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 11:10 Sdr. Nærå Håndbold IF  -  Tjørring IF 2 Sdr.markshallen 9 - 3 
210 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 11:10 Erritsø  -  Vodskov Håndbold 2 Ikær 10 - 9 
247 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 11:10 Nakskov HK  -  Silkeborg Håndbold 1 Rask Mølle 2 9 - 16 
1 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 11:25 Østbirk IF  -  Tjørring IF 2 Brande 2 13 - 13 
214 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 11:25 Naur-Sir-Krunderup  -  BMI 1 Brande 3 10 - 20 
245 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 11:25 SMIFF  -  Silkeborg Håndbold 2 Brande 1 6 - 12 
27 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 11:45 Nakskov HK 2  -  Østbirk IF Jelling 2 5 - 15 
37 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 11:45 Tjørring IF  -  Silkeborg Håndbold 1 Rask Mølle 2 7 - 14 
61 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 11:45 Østbirk IF  -  SMIFF Elkjær 11 - 7 
97 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 11:45 Vodskov Håndbold 1  -  HK 73 Rask Mølle 2 Jelling 1 14 - 1 
157 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 11:45 Østbirk IF 3  -  Bjert IF Givskud 8 - 13 
171 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 11:45 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  HK 73 Rask Mølle Rask Mølle 1 5 - 12 
195 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 11:45 Østbirk IF  -  Nakskov HK 1 Filskov 7 - 10 
207 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 11:45 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  AB Sdr.markshallen 7 - 18 
209 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 11:45 Bjert IF  -  Erritsø Ikær 8 - 11 
34 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 12:00 Give KFUM  -  IF Alliancen Brande 3 4 - 10 
80 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 12:00 Nakskov HK 1  -  Støvring IF 3 Brande 1 14 - 4 
216 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 12:00 Tjørring IF 1  -  Vodskov Håndbold Brande 2 13 - 7 
90 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 12:15 BMI  -  Støvring IF 2 Jelling 2 4 - 6 
11 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 12:20 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  Hadsten Håndbold Sdr.markshallen 15 - 12 
55 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 12:20 HK Give Fremad  -  BMI Elkjær 12 - 15 
91 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 12:20 HK 73 Rask Mølle 1  -  Stensballe IK Jelling 1 13 - 3 
162 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 12:20 AB 2  -  Give KFUM Givskud 4 - 15 
167 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 12:20 AB 1  -  SMIFF 2 Rask Mølle 1 12 - 3 
199 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 12:20 Nakskov HK 2  -  Tjørring IF 1 Ikær 6 - 17 
235 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 12:20 Østbirk IF 2  -  BMI 1 Rask Mølle 2 2 - 20 
239 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 12:20 Naur-Sir-Krunderup  -  HK Give Fremad Filskov 14 - 8 
3 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 12:30 AB  -  Østbirk IF Brande 2 11 - 7 
33 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 12:30 BMI 1  -  Silkeborg Håndbold 2 Brande 3 21 - 6 
75 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 12:30 Tilst ST  -  Silkeborg Håndbold 1 Brande 1 5 - 21 
89 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 12:50 Østbirk IF  -  Vodskov Håndbold 2 Jelling 2 6 - 6 
12 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 12:55 HK Give Fremad  -  Tjørring IF 3 Sdr.markshallen 16 - 17 
56 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 12:55 AB  -  Silkeborg Håndbold 2 Elkjær 9 - 12 
105 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 12:55 Støvring IF 1  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Jelling 1 9 - 1 
160 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 12:55 BMI 2  -  Tilst ST 1 Givskud 7 - 11 
166 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 12:55 Østbirk IF 1  -  Tilst ST 2 Rask Mølle 1 15 - 7 
198 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 12:55 HK Give Fremad  -  Stensballe IK Ikær 18 - 3 
237 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 12:55 BMI 1  -  Nakskov HK 2 Rask Mølle 2 10 - 4 
240 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 12:55 Tjørring IF  -  Naur-Sir-Krunderup Filskov 19 - 10 
7 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 13:05 Vodskov Håndbold  -  Tjørring IF 2 Brande 2 14 - 11 
32 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 13:05 Naur-Sir-Krunderup  -  Give KFUM Brande 3 8 - 6 
74 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 13:05 Naur-Sir-Krunderup  -  Nakskov HK 2 Brande 1 6 - 0 
24 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 13:25 HK Give Fremad  -  Nakskov HK 2 Jelling 2 13 - 7 
52 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 13:25 Silkeborg Håndbold 3  -  Østbirk IF Elkjær 11 - 5 
115 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 13:25 Vodskov Håndbold 1  -  Tjørring IF Jelling 1 9 - 4 
156 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 13:25 Østbirk IF 3  -  Støvring IF Givskud 2 - 12 
170 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 13:25 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  Nakskov HK 1 Rask Mølle 1 1 - 18 
206 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 13:25 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  Sdr. Nærå Håndbold IF Sdr.markshallen 4 - 18 
231 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 13:25 Bjert IF  -  Vodskov Håndbold 2 Ikær 11 - 7 
232 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 13:25 Vodskov Håndbold 1  -  Nakskov HK 1 Filskov 7 - 19 
248 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 13:25 Tjørring IF  -  Nakskov HK Rask Mølle 2 10 - 17 
2 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 13:35 Silkeborg Håndbold 2  -  IF Alliancen Brande 3 4 - 17 
8 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 13:35 AB  -  Tjørring IF 1 Brande 2 5 - 16 
35 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 13:35 Nakskov HK 1  -  Silkeborg Håndbold 1 Brande 1 8 - 14 
25 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 14:00 Østbirk IF  -  HK Give Fremad Jelling 2 19 - 16 
50 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 14:00 Nakskov HK  -  Tjørring IF Rask Mølle 2 16 - 12 
51 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 14:00 Støvring IF  -  SMIFF Elkjær 10 - 8 
99 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 14:00 HK Give Fremad  -  Vodskov Håndbold 1 Jelling 1 2 - 9 
155 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 14:00 Bjert IF  -  SMIFF 1 Givskud 6 - 12 
169 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 14:00 HK 73 Rask Mølle  -  Stensballe IK Rask Mølle 1 12 - 16 
194 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 14:00 AB  -  Sdr. Nærå Håndbold IF Sdr.markshallen 6 - 9 
230 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 14:00 Vodskov Håndbold 2  -  Erritsø Ikær 11 - 14 
234 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 14:00 Nakskov HK 1  -  Østbirk IF Filskov 14 - 9 
9 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 14:10 Østbirk IF  -  Vodskov Håndbold Brande 2 9 - 16 
22 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 14:10 BMI 2  -  HK 73 Rask Mølle Brande 3 4 - 19 
82 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 14:10 Silkeborg Håndbold 3  -  Nakskov HK 1 Brande 1 3 - 12 
60 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 14:30 SMIFF  -  Silkeborg Håndbold 3 Elkjær 7 - 11 
96 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 14:30 HK 73 Rask Mølle 2  -  HK Give Fremad Jelling 1 8 - 5 
159 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 14:30 SMIFF 1  -  Østbirk IF 3 Givskud 11 - 7 
175 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 14:30 Nakskov HK 1  -  HK 73 Rask Mølle Rask Mølle 1 15 - 3 
204 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 14:30 Tjørring IF 2  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Sdr.markshallen 14 - 10 
229 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 14:30 Erritsø  -  Bjert IF Ikær 5 - 10 
233 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 14:30 Østbirk IF  -  Vodskov Håndbold 1 Filskov 11 - 8 
249 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 14:30 Silkeborg Håndbold 1  -  Tjørring IF Rask Mølle 2 22 - 6 
26 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 14:35 Nakskov HK 2  -  Vodskov Håndbold Jelling 2 3 - 9 
4 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 14:40 Tjørring IF 2  -  Tjørring IF 1 Brande 2 13 - 21 
31 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 14:40 HK 73 Rask Mølle  -  Silkeborg Håndbold 1 Brande 3 14 - 9 
241 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 14:40 Støvring IF 3  -  Nakskov HK 1 Brande 1 2 - 8 
23 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 15:05 Østbirk IF  -  Vodskov Håndbold Jelling 2 11 - 13 
53 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 15:05 Silkeborg Håndbold 1  -  Nakskov HK Rask Mølle 2 20 - 11 
62 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 15:05 Østbirk IF  -  Støvring IF Elkjær 6 - 15 
100 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 15:05 Tjørring IF  -  HK 73 Rask Mølle 2 Jelling 1 9 - 5 
161 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 15:05 Støvring IF  -  Bjert IF Givskud 10 - 5 
173 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 15:05 Stensballe IK  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Rask Mølle 1 16 - 1 
197 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 15:05 Nakskov HK 1  -  Vodskov Håndbold 1 Filskov 16 - 12 
205 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 15:05 AB  -  Tjørring IF 2 Sdr.markshallen 12 - 1 
211 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 15:05 Vodskov Håndbold 2  -  Bjert IF Ikær 5 - 6 
30 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 15:15 Silkeborg Håndbold 1  -  BMI 2 Brande 3 20 - 6 
215 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 15:15 Vodskov Håndbold  -  AB Brande 2 9 - 11 
242 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 15:15 Silkeborg Håndbold 3  -  Støvring IF 3 Brande 1 6 - 4 
6 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 15:45 Tjørring IF 1  -  Østbirk IF Brande 2 19 - 5 
36 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 15:45 BMI 2  -  Nakskov HK 1 Brande 3 4 - 14 
243 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 15:45 Nakskov HK 1  -  Silkeborg Håndbold 3 Brande 1 16 - 4 
10 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 16:15 Tjørring IF 2  -  AB Brande 2 8 - 13 
29 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 16:15 HK 73 Rask Mølle  -  Nakskov HK 1 Brande 3 10 - 7