Kampe Lør 29.06.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Resultat
100 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Vodskov IF 2  -  LKB Gistrup 1 Bane 5  
101 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Aalborg KFUM 1  -  Nørresundby FB 1 Bane 6  
300 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Vodskov IF 2  -  Hobro IK 1 Bane 8 3 - 0 
301 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Hjallerup IF 2  -  Aalborg Freja Bane 9 0 - 5 
302 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:00 Vestbjerg IF  -  Hobro IK 2 Bane 10 1 - 2 
303 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:00 GVL Løkken  -  Jetsmark IF 3 Bane 11 1 - 1 
304 D08B Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:00 Brønderslev IF 3  -  Nørresundby FB 2 Bane 12 4 - 0 
305 D08B Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:00 Hjallerup IF 3  -  Jetsmark IF 2 Bane 13 2 - 3 
700 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Nørresundby FB 1  -  Aalborg Freja Bane 15 1 - 0 
701 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 LKB Gistrup  -  Aalborg KFUM 1 Bane 16 2 - 0 
702 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Nørresundby FB 2  -  Aalborg KFUM 2 Bane 17 0 - 2 
900 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 Brønderslev IF  -  Nørresundby FB U-6 PI Bane 1  
901 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 St. Restrup IF 1  -  LKB Gistrup Bane 2  
902 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:00 St. Restrup IF 2  -  Vodskov IF 1 Bane 3  
102 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:15 Vestbjerg IF 1  -  LKB Gistrup 2 Bane 1 2 - 6 
103 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:15 Brønderslev IF 2  -  Aalborg Chang 3 Bane 2  
104 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:15 Sulsted IF 1  -  Aalborg KFUM 2 Bane 3  
105 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:15 Vestbjerg IF 2  -  Brønderslev IF 4 Bane 4 3 - 8 
106 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:15 Aalborg KFUM 3  -  Aalborg Freja 2 Bane 5  
107 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:15 Nørresundby FB 2  -  Hjallerup IF 2 Bane 6 4 - 1 
306 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 10:20 Brønderslev IF 2  -  Hals FS Bane 8 2 - 1 
307 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 10:20 Vodskov IF 1  -  Hjallerup IF 4 Bane 9 7 - 3 
1100 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:20 Aalborg KFUM 1  -  Støvring IF Bane 10 4 - 2 
1101 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:20 Nørresundby FB 2  -  Vejgaard B Bane 11 1 - 4 
1102 P08 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:20 Jetsmark IF  -  Aalborg KFUM 2 Bane 12 0 - 7 
1500 P12 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:20 Aalborg KFUM 1  -  Nørresundby FB Bane 17 0 - 0 
1600 P13/14 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:20 Vodskov IF  -  Gug B Bane 15 0 - 0 
1601 P13/14 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:20 Jetsmark IF  -  Rebild Syd Bane 16 4 - 1 
108 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:30 Brønderslev IF 3  -  Vodskov IF 2 Bane 5  
109 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:30 LKB Gistrup 1  -  Aalborg KFUM 1 Bane 6  
903 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:30 Nørresundby FB U-6 PI  -  Sulsted IF Bane 1  
904 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:30 LKB Gistrup  -  Brønderslev IF Bane 2  
905 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:30 Vodskov IF 1  -  St. Restrup IF 1 Bane 3  
308 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:40 Vodskov IF 2  -  Hjallerup IF 2 Bane 8 1 - 2 
309 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:40 Aalborg Freja  -  Hobro IK 1 Bane 9 4 - 1 
310 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:40 Vestbjerg IF  -  GVL Løkken Bane 10 4 - 3 
311 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:40 Jetsmark IF 3  -  Hobro IK 2 Bane 11 2 - 4 
312 D08B Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:40 Brønderslev IF 3  -  Hjallerup IF 3 Bane 12 3 - 1 
313 D08B Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:40 Jetsmark IF 2  -  Nørresundby FB 2 Bane 13 2 - 0 
703 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:40 Aalborg KFUM 1  -  Nørresundby FB 1 Bane 16 1 - 1 
704 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:40 Aalborg KFUM 2  -  LKB Gistrup Bane 17 0 - 1 
1501 P12 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 10:40 Vodskov IF HOP  -  TSV Bane 15 0 - 4 
110 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:45 Aalborg Chang 3  -  Vestbjerg IF 1 Bane 1 4 - 8 
111 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:45 Aalborg KFUM 2  -  Brønderslev IF 2 Bane 2  
112 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 10:45 LKB Gistrup 2  -  Sulsted IF 1 Bane 3  
113 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:45 Aalborg Freja 2  -  Vestbjerg IF 2 Bane 4 9 - 1 
114 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:45 Hjallerup IF 2  -  Aalborg KFUM 3 Bane 5 1 - 6 
115 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 10:45 Brønderslev IF 4  -  Nørresundby FB 2 Bane 6  
116 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Nørresundby FB 1  -  Brønderslev IF 3 Bane 5  
117 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Aalborg KFUM 1  -  Vodskov IF 2 Bane 6  
314 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:00 Brønderslev IF 2  -  Vodskov IF 1 Bane 8 0 - 3 
315 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:00 Hjallerup IF 4  -  Hals FS Bane 9 2 - 1 
500 D10A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Bindslev/Tversted IF  -  Brønderslev IF 2 Bane 13 1 - 6 
705 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Aalborg Freja  -  Nørresundby FB 2 Bane 16 0 - 0 
906 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Sulsted IF  -  St. Restrup IF 2 Bane 1  
907 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 St. Restrup IF 1  -  Nørresundby FB U-6 PI Bane 2  
908 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Vodskov IF 1  -  Brønderslev IF Bane 3  
1103 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Aalborg KFUM 1  -  Nørresundby FB 2 Bane 10 2 - 1 
1104 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Vejgaard B  -  Støvring IF Bane 11 2 - 1 
1105 P08 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:00 Aalborg KFUM 2  -  Nørresundby FB 1 Bane 12 1 - 0 
1502 P12 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:00 Jetsmark IF  -  Aalborg KFUM 2 Bane 17 0 - 2 
1602 P13/14 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:00 Vodskov IF  -  Jetsmark IF Bane 15 0 - 1 
118 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:15 Vodskov IF 1  -  Aalborg Chang 1 Bane 1  
119 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:15 Hjallerup IF 1  -  Skjold Sæby 2 Bane 2  
120 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:15 Aalborg KFUM 4  -  Aalborg Freja 1 Bane 3  
121 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 11:15 Brønderslev IF 1  -  Aalborg KFUM 5 Bane 4  
122 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 11:15 Skjold Sæby 1  -  Aalborg Chang 2 Bane 5  
123 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 11:15 Aalborg KFUM 3  -  Brønderslev IF 4 Bane 6  
316 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:20 Jetsmark IF 3  -  Vestbjerg IF Bane 10 1 - 0 
317 D08B Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:20 Hobro IK 2  -  GVL Løkken Bane 11 2 - 2 
501 D10A Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:20 Nørresundby FB  -  Hobro IK (U9) Bane 12 0 - 1 
502 D10A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:20 Jetsmark IF  -  Vodskov IF Bane 13 5 - 1 
1503 P12 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:20 Aalborg KFUM 1  -  Vodskov IF HOP Bane 15 2 - 0 
1504 P12 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:20 TSV  -  Nørresundby FB Bane 16 3 - 0 
1603 P13/14 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:20 Rebild Syd  -  Gug B Bane 17 2 - 1 
1700 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:20 Jetsmark IF  -  Hjallerup IF 1 Bane 8 1 - 3 
1701 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:20 Brønderslev IF 1  -  NUBI Bane 9 7 - 1 
124 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:30 Sulsted IF 1  -  Aalborg Chang 3 Bane 1  
125 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:30 Brønderslev IF 2  -  Vestbjerg IF 1 Bane 2 12 - 2 
126 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:30 Aalborg KFUM 2  -  LKB Gistrup 2 Bane 3  
127 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 11:30 Vestbjerg IF 2  -  Nørresundby FB 2 Bane 4 2 - 12 
128 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 11:30 Aalborg Freja 2  -  Hjallerup IF 2 Bane 5 6 - 5 
129 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:30 Nørresundby FB 1  -  LKB Gistrup 1 Bane 6  
318 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:40 Aalborg Freja  -  Vodskov IF 2 Bane 8 2 - 1 
319 D08B Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:40 Hobro IK 1  -  Hjallerup IF 2 Bane 9 3 - 1 
320 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:40 Hjallerup IF 4  -  Brønderslev IF 2 Bane 10 2 - 5 
321 D08B Gruppe 4 Lør 29.06.2019 11:40 Hals FS  -  Vodskov IF 1 Bane 11 1 - 2 
322 D08B Gruppe 3 Lør 29.06.2019 11:40 Jetsmark IF 2  -  Brønderslev IF 3 Bane 12 1 - 4 
323 D08B Gruppe 3 Lør 29.06.2019 11:40 Nørresundby FB 2  -  Hjallerup IF 3 Bane 13 0 - 1 
706 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:40 LKB Gistrup  -  Aalborg Freja Bane 15 1 - 1 
707 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:40 Nørresundby FB 1  -  Nørresundby FB 2 Bane 16 0 - 0 
1505 P12 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 11:40 Aalborg KFUM 2  -  Vodskov IF HIP Bane 17 2 - 0 
130 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 11:45 Sulsted IF 2  -  Brønderslev IF 1 Bane 4  
131 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 11:45 Aalborg KFUM 5  -  Skjold Sæby 1 Bane 5  
909 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:45 Nørresundby FB U-6 PI  -  LKB Gistrup Bane 1  
910 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:45 Vodskov IF 1  -  Sulsted IF Bane 2  
911 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 11:45 Brønderslev IF  -  St. Restrup IF 2 Bane 3  
132 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 12:00 Skjold Sæby 2  -  Vodskov IF 1 Bane 1  
133 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 12:00 Aalborg Freja 1  -  Hjallerup IF 1 Bane 2  
134 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 12:00 Aalborg Chang 1  -  Aalborg KFUM 4 Bane 3  
135 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 12:00 Vestbjerg IF 2  -  Aalborg KFUM 3 Bane 4  
136 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 12:00 Nørresundby FB 2  -  Aalborg Freja 2 Bane 5  
137 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Brønderslev IF 3  -  Aalborg KFUM 1 Bane 6  
503 D10A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Bindslev/Tversted IF  -  Jetsmark IF Bane 13 0 - 3 
708 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Aalborg KFUM 1  -  Aalborg KFUM 2 Bane 15 3 - 1 
1106 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Vejgaard B  -  Aalborg KFUM 1 Bane 10 0 - 1 
1107 P08 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Støvring IF  -  Nørresundby FB 2 Bane 11 0 - 3 
1108 P08 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 12:00 Nørresundby FB 1  -  Jetsmark IF Bane 12 3 - 0 
1604 P13/14 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Rebild Syd  -  Vodskov IF Bane 16 0 - 2 
1605 P13/14 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Gug B  -  Jetsmark IF Bane 17 1 - 0 
1702 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Nørresundby FB 1  -  Jetsmark IF Bane 8 1 - 4 
1703 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:00 Hjallerup IF 1  -  Brønderslev IF 1 Bane 9 2 - 3 
138 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 12:15 Brønderslev IF 2  -  Sulsted IF 1 Bane 1  
139 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 12:15 Vestbjerg IF 1  -  Aalborg KFUM 2 Bane 2  
140 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 12:15 Aalborg Chang 3  -  LKB Gistrup 2 Bane 3  
141 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 12:15 Aalborg Chang 2  -  Sulsted IF 2 Bane 4  
142 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 12:15 Skjold Sæby 1  -  Brønderslev IF 1 Bane 5  
143 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 12:15 Brønderslev IF 4  -  Hjallerup IF 2 Bane 6  
324 D08B Plac.kamp 2 Lør 29.06.2019 12:20 Hobro IK 1   -  Vestbjerg IF  Bane 8 3 - 0 
325 D08B Plac.kamp 4 Lør 29.06.2019 12:20 Hjallerup IF 2   -  GVL Løkken  Bane 9 1 - 2 
326 D08B Plac.kamp 5 Lør 29.06.2019 12:20 Hjallerup IF 3   -  Hjallerup IF 4  Bane 10 5 - 3 
327 D08B Plac.kamp 6 Lør 29.06.2019 12:20 Nørresundby FB 2   -  Hals FS  Bane 11 3 - 0 
504 D10A Gruppe 2 Lør 29.06.2019 12:20 Hobro IK (U9)  -  Brønderslev IF 1 Bane 12 2 - 3 
505 D10A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:20 Vodskov IF  -  Brønderslev IF 2 Bane 13 0 - 5 
1506 P12 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:20 TSV  -  Aalborg KFUM 1 Bane 15 2 - 1 
1507 P12 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:20 Nørresundby FB  -  Vodskov IF HOP Bane 16 3 - 1 
1508 P12 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 12:20 Vodskov IF HIP  -  Jetsmark IF Bane 17 0 - 2 
144 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:30 Vodskov IF 2  -  Nørresundby FB 1 Bane 5  
145 D06 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:30 LKB Gistrup 1  -  Brønderslev IF 3 Bane 6  
912 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:30 St. Restrup IF 1  -  Sulsted IF Bane 1  
913 M05 Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:30 LKB Gistrup  -  St. Restrup IF 2 Bane 2  
328 D08B A-semifinale:01 Lør 29.06.2019 12:40 Aalborg Freja   -  Brønderslev IF 3  Bane 8 3 - 0 
329 D08B A-semifinale:02 Lør 29.06.2019 12:40 Hobro IK 2   -  Vodskov IF 1  Bane 9 6 - 5 es 
330 D08B Plac.kamp 1 Lør 29.06.2019 12:40 Vodskov IF 2   -  Jetsmark IF 3  Bane 12 3 - 0 
331 D08B Plac.kamp 3 Lør 29.06.2019 12:40 Jetsmark IF 2   -  Brønderslev IF 2  Bane 13 2 - 3 
709 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:40 Nørresundby FB 1  -  LKB Gistrup Bane 15 0 - 0 
710 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:40 Nørresundby FB 2  -  Aalborg KFUM 1 Bane 16 0 - 0 
711 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:40 Aalborg Freja  -  Aalborg KFUM 2 Bane 17 1 - 1 
1704 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:40 NUBI  -  Nørresundby FB 1 Bane 10 0 - 1 
1705 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 12:40 Brønderslev IF 1  -  Jetsmark IF Bane 11 1 - 1 
146 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 12:45 Vodskov IF 1  -  Aalborg KFUM 4 Bane 1  
147 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 12:45 Hjallerup IF 1  -  Aalborg Chang 1 Bane 2  
148 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 12:45 Skjold Sæby 2  -  Aalborg Freja 1 Bane 3  
149 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 12:45 Aalborg Chang 2  -  Aalborg KFUM 5 Bane 4  
150 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 12:45 Sulsted IF 2  -  Skjold Sæby 1 Bane 5  
151 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 13:00 Aalborg Chang 3  -  Aalborg KFUM 2 Bane 1  
152 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 13:00 LKB Gistrup 2  -  Brønderslev IF 2 Bane 2  
153 D06 Gruppe 2 Lør 29.06.2019 13:00 Vestbjerg IF 1  -  Sulsted IF 1 Bane 3  
154 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 13:00 Brønderslev IF 4  -  Aalborg Freja 2 Bane 4  
155 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 13:00 Hjallerup IF 2  -  Vestbjerg IF 2 Bane 5  
156 D06 Gruppe 3 Lør 29.06.2019 13:00 Nørresundby FB 2  -  Aalborg KFUM 3 Bane 6  
506 D10A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 13:00 Vodskov IF  -  Bindslev/Tversted IF Bane 11 3 - 2 
507 D10A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 13:00 Brønderslev IF 2  -  Jetsmark IF Bane 12 2 - 0 
508 D10A Gruppe 2 Lør 29.06.2019 13:00 Brønderslev IF 1  -  Nørresundby FB Bane 13 1 - 1 
1109 P08 A-semifinale:01 Lør 29.06.2019 13:00 Aalborg KFUM 1   -  Nørresundby FB 1  Bane 8 1 - 0 
1110 P08 A-semifinale:02 Lør 29.06.2019 13:00 Aalborg KFUM 2   -  Vejgaard B  Bane 9 0 - 1 
1111 P08 Placeringskampe Lør 29.06.2019 13:00 Nørresundby FB 2   -  Jetsmark IF  Bane 10 4 - 1 
1509 P12 Placeringskampe Lør 29.06.2019 13:00 Nr 3 fra Gruppe 1  -  Vodskov IF HIP  Bane 17 1 - 0 
1606 P13/14 A-semifinal:01 Lør 29.06.2019 13:00 Jetsmark IF   -  Rebild Syd  Bane 15 3 - 2 es 
1607 P13/14 A-semifinal:02 Lør 29.06.2019 13:00 Vodskov IF   -  Gug B  Bane 16 2 - 1 es 
157 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 13:15 Vodskov IF 1  -  Hjallerup IF 1 Bane 1  
158 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 13:15 Aalborg KFUM 4  -  Skjold Sæby 2 Bane 2  
159 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 13:15 Aalborg Chang 1  -  Aalborg Freja 1 Bane 3  
332 D08B A-finale Lør 29.06.2019 13:20 Aalborg Freja   -  Hobro IK 2  Bane 8 1 - 4 
333 D08B A-3.e plads Lør 29.06.2019 13:20 Brønderslev IF 3   -  Vodskov IF 1  Bane 9 0 - 1 
712 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 13:20 Aalborg Freja  -  Aalborg KFUM 1 Bane 17 3 - 0 
1510 P12 A-semifinale:01 Lør 29.06.2019 13:20 TSV   -  Jetsmark IF  Bane 15 3 - 1 es 
1511 P12 A-semifinale:02 Lør 29.06.2019 13:20 Aalborg KFUM 2   -  Aalborg KFUM 1  Bane 16 1 - 0 
1706 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 13:20 NUBI  -  Hjallerup IF 1 Bane 10 1 - 4 
1707 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 13:20 Nørresundby FB 1  -  Brønderslev IF 1 Bane 11 0 - 3 
160 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 13:30 Brønderslev IF 1  -  Aalborg Chang 2 Bane 1  
161 D06 Gruppe 5 Lør 29.06.2019 13:30 Aalborg KFUM 5  -  Sulsted IF 2 Bane 2  
509 D10A A-semifinale:01 Lør 29.06.2019 13:40 Brønderslev IF 2   -  Hobro IK (U9)  Bane 8 2 - 1 
510 D10A A-semifinale:02 Lør 29.06.2019 13:40 Brønderslev IF 1   -  Jetsmark IF  Bane 9 3 - 2 
511 D10A Placeringskampe Lør 29.06.2019 13:40 Vodskov IF   -  Nørresundby FB  Bane 10 0 - 3 
713 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 13:40 Aalborg KFUM 2  -  Nørresundby FB 1 Bane 15 0 - 3 
714 D12A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 13:40 Nørresundby FB 2  -  LKB Gistrup Bane 16 3 - 0 
1112 P08 Placeringskampe Lør 29.06.2019 13:40 Jetsmark IF   -  Støvring IF  Bane 11 3 - 0 
1512 P12 Placeringskampe Lør 29.06.2019 13:40 Vodskov IF HIP   -  Vodskov IF HOP  Bane 17 1 - 0 
162 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 13:45 Aalborg Chang 1  -  Skjold Sæby 2 Bane 1  
163 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 13:45 Aalborg Freja 1  -  Vodskov IF 1 Bane 2  
164 D06 Gruppe 4 Lør 29.06.2019 13:45 Aalborg KFUM 4  -  Hjallerup IF 1 Bane 3  
1113 P08 A-finale Lør 29.06.2019 14:00 Aalborg KFUM 1   -  Vejgaard B  Bane 8 1 - 2 
1114 P08 A-3.e plads Lør 29.06.2019 14:00 Nørresundby FB 1   -  Aalborg KFUM 2  Bane 9 2 - 0 
1115 P08 Placeringskampe Lør 29.06.2019 14:00 Nørresundby FB 2   -  Støvring IF  Bane 12 3 - 0 
1513 P12 Placeringskampe Lør 29.06.2019 14:00 Nørresundby FB   -  Vodskov IF HOP  Bane 17 0 - 1 
1708 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 14:00 Jetsmark IF  -  NUBI Bane 10 4 - 1 
1709 D08A Gruppe 1 Lør 29.06.2019 14:00 Hjallerup IF 1  -  Nørresundby FB 1 Bane 11 5 - 1 
512 D10A A-finale Lør 29.06.2019 14:20 Brønderslev IF 2   -  Brønderslev IF 1  Bane 8 2 - 3 
513 D10A A-3.e plads Lør 29.06.2019 14:20 Hobro IK (U9)   -  Jetsmark IF  Bane 9 1 - 0 
514 D10A Placeringskampe Lør 29.06.2019 14:20 Nørresundby FB   -  Bindslev/Tversted IF  Bane 10 4 - 2 
1514 P12 A-finale Lør 29.06.2019 14:20 TSV   -  Aalborg KFUM 2  Bane 15 3 - 1 
1515 P12 A-3.e plads Lør 29.06.2019 14:20 Jetsmark IF   -  Aalborg KFUM 1  Bane 16 2 - 3 es 
515 D10A Placeringskampe Lør 29.06.2019 14:40 Vodskov IF   -  Bindslev/Tversted IF  Bane 10 1 - 2 
1608 P13/14 A-3.e plads Lør 29.06.2019 14:40 Rebild Syd   -  Gug B  Bane 15 3 - 2 
1609 P13/14 A-finale Lør 29.06.2019 14:40 Jetsmark IF   -  Vodskov IF  Bane 16 3 - 1 es 
1710 D08A A-finale Lør 29.06.2019 14:40 Brønderslev IF 1   -  Hjallerup IF 1  Bane 8 3 - 2 
1711 D08A A-3.e plads Lør 29.06.2019 14:40 Jetsmark IF   -  Nørresundby FB 1  Bane 9 6 - 0