ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Matcher Fre 2019-06-28

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
588 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:30 Veddige BK  -  FrillesĂ„s FF:Grön C-1  
590 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:30 Annebergs IF:1  -  KĂ„llered SK:Grön C-2  
592 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 12:30 BK Astrio: Svart  -  Jonsereds IF:Gul C-3  
594 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 12:30 IFK FjĂ€rĂ„s:Röd  -  Bergdalens IK:2 C-4  
596 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 13:00 SĂ€tila SK:1  -  Annebergs IF:2 C-5  
598 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 13:00 FrillesĂ„s FF:Vit  -  Bergdalens IK:1 C-6  
600 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 13:00 Åsa IF:2  -  Partille IF:RÖD C-1  
601 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 13:00 KĂ„llered SK:Röd  -  Jonsereds IF:Svart C-2  
602 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 13:00 Valinge IF  -  Sjömarkens IF C-3  
603 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 13:00 Lindome GIF:1  -  Ă…sa IF:1 C-4  
604 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 13:30 RĂ€vlanda AIS  -  BK Astrio: Gul C-5  
605 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 13:30 Partille IF:SVART  -  Lindome GIF:2 C-6  
606 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 13:30 Rydboholms SK:BlĂ„  -  Ă–dsmĂ„ls IK C-1  
607 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 13:30 Bollebygds IF  -  Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„ C-2  
608 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 13:30 Lindome GIF:3  -  HGH C-3  
609 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 13:30 Rydboholms SK:Vit  -  Ă„lvsborgs FF C-4  
589 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Bergdalens IK  -  Onsala BK:BlĂ„ C-1  
591 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Landvetter IF:BlĂ„  -  Ă…sa IF:Gul C-2  
593 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF  -  Onsala BK:Vit C-3  
595 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 SolĂ€ngens BK  -  Dalsjöfors C-4  
615 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Veddige BK  -  Annebergs IF:1 C-5  
617 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 KĂ„llered SK:Grön  -  FrillesĂ„s FF:Grön C-6  
597 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  Ă…sa IF:svart C-5  
599 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:2  -  Landvetter IF:Rosa C-6  
618 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:30 BK Astrio: Svart  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd C-1  
619 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:2  -  Jonsereds IF:Gul C-2  
620 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 SĂ€tila SK:1  -  FrillesĂ„s FF:Vit C-3  
621 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:1  -  Annebergs IF:2 C-4  
622 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 15:00 Åsa IF:2  -  KĂ„llered SK:Röd C-5  
623 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 15:00 Jonsereds IF:Svart  -  Partille IF:RÖD C-6  
624 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 15:00 Valinge IF  -  Lindome GIF:1 C-1  
625 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 15:00 Åsa IF:1  -  Sjömarkens IF C-2  
626 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 15:00 RĂ€vlanda AIS  -  Partille IF:SVART C-3  
627 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 15:00 Lindome GIF:2  -  BK Astrio: Gul C-4  
610 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:30 Lindome GIF  -  Bergdalens IK C-1  
611 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:30 Onsala BK:BlĂ„  -  Landvetter IF:BlĂ„ C-2  
612 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:30 Landvetter IF:Lila  -  GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF C-3  
613 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:30 Onsala BK:Vit  -  SolĂ€ngens BK C-4  
628 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 15:30 Rydboholms SK:BlĂ„  -  Bollebygds IF C-5  
629 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 15:30 Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„  -  Ă–dsmĂ„ls IK C-6  
614 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 16:00 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  Bergdalens IK:2 C-5  
616 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 16:00 Landvetter IF:Rosa  -  Ă…sa IF:svart C-6  
631 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 16:00 Lindome GIF:3  -  Rydboholms SK:Vit C-1  
633 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 16:00 Älvsborgs FF  -  HGH C-2  
638 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 KĂ„llered SK:Grön  -  Veddige BK C-3  
639 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 FrillesĂ„s FF:Grön  -  Annebergs IF:1 C-4  
640 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Bergdalens IK:2  -  BK Astrio: Svart C-5  
641 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Jonsereds IF:Gul  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd C-6  
642 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:30 TvĂ„Ă„kers IF  -  Ă…sa IF:1 C-1  
643 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:30 Valinge/Tofta  -  Rydboholms SK:BlĂ„ C-2  
644 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 SĂ€vedalens Idrottsförening  -  HovĂ„s/Billdal IF C-3  
645 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Södra Vings Idrottsförening  -  Rydboholms SK:Vit C-4  
630 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Åsa IF:Gul  -  Lindome GIF C-1  
632 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Landvetter IF:BlĂ„  -  Bergdalens IK C-2  
634 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Dalsjöfors  -  Landvetter IF:Lila C-3  
635 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 SolĂ€ngens BK  -  GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF C-4  
646 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:00 GAIS:2  -  Annebergs IF C-5  
647 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:00 Halmstad Bk:Svart  -  TrĂ€slövslĂ€ge IF C-6  
649 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Åsa IF:2  -  TrollenĂ€s IF C-1  
651 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 RĂ€vlanda AIS  -  Halmstad Bk:BlĂ„ C-2  
653 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:30 Bergdalens IK:1  -  SĂ€tila SK:1 C-3  
655 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:30 Annebergs IF:2  -  FrillesĂ„s FF:Vit C-4  
656 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Jonsereds IF:Svart  -  Ă…sa IF:2 C-5  
657 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Partille IF:RÖD  -  KĂ„llered SK:Röd C-6  
658 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 18:00 Åsa IF:1  -  Valinge IF C-1  
659 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 18:00 Sjömarkens IF  -  Lindome GIF:1 C-2  
660 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 18:00 Lindome GIF:2  -  RĂ€vlanda AIS C-3  
661 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 18:00 BK Astrio: Gul  -  Partille IF:SVART C-4  
662 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 18:00 Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„  -  Rydboholms SK:BlĂ„ C-5  
663 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 18:00 ÖdsmĂ„ls IK  -  Bollebygds IF C-6  
664 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 18:30 TvĂ„Ă„kers IF  -  Valinge/Tofta C-1  
665 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 18:30 Rydboholms SK:BlĂ„  -  Ă…sa IF:1 C-2  
666 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 18:30 SĂ€vedalens Idrottsförening  -  Södra Vings Idrottsförening C-3  
667 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 18:30 Rydboholms SK:Vit  -  HovĂ„s/Billdal IF C-4  
668 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 18:30 GAIS:2  -  Halmstad Bk:Svart C-5  
669 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 18:30 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  Annebergs IF C-6  
648 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 19:00 Åsa IF:Gul  -  Onsala BK:BlĂ„ C-1  
650 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 19:00 Lindome GIF  -  Landvetter IF:BlĂ„ C-2  
671 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 19:00 Åsa IF:2  -  RĂ€vlanda AIS C-4  
673 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 19:00 Halmstad Bk:BlĂ„  -  TrollenĂ€s IF C-3  
675 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 19:00 Älvsborgs FF  -  Lindome GIF:3 C-5  
677 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 19:00 HGH  -  Rydboholms SK:Vit C-6  
636 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 19:30 Landvetter IF:Rosa  -  TrĂ€slövslĂ€ge IF C-5  
637 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 19:30 Åsa IF:svart  -  Bergdalens IK:2 C-6  
652 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 19:30 Dalsjöfors  -  Onsala BK:Vit C-3  
654 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 19:30 Landvetter IF:Lila  -  SolĂ€ngens BK C-4  
87 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 20:00 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  GAIS:2 C-5  
88 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 20:00 Annebergs IF  -  Halmstad Bk:Svart C-6  
678 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 20:00 Rydboholms SK:BlĂ„  -  TvĂ„Ă„kers IF C-1  
679 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 20:00 Åsa IF:1  -  Valinge/Tofta C-2  
680 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 20:00 Rydboholms SK:Vit  -  SĂ€vedalens Idrottsförening C-3  
681 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 20:00 HovĂ„s/Billdal IF  -  Södra Vings Idrottsförening C-4  
89 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 20:30 Halmstad Bk:BlĂ„  -  Ă…sa IF:2 C-1  
90 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 20:30 TrollenĂ€s IF  -  RĂ€vlanda AIS C-2