Matcher Fre 2019-06-28

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 P 14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 Dingtuna GIF  -  Malungs IF A-Plan 3 - 0 
2 P 13 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 Ludvika FK  -  Jössefors IK B-Plan 3 - 0 
3 P 11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 Sundborns GOIF  -  IFK Mora FK C-Plan 0 - 5 
4 P 11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 Orsa IF FK:2  -  Malungs IF D-Plan 2 - 3 
5 P 13 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:00 IFK Tumba FK  -  Karlstad bollklubb:Blå F-Plan 1 - 1 
6 F 13-14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 Malungs IF  -  IFK Mora FK A-Plan 1 - 2 
7 P 14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 Karlstad BK  -  Hille IF P05 B-Plan 1 - 0 
8 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 Färnäs Sportklubb  -  Malungs IF C-Plan X - X 
9 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 Malungs IF:2  -  IFK Mora FK:Blå D-Plan X - X 
10 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 13:00 IFK Mora FK:Vit  -  Sundborns GOIF E-Hallen X - X 
11 P 13 Grupp 2 Fre 2019-06-28 13:00 Karlstad bollklubb:Röd  -  Malungs IF F-Plan 2 - 0 
12 P 14 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Färnäs Sportklubb  -  Filipstads FF A-Plan 3 - 1 
13 F 13-14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Filipstads Fotbollsförening  -  IFK Ås B-Plan 1 - 1 
16 P 13 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Stugsunds IK  -  Sundborns GOIF F-Plan 1 - 2 
104 P 11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Älvdalens IF FK  -  Slätta SK P08:Gul C-Plan 4 - 2 
105 P 11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Färnäs SK  -  Orsa IF FK D-Plan 12 - 2 
17 F 13-14 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:00 Älgå SK  -  Alnö IF A-Plan 1 - 2 
18 P 14 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:00 Karlstad BK:2  -  Österfärnebo Idrottsförening B-Plan 2 - 0 
20 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:00 Malungs IF  -  Östansbo IS D-Plan X - X 
21 F 13-14 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:00 Sälens IF  -  Färnäs Sportklubb F-Plan 1 - 1 
106 P 11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:00 Slätta SK P08:Svart  -  Sundborns GOIF C-Plan 1 - 2 
22 P 14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Dingtuna GIF  -  Karlstad BK B-Plan 2 - 3 
23 P 14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Hille IF P05  -  Malungs IF A-Plan 2 - 1 
24 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Sundborns GOIF  -  Malungs IF:2 C-Plan X - X 
25 F 10-11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 IFK Mora FK:Blå  -  Färnäs Sportklubb D-Plan X - X 
26 P 13 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 IFK Tumba FK  -  Ludvika FK F-Plan 2 - 0 
27 F 13-14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Malungs IF  -  Filipstads Fotbollsförening A-Plan 2 - 2 
28 F 13-14 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 IFK Ås  -  IFK Mora FK B-Plan 0 - 0 
31 P 13 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Jössefors IK  -  Karlstad bollklubb:Blå F-Plan 0 - 3 
107 P 11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Älvdalens IF FK  -  Orsa IF FK C-Plan 4 - 1 
108 P 11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Slätta SK P08:Gul  -  Färnäs SK D-Plan 1 - 9 
109 P 11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 18:00 IFK Mora FK  -  Slätta SK P08:Svart C-Plan 3 - 3