Kampe Tor 30.05.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
1000 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Skibsby-Højene IF, DK  -  Biersted IF, DK G9-SKOV 2 - 0 
1001 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 FK Vigør Team 1, N  -  AaB, Aalborg, DK G10-SKOV 2 - 1 
2000 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Bredballe IF, DK  -  Våganes FK, N 22-JETS 3 - 1 
2001 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 IF Lyseng, DK  -  Brønderslev IF, DK 23-JETS 1 - 2 
3000 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Vadum IF, DK  -  Thisted FC, DK G1-SKOV 2 - 1 
3001 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 SIV, DK  -  Viborg FF , DK G3-SKOV 2 - 5 
3002 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Nørresundby FB Team 2, DK  -  Ikast FC Team 3 A, DK G4-SKOV 1 - 2 
3003 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 FK Vigør Team 2, N  -  AaB, Aalborg, DK G5-SKOV 0 - 12 
3004 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Nørresundby FB Team 1, DK  -  Lundergaard IU, DK G2-SKOV 1 - 6 
3005 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 FC Storebælt, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G6-SKOV 5 - 3 
3006 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 09:30 Jetsmark IF Team A, DK  -  Ikast FC Team 1, DK G7-SKOV 3 - 0 
3007 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 09:30 VRI, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK G8-SKOV 0 - 1 
5000 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Kristrup Boldklub, DK  -  Silkeborg IF, DK F1-HALV 3 - 6 
5001 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Torden FC, N  -  Thisted FC, DK F2-HALV 7 - 4 
5002 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 VRI, DK  -  Norsk Fotball Akademi, N F3-HALV 1 - 2 
5003 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Viborg Søndermarken IK, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch 1 D  F4-HALV 2 - 2 
5004 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Elite Sports Academy, GB  -  FIT Förderkooperation Tornesch 2 D  F5-HALV 4 - 2 
9000 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 SG Hennstedt Linden, D  -  FK Jerv Team 1, N D9-AABY 9 - 2 
9001 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Bamsif, DK  -  Virup IF Team 2, DK D10-AABY 3 - 1 
9002 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Morsø FC, DK  -  FK Donn Team 2, N D11-AABY 0 - 3 
9003 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Bagterp IF, DK  -  Lørenskog Warriors Team 1, N D12-AABY 7 - 0 
9004 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 TSC Wellingsbüttel, D  -  Bindslev Tversted IF, DK D13-AABY 0 - 2 
10000 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 FK Jerv Team 2, N  -  Korsvoll IL, N D1-AABY 4 - 3 
10001 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Skagen IK, DK  -  Holmen IF Team 1, N D2-AABY 0 - 5 
10002 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Thisted FC, DK  -  FK Donn Team 1, N D3-AABY 0 - 5 
10003 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Åbybro IF, DK  -  Ebeltoft IF, DK D4-AABY 3 - 2 
10004 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Bækkelagets SK, N  -  Nørresundby FB, DK D5-AABY 0 - 6 
10005 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 TST Fodbold, DK  -  Sørfjell IL, N D6-AABY 2 - 1 
10006 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 09:30 Fløy, N  -  Virup IF Team 1, DK D7-AABY 1 - 5 
10007 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 09:30 Skibsby-Højene IF, DK  -  Biersted IF, DK D8-AABY 4 - 1 
13000 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Langebæk Alliancen, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D A1-NRH 3 - 0 wo 
13001 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Bogafjell IL Team 2, N  -  FK Donn Team 1, N A2-NRH 2 - 3 
13002 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Skårup IF, DK  -  Vestre Akers SK Fotball, N A3-NRH 1 - 3 
13003 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Express IL Team 1, N  -  FK Vigør Team 3, N A4-NRH 3 - 1 
13004 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Konnerud IL Team 2, N  -  Fløy, N A5-NRH 3 - 0 
17000 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 HI - VFF, DK  -  Brønderslev IF, DK 31-SULS 1 - 1 
17001 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Nors B - Hillerslev Sport, DK  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK 32-SULS 0 - 6 
17002 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Spøttrup Motion & Sport, DK  -  FK Vigør, N 33-SULS 0 - 7 
18000 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Hørning IF, DK  -  Hellested IF, DK 05-BIER 1 - 2 
18001 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Hobro IK, DK  -  FK Jerv, N 06-BIER 3 - 1 
18002 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Nørresundby FB, DK  -  Korsvoll IL, N 07-BIER 0 - 4 
19000 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Herfølge Boldklub, DK  -  Trauma - Sørfjell, N 48-BROV 0 - 1 
19001 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Ikast FC, DK  -  Lyngdal IL, N 49-BROV 1 - 3 
19002 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 FK Vigør, N  -  HEI, DK 50-BROV 1 - 1 
19003 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 HUK FK, N  -  B1903, DK 51-BROV 0 - 1 
20000 BU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Lyngdal IL, N  -  Orre IL, N 70-NFB 0 - 2 
20001 BU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 VV GAVC, NL  -  Nørresundby FB, DK 71-NFB 0 - 5 
20002 BU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Allerød Fodbold Klub, DK  -  Kåsen IL , N 72-NFB 4 - 2 
20003 BU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Ebeltoft IF, DK  -  Myra UIL, N 73-NFB 1 - 0 
20004 BU14B1-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Skårup IF, DK  -  Mariehøj IF, DK 74-NFB 0 - 1 
20005 BU14B1-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Åbybro IF, DK  -  Express IL , N 75-NFB 2 - 7 
22000 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Hittarps IK, S  -  HEI, DK 18-JETS 0 - 0 
22001 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Sørfjell IL, N 19-JETS 0 - 0 
22002 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 VV GAVC Team 2, NL  -  Jægersborg Fodbold, DK 20-JETS 0 - 10 
22003 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 SMIFF 09, DK  -  KFUM Oslo Team 1, N 21-JETS-kunst 0 - 2 
27000 EU12-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 BFA Vilnius, LIT  -  NUGF, DK A6-NRH 0 - 4 
27001 EU12-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Bækkelagets SK, N  -  Thisted FC, DK A7-NRH 1 - 8 
29000 EU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Ringkøbing  -  Hull City Tigers FC, GB 46-AAB 0 - 2 
29001 EU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Fredericia FC, DK  -  Hobro IK, DK 47-AAB 2 - 1 
30000 EU14-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Åbybro IF, DK  -  Lørenskog IF, N 38-AAB-kunst 0 - 0 
30001 EU14-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 HI - VFF, DK  -  Hobro IK, DK 39-AAB 0 - 1 
30002 EU14-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 IF Lyseng, DK  -  BK Frem, DK 40-AAB 0 - 4 
30003 EU14-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 AaB, Aalborg, DK  -  SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT 41-AAB 6 - 0 
30004 EU14-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Mariager IK , DK  -  Thisted FC, DK 42-AAB 2 - 0 
30005 EU14-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 FK Usti Nad Labem, CZ  -  FS Holstebro, DK 43-AAB 0 - 2 
34000 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Sjørring BK, DK  -  FK Donn Team Ole 1, N B1-VAD 9 - 1 
34001 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Fårevejle Boldklub, DK  -  VUL Team 2, N B2-VAD 0 - 14 
34002 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  -  FK Jerv Team 2, N B3-VAD 0 - 1 
34003 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 AaB, Aalborg Team 1, DK  -  Särö IK, S B4-VAD 0 - 10 
34004 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Nørresundby FB Team 1, DK  -  Bækkelagets SK Monsun, N B5-VAD 8 - 1 
34005 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Tuse IF, DK  -  Virup IF, DK B6-VAD 1 - 3 
34006 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 09:30 FK Jerv Team 1, N  -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK B7-VAD 4 - 0 
35000 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 FK Vigør Team 1, N  -  Stensballe IK, DK 44-AAB 3 - 0 
35001 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Lillesand IL , N  -  Hjørring IF, DK 45-AAB 0 - 4 
40000 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Brovst IF, DK  -  Biersted IF, DK P1-JETS 4 - 2 
40001 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 SSV Hennstedt, D  -  US Youth Soccer Europe, D P2-JETS 4 - 1 
1002 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Hjørring IF, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK G1-SKOV 3 - 0 
1003 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 FK Vigør Team 4, N  -  Virup IF Team 1, DK G3-SKOV 1 - 10 
1004 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 Åbybro IF Team 2, DK  -  IF Nordthy, DK G4-SKOV 8 - 1 
1005 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 Jetsmark IF, DK  -  Ikast FC Team 1, DK G5-SKOV 1 - 5 
1006 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 Vadum IF, DK  -  Åbybro IF Team 1, DK G2-SKOV 0 - 8 
1007 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 FK Vigør Team 3, N  -  Nørresundby FB, DK G6-SKOV 4 - 1 
2002 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Imås IL, N  -  FK Donn, N 18-JETS 1 - 4 
2003 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Mejrup GU, DK  -  Sävedalens IF, S 19-JETS 1 - 0 
5005 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Holbæk B&I, DK  -  Noname F5-HALV 3 - 0 wo 
7000 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 VUL Team 1, N  -  FK Vigør Team 3, N B6-VAD 0 - 1 
7001 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Brovst IF, DK  -  Glashütter SV, D B7-VAD 7 - 0 
8000 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  RK07, DK D2-AABY 0 - 4 
8001 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Nørresundby FB, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK D3-AABY 2 - 0 
8002 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Lundergård IU, DK  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK D4-AABY 2 - 1 
8003 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 VRI Team 1, DK  -  Korsvoll IL, N D5-AABY 8 - 1 
8004 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 AaB, Aalborg, DK  -  Ikast FC, DK D6-AABY 0 - 4 
8005 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 Skagen IK, DK  -  Oppsal IF, N D7-AABY 8 - 0 
8006 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 Thisted FC, DK  -  Bækkelagets SK, N D8-AABY 6 - 0 
8007 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 VRI Team 2, DK  -  Hjørring IF, DK D9-AABY 6 - 1 
9005 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 RK07, DK  -  FK Vigør Team 3, N D1-AABY 1 - 1 
12000 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Stensballe IK, DK  -  ÅIF - Midtbornholm, DK A4-NRH 0 - 2 
12001 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Bogafjell IL Team 1, N  -  FK Vigør Team 2, N A5-NRH 11 - 0 
13005 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 TSV, DK  -  IK Gimletroll, N A1-NRH 2 - 2 
13006 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 Konnerud IL Team 4, N  -  FK Donn Team A, N A2-NRH 0 - 8 
13007 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 Vollen UL Team 1, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D A3-NRH 6 - 0 
15000 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Bærums Verk Hauger Team 1, N  -  IK Gimletroll Team 2, N D10-AABY 0 - 1 
15001 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  Fløy, N D11-AABY 0 - 3 
15002 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 US Youth Soccer Europe, D  -  Bærums Verk Hauger Team 2, N D12-AABY 1 - 1 
15003 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Hånes IF, N  -  Ebeltoft IF, DK D13-AABY 2 - 0 
16000 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Taastrup FC, DK  -  Østsiden Askøy, N 50-BROV 0 - 2 
16001 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Runar IL, N  -  Orre IL, N 51-BROV 1 - 0 
17003 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Stabæk, N  -  Hørning IF, DK 31-SULS 2 - 3 
18003 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 VFL Pinneberg, D  -  Stensballe IK, DK 05-BIER 1 - 1 
18004 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 IK Gimletroll, N  -  Dalby GIF, S 06-BIER 2 - 1 
18005 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 IF Skjold Sæby, DK  -  Lund IF, DK 07-BIER 1 - 0 
19004 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 Norwich City FC RDP Cambs., GB  -  Halsen, N 48-BROV 2 - 0 
19005 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 Farum Boldklub, DK  -  Sandnes ULF, N 49-BROV 2 - 3 
20006 BU14B1-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 Lørenskog IF, N  -  Kristrup Boldklub, DK 70-NFB 1 - 0 
20007 BU14B1-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 SIV, DK  -  Bygdø Monolitten, N 71-NFB 0 - 5 
20008 BU14B1-11 Pulje 5 Tor 30.05.2019 10:15 TSV, DK  -  Holsatia Elmshorn im EMTV, D 72-NFB 3 - 1 
20009 BU14B1-11 Pulje 5 Tor 30.05.2019 10:15 Fløy, N  -  Våganes FK, N 73-NFB 1 - 2 
20010 BU14B1-11 Pulje 6 Tor 30.05.2019 10:15 Hornslet IF, DK  -  FK Vigør, N 74-NFB 6 - 3 
20011 BU14B1-11 Pulje 6 Tor 30.05.2019 10:15 IF Nordthy, DK  -  Kjelsås IL, N 75-NFB 0 - 5 
25000 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Vigrestad IK, N  -  Fredrikstad FK x, N 32-SULS 1 - 1 
25001 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 VVRuurlo, NL  -  Buitenveldert, NL 33-SULS 0 - 10 
34007 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 Ikast FC, DK  -  Trekroner - Skovsgård, DK B1-VAD 3 - 3 
34008 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 10:15 Thisted FC, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D B2-VAD 4 - 3 
34009 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 10:15 FC Storebælt, DK  -  Vaulen IL Team 1, N B3-VAD 1 - 3 
34010 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 10:15 Vadum IF, DK  -  Fjerritslev IF, DK B4-VAD 13 - 0 
34011 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 10:15 FK VigørTeam 1, N  -  Koldby - Hørdum IF, DK B5-VAD 1 - 3 
35002 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Norwich City FC RDP Cambs., GB  -  FK Vigør Team 2, N 44-AAB 0 - 0 
35003 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Kristrup Boldklub, DK  -  TSV, DK 45-AAB 0 - 3 
36000 GU09-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 IF Fremad Nørhalne Team 2, DK  -  IF Fremad Nørhalne Team 1, DK G7-SKOV 3 - 3 
36001 GU09-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 FK Vigør, N  -  IF Nordthy, DK G8-SKOV 0 - 1 
36002 GU09-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Brønderslev IF, DK  -  Nørresundby FB Team 1, DK G9-SKOV 6 - 0 
36003 GU09-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Thisted FC, DK  -  Nørresundby FB Team 2, DK G10-SKOV 9 - 0 
38000 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Øvrevoll-Hosle Team 2, N  -  VFL Pinneberg, D 20-JETS 3 - 0 
38001 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 IK Gimletroll, N  -  Skeid Team 1, N 21-JETS-kunst 0 - 3 
38002 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Bærums Verk Hauger, N  -  Heggedal IL Team 2, N 22-JETS 0 - 2 
38003 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Ganddal IL, N  -  Kolding Q Team 1, DK 23-JETS 1 - 4 
39000 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Glinton & Northborough, GB  -  SSV Hennstedt, D P2-JETS 6 - 0 
40002 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Hørning IF, DK  -  Express IL , N P1-JETS 0 - 3 
41000 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 FK Vigør, N  -  Holbæk B&I, DK F1-HALV 6 - 1 
41001 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Kristrup Boldklub, DK  -  Brovst IF, DK F2-HALV 3 - 1 
41002 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Myra UIL, N  -  Viborg Søndermarken IK, DK F3-HALV 3 - 0 
41003 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Jetsmark IF, DK F4-HALV 3 - 0 
27002 EU12-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:30 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK A6-NRH 0 - 2 
27003 EU12-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:30 Fredericia FC, DK  -  Tallinna FC Flora, EST A7-NRH 0 - 2 
29002 EU13-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:30 IF Lyseng, DK  -  AaB, Aalborg, DK 38-AAB-kunst 0 - 3 
29003 EU13-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:30 B1903, DK  -  FS Holstebro, DK 39-AAB 5 - 1 
31000 EU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:30 KFUM Oslo, N  -  FS Holstebro, DK 40-AAB 2 - 1 
31001 EU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:30 Jægersborg Fodbold, DK  -  AaB, Aalborg, DK 41-AAB 2 - 0 
31002 EU15-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:30 Hobro IK, DK  -  HI - VFF, DK 42-AAB 1 - 1 
31003 EU15-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:30 Hull City Tigers FC, GB  -  Kolbotn IL, N 43-AAB 1 - 0 
32000 EU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:30 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  -  FC Silkeborg, DK 46-AAB 1 - 0 
32001 EU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:30 Jetsmark IF, DK  -  HI - VFF, DK 47-AAB 1 - 1 
3008 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 FK Vigør Team 1, N  -  Åbybro IF Team 2, DK G5-SKOV 0 - 0 
3009 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Viborg FF , DK  -  Vadum IF, DK G2-SKOV 6 - 1 
3010 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 IF Nordthy Team 1, DK  -  Noname G6-SKOV 3 - 0 wo 
3011 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 AaB, Aalborg, DK  -  Nørresundby FB Team 2, DK G7-SKOV 2 - 2 
3012 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Åbybro IF Team 1 A, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK G8-SKOV 1 - 0 
3013 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Ikast FC Team 2, DK  -  Nørresundby FB Team 1, DK G9-SKOV 6 - 1 
3014 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 Nørresundby FB Team Lars, DK   -  IF Nordthy Team 2, DK G10-SKOV 1 - 1 
4000 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 FK Vigør Team 1, N  -  FK Vigør Team 2, N G1-SKOV 0 - 0 
4001 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Biersted IF, DK  -  VFL Pinneberg, D G3-SKOV 3 - 0 
4002 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Skibsby-Højene IF Team 2, DK  -  Jetsmark IF, DK G4-SKOV 3 - 3 
5006 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Thisted FC, DK  -  Kristrup Boldklub, DK F5-HALV 3 - 4 
6000 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Glashütter SV, D  -  Elite Sports Academy, GB B7-VAD 0 - 12 
7002 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Vaulen IL Team 2, N  -  TST Fodbold, DK B1-VAD 6 - 4 
7003 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Åbybro IF, DK  -  FK Donn Team 1, N B2-VAD 5 - 2 
7004 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Brønderslev IF, DK  -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK B3-VAD 0 - 2 
7005 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 IK Gimletroll Team 1, N  -  Virklund Boldklub, DK B4-VAD 8 - 2 
7006 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Bækkelagets SK Orkan, N B5-VAD 3 - 3 
7007 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 FK Donn Team 2, N  -  AaB, Aalborg Team 2, DK B6-VAD 1 - 4 
10008 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Hobro IK, DK  -  TUS Osdorf, D D9-AABY 1 - 3 
10009 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Holmen IF Team 1, N  -  FK Jerv Team 2, N D10-AABY 2 - 3 
10010 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Søgne FK, N  -  Lørenskog Warriors Team 2, N D11-AABY 1 - 6 
10011 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Ebeltoft IF, DK  -  Thisted FC, DK D12-AABY 7 - 4 
10012 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Vestre Akers SK Fotball Team 1, N  -  Eimsbütteler TV Hamburg, D D13-AABY 0 - 2 
11000 BU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Noname  -  Bogafjell IL, N 70-NFB 0 - 3 wo 
11001 BU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Fårevejle Boldklub, DK  -  Skeid, N 71-NFB 1 - 0 
11002 BU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Brovst IF, DK  -  Vestre Akers SK Fotball, N 72-NFB 0 - 3 
11003 BU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 FK Donn, N  -  HEI, DK 73-NFB 0 - 1 
11004 BU14B2-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Lervik IF, N  -  Ikast FC, DK 74-NFB 0 - 0 
11005 BU14B2-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Trauma - Sørfjell, N  -  Jetsmark IF, DK 75-NFB 0 - 6 
12002 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Vaulen IL Team 1, N  -  FK Donn Team 2, N A1-NRH 1 - 4 
12003 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Brovst IF, DK  -  Bygdø Monolitten, N A2-NRH 3 - 2 
12004 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Express IL Team 2, N  -  Konnerud IL Team 1, N A3-NRH 1 - 0 
12005 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Bogafjell IL Team 3, N  -  Lundtofte BK Team 1, DK A4-NRH 2 - 6 
13008 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Langebæk Alliancen, DK A5-NRH 3 - 1 
14000 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 US Youth Soccer Europe, D  -  Fårevejle Boldklub, DK F1-HALV 1 - 5 
14001 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Jetsmark IF, DK  -  Brovst IF, DK F2-HALV 14 - 0 
14002 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 VFL Pinneberg, D  -  Thisted FC, DK F3-HALV 0 - 4 
16002 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 VFL Pinneberg, D  -  Rygene IL, N 48-BROV 4 - 1 
18006 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 Stabæk, N  -  AIK 65 Strøby, DK 05-BIER 0 - 3 
18007 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 Måbjerg IF, DK  -  Noname 06-BIER 3 - 0 wo 
18008 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 AaB, Aalborg, DK  -  Öckerö IF, S 07-BIER 0 - 3 
19006 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Allerød Fodbold Klub, DK  -  Skeid, N 51-BROV 2 - 1 
21000 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 FK Donn, N  -  Jetsmark IF, DK 32-SULS 0 - 1 
21001 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Gug BK, DK  -  Ullern IF, N 33-SULS 5 - 0 
22004 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Skårup IF, DK  -  Østsiden Askøy, N 22-JETS 4 - 0 
22005 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 HEI, DK  -  Ullern IF, N 23-JETS 2 - 0 
23000 GU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Vigrestad IK, N  -  Urædd FK, N 49-BROV 2 - 0 
23001 GU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 AaB, Aalborg, DK  -  Eastside, DK 50-BROV 0 - 1 
24000 GU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 MG&BK Team 1, DK  -  Skjold Birkerød, DK 18-JETS 1 - 0 
24001 GU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Skeid Team 2, N  -  Lyngdal IL, N 19-JETS 3 - 0 
24002 GU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Skjetten, N  -  Sävedalens IF, S 20-JETS 1 - 2 
24003 GU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Bogafjell IL, N  -  Heggedal IL Team 1, N 21-JETS-kunst 0 - 1 
25002 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 VFL Pinneberg, D  -  TSV, DK 31-SULS 4 - 2 
28000 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Bærums Verk Hauger Team 2, N  -  Thisted FC Team 1, DK D1-AABY 1 - 2 
28001 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 FK Vigør, N  -  IF Lyseng Team 2, DK D2-AABY 0 - 3 
28002 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 IK Gimletroll Team 2, N  -  Mejdal , DK D3-AABY 2 - 3 
28003 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Bærums Verk Hauger Team 3, N  -  Lillesand IL Team 1, N D4-AABY 3 - 4 
35004 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Express IL , N  -  BK Friheden, DK 44-AAB 0 - 9 
35005 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Stensballe IK, DK  -  FC Union Tornesch, D 45-AAB 1 - 3 
37000 GU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 IF Fremad Nørhalne, DK  -  IF Lyseng Team 1, DK D5-AABY 0 - 5 
37001 GU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Lillesand IL Team 2, N  -  IK Gimletroll Team 1, N D6-AABY 0 - 0 
37002 GU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Bærums Verk Hauger Team 1, N  -  FK Donn, N D7-AABY 3 - 5 
37003 GU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 TSV, DK  -  Thisted FC Team 2, DK D8-AABY 3 - 1 
39001 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Vigrestad IK, N  -  SIV, DK P2-JETS 0 - 0 
40003 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 US Youth Soccer Europe, D  -  Brovst IF, DK P1-JETS 4 - 2 
42000 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Stegaberg IL, N  -  Skjold Birkerød, DK F4-HALV 1 - 1 
26000 EU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:30 AaB, Aalborg, DK  -  Fredericia FC, DK A6-NRH 3 - 5 
26001 EU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:30 FIT Förderkooperation Tornesch, D  -  Skørping IF, DK A7-NRH 0 - 4 
32002 EU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:30 Kolding Boldklub, DK  -  Hobro IK, DK 38-AAB-kunst 0 - 1 
33000 EU17-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:30 HI - VFF, DK  -  FS Holstebro, DK 39-AAB 3 - 1 
33001 EU17-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:30 Hobro IK, DK  -  SSV Hennstedt, D 40-AAB 4 - 0 
1008 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Virup IF Team 2, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK G3-SKOV 0 - 6 
1009 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Biersted IF, DK  -  FK Vigør Team 1, N G4-SKOV 3 - 1 
1010 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Ikast FC Team 2, DK  -  Hjørring IF, DK G5-SKOV 2 - 0 
1011 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 IF Fremad Nørhalne, DK  -  FK Vigør Team 4, N G2-SKOV 0 - 6 
1012 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 TSV, DK  -  Åbybro IF Team 2, DK G6-SKOV 1 - 3 
1013 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 IF Nordthy, DK  -  Jetsmark IF, DK G7-SKOV 0 - 3 
1014 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 Thy-Mors United, DK  -  Vadum IF, DK G8-SKOV 16 - 0 
1015 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 Åbybro IF Team 1, DK  -  FK Vigør Team 3, N G9-SKOV 5 - 2 
2004 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  Tvedestrand FK, N 20-JETS 4 - 0 
2005 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Våganes FK, N  -  Fårevejle Boldklub, DK 21-JETS-kunst 0 - 4 
2006 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Trekroner - Skovsgård, DK  -  VV GAVC Team 1, NL 22-JETS 3 - 0 wo 
2007 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 FK Donn, N  -  KFUM Oslo Team 2, N 23-JETS 1 - 2 
3015 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Jetsmark IF Team A, DK G1-SKOV 0 - 10 
5007 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 FIT Förderkooperation Tornesch 1 D   -  VRI, DK F5-HALV 4 - 0 
6001 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Tuse IF, DK  -  Brønderslev IF, DK B1-VAD 1 - 3 
6002 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 FK Vigør, N  -  Hjørring IF, DK B2-VAD 1 - 1 
6003 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 VRI, DK  -  Bagsværd Boldklub, DK B3-VAD 10 - 0 
8008 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  Nørresundby FB, DK D10-AABY 2 - 3 
8009 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Viborg Søndermarken IK, DK  -  RK07, DK D11-AABY 0 - 5 
8010 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Lundergård IU, DK  -  VRI Team 1, DK D12-AABY 1 - 2 
8011 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Korsvoll IL, N  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK D13-AABY 1 - 4 
9006 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Holmen IF Team 2, N  -  FFI, Frederikshavn, DK D4-AABY 1 - 3 
9007 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Virup IF Team 2, DK  -  SG Hennstedt Linden, D D5-AABY 1 - 3 
9008 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Jetsmark IF, DK  -  Vestre Akers SK Fotball Team 2, N D6-AABY 4 - 0 
9009 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Lørenskog Warriors Team 1, N  -  Morsø FC, DK D7-AABY 3 - 4 
9010 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 Myra UIL Team 1, N  -  Brovst IF, DK D8-AABY 0 - 0 
9011 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 FK Vigør Team 3, N  -  TSC Wellingsbüttel, D D9-AABY 1 - 1 
10013 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 Sørfjell IL, N  -  Bækkelagets SK, N D1-AABY 1 - 2 
10014 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 FK Vigør Team 1, N  -  Myra UIL Team 2, N D2-AABY 11 - 2 
10015 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 Biersted IF, DK  -  Fløy, N D3-AABY 1 - 0 
11006 BU14B2-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 Høybråten og Stovner IL Team 2, N  -  Skjold Birkerød, DK 70-NFB 1 - 4 
11007 BU14B2-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 TSV Sasel, D  -  Tasta IL, N 71-NFB 0 - 4 
13009 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D  -  Bogafjell IL Team 2, N A1-NRH 0 - 3 wo 
13010 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Vaulen IL Team 2, N  -  Skårup IF, DK A2-NRH 2 - 3 
13011 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Vestre Akers SK Fotball, N  -  Express IL Team 1, N A3-NRH 1 - 1 
13012 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 SG Rot-Weiss Neuenhagen, D  -  Konnerud IL Team 2, N A4-NRH 9 - 0 
13013 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 Fløy, N  -  TSV, DK A5-NRH 3 - 1 
16003 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Østsiden Askøy, N  -  Høybråten og Stovner IL, N 48-BROV 0 - 5 
16004 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Orre IL, N  -  Taastrup FC, DK 49-BROV 0 - 0 
18009 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 FK Jerv, N  -  Hørning IF, DK 05-BIER 2 - 1 
18010 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 TSV, DK  -  SMIFF 09, DK 06-BIER 6 - 1 
18011 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Stensballe IK, DK  -  Nørresundby FB, DK 07-BIER 2 - 3 
19007 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Lyngdal IL, N  -  Herfølge Boldklub, DK 50-BROV 2 - 1 
19008 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Ballerup Skovlunde Fodbold, DK  -  Kåsen IL , N 51-BROV 0 - 4 
20012 BU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Høybråten og Stovner IL Team 1, N  -  Lyngdal IL, N 72-NFB 1 - 2 
20013 BU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Orre IL, N  -  VV GAVC, NL 73-NFB 2 - 3 
20014 BU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Lillesand IL , N  -  Allerød Fodbold Klub, DK 74-NFB 3 - 0 
20015 BU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Kåsen IL , N  -  Ebeltoft IF, DK 75-NFB 0 - 4 
21002 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 FK Vigør, N  -  Ikast FC, DK 33-SULS 2 - 3 
22006 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 TSV, DK  -  Randesund IL, N 18-JETS 3 - 1 
22007 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Jægersborg Fodbold, DK  -  Vigrestad IK, N 19-JETS 4 - 0 
25003 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Fredrikstad FK x, N  -  FFK - Begby x, N 31-SULS 2 - 0 
25004 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Buitenveldert, NL  -  Vigrestad IK, N 32-SULS 2 - 0 
34012 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Jetsmark IF, DK  -  Sjørring BK, DK B4-VAD 0 - 9 
34013 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 FK Donn Team Ole 1, N  -  Fårevejle Boldklub, DK B5-VAD 7 - 1 
34014 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Bækkelagets SK Tornado, N  -  Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK B6-VAD 8 - 1 
34015 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 FK Jerv Team 2, N  -  AaB, Aalborg Team 1, DK B7-VAD 3 - 1 
35006 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  Haugsbygd IF, N 44-AAB 5 - 1 
35007 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 FK Vigør Team 2, N  -  Randesund IL, N 45-AAB 0 - 2 
36004 GU09-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Nørresundby FB Team 3, DK  -  IF Fremad Nørhalne Team 2, DK G10-SKOV 11 - 2 
40004 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Express IL , N  -  SSV Hennstedt, D P1-JETS 1 - 2 
40005 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Biersted IF, DK  -  Hørning IF, DK P2-JETS 2 - 0 
41004 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Brovst IF, DK  -  Holbæk B&I, DK F1-HALV 1 - 7 
41005 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Kristrup Boldklub, DK  -  FK Vigør, N F2-HALV 1 - 5 
42001 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 IF Fremad Nørhalne, DK  -  1 FFC Rendsburg, D F3-HALV 5 - 0 
42002 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 SMIFF 09, DK  -  Birkelse - Jetsmark IF, DK F4-HALV 0 - 8 
3016 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Åbybro IF Team 2, DK  -  SIV, DK G7-SKOV 0 - 1 
3017 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Thisted FC, DK  -  FK Vigør Team 1, N G8-SKOV 6 - 6 
3018 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Noname  -  FK Vigør Team 2, N G9-SKOV 0 - 3 wo 
3019 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Ikast FC Team 3 A, DK  -  IF Nordthy Team 1, DK G10-SKOV 2 - 1 
4003 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 FK Vigør Team 2, N  -  Skibsby-Højene IF Team 1, DK G1-SKOV 2 - 3 
4004 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 VFL Pinneberg, D  -  FK Vigør Team 1, N G3-SKOV 0 - 6 
4005 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Jetsmark IF, DK  -  Biersted IF, DK G4-SKOV 3 - 2 
5008 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 FIT Förderkooperation Tornesch 2 D   -  Torden FC, N F5-HALV 7 - 3 
8012 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 AaB, Aalborg, DK  -  Skagen IK, DK D1-AABY 2 - 4 
8013 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Oppsal IF, N  -  Ikast FC, DK D2-AABY 0 - 7 
8014 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Thisted FC, DK  -  VRI Team 2, DK D3-AABY 3 - 4 
8015 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Hjørring IF, DK  -  Bækkelagets SK, N D4-AABY 1 - 0 
12006 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Konnerud IL Team 3, N  -  SG Hennstedt Linden, D A3-NRH 4 - 3 
12007 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 FK Vigør Team 2, N  -  Stensballe IK, DK A4-NRH 2 - 13 
12008 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Lervik IF, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D A5-NRH 1 - 3 
13014 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Lundtofte BK Team 2, DK  -  Konnerud IL Team 4, N A1-NRH 1 - 6 
13015 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 FK Donn Team A, N  -  Vollen UL Team 1, N A2-NRH 8 - 1 
14003 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Brovst IF, DK  -  US Youth Soccer Europe, D F1-HALV 0 - 4 
14004 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Thisted FC, DK  -  Jetsmark IF, DK F2-HALV 0 - 3 
14005 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Fårevejle Boldklub, DK  -  VFL Pinneberg, D F3-HALV 7 - 0 
15004 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 DHF&K, DK  -  GØIF - Helgerød, N D5-AABY 1 - 5 
15005 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 IK Gimletroll Team 2, N  -  Brovst IF, DK D6-AABY 6 - 0 
15006 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Myra UIL, N  -  IK Gimletroll Team 1, N D7-AABY 1 - 6 
15007 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Bærums Verk Hauger Team 2, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK D8-AABY 3 - 1 
16005 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Rygene IL, N  -  Runar IL, N 48-BROV 0 - 4 
17004 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Ikast FC, DK  -  HI - VFF, DK 33-SULS 1 - 3 
18012 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Oppsal IF, N  -  Åbybro IF, DK 05-BIER 0 - 6 
18013 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Lund IF, DK  -  IK Gimletroll, N 06-BIER 0 - 2 
18014 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Virup IF, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK 07-BIER 4 - 1 
19009 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 B1903, DK  -  FK Vigør, N 51-BROV 0 - 0 
20016 BU14B1-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Vaulen IL, N  -  Skårup IF, DK 70-NFB 2 - 0 
20017 BU14B1-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Mariehøj IF, DK  -  Åbybro IF, DK 71-NFB 2 - 1 
20018 BU14B1-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Thisted FC, DK  -  Lørenskog IF, N 72-NFB 2 - 2 
20019 BU14B1-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Kristrup Boldklub, DK  -  SIV, DK 73-NFB 1 - 3 
20020 BU14B1-11 Pulje 5 Tor 30.05.2019 12:30 Ballerup Skovlunde Fodbold, DK  -  TSV, DK 74-NFB 0 - 3 
20021 BU14B1-11 Pulje 5 Tor 30.05.2019 12:30 Holsatia Elmshorn im EMTV, D  -  Fløy, N 75-NFB 1 - 1 
21003 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Ullern IF, N  -  FK Donn, N 32-SULS 1 - 0 
23002 GU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Vigrestad IK, N  -  AaB, Aalborg, DK 49-BROV 0 - 1 
23003 GU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Eastside, DK  -  Urædd FK, N 50-BROV 3 - 1 
24004 GU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Øvrevoll-Hosle Team 1, N  -  MG&BK Team 1, DK 22-JETS 0 - 3 
24005 GU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Skjold Birkerød, DK  -  Skeid Team 2, N 23-JETS 0 - 3 
25005 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 TSV, DK  -  VVRuurlo, NL 31-SULS 2 - 1 
26002 EU11-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Tullinge Fotboll, S A6-NRH 4 - 3 
26003 EU11-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Hobro IK, DK  -  Dalum IF, DK A7-NRH 0 - 3 wo 
28004 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Eimsbütteler TV Hamburg KickBEES, D  -  Åbybro IF, DK D9-AABY 5 - 0 
28005 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 IF Lyseng Team 2, DK  -  Bærums Verk Hauger Team 2, N D10-AABY 2 - 0 
28006 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Ikast FC, DK  -  Nørresundby FB, DK D11-AABY 2 - 0 
28007 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Lillesand IL Team 1, N  -  IK Gimletroll Team 2, N D12-AABY 3 - 1 
29004 EU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Oppsal IF, N  -  Ringkøbing 46-AAB 0 - 3 
29005 EU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Hull City Tigers FC, GB  -  Fredericia FC, DK 47-AAB 1 - 1 
30006 EU14-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 IFK Österåker FK, S  -  Åbybro IF, DK 38-AAB-kunst 1 - 1 
30007 EU14-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Lørenskog IF, N  -  HI - VFF, DK 39-AAB 2 - 0 
30008 EU14-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Oppsal IF, N  -  IF Lyseng, DK 40-AAB 3 - 1 
30009 EU14-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 BK Frem, DK  -  AaB, Aalborg, DK 41-AAB 0 - 3 
30010 EU14-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Skeid, N  -  Mariager IK , DK 42-AAB 2 - 2 
30011 EU14-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Thisted FC, DK  -  FK Usti Nad Labem, CZ 43-AAB 1 - 0 
34016 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 IK Gimletroll Team 2, N  -  Nørresundby FB Team 1, DK B1-VAD 2 - 4 
34017 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Bækkelagets SK Monsun, N  -  Tuse IF, DK B2-VAD 3 - 1 
34018 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Fløy, N  -  FK Jerv Team 1, N B3-VAD 4 - 0 
34019 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Bagsværd Boldklub Team 2, DK  -  Ikast FC, DK B4-VAD 0 - 10 
34020 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 12:30 FK Donn Team Ole 2, N  -  Thisted FC, DK B5-VAD 1 - 6 
34021 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 12:30 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  FC Storebælt, DK B6-VAD 2 - 1 
34022 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 12:30 Bækkelagets SKKuling, N  -  Vadum IF, DK B7-VAD 3 - 1 
35008 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Hjørring IF, DK  -  FK Vigør Team 1, N 44-AAB 0 - 2 
35009 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 BK Friheden, DK  -  Lillesand IL , N 45-AAB 5 - 0 
36005 GU09-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 IF Fremad Nørhalne Team 1, DK  -  FK Vigør, N G5-SKOV 4 - 2 
36006 GU09-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 VFL Pinneberg, D  -  Brønderslev IF, DK G2-SKOV 3 - 6 
36007 GU09-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Nørresundby FB Team 1, DK  -  Thisted FC, DK G6-SKOV 0 - 6 
37004 GU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Sørfjell IL, N  -  IF Fremad Nørhalne, DK D13-AABY 2 - 1 
38004 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 MG&BK Team 2, DK  -  NFB, DK 18-JETS 3 - 0 wo 
38005 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Skeid Team 1, N  -  Øvrevoll-Hosle Team 2, N 19-JETS 3 - 0 
38006 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Åbybro IF, DK  -  Ikast FC, DK 20-JETS 0 - 1 
38007 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Kolding Q Team 1, DK  -  Bærums Verk Hauger, N 21-JETS-kunst 0 - 1 
39002 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Lervik IF, N  -  Hånes IF, N P1-JETS 1 - 0 
39003 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 SIV, DK  -  Glinton & Northborough, GB P2-JETS 2 - 0 
41006 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Jetsmark IF, DK  -  Myra UIL, N F4-HALV 2 - 2 
1016 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 AaB, Aalborg, DK  -  Virup IF Team 2, DK G2-SKOV 4 - 2 
1017 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 FK Vigør Team 1, N  -  Skibsby-Højene IF, DK G6-SKOV 1 - 3 
1018 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Virup IF Team 1, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G7-SKOV 0 - 2 
1019 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 FK Vigør Team 4, N  -  Hjørring IF, DK G8-SKOV 0 - 2 
1020 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Ikast FC Team 1, DK  -  TSV, DK G9-SKOV 3 - 1 
1021 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Jetsmark IF, DK  -  Åbybro IF Team 2, DK G10-SKOV 2 - 6 
3020 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Skibsby-Højene IF, DK  -  FC Storebælt, DK G1-SKOV 0 - 0 
3021 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Lundergaard IU, DK  -  Åbybro IF Team 1 A, DK G3-SKOV 2 - 2 
3022 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 IF Nordthy Team 2, DK  -  VRI, DK G4-SKOV 1 - 2 
3023 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 Ikast FC Team 1, DK  -  Nørresundby FB Team Lars, DK  G5-SKOV 4 - 3 
5009 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Silkeborg IF, DK  -  Elite Sports Academy, GB F5-HALV 4 - 2 
7008 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 VUL Team 1, N  -  Brovst IF, DK B2-VAD 3 - 2 
7009 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Glashütter SV, D  -  FK Vigør Team 3, N B3-VAD 0 - 7 
7010 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Vaulen IL Team 2, N  -  Åbybro IF, DK B4-VAD 0 - 2 
7011 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 FK Donn Team 1, N  -  TST Fodbold, DK B5-VAD 2 - 7 
7012 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Brønderslev IF, DK  -  IK Gimletroll Team 1, N B6-VAD 1 - 4 
7013 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Virklund Boldklub, DK  -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK B7-VAD 0 - 5 
9012 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 FFI, Frederikshavn, DK  -  Bamsif, DK D12-AABY 1 - 1 
9013 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 FK Jerv Team 1, N  -  Holmen IF Team 2, N D13-AABY 1 - 1 
10016 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 TUS Osdorf, D  -  Skagen IK, DK D4-AABY 2 - 1 
10017 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Korsvoll IL, N  -  Hobro IK, DK D5-AABY 1 - 5 
10018 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Lørenskog Warriors Team 2, N  -  Åbybro IF, DK D6-AABY 0 - 3 
10019 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 FK Donn Team 1, N  -  Søgne FK, N D7-AABY 2 - 2 
10020 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Eimsbütteler TV Hamburg, D  -  TST Fodbold, DK D8-AABY 0 - 0 
10021 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Nørresundby FB, DK  -  Vestre Akers SK Fotball Team 1, N D9-AABY 3 - 2 
10022 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 Myra UIL Team 2, N  -  Skibsby-Højene IF, DK D10-AABY 3 - 1 
10023 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 Virup IF Team 1, DK  -  FK Vigør Team 1, N D11-AABY 0 - 3 
11008 BU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Noname  -  Fårevejle Boldklub, DK 72-NFB 0 - 3 wo 
11009 BU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Skeid, N  -  Bogafjell IL, N 73-NFB 1 - 6 
11010 BU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Brovst IF, DK  -  FK Donn, N 74-NFB 6 - 0 
11011 BU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 HEI, DK  -  Vestre Akers SK Fotball, N 75-NFB 0 - 10 
12009 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Bygdø Monolitten, N  -  Vaulen IL Team 1, N A1-NRH 15 - 0 
12010 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Tølløse Boldklub, DK  -  Vollen UL Team 2, N A2-NRH 1 - 0 
12011 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Lundtofte BK Team 1, DK  -  Express IL Team 2, N A3-NRH 2 - 1 
13016 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 FK Donn Team 1, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK A4-NRH 0 - 4 
13017 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Bogafjell IL Team 2, N  -  Langebæk Alliancen, DK A5-NRH 7 - 2 
16006 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Høybråten og Stovner IL, N  -  VFL Pinneberg, D 50-BROV 1 - 1 
17005 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Brønderslev IF, DK  -  Nors B - Hillerslev Sport, DK 33-SULS 4 - 0 
18015 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 Noname  -  Stabæk, N 05-BIER 0 - 3 wo 
18016 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Öckerö IF, S  -  Hobro IK, DK 06-BIER 1 - 5 
18017 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Hellested IF, DK  -  AaB, Aalborg, DK 07-BIER 1 - 1 
19010 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Oppsal IF, N  -  FK Donn, N 48-BROV 0 - 2 
19011 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Sandnes ULF, N  -  Norwich City FC RDP Cambs., GB 49-BROV 1 - 2 
19012 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Skeid, N  -  Ikast FC, DK 51-BROV 0 - 4 
20022 BU14B1-11 Pulje 6 Tor 30.05.2019 13:15 Halsen, N  -  Hornslet IF, DK 70-NFB 1 - 9 
20023 BU14B1-11 Pulje 6 Tor 30.05.2019 13:15 FK Vigør, N  -  IF Nordthy, DK 71-NFB 0 - 3 
21004 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Ikast FC, DK  -  Gug BK, DK 31-SULS 3 - 0 
21005 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Jetsmark IF, DK  -  FK Vigør, N 32-SULS 2 - 0 
22008 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Sørfjell IL, N  -  Hittarps IK, S 20-JETS 0 - 0 
22009 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Østsiden Askøy, N  -  IF Fremad Nørhalne, DK 21-JETS-kunst 3 - 0 
22010 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 KFUM Oslo Team 1, N  -  VV GAVC Team 2, NL 22-JETS 8 - 1 
22011 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Randesund IL, N  -  SMIFF 09, DK 23-JETS 3 - 1 
24006 GU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Kolding Q Team 2, DK  -  Skjetten, N 18-JETS 1 - 0 
24007 GU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Sävedalens IF, S  -  Bogafjell IL, N 19-JETS 0 - 1 
34023 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 13:15 Fjerritslev IF, DK  -  FK VigørTeam 1, N B1-VAD 0 - 7 
35010 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 TSV, DK  -  Norwich City FC RDP Cambs., GB 44-AAB 1 - 0 
35011 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Haugsbygd IF, N  -  Kristrup Boldklub, DK 45-AAB 0 - 3 
37005 GU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 IF Lyseng Team 1, DK  -  Lillesand IL Team 2, N D1-AABY 6 - 0 
37006 GU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 AaB, Aalborg, DK  -  Bærums Verk Hauger Team 1, N D2-AABY 0 - 0 
37007 GU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 FK Donn, N  -  TSV, DK D3-AABY 0 - 4 
40006 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 SSV Hennstedt, D  -  Biersted IF, DK P1-JETS 5 - 0 
40007 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Brovst IF, DK  -  Hørning IF, DK P2-JETS 0 - 2 
41007 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Trekroner - Skovsgård, DK F4-HALV 0 - 9 
42003 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 1 FFC Rendsburg, D  -  Stegaberg IL, N F1-HALV 0 - 7 
42004 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Birkelse - Jetsmark IF, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK F2-HALV 1 - 0 
42005 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Skjold Birkerød, DK  -  SMIFF 09, DK F3-HALV 0 - 1 
27004 EU12-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:30 Oppsal IF, N  -  BFA Vilnius, LIT A6-NRH 2 - 5 
27005 EU12-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:30 NUGF, DK  -  Bækkelagets SK, N A7-NRH 4 - 3 
29006 EU13-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:30 FA Dainava, LIT  -  IF Lyseng, DK 39-AAB 1 - 2 
29007 EU13-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:30 AaB, Aalborg, DK  -  B1903, DK 40-AAB 3 - 5 
31004 EU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:30 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  -  KFUM Oslo, N 41-AAB 1 - 1 
31005 EU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:30 FS Holstebro, DK  -  Jægersborg Fodbold, DK 42-AAB 0 - 1 
31006 EU15-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:30 Hittarps IK, S  -  Hobro IK, DK 43-AAB 2 - 2 
31007 EU15-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:30 HI - VFF, DK  -  Hull City Tigers FC, GB 46-AAB 0 - 1 
32003 EU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:30 HI - VFF, DK  -  SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT 38-AAB-kunst 1 - 0 
1022 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Nørresundby FB, DK  -  Thy-Mors United, DK G4-SKOV 0 - 11 
1023 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør Team 3, N  -  Vadum IF, DK G5-SKOV 6 - 2 
2008 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Brønderslev IF, DK  -  Bredballe IF, DK 18-JETS 3 - 1 
2009 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Tvedestrand FK, N  -  IF Lyseng, DK 19-JETS 0 - 4 
2010 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Sävedalens IF, S  -  Imås IL, N 20-JETS 5 - 1 
2011 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 VV GAVC Team 1, NL  -  Mejrup GU, DK 21-JETS-kunst 1 - 3 
3024 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 SIV, DK  -  Thisted FC, DK G9-SKOV 2 - 1 
3025 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Vadum IF, DK  -  FK Vigør Team 1, N G10-SKOV 7 - 3 
4006 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Skibsby-Højene IF Team 1, DK  -  Skibsby-Højene IF Team 2, DK G1-SKOV 5 - 2 
4007 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Biersted IF, DK  -  FK Vigør Team 2, N G3-SKOV 2 - 3 
5010 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Noname  -  Viborg Søndermarken IK, DK F5-HALV 0 - 3 wo 
6004 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Jetsmark IF, DK  -  Ikast FC, DK B3-VAD 0 - 5 
6005 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Brønderslev IF, DK  -  Glashütter SV, D B4-VAD 6 - 1 
6006 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 SC Nienstedten, D  -  NUGF, DK B5-VAD 9 - 1 
6007 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Bagsværd Boldklub, DK  -  FK Vigør, N B6-VAD 6 - 3 
7014 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  FK Donn Team 2, N B1-VAD 7 - 0 
7015 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 AaB, Aalborg Team 2, DK  -  Bækkelagets SK Orkan, N B2-VAD 2 - 3 
8016 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D D5-AABY 1 - 2 
8017 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 RK07, DK  -  Nørresundby FB, DK D6-AABY 2 - 0 
8018 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Korsvoll IL, N  -  Lundergård IU, DK D7-AABY 1 - 2 
8019 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  VRI Team 1, DK D8-AABY 4 - 0 
8020 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Oppsal IF, N  -  AaB, Aalborg, DK D9-AABY 0 - 9 
8021 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Ikast FC, DK  -  Skagen IK, DK D10-AABY 4 - 2 
8022 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Hjørring IF, DK  -  Thisted FC, DK D11-AABY 0 - 1 
8023 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Bækkelagets SK, N  -  VRI Team 2, DK D12-AABY 0 - 6 
9014 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Vestre Akers SK Fotball Team 2, N  -  Bagterp IF, DK D1-AABY 1 - 6 
9015 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 FK Donn Team 2, N  -  Jetsmark IF, DK D2-AABY 2 - 5 
9016 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Brovst IF, DK  -  RK07, DK D3-AABY 3 - 0 
9017 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Bindslev Tversted IF, DK  -  Myra UIL Team 1, N D4-AABY 5 - 2 
11012 BU14B2-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Lervik IF, N  -  Trauma - Sørfjell, N 70-NFB 4 - 0 
11013 BU14B2-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Jetsmark IF, DK  -  Ikast FC, DK 71-NFB 3 - 0 
11014 BU14B2-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Høybråten og Stovner IL Team 2, N  -  TSV Sasel, D 72-NFB 0 - 3 
11015 BU14B2-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Tasta IL, N  -  Skjold Birkerød, DK 73-NFB 5 - 0 
13018 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør Team 3, N  -  Vaulen IL Team 2, N A1-NRH 4 - 2 
13019 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Express IL Team 1, N  -  Skårup IF, DK A2-NRH 6 - 1 
13020 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 IK Gimletroll, N  -  SG Rot-Weiss Neuenhagen, D A3-NRH 0 - 1 
13021 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 TSV, DK  -  Konnerud IL Team 2, N A4-NRH 1 - 7 
13022 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D  -  Lundtofte BK Team 2, DK A5-NRH 2 - 3 
14006 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Jetsmark IF, DK  -  Fårevejle Boldklub, DK F3-HALV 2 - 2 
14007 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 US Youth Soccer Europe, D  -  VFL Pinneberg, D F4-HALV 4 - 4 
15008 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Fløy, N  -  Bærums Verk Hauger Team 1, N D13-AABY 1 - 3 
16007 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Runar IL, N  -  Østsiden Askøy, N 48-BROV 2 - 0 
17006 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Oppsal IF, N  -  Spøttrup Motion & Sport, DK 31-SULS 1 - 1 
17007 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør, N  -  Stabæk, N 32-SULS 6 - 0 
18018 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 SMIFF 09, DK  -  VFL Pinneberg, D 05-BIER 2 - 0 
18019 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Korsvoll IL, N  -  TSV, DK 06-BIER 1 - 1 
18020 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Åbybro IF, DK  -  IF Skjold Sæby, DK 07-BIER 2 - 1 
19013 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Trauma - Sørfjell, N  -  Allerød Fodbold Klub, DK 49-BROV 2 - 1 
19014 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Kåsen IL , N  -  HUK FK, N 50-BROV 5 - 1 
19015 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 HEI, DK  -  Ballerup Skovlunde Fodbold, DK 51-BROV 1 - 1 
20024 BU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Nørresundby FB, DK  -  Høybråten og Stovner IL Team 1, N 74-NFB 5 - 1 
20025 BU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 VV GAVC, NL  -  Lyngdal IL, N 75-NFB 2 - 4 
25006 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 FFK - Begby x, N  -  VFL Pinneberg, D 33-SULS 0 - 1 
34024 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 VUL Team 2, N  -  Jetsmark IF, DK B7-VAD 4 - 3 
35012 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 FC Union Tornesch, D  -  Express IL , N 44-AAB 5 - 0 
35013 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Lillesand IL , N  -  Stensballe IK, DK 45-AAB 1 - 7 
36008 GU09-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 IF Nordthy, DK  -  Nørresundby FB Team 3, DK G2-SKOV 0 - 4 
36009 GU09-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør, N  -  IF Fremad Nørhalne Team 2, DK G6-SKOV 2 - 4 
36010 GU09-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Nørresundby FB Team 2, DK  -  VFL Pinneberg, D G7-SKOV 0 - 10 
36011 GU09-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Thisted FC, DK  -  Brønderslev IF, DK G8-SKOV 1 - 2 
38008 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 NFB, DK  -  IK Gimletroll, N 22-JETS 0 - 3 wo 
38009 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 VFL Pinneberg, D  -  MG&BK Team 2, DK 23-JETS 0 - 2 
39004 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Hånes IF, N  -  Vigrestad IK, N P1-JETS 0 - 4 
39005 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 SSV Hennstedt, D  -  Lervik IF, N P2-JETS 1 - 4 
41008 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Holbæk B&I, DK  -  Kristrup Boldklub, DK F1-HALV 7 - 5 
41009 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør, N  -  Brovst IF, DK F2-HALV 8 - 1 
27006 EU12-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:30 Holmen IF, N  -  Viborg Søndermarken IK, DK A6-NRH 0 - 1 
27007 EU12-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:30 Skibsby-Højene IF, DK  -  Fredericia FC, DK A7-NRH 11 - 0 
32004 EU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:30 Hobro IK, DK  -  Jetsmark IF, DK 38-AAB-kunst 0 - 1 
32005 EU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:30 FC Silkeborg, DK  -  Kolding Boldklub, DK 39-AAB 1 - 2 
33002 EU17-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:30 HI - VFF, DK  -  Hobro IK, DK 40-AAB 2 - 4 
33003 EU17-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:30 SSV Hennstedt, D  -  FS Holstebro, DK 41-AAB 0 - 6 
1024 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 AaB, Aalborg, DK  -  Biersted IF, DK G7-SKOV 4 - 6 
1025 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Virup IF Team 1, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK G8-SKOV 12 - 0 
1026 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Ikast FC Team 1, DK  -  IF Nordthy, DK G9-SKOV 6 - 1 
3026 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 FK Vigør Team 2, N  -  Ikast FC Team 3 A, DK G1-SKOV 0 - 13 
3027 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Nørresundby FB Team 2, DK  -  IF Nordthy Team 1, DK G3-SKOV 2 - 3 
3028 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 FC Storebælt, DK  -  Lundergaard IU, DK G4-SKOV 1 - 1 
3029 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Nørresundby FB Team 1, DK  -  Åbybro IF Team 1 A, DK G5-SKOV 2 - 4 
3030 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 VRI, DK  -  Ikast FC Team 1, DK G2-SKOV 2 - 0 
3031 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Jetsmark IF Team A, DK  -  Nørresundby FB Team Lars, DK  G6-SKOV 14 - 0 
3032 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Viborg FF , DK  -  Åbybro IF Team 2, DK G10-SKOV 5 - 2 
5011 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Norsk Fotball Akademi, N  -  Holbæk B&I, DK F5-HALV 0 - 9 
10024 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Skagen IK, DK  -  Korsvoll IL, N D12-AABY 4 - 4 
10025 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 FK Jerv Team 2, N  -  Hobro IK, DK D13-AABY 3 - 1 
12012 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 SG Hennstedt Linden, D  -  Bogafjell IL Team 1, N A2-NRH 2 - 6 
12013 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 ÅIF - Midtbornholm, DK  -  Konnerud IL Team 3, N A3-NRH 3 - 2 
12014 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D  -  Brovst IF, DK A4-NRH 2 - 1 
12015 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 FK Donn Team 2, N  -  Lervik IF, N A5-NRH 0 - 3 
13023 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Vollen UL Team 1, N  -  Konnerud IL Team 4, N A1-NRH 3 - 2 
14008 GU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Brovst IF, DK  -  Thisted FC, DK F3-HALV 0 - 8 
15009 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 GØIF - Helgerød, N  -  SSC Hagen Ahrensburg, D D1-AABY 4 - 0 
15010 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Ebeltoft IF, DK  -  US Youth Soccer Europe, D D2-AABY 0 - 5 
15011 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 IK Gimletroll Team 1, N  -  Hånes IF, N D3-AABY 2 - 0 
16008 GU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Taastrup FC, DK  -  VFL Pinneberg, D 48-BROV 0 - 1 
18021 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Dalby GIF, S  -  Oppsal IF, N 05-BIER 4 - 1 
18022 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Måbjerg IF, DK 06-BIER 2 - 2 
18023 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 AIK 65 Strøby, DK  -  Virup IF, DK 07-BIER 1 - 3 
19016 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 FK Donn, N  -  Farum Boldklub, DK 49-BROV 0 - 5 
19017 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Halsen, N  -  Oppsal IF, N 50-BROV 1 - 1 
19018 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Lyngdal IL, N  -  Skeid, N 51-BROV 4 - 0 
20026 BU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Myra UIL, N  -  Lillesand IL , N 70-NFB 2 - 1 
20027 BU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Ebeltoft IF, DK  -  Allerød Fodbold Klub, DK 71-NFB 4 - 0 
20028 BU14B1-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Express IL , N  -  Vaulen IL, N 72-NFB 1 - 2 
20029 BU14B1-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Åbybro IF, DK  -  Skårup IF, DK 73-NFB 2 - 0 
20030 BU14B1-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Bygdø Monolitten, N  -  Thisted FC, DK 74-NFB 2 - 5 
20031 BU14B1-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 SIV, DK  -  Lørenskog IF, N 75-NFB 2 - 3 
21006 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Gug BK, DK  -  Jetsmark IF, DK 32-SULS 0 - 2 
21007 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 FK Donn, N  -  FK Vigør, N 33-SULS 0 - 1 
24008 GU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Lyngdal IL, N  -  Øvrevoll-Hosle Team 1, N 20-JETS 1 - 0 
24009 GU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Skeid Team 2, N  -  MG&BK Team 1, DK 21-JETS-kunst 1 - 0 
24010 GU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Heggedal IL Team 1, N  -  Kolding Q Team 2, DK 22-JETS 0 - 3 
24011 GU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Bogafjell IL, N  -  Skjetten, N 23-JETS 2 - 2 
25007 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 VVRuurlo, NL  -  Fredrikstad FK x, N 31-SULS 0 - 2 
28008 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Åbybro IF, DK  -  FK Vigør, N D4-AABY 0 - 6 
28009 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Thisted FC Team 1, DK  -  Eimsbütteler TV Hamburg KickBEES, D D5-AABY 1 - 2 
28010 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Nørresundby FB, DK  -  Bærums Verk Hauger Team 3, N D6-AABY 1 - 1 
28011 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Mejdal , DK  -  Ikast FC, DK D7-AABY 2 - 5 
34025 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Fårevejle Boldklub, DK  -  Sjørring BK, DK B1-VAD 0 - 9 
34026 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Särö IK, S  -  Bækkelagets SK Tornado, N B2-VAD 2 - 1 
34027 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 AaB, Aalborg Team 1, DK  -  Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK B3-VAD 3 - 5 
34028 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Virup IF, DK  -  IK Gimletroll Team 2, N B4-VAD 3 - 3 
34029 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Tuse IF, DK  -  Nørresundby FB Team 1, DK B5-VAD 2 - 11 
34030 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Fløy, N B6-VAD 7 - 0 
34031 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Ikast FC, DK  -  FK Jerv Team 1, N B7-VAD 5 - 2 
35014 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Randesund IL, N  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK 44-AAB 0 - 2 
35015 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Kristrup Boldklub, DK  -  FK Vigør Team 2, N 45-AAB 3 - 0 
37008 GU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 IK Gimletroll Team 1, N  -  Sørfjell IL, N D8-AABY 6 - 0 
37009 GU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Lillesand IL Team 2, N  -  IF Fremad Nørhalne, DK D9-AABY 4 - 2 
37010 GU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Thisted FC Team 2, DK  -  AaB, Aalborg, DK D10-AABY 1 - 4 
37011 GU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 TSV, DK  -  Bærums Verk Hauger Team 1, N D11-AABY 2 - 0 
38010 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Ikast FC, DK  -  Ganddal IL, N 18-JETS 0 - 1 
38011 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Heggedal IL Team 2, N  -  Åbybro IF, DK 19-JETS 3 - 0 
40008 GU15-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 US Youth Soccer Europe, D  -  Express IL , N P1-JETS 1 - 0 
41010 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Myra UIL, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK F1-HALV 1 - 5 
41011 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Jetsmark IF, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK F2-HALV 3 - 2 
42006 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Skjold Birkerød, DK F4-HALV 5 - 0 
1027 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 15:30 Nørresundby FB, DK  -  Åbybro IF Team 1, DK G3-SKOV 0 - 5 
2012 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Fårevejle Boldklub, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D 22-JETS 1 - 1 
2013 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 IF Lyseng, DK  -  Våganes FK, N 23-JETS 6 - 2 
3033 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 AaB, Aalborg, DK  -  Noname G2-SKOV 3 - 0 wo 
3034 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Ikast FC Team 2, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK G6-SKOV 1 - 4 
3035 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 15:30 IF Fremad Nørhalne, DK  -  IF Nordthy Team 2, DK G7-SKOV 3 - 2 
4008 GU10-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 FK Vigør Team 1, N  -  Skibsby-Højene IF Team 2, DK G1-SKOV 1 - 0 
5012 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Torden FC, N  -  Silkeborg IF, DK F3-HALV 3 - 5 
5013 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Kristrup Boldklub, DK  -  Elite Sports Academy, GB F4-HALV 1 - 5 
5014 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Thisted FC, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch 2 D  F5-HALV 5 - 3 
7016 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Glashütter SV, D  -  VUL Team 1, N B5-VAD 1 - 4 
7017 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 FK Vigør Team 3, N  -  Brovst IF, DK B6-VAD 1 - 2 
7018 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 FK Donn Team 1, N  -  Vaulen IL Team 2, N B7-VAD 3 - 12 
9018 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Bamsif, DK  -  FK Jerv Team 1, N D7-AABY 6 - 3 
9019 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 SG Hennstedt Linden, D  -  Holmen IF Team 2, N D8-AABY 2 - 4 
9020 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Bagterp IF, DK  -  FK Donn Team 2, N D9-AABY 2 - 0 
9021 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Morsø FC, DK  -  Jetsmark IF, DK D10-AABY 0 - 5 
9022 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 RK07, DK  -  Bindslev Tversted IF, DK D11-AABY 0 - 2 
9023 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 TSC Wellingsbüttel, D  -  Myra UIL Team 1, N D12-AABY 2 - 2 
10026 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Åbybro IF, DK  -  FK Donn Team 1, N D1-AABY 4 - 1 
10027 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Thisted FC, DK  -  Søgne FK, N D2-AABY 1 - 2 
10028 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 TST Fodbold, DK  -  Nørresundby FB, DK D3-AABY 3 - 1 
10029 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Bækkelagets SK, N  -  Vestre Akers SK Fotball Team 1, N D4-AABY 0 - 10 
10030 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 15:30 Skibsby-Højene IF, DK  -  Virup IF Team 1, DK D5-AABY 2 - 8 
10031 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 15:30 Fløy, N  -  FK Vigør Team 1, N D6-AABY 0 - 8 
11016 BU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Skeid, N  -  Noname 74-NFB 3 - 0 wo 
11017 BU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Bogafjell IL, N  -  Fårevejle Boldklub, DK 75-NFB 1 - 2 
12016 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Vollen UL Team 2, N  -  Bogafjell IL Team 3, N A1-NRH 1 - 3 
12017 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Konnerud IL Team 1, N  -  Tølløse Boldklub, DK A2-NRH 5 - 1 
13024 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 FK Donn Team 1, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D A3-NRH 3 - 0 wo 
13025 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 FK Vigør Team 3, N  -  Vestre Akers SK Fotball, N A4-NRH 0 - 7 
13026 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 IK Gimletroll, N  -  Fløy, N A5-NRH 2 - 3 
15012 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Brovst IF, DK  -  DHF&K, DK D13-AABY 3 - 1 
17008 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  Ikast FC, DK 33-SULS 3 - 1 
18024 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Hobro IK, DK  -  Hellested IF, DK 05-BIER 9 - 0 
18025 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Hørning IF, DK  -  AaB, Aalborg, DK 06-BIER 2 - 2 
18026 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 VFL Pinneberg, D  -  Korsvoll IL, N 07-BIER 0 - 2 
19019 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Ikast FC, DK  -  Trauma - Sørfjell, N 48-BROV 1 - 0 
19020 BU14A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Herfølge Boldklub, DK  -  Allerød Fodbold Klub, DK 49-BROV 2 - 0 
19021 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 HUK FK, N  -  HEI, DK 50-BROV 3 - 1 
19022 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 FK Vigør, N  -  Ballerup Skovlunde Fodbold, DK 51-BROV 2 - 0 
20032 BU14B1-11 Pulje 5 Tor 30.05.2019 15:30 Våganes FK, N  -  Ballerup Skovlunde Fodbold, DK 70-NFB 4 - 1 
20033 BU14B1-11 Pulje 5 Tor 30.05.2019 15:30 Fløy, N  -  TSV, DK 71-NFB 0 - 0 
20034 BU14B1-11 Pulje 6 Tor 30.05.2019 15:30 Kjelsås IL, N  -  Halsen, N 72-NFB 3 - 0 
20035 BU14B1-11 Pulje 6 Tor 30.05.2019 15:30 IF Nordthy, DK  -  Hornslet IF, DK 73-NFB 0 - 5 
21008 BU15A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Ullern IF, N  -  Ikast FC, DK 32-SULS 1 - 5 
22012 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Ullern IF, N  -  Skårup IF, DK 18-JETS 0 - 4 
22013 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 IF Fremad Nørhalne, DK  -  HEI, DK 19-JETS 0 - 3 
22014 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Vigrestad IK, N  -  TSV, DK 20-JETS 0 - 3 
22015 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 SMIFF 09, DK  -  Jægersborg Fodbold, DK 21-JETS-kunst 0 - 2 
25008 GU18-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Vigrestad IK, N  -  VFL Pinneberg, D 31-SULS 1 - 0 
26004 EU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 AaB, Aalborg, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch, D A6-NRH 2 - 5 
26005 EU11-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Skørping IF, DK  -  Fredericia FC, DK A7-NRH 7 - 1 
29008 EU13-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Hobro IK, DK  -  Oppsal IF, N 41-AAB 2 - 0 
30012 EU14-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Hobro IK, DK  -  IFK Österåker FK, S 38-AAB-kunst 1 - 3 
30013 EU14-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  -  Oppsal IF, N 39-AAB 2 - 0 
30014 EU14-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 FS Holstebro, DK  -  Skeid, N 40-AAB 1 - 2 
34032 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 15:30 Vaulen IL Team 1, N  -  FK Donn Team Ole 2, N B1-VAD 9 - 0 
34033 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 15:30 FC Storebælt, DK  -  Thisted FC, DK B2-VAD 2 - 3 
34034 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 15:30 Koldby - Hørdum IF, DK  -  Bækkelagets SKKuling, N B3-VAD 4 - 2 
34035 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 15:30 FK VigørTeam 1, N  -  Vadum IF, DK B4-VAD 7 - 6 
35016 BU16-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 FK Vigør Team 1, N  -  Express IL , N 44-AAB 7 - 0 
36012 GU09-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 IF Nordthy, DK  -  IF Fremad Nørhalne Team 1, DK G4-SKOV 2 - 0 
36013 GU09-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Nørresundby FB Team 2, DK  -  Nørresundby FB Team 1, DK G5-SKOV 3 - 2 
39006 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Vigrestad IK, N  -  SSV Hennstedt, D P1-JETS 8 - 0 
39007 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Glinton & Northborough, GB  -  Lervik IF, N P2-JETS 5 - 1 
42007 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Stegaberg IL, N  -  SMIFF 09, DK F1-HALV 2 - 0 
42008 GU14-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 1 FFC Rendsburg, D  -  Birkelse - Jetsmark IF, DK F2-HALV 0 - 8 
2014 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 KFUM Oslo Team 2, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK 18-JETS 0 - 0 
2015 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Mejrup GU, DK  -  FK Donn, N 19-JETS 3 - 2 
5015 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Norsk Fotball Akademi, N F1-HALV 2 - 9 
5016 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 VRI, DK  -  Holbæk B&I, DK F2-HALV 2 - 2 
5017 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 FIT Förderkooperation Tornesch 1 D   -  Noname F3-HALV 3 - 0 wo 
6008 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Ikast FC, DK  -  Tuse IF, DK B6-VAD 5 - 1 
6009 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Elite Sports Academy, GB  -  Jetsmark IF, DK B7-VAD 5 - 0 
7019 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 TST Fodbold, DK  -  Åbybro IF, DK B1-VAD 3 - 4 
7020 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Virklund Boldklub, DK  -  Brønderslev IF, DK B2-VAD 0 - 3 
7021 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Bagsværd Boldklub Team 1, DK  -  IK Gimletroll Team 1, N B3-VAD 4 - 2 
7022 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 AaB, Aalborg Team 2, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK B4-VAD 1 - 3 
7023 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 Bækkelagets SK Orkan, N  -  FK Donn Team 2, N B5-VAD 2 - 2 
10032 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Holmen IF Team 1, N  -  TUS Osdorf, D D10-AABY 0 - 0 
10033 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Ebeltoft IF, DK  -  Lørenskog Warriors Team 2, N D11-AABY 1 - 7 
10034 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Sørfjell IL, N  -  Eimsbütteler TV Hamburg, D D12-AABY 0 - 9 
10035 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 Biersted IF, DK  -  Myra UIL Team 2, N D13-AABY 1 - 1 
11018 BU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 HEI, DK  -  Brovst IF, DK 70-NFB 1 - 8 
11019 BU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Vestre Akers SK Fotball, N  -  FK Donn, N 71-NFB 4 - 0 
11020 BU14B2-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Jetsmark IF, DK  -  Lervik IF, N 72-NFB 2 - 0 
11021 BU14B2-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Ikast FC, DK  -  Trauma - Sørfjell, N 73-NFB 6 - 0 
11022 BU14B2-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 Tasta IL, N  -  Høybråten og Stovner IL Team 2, N 74-NFB 1 - 2 
11023 BU14B2-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 Skjold Birkerød, DK  -  TSV Sasel, D 75-NFB 1 - 1 
12018 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Bogafjell IL Team 1, N  -  ÅIF - Midtbornholm, DK A2-NRH 1 - 5 
12019 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Stensballe IK, DK  -  Konnerud IL Team 3, N A3-NRH 3 - 1 
12020 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Brovst IF, DK  -  FK Donn Team 2, N A4-NRH 4 - 1 
12021 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Vaulen IL Team 1, N  -  Lervik IF, N A5-NRH 2 - 3 
13027 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D  -  FK Donn Team A, N A1-NRH 0 - 13 
15013 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  IK Gimletroll Team 2, N D1-AABY 0 - 6 
15014 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Myra UIL, N D2-AABY 3 - 0 
15015 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Hånes IF, N  -  Bærums Verk Hauger Team 2, N D3-AABY 1 - 1 
17009 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Nors B - Hillerslev Sport, DK  -  HI - VFF, DK 31-SULS 0 - 7 
17010 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Hørning IF, DK  -  Oppsal IF, N 32-SULS 8 - 0 
17011 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Stabæk, N  -  Spøttrup Motion & Sport, DK 33-SULS 1 - 1 
18027 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Nørresundby FB, DK  -  TSV, DK 05-BIER 1 - 2 
18028 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 IF Skjold Sæby, DK  -  Dalby GIF, S 06-BIER 1 - 2 
18029 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 IK Gimletroll, N  -  Oppsal IF, N 07-BIER 9 - 0 
19023 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Farum Boldklub, DK  -  Halsen, N 48-BROV 4 - 0 
19024 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Norwich City FC RDP Cambs., GB  -  Oppsal IF, N 49-BROV 2 - 1 
19025 BU14A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 B1903, DK  -  Kåsen IL , N 50-BROV 0 - 1 
19026 BU14A-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Sandnes ULF, N  -  FK Donn, N 51-BROV 3 - 0 
28012 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 FK Vigør, N  -  Thisted FC Team 1, DK D4-AABY 2 - 1 
28013 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Bærums Verk Hauger Team 2, N  -  Eimsbütteler TV Hamburg KickBEES, D D5-AABY 0 - 1 
28014 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Bærums Verk Hauger Team 3, N  -  Mejdal , DK D6-AABY 1 - 8 
28015 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 IK Gimletroll Team 2, N  -  Ikast FC, DK D7-AABY 1 - 3 
35017 BU16-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Norwich City FC RDP Cambs., GB  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK 44-AAB 0 - 3 
37012 GU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 IK Gimletroll Team 1, N  -  IF Lyseng Team 1, DK D8-AABY 0 - 4 
37013 GU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Thisted FC Team 2, DK  -  FK Donn, N D9-AABY 2 - 0 
38012 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 IK Gimletroll, N  -  VFL Pinneberg, D 20-JETS 1 - 1 
38013 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Øvrevoll-Hosle Team 2, N  -  MG&BK Team 2, DK 21-JETS-kunst 0 - 0 
38014 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Ganddal IL, N  -  Heggedal IL Team 2, N 22-JETS 1 - 5 
38015 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Bærums Verk Hauger, N  -  Åbybro IF, DK 23-JETS 3 - 1 
39008 GU16-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 SIV, DK  -  Hånes IF, N P1-JETS 1 - 2 
26006 EU11-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:30 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Hobro IK, DK A6-NRH 3 - 0 wo 
26007 EU11-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:30 Dalum IF, DK  -  Tullinge Fotboll, S A7-NRH 4 - 2 
29009 EU13-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:30 FS Holstebro, DK  -  FA Dainava, LIT 38-AAB-kunst 2 - 4 
31008 EU15-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:30 AaB, Aalborg, DK  -  SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT 39-AAB 6 - 0 
31009 EU15-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:30 Kolbotn IL, N  -  Hittarps IK, S 40-AAB 2 - 1 
2016 BU15B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Bredballe IF, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D 22-JETS 1 - 1 
6010 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 NUGF, DK  -  VRI, DK B1-VAD 0 - 6 
6011 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Hjørring IF, DK  -  SC Nienstedten, D B2-VAD 1 - 10 
9024 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Virup IF Team 2, DK  -  FFI, Frederikshavn, DK D1-AABY 1 - 3 
9025 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Lørenskog Warriors Team 1, N  -  Vestre Akers SK Fotball Team 2, N D2-AABY 1 - 0 
9026 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 FK Vigør Team 3, N  -  Brovst IF, DK D3-AABY 1 - 0 
12022 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Bogafjell IL Team 3, N  -  Konnerud IL Team 1, N A1-NRH 1 - 4 
12023 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Express IL Team 2, N  -  Tølløse Boldklub, DK A2-NRH 3 - 2 
12024 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 FK Vigør Team 2, N  -  SG Hennstedt Linden, D A3-NRH 0 - 8 
12025 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Bygdø Monolitten, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D A4-NRH 3 - 0 
12026 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Lundtofte BK Team 1, DK  -  Vollen UL Team 2, N A5-NRH 1 - 0 
15016 GU13B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Bærums Verk Hauger Team 1, N  -  DHF&K, DK D4-AABY 5 - 0 
17012 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  Brønderslev IF, DK 31-SULS 4 - 1 
18030 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:00 Måbjerg IF, DK  -  AIK 65 Strøby, DK 05-BIER 8 - 0 
18031 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:00 Stabæk, N  -  Virup IF, DK 06-BIER 2 - 6 
18032 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 FK Jerv, N  -  Öckerö IF, S 07-BIER 7 - 0 
20036 BU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Nørresundby FB, DK  -  Orre IL, N 70-NFB 2 - 1 
20037 BU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Myra UIL, N  -  Kåsen IL , N 71-NFB 9 - 2 
20038 BU14B1-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Express IL , N  -  Mariehøj IF, DK 72-NFB 0 - 4 
20039 BU14B1-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:00 Bygdø Monolitten, N  -  Kristrup Boldklub, DK 73-NFB 2 - 1 
20040 BU14B1-11 Pulje 5 Tor 30.05.2019 17:00 Våganes FK, N  -  Holsatia Elmshorn im EMTV, D 74-NFB 5 - 0 
20041 BU14B1-11 Pulje 6 Tor 30.05.2019 17:00 Kjelsås IL, N  -  FK Vigør, N 75-NFB 5 - 1 
22016 BU15B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Hittarps IK, S  -  Skårup IF, DK 20-JETS 1 - 2 
22017 BU15B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 VV GAVC Team 2, NL  -  TSV, DK 21-JETS-kunst 1 - 3 
24012 GU14B1-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Lyngdal IL, N  -  Skjold Birkerød, DK 18-JETS 0 - 1 
24013 GU14B1-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Heggedal IL Team 1, N  -  Sävedalens IF, S 19-JETS 1 - 1 
28016 GU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 IF Lyseng Team 2, DK  -  Åbybro IF, DK D5-AABY 14 - 1 
28017 GU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Lillesand IL Team 1, N  -  Nørresundby FB, DK D6-AABY 2 - 0 
34036 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 VUL Team 2, N  -  FK Donn Team Ole 1, N B3-VAD 1 - 5 
34037 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Särö IK, S  -  FK Jerv Team 2, N B4-VAD 6 - 0 
34038 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Virup IF, DK  -  Bækkelagets SK Monsun, N B5-VAD 3 - 6 
34039 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:00 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK B6-VAD 13 - 0 
34040 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 17:00 Vaulen IL Team 1, N  -  SSC Hagen Ahrensburg, D B7-VAD 0 - 5 
38016 GU14B2-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Skeid Team 1, N  -  NFB, DK 23-JETS 3 - 0 wo 
27008 EU12-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:30 Thisted FC, DK  -  Oppsal IF, N A6-NRH 14 - 0 
27009 EU12-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:30 Tallinna FC Flora, EST  -  Holmen IF, N A7-NRH 2 - 1 
2017 BU15B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:45 Imås IL, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK 18-JETS 0 - 4 
6012 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Tuse IF, DK  -  Elite Sports Academy, GB B2-VAD 2 - 3 
6013 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Glashütter SV, D  -  Jetsmark IF, DK B3-VAD 2 - 3 
6014 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Brønderslev IF, DK  -  Ikast FC, DK B4-VAD 3 - 4 
15017 GU13B-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:45 US Youth Soccer Europe, D  -  Myra UIL, N D1-AABY 3 - 1 
17013 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:45 Hørning IF, DK  -  FK Vigør, N 31-SULS 0 - 1 
18033 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:45 Stensballe IK, DK  -  SMIFF 09, DK 05-BIER 3 - 2 
18034 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:45 Lund IF, DK  -  Åbybro IF, DK 06-BIER 2 - 3 
18035 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:45 Noname  -  IF Fremad Nørhalne, DK 07-BIER 0 - 3 wo 
34041 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 17:45 Koldby - Hørdum IF, DK  -  Fjerritslev IF, DK B1-VAD 14 - 3 
38017 GU14B2-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:45 Kolding Q Team 1, DK  -  Ikast FC, DK 19-JETS 5 - 0 
6015 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 18:30 VRI, DK  -  Hjørring IF, DK B1-VAD 2 - 0 
6016 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 18:30 FK Vigør, N  -  SC Nienstedten, D B2-VAD 0 - 4 
6017 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 18:30 Bagsværd Boldklub, DK  -  NUGF, DK B3-VAD 1 - 3