Matcher Lör 2019-06-29

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
1 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 09:30 Frederiksv√¶rk Fodboldklub:Hold 1   -   Teckomatorp SK Leeman Entreprenad  
2 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 09:30 √Ąngelholms FF bl√•   -   H√∂gan√§s BK:2 Coller A&J  
3 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 09:30 Helsingborgs FF   -   Husie:1 √Ąngelholms FF  
5 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 09:30 Ekets GoIF   -   Munka-Ljungby IF Hj√§rnarps pl√•tslageri  
7 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 09:30 Husie:2   -   √Ąngelholms FF gul √Ąhem  
4 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 10:00 Sundby Boldklub:1   -   √Ąngelholms FF bl√• Leeman Entreprenad  
6 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 10:00 Ryssby IF   -   Sk√§ldervikens IF Coller A&J  
30 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 10:00 √Ąngelholms FF gul   -   Frederiksv√¶rk Fodboldklub:Hold 2 Hj√§rnarps pl√•tslageri  
8 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 10:30 H√∂gan√§s BK:2   -   Lilla Torg FF Coller A&J  
10 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 10:30 Laholms FK   -   Helsingborgs FF √Ąhem  
31 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 10:30 Sundby Boldklub:2   -   Billesholms Ik Leeman Entreprenad  
9 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 11:00 √Ąngelholms FF bl√•   -   Virum-Sorgenfri BK:1 √Ąngelholms FF  
11 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 11:30 Sk√§ldervikens IF   -   Munka Ljungby IF Coller A&J  
12 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 11:30 Husie:1   -   Ryssby IF √Ąhem  
13 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 11:30 √Ąngelholms FF gul   -   H√∂gan√§s BK √Ąngelholms FF  
34 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 11:30 Vikens IK   -   √Ąngelholms FF gul Leeman Entreprenad  
35 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 11:30 Billesholms Ik   -   Frederiksv√¶rk Fodboldklub:Hold 1 Hj√§rnarps pl√•tslageri  
14 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 12:00 Virum-Sorgenfri BK:2   -   Husie:2 Coller A&J  
15 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 12:00 Lilla Torg FF   -   √Ąngelholms FF bl√• √Ąhem  
36 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 12:00 Frederiksv√¶rk Fodboldklub:Hold 2   -   Ekets GoIF Leeman Entreprenad  
37 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 12:00 √Ąngelholms FF bl√•   -   Sundby Boldklub:2 Hj√§rnarps pl√•tslageri  
16 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 12:30 Munka Ljungby IF   -   Husie:1 √Ąngelholms FF  
38 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 12:30 Teckomatorp SK   -   Sundby Boldklub:1 Hj√§rnarps pl√•tslageri  
39 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 12:30 Munka-Ljungby IF   -   Vikens IK Leeman Entreprenad  
17 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 13:00 Helsingborgs FF   -   Ryssby IF Coller A&J  
18 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 13:00 Laholms FK   -   Sk√§ldervikens IF √Ąhem  
19 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 13:00 H√∂gan√§s BK   -   Husie:2 √Ąngelholms FF  
40 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 13:00 Ekets GoIF   -   √Ąngelholms FF gul Leeman Entreprenad  
44 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 13:00 Billesholms Ik   -   √Ąngelholms FF bl√• Hj√§rnarps pl√•tslageri  
20 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 13:30 √Ąngelholms FF gul   -   Virum-Sorgenfri BK:2 Coller A&J  
21 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 13:30 Virum-Sorgenfri BK:1   -   H√∂gan√§s BK:2 √Ąngelholms FF  
22 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 14:00 Helsingborgs FF   -   Munka Ljungby IF Coller A&J  
23 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 14:00 Ryssby IF   -   Laholms FK √Ąhem  
41 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 14:00 Sundby Boldklub:2   -   Teckomatorp SK Leeman Entreprenad  
43 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 14:00 Munka-Ljungby IF   -   Frederiksv√¶rk Fodboldklub:Hold 2 Hj√§rnarps pl√•tslageri  
25 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 14:30 Lilla Torg FF   -   H√∂gan√§s BK √Ąngelholms FF  
42 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 14:30 Frederiksv√¶rk Fodboldklub:Hold 1   -   Sundby Boldklub:1 Leeman Entreprenad  
45 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 14:30 Vikens IK   -   Ekets GoIF Hj√§rnarps pl√•tslageri  
24 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 15:00 Husie:1   -   Sk√§ldervikens IF Coller A&J  
26 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 15:00 Husie:2   -   H√∂gan√§s BK:2 √Ąngelholms FF  
32 F12 Grupp B L√∂r 2019-06-29 15:00 Munka Ljungby IF   -   Laholms FK √Ąhem  
47 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 15:00 √Ąngelholms FF gul   -   Munka-Ljungby IF Leeman Entreprenad  
49 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 15:00 Teckomatorp SK   -   √Ąngelholms FF bl√• Hj√§rnarps pl√•tslageri  
27 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 15:30 Virum-Sorgenfri BK:2   -   √Ąngelholms FF bl√• Coller A&J  
28 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 15:30 Virum-Sorgenfri BK:1   -   √Ąngelholms FF gul √Ąngelholms FF  
46 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 15:30 Frederiksv√¶rk Fodboldklub:Hold 1   -   Sundby Boldklub:2 Leeman Entreprenad  
50 F11 Grupp B L√∂r 2019-06-29 15:30 Frederiksv√¶rk Fodboldklub:Hold 2   -   Vikens IK Hj√§rnarps pl√•tslageri  
29 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 16:00 Virum-Sorgenfri BK:1   -   Lilla Torg FF √Ąngelholms FF  
33 F12 Grupp A L√∂r 2019-06-29 16:00 H√∂gan√§s BK   -   Virum-Sorgenfri BK:2 Coller A&J  
48 F11 Grupp A L√∂r 2019-06-29 16:00 Sundby Boldklub:1   -   Billesholms Ik Leeman Entreprenad