Skördecupen 2019

10 till 11 Aug

Matcher Lör 2019-08-10

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
1 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 08:00 Hittarps IK   -   Södra Sandby Idrottsförening Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 1 - 5 
2 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 08:00 Skegrie BK   -   Glumslövs FF/Asmundtorps IF Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 0 - 4 
3 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 08:00 Perstorp Bälinge IK   -   Eskilsminne IF Gräs plan 3 Asmundtorps IP Gräs 2 - 5 
4 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 08:36 Kullabygdens Dff   -  VAKANT:2 Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 3 - 0 wo 
5 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:00 Billesholms IK   -   Torns IF Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
6 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:00 Råå IF   -   FC Möjligheten Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
7 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:00 FC Staffanstorp:Blå   -   Ekets GoIF Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
8 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:16 Hittarps IK   -   Skegrie BK Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 5 - 1 
9 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:16 Glumslövs FF/Asmundtorps IF   -   Södra Sandby Idrottsförening Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 1 - 1 
10 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 09:52 Perstorp Bälinge IK   -   Kullabygdens Dff Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 2 - 2 
11 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 09:52 VAKANT:2  -   Eskilsminne IF Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 0 - 3 wo 
12 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:08 FC Möjligheten   -   Billesholms IK Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
13 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:08 Ekets GoIF   -   Råå IF Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
14 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:08 Torns IF   -   FC Staffanstorp:Blå Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
15 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:32 Glumslövs FF/Asmundtorps IF   -   Hittarps IK Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 3 - 1 
16 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:32 Södra Sandby Idrottsförening   -   Skegrie BK Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 3 - 1 
17 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 11:08 VAKANT:2  -   Perstorp Bälinge IK Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 0 - 3 wo 
18 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 11:08 Eskilsminne IF   -   Kullabygdens Dff Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 3 - 1 
19 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 11:16 Råå IF   -   Torns IF Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
20 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 11:16 Billesholms IK   -   FC Staffanstorp:Blå Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
21 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 11:16 FC Möjligheten   -   Ekets GoIF Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
22 F15 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-08-10 11:55 Södra Sandby Idrottsförening    -  VAKANT:2  Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 3 - 0 wo 
23 F15 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-08-10 12:30 Glumslövs FF/Asmundtorps IF    -   Perstorp Bälinge IK  Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 0 - 4 
24 F15 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-08-10 12:30 Hittarps IK    -   Kullabygdens Dff  Gräs plan 3 Asmundtorps IP Gräs 1 - 2 
28 F15 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-08-10 12:30 Skegrie BK    -   Eskilsminne IF  Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 1 - 4 
25 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 12:45 Billesholms IK   -   Råå IF Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
26 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 12:45 FC Staffanstorp:Blå   -   FC Möjligheten Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
27 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 12:45 Torns IF   -   Ekets GoIF Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
29 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 13:53 Torns IF   -   FC Möjligheten Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
30 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 13:53 Ekets GoIF   -   Billesholms IK Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
31 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 13:53 FC Staffanstorp:Blå   -   Råå IF Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
32 F15 A-semifinal:01 Lör 2019-08-10 14:00 Södra Sandby Idrottsförening    -   Perstorp Bälinge IK  Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 4 - 1 
33 F15 A-semifinal:02 Lör 2019-08-10 14:00 Kullabygdens Dff    -   Eskilsminne IF  Gräs plan 3 Asmundtorps IP Gräs 4 - 5 
34 F15 A-3.e pris Lör 2019-08-10 15:15 Perstorp Bälinge IK    -   Kullabygdens Dff  Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 4 - 3 
35 F15 A-final Lör 2019-08-10 16:00 Södra Sandby Idrottsförening    -   Eskilsminne IF  Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 1 - 3