Skördecupen 2019

10 till 11 Aug

Matcher Lör 2019-08-10

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
1 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 08:00 Hittarps IK  -  Södra Sandby Idrottsförening Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 1 - 5 
2 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 08:00 Skegrie BK  -  Glumslövs FF/Asmundtorps IF Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 0 - 4 
3 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 08:00 Perstorp Bälinge IK  -  Eskilsminne IF Gräs plan 3 Asmundtorps IP Gräs 2 - 5 
4 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 08:36 Kullabygdens Dff  -  VAKANT:2 Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 3 - 0 wo 
5 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:00 Billesholms IK  -  Torns IF Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
6 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:00 Råå IF  -  FC Möjligheten Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
7 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:00 FC Staffanstorp:Blå  -  Ekets GoIF Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
8 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:16 Hittarps IK  -  Skegrie BK Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 5 - 1 
9 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 09:16 Glumslövs FF/Asmundtorps IF  -  Södra Sandby Idrottsförening Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 1 - 1 
10 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 09:52 Perstorp Bälinge IK  -  Kullabygdens Dff Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 2 - 2 
11 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 09:52 VAKANT:2  -  Eskilsminne IF Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 0 - 3 wo 
12 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:08 FC Möjligheten  -  Billesholms IK Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
13 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:08 Ekets GoIF  -  Råå IF Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
14 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:08 Torns IF  -  FC Staffanstorp:Blå Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
15 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:32 Glumslövs FF/Asmundtorps IF  -  Hittarps IK Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 3 - 1 
16 F15 Grupp 1 Lör 2019-08-10 10:32 Södra Sandby Idrottsförening  -  Skegrie BK Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 3 - 1 
17 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 11:08 VAKANT:2  -  Perstorp Bälinge IK Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 0 - 3 wo 
18 F15 Grupp 2 Lör 2019-08-10 11:08 Eskilsminne IF  -  Kullabygdens Dff Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 3 - 1 
19 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 11:16 Råå IF  -  Torns IF Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
20 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 11:16 Billesholms IK  -  FC Staffanstorp:Blå Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
21 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 11:16 FC Möjligheten  -  Ekets GoIF Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
22 F15 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-08-10 11:55 Södra Sandby Idrottsförening   -  VAKANT:2  Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 3 - 0 wo 
23 F15 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-08-10 12:30 Glumslövs FF/Asmundtorps IF   -  Perstorp Bälinge IK  Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 0 - 4 
24 F15 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-08-10 12:30 Hittarps IK   -  Kullabygdens Dff  Gräs plan 3 Asmundtorps IP Gräs 1 - 2 
28 F15 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-08-10 12:30 Skegrie BK   -  Eskilsminne IF  Gräs plan 1 Asmundtorps IP Gräs 1 - 4 
25 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 12:45 Billesholms IK  -  Råå IF Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
26 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 12:45 FC Staffanstorp:Blå  -  FC Möjligheten Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
27 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 12:45 Torns IF  -  Ekets GoIF Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
29 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 13:53 Torns IF  -  FC Möjligheten Konstgräs plan 7 Asmundtorps IP Konstgräs  
30 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 13:53 Ekets GoIF  -  Billesholms IK Konstgräs plan 8 Asmundtorps IP Konstgräs  
31 F11 Grupp 1 Lör 2019-08-10 13:53 FC Staffanstorp:Blå  -  Råå IF Konstgräs plan 9 Asmundtorps IP Konstgräs  
32 F15 A-semifinal:01 Lör 2019-08-10 14:00 Södra Sandby Idrottsförening   -  Perstorp Bälinge IK  Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 4 - 1 
33 F15 A-semifinal:02 Lör 2019-08-10 14:00 Kullabygdens Dff   -  Eskilsminne IF  Gräs plan 3 Asmundtorps IP Gräs 4 - 5 
34 F15 A-3.e pris Lör 2019-08-10 15:15 Perstorp Bälinge IK   -  Kullabygdens Dff  Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 4 - 3 
35 F15 A-final Lör 2019-08-10 16:00 Södra Sandby Idrottsförening   -  Eskilsminne IF  Gräs plan 2 Asmundtorps IP Gräs 1 - 3