Matcher Fre 2019-08-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
300 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 11:00 Oxie SK vit   -   Dösjöbro IF 1 Lönneholmsgrisen X - X 
301 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:00 Asarums IF   -   Oxie SK svart Sv Fastighetsförmedling X - X 
302 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:00 IF Lödde Svart   -   Räppe GoIF Svart Hjalmarssons X - X 
303 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 11:00 Bjärreds IF Röd   -   Hässleholms IF 2 Safe Byggnadsställningar X - X 
304 P12 Grupp 5 Fre 2019-08-02 11:00 Sandsbro AIK 1   -   Klågerups GIF Stallbyggen X - X 
305 P12 Grupp 6 Fre 2019-08-02 11:00 Ifö Bromölla IF   -   Dösjöbro IF 2 Sbg Lyft & Transport X - X 
306 P12 Grupp 7 Fre 2019-08-02 11:00 Mörrums Gois Fotbollsklubb   -   Hässleholms IF Coop Karlshamn X - X 
307 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 11:00 Sölvesborg GIF SGIF P12   -   Räppe GoIF Gul Hultén Försäljnng X - X 
100 P10 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:40 Mjällby AIF Gul   -   IF Lödde Gul Sv Fastighetsförmedling X - X 
101 P10 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:40 IFÖ BROMÖLLA IF Vit   -   Furulundsik Gul Hjalmarssons X - X 
102 P10 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:40 STAFFANSTORP United Blå   -   Sölvesborgs GOIF Vit Safe Byggnadsställningar X - X 
103 P10 Grupp 4 Fre 2019-08-02 11:40 Bjärreds IF Röd   -   Eket Goif Vit Stallbyggen X - X 
104 P10 Grupp 5 Fre 2019-08-02 11:40 IFK Knislinge   -   Bjärreds IF Blå Lönneholmsgrisen X - X 
105 P10 Grupp 6 Fre 2019-08-02 11:40 IFÖ BROMÖLLA IF Svart   -   IF Lödde Vit Coop Karlshamn X - X 
106 P10 Grupp 7 Fre 2019-08-02 11:40 Sölvesborgs GOIF   -   Bjärreds IF Gul Hultén Försäljnng X - X 
308 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 11:40 Sandsbro AIK 2   -   IF Lödde Gul Sbg Lyft & Transport X - X 
107 P10 Grupp 8 Fre 2019-08-02 12:20 Furulundsik Svart   -   Mjällby AIF Svart Hjalmarssons X - X 
200 P11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 12:20 Hässleholms IF Grön   -   IF Lödde Gul Sv Fastighetsförmedling X - X 
201 P11 Grupp 2 Fre 2019-08-02 12:20 Ifö Bromölla IF   -   IF Lödde Svart Sbg Lyft & Transport X - X 
202 P11 Grupp 3 Fre 2019-08-02 12:20 IFK Knislinge   -   Bjärred IF Röd Safe Byggnadsställningar X - X 
203 P11 Grupp 4 Fre 2019-08-02 12:20 Mjällby AIF   -   Bjärred IF Gul Stallbyggen X - X 
204 P11 Grupp 5 Fre 2019-08-02 12:20 Häljarps IF 1   -   Hörby FF Svart Lönneholmsgrisen X - X 
205 P11 Grupp 6 Fre 2019-08-02 12:20 Hässleholms IF Vit   -   FC Rosengård P09z Coop Karlshamn X - X 
206 P11 Grupp 7 Fre 2019-08-02 12:20 Häljarps IF 2   -   Höörs IS Blå Hultén Försäljnng X - X 
207 P11 Grupp 8 Fre 2019-08-02 13:00 Sölvesborg GIF   -   Bjärred IF Blå Hjalmarssons X - X 
309 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 13:00 Bjärreds IF Blå   -   IFK Knislinge vit Sv Fastighetsförmedling X - X 
310 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 13:00 Oxie SK svart   -   IFK OSBY Sbg Lyft & Transport X - X 
311 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 13:00 Räppe GoIF Svart   -   Hyllie IK grön Safe Byggnadsställningar X - X 
312 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 13:00 Skegrie BK   -   Staffanstorp United Stallbyggen X - X 
313 P12 Grupp 5 Fre 2019-08-02 13:00 Klågerups GIF   -   Perstorp Bälinge IK Lönneholmsgrisen X - X 
314 P12 Grupp 6 Fre 2019-08-02 13:00 Dösjöbro IF 2   -   Tomelilla IF Coop Karlshamn X - X 
315 P12 Grupp 7 Fre 2019-08-02 13:00 Hässleholms IF   -   Eket Goif Vit Hultén Försäljnng X - X 
108 P10 Grupp 2 Fre 2019-08-02 13:40 Furulundsik Gul   -   FC Rosengård Lag Z Safe Byggnadsställningar X - X 
109 P10 Grupp 3 Fre 2019-08-02 13:40 Sölvesborgs GOIF Vit   -   IF Lödde Svart Stallbyggen X - X 
110 P10 Grupp 4 Fre 2019-08-02 13:40 Eket Goif Vit   -   Mjällby AIF:PF2010 Hjalmarssons X - X 
111 P10 Grupp 5 Fre 2019-08-02 13:40 Bjärreds IF Blå   -   LB07 Sv Fastighetsförmedling X - X 
112 P10 Grupp 6 Fre 2019-08-02 13:40 IF Lödde Vit   -   STAFFANSTORP United Vit Hultén Försäljnng X - X 
316 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 13:40 Räppe GoIF Gul   -   Bjärreds IF Röd Lönneholmsgrisen X - X 
317 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 13:40 Hässleholms IF 2   -   Sölvesborg GIF SGIF P12 Sbg Lyft & Transport X - X 
318 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 13:40 Dösjöbro IF 1   -   IF Lödde Gul Coop Karlshamn X - X 
113 P10 Grupp 7 Fre 2019-08-02 14:20 Bjärreds IF Gul   -   Oxie SK Blå Hjalmarssons X - X 
114 P10 Grupp 8 Fre 2019-08-02 14:20 Mjällby AIF Svart   -   Oxie SK Gul Safe Byggnadsställningar X - X 
208 P11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:20 IF Lödde Gul   -   Eket Goif Vit Sbg Lyft & Transport X - X 
209 P11 Grupp 2 Fre 2019-08-02 14:20 IF Lödde Svart   -   Tomelilla IF Sv Fastighetsförmedling X - X 
210 P11 Grupp 3 Fre 2019-08-02 14:20 Bjärred IF Röd   -   Oxie SK Vit Stallbyggen X - X 
211 P11 Grupp 4 Fre 2019-08-02 14:20 Bjärred IF Gul   -   Perstorp Bälinge IK Lönneholmsgrisen X - X 
212 P11 Grupp 5 Fre 2019-08-02 14:20 Hörby FF Svart   -   Furulunds IK Coop Karlshamn X - X 
213 P11 Grupp 6 Fre 2019-08-02 14:20 FC Rosengård P09z   -   Höörs IS Vit Hultén Försäljnng X - X 
214 P11 Grupp 7 Fre 2019-08-02 15:00 Höörs IS Blå   -   Oxie SK Svart Hjalmarssons X - X 
215 P11 Grupp 8 Fre 2019-08-02 15:00 Bjärred IF Blå   -   Hörby FF Vit Lönneholmsgrisen X - X 
319 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:00 IFK Knislinge vit   -   Växjö Norra IF Sbg Lyft & Transport X - X 
320 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:00 IFK OSBY   -   Asarums IF Safe Byggnadsställningar X - X 
321 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:00 Hyllie IK grön   -   IF Lödde Svart Stallbyggen X - X 
322 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 15:00 Staffanstorp United   -   Mjällby AIF Sv Fastighetsförmedling X - X 
323 P12 Grupp 5 Fre 2019-08-02 15:00 Perstorp Bälinge IK   -   Sandsbro AIK 1 Coop Karlshamn X - X 
324 P12 Grupp 6 Fre 2019-08-02 15:00 Tomelilla IF   -   Ifö Bromölla IF Hultén Försäljnng X - X 
115 P10 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:40 Tomelilla IF   -   Mjällby AIF Gul Safe Byggnadsställningar X - X 
116 P10 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:40 FC Rosengård Lag Z   -   IFÖ BROMÖLLA IF Vit Sbg Lyft & Transport X - X 
117 P10 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:40 IF Lödde Svart   -   STAFFANSTORP United Blå Lönneholmsgrisen X - X 
118 P10 Grupp 4 Fre 2019-08-02 15:40 Mjällby AIF:PF2010   -   Bjärreds IF Röd Coop Karlshamn X - X 
119 P10 Grupp 5 Fre 2019-08-02 15:40 LB07   -   IFK Knislinge Hultén Försäljnng X - X 
325 P12 Grupp 7 Fre 2019-08-02 15:40 Eket Goif Vit   -   Mörrums Gois Fotbollsklubb Hjalmarssons X - X 
326 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 15:40 Bjärreds IF Röd   -   Sölvesborg GIF SGIF P12 Sv Fastighetsförmedling X - X 
327 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 15:40 Sandsbro AIK 2   -   Oxie SK vit Stallbyggen X - X 
120 P10 Grupp 6 Fre 2019-08-02 16:20 STAFFANSTORP United Vit   -   IFÖ BROMÖLLA IF Svart Hjalmarssons X - X 
121 P10 Grupp 7 Fre 2019-08-02 16:20 Oxie SK Blå   -   Sölvesborgs GOIF Stallbyggen X - X 
122 P10 Grupp 8 Fre 2019-08-02 16:20 Oxie SK Gul   -   Furulundsik Svart Sbg Lyft & Transport X - X 
216 P11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 16:20 Eket Goif Vit   -   Hässleholms IF Grön Safe Byggnadsställningar X - X 
217 P11 Grupp 2 Fre 2019-08-02 16:20 Tomelilla IF   -   Ifö Bromölla IF Sv Fastighetsförmedling X - X 
218 P11 Grupp 3 Fre 2019-08-02 16:20 Oxie SK Vit   -   IFK Knislinge Lönneholmsgrisen X - X 
219 P11 Grupp 4 Fre 2019-08-02 16:20 Perstorp Bälinge IK   -   Mjällby AIF Coop Karlshamn X - X 
220 P11 Grupp 5 Fre 2019-08-02 16:20 Furulunds IK   -   Häljarps IF 1 Hultén Försäljnng X - X 
123 P10 Grupp 1 Fre 2019-08-02 17:00 IF Lödde Gul   -   Tomelilla IF Stallbyggen X - X 
221 P11 Grupp 6 Fre 2019-08-02 17:00 Höörs IS Vit   -   Hässleholms IF Vit Hjalmarssons X - X 
222 P11 Grupp 7 Fre 2019-08-02 17:00 Oxie SK Svart   -   Häljarps IF 2 Safe Byggnadsställningar X - X 
223 P11 Grupp 8 Fre 2019-08-02 17:00 Hörby FF Vit   -   Sölvesborg GIF Sv Fastighetsförmedling X - X 
328 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 17:00 Mjällby AIF   -   Skegrie BK Sbg Lyft & Transport X - X 
332 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 17:00 Växjö Norra IF   -   Bjärreds IF Blå Lönneholmsgrisen X - X 
329 P12 Grupp 8 Fre 2019-08-02 17:40 Hässleholms IF 2   -   Räppe GoIF Gul Hjalmarssons X - X 
330 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 17:40 Dösjöbro IF 1   -   Sandsbro AIK 2 Sv Fastighetsförmedling X - X 
331 P12 Grupp 9 Fre 2019-08-02 17:40 IF Lödde Gul   -   Oxie SK vit Sbg Lyft & Transport X - X