Kampe Fre 28.12.2018

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
457 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:00 EUI  -  Rødding IF 2 Hal 1 3 - 0 
458 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:00 EFB 3  -  Vejen 2 Hal 4 4 - 1 
515 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:00 EFB 1  -  Askov/Malt 2 Hal 3 2 - 0 
459 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:08 Læborg GU 1  -  Rødekro IF Hal 1 2 - 1 
460 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:08 Gsf  -  Askov/Malt 1 Hal 3 1 - 1 
461 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:08 Jelling FS 1  -  EFB 2 Hal 4 2 - 1 
462 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:16 Rødding IF 1  -  Læborg GU 2 Hal 1 5 - 0 
463 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:16 Lunderskov  -  Ribe BK Hal 3 0 - 3 
464 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:16 Tjæreborg  -  EUI Hal 4 3 - 1 
465 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:24 Rødding IF 2  -  EFB 1 Hal 1 1 - 1 
466 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:24 Jelling FS 2  -  EFB 3 Hal 3 0 - 6 
467 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:24 Vejen 2  -  Læborg GU 1 Hal 4 2 - 1 
468 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:32 Vejen 1  -  Gsf Hal 1 3 - 0 
469 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:32 Askov/Malt 1  -  Jelling FS 1 Hal 3 1 - 2 
470 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:32 Hover IF  -  Rødding IF 1 Hal 4 0 - 3 
471 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:40 Læborg GU 2  -  Lunderskov Hal 1 0 - 4 
472 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:40 Askov/Malt 2  -  Tjæreborg Hal 3 2 - 0 
473 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:40 EFB 1  -  EUI Hal 4 0 - 1 
474 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:48 Rødekro IF  -  Jelling FS 2 Hal 1 4 - 0 
475 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:48 Læborg GU 1  -  EFB 3 Hal 3 0 - 2 
476 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:48 EFB 2  -  Vejen 1 Hal 4 4 - 0 
477 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:56 Jelling FS 1  -  Gsf Hal 1 1 - 0 
478 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:56 Ribe BK  -  Hover IF Hal 3 1 - 1 
479 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:56 Lunderskov  -  Rødding IF 1 Hal 4 1 - 3 
480 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:04 Askov/Malt 2  -  Rødding IF 2 Hal 1 3 - 2 
481 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:04 Tjæreborg  -  EFB 1 Hal 3 2 - 4 
482 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:04 Rødekro IF  -  Vejen 2 Hal 4 1 - 3 
483 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:12 Jelling FS 2  -  Læborg GU 1 Hal 1 1 - 3 
484 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:12 EFB 2  -  Askov/Malt 1 Hal 3 2 - 0 
485 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:12 Vejen 1  -  Jelling FS 1 Hal 4 2 - 3 
486 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:20 Ribe BK  -  Læborg GU 2 Hal 1 4 - 0 
487 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:20 Hover IF  -  Lunderskov Hal 3 1 - 1 
488 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:20 EUI  -  Askov/Malt 2 Hal 4 4 - 1 
489 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:28 Rødding IF 2  -  Tjæreborg Hal 1 3 - 2 
490 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:28 EFB 3  -  Rødekro IF Hal 3 4 - 3 
491 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:28 Vejen 2  -  Jelling FS 2 Hal 4 1 - 1 
492 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:36 Gsf  -  EFB 2 Hal 1 1 - 2 
493 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:36 Askov/Malt 1  -  Vejen 1 Hal 3 3 - 0 
494 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:36 Rødding IF 1  -  Ribe BK Hal 4 1 - 3 
41 D09 C-semifinal:01 Fre 28.12.2018 11:44 Tjæreborg   -  Gsf  Hal 4 0 - 3 
42 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:44 Læborg GU 2  -  Hover IF Hal 1 0 - 4 
495 D09 B-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 11:44 Askov/Malt 2   -  Rødekro IF  Hal 3 4 - 3 
43 D09 A-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 11:52 EUI   -  Vejen 2  Hal 1 3 - 1 
44 D09 B-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 11:52 Askov/Malt 1   -  Lunderskov  Hal 3 1 - 4 
45 D09 C-semifinal:02 Fre 28.12.2018 11:52 Jelling FS 2   -  Læborg GU 2  Hal 4 0 - 1 
46 D09 A-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 12:00 Jelling FS 1   -  Rødding IF 1  Hal 1 1 - 2 
47 D09 B-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 12:00 Hover IF   -  Vejen 1  Hal 3 2 - 4 
48 D09 C-3.e plads Fre 28.12.2018 12:00 Tjæreborg   -  Jelling FS 2  Hal 4 0 - 3 
49 D09 A-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 12:08 Ribe BK   -  EFB 2  Hal 1 3 - 1 
50 D09 B-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 12:08 Læborg GU 1   -  Rødding IF 2  Hal 3 2 - 0 
51 D09 C-finale Fre 28.12.2018 12:08 Gsf   -  Læborg GU 2  Hal 4 3 - 0 
52 D09 A-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 12:16 EFB 3   -  EFB 1  Hal 1 3 - 1 
53 D09 B-semifinal:01 Fre 28.12.2018 12:16 Askov/Malt 2   -  Lunderskov  Hal 3 3 - 2 
54 D09 A-semifinal:01 Fre 28.12.2018 12:24 EUI   -  Rødding IF 1  Hal 1 1 - 0 
55 D09 B-semifinal:02 Fre 28.12.2018 12:24 Vejen 1   -  Læborg GU 1  Hal 3 0 - 2 
1 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 12:32 Holsted fb  -  BGIF 2 Hal 4 0 - 4 
56 D09 A-semifinal:02 Fre 28.12.2018 12:32 Ribe BK   -  EFB 3  Hal 1 4 - 3 
57 D09 B-3.e plads Fre 28.12.2018 12:32 Lunderskov   -  Vejen 1  Hal 3 4 - 0 
2 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 12:40 Christiansfeld IF  -  Erritsø GIF Hal 4 1 - 5 
58 D09 A-3.e plads Fre 28.12.2018 12:40 Rødding IF 1   -  EFB 3  Hal 1 1 - 3 
59 D09 B-finale Fre 28.12.2018 12:40 Askov/Malt 2   -  Læborg GU 1  Hal 3 1 - 3 
3 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 12:48 Lunderskov Boldklub  -  Sønderris SK Hal 4 1 - 1 
60 D09 A-finale Fre 28.12.2018 12:48 EUI   -  Ribe BK  Hal 1 0 - 2 
4 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 12:56 Starup UIF 2  -  Rødekro IF Hal 4 1 - 2 
5 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:04 POCA  -  Skanderup Hjarup IF Hal 4 6 - 0 
6 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:12 Starup UIF 1  -  Voerladegaard IF Hal 4 1 - 2 
7 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:12 Esbjergs drenge  -  Askov/Malt Hal 3 1 - 0 
8 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:20 GSF  -  BGIF 1 Hal 4 0 - 9 
9 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:20 Holsted fb  -  Christiansfeld IF Hal 3 1 - 3 
10 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:20 Erritsø GIF  -  BGIF 2 Hal 1 1 - 2 
11 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:28 Voerladegaard IF  -  Skanderup Hjarup IF Hal 4 1 - 0 
12 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:28 Sønderris SK  -  Rødekro IF Hal 3 0 - 1 
13 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:28 POCA  -  Starup UIF 1 Hal 1 5 - 0 
14 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:36 Starup UIF 2  -  Lunderskov Boldklub Hal 4 4 - 1 
15 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:36 Esbjergs drenge  -  GSF Hal 3 8 - 0 
16 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:36 BGIF 1  -  Askov/Malt Hal 1 3 - 0 
17 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:44 Erritsø GIF  -  Holsted fb Hal 4 6 - 0 
18 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:44 BGIF 2  -  Christiansfeld IF Hal 3 2 - 2 
19 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:44 Sønderris SK  -  Starup UIF 2 Hal 1 1 - 0 
20 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:52 Rødekro IF  -  Lunderskov Boldklub Hal 4 3 - 2 
21 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:52 Voerladegaard IF  -  POCA Hal 3 0 - 6 
22 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:52 Skanderup Hjarup IF  -  Starup UIF 1 Hal 1 0 - 4 
23 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 14:00 BGIF 1  -  Esbjergs drenge Hal 3 3 - 1 
24 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 14:00 Askov/Malt  -  GSF Hal 1 4 - 1 
670 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:00 Peters Drenge  -  SUB Sønderborg Inter II Hal 4 0 - 4 
772 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:08 Gesten IF  -  AJAX Hal 4 1 - 1 
25 D10 A-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 14:10 BGIF 2   -  Sønderris SK  Hal 1 2 - 1 
26 D10 B-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 14:10 Christiansfeld IF   -  Lunderskov Boldklub  Hal 3 2 - 3 
671 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:16 SPURS  -  Sub Sønderborg Inter Hal 4 2 - 0 
27 D10 A-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 14:18 POCA   -  Esbjergs drenge  Hal 1 6 - 1 
28 D10 B-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 14:18 Starup UIF 1   -  GSF  Hal 3 5 - 0 
672 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:24 SUB Sønderborg Inter II  -  -:Smølfern Hal 4 2 - 3 
29 D10 A-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 14:26 BGIF 1   -  Voerladegaard IF  Hal 1 1 - 0 
30 D10 B-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 14:26 Askov/Malt   -  Skanderup Hjarup IF  Hal 3 4 - 0 
673 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:32 AJAX  -  Peters Drenge Hal 4 2 - 0 
31 D10 A-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 14:34 Rødekro IF   -  Erritsø GIF  Hal 1 3 - 4 
32 D10 B-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 14:34 Starup UIF 2   -  Holsted fb  Hal 3 5 - 0 
674 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:40 Sub Sønderborg Inter  -  Gesten IF Hal 4 3 - 2 
33 D10 A-semifinal:01 Fre 28.12.2018 14:42 BGIF 2   -  POCA  Hal 1 1 - 2 
34 D10 B-semifinal:01 Fre 28.12.2018 14:42 Lunderskov Boldklub   -  Starup UIF 1  Hal 3 0 - 2 
675 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:48 -:Smølfern  -  SPURS Hal 4 1 - 3 
35 D10 A-semifinal:02 Fre 28.12.2018 14:50 BGIF 1   -  Erritsø GIF  Hal 1 5 - 1 
36 D10 B-semifinal:02 Fre 28.12.2018 14:50 Askov/Malt   -  Starup UIF 2  Hal 3 2 - 3 
676 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:56 Gesten IF  -  SUB Sønderborg Inter II Hal 4 0 - 4 
37 D10 A-3.e plads Fre 28.12.2018 14:58 BGIF 2   -  Erritsø GIF  Hal 1 3 - 2 
38 D10 B-3.e plads Fre 28.12.2018 14:58 Lunderskov Boldklub   -  Askov/Malt  Hal 3 1 - 3 
677 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:04 Peters Drenge  -  SPURS Hal 4 0 - 4 
39 D10 A-finale Fre 28.12.2018 15:06 POCA   -  BGIF 1  Hal 1 2 - 3 
40 D10 B-finale Fre 28.12.2018 15:06 Starup UIF 1   -  Starup UIF 2  Hal 3 0 - 3 
678 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:12 SUB Sønderborg Inter II  -  AJAX Hal 4 1 - 2 
679 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:20 Sub Sønderborg Inter  -  -:Smølfern Hal 4 1 - 1 
680 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:25 Askov/Malt  -  Skanderup Hjarup IF Hal 1 4 - 2 
681 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:25 Rødekro IF 1  -  Snejbjerg 2 Hal 3 7 - 1 
682 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:28 Sub Sønderborg Inter  -  Peters Drenge Hal 4 3 - 1 
683 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 15:33 De Seje Drenge  -  Vejen HK Hal 1 1 - 1 
684 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 15:33 Rødekro IF 2  -  Seest boldklub:1 Hal 3 1 - 2 
685 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:36 Gesten IF  -  -:Smølfern Hal 4 2 - 0 
686 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 15:41 Gesten IF  -  Darum IF Hal 1 5 - 0 
687 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 15:41 Rødekro IF 3  -  Snejbjerg 1 Hal 3 1 - 1 
688 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:44 AJAX  -  SPURS Hal 4 0 - 2 
689 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 15:49 Kvik 70  -  Fjelstrup IF Hal 1 2 - 1 
690 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 15:49 Rødekro IF 4  -  Seest boldklub:2 Hal 3 1 - 0 
691 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:52 SUB Sønderborg Inter II  -  Sub Sønderborg Inter Hal 4 3 - 2 
692 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:57 Starup 2  -  Askov/Malt Hal 1 0 - 2 
693 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:57 Skanderup Hjarup IF  -  Rødekro IF 1 Hal 3 1 - 4 
694 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:00 -:Smølfern  -  Peters Drenge Hal 4 1 - 3 
695 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:05 Starup 1  -  De Seje Drenge Hal 1 0 - 2 
696 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:05 Vejen HK  -  Rødekro IF 2 Hal 3 0 - 2 
697 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:08 SPURS  -  Gesten IF Hal 4 3 - 3 
698 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:13 VFK 2  -  Gesten IF Hal 1 4 - 2 
699 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:13 Darum IF  -  Rødekro IF 3 Hal 3 0 - 6 
700 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:16 AJAX  -  Sub Sønderborg Inter Hal 4 0 - 3 
701 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:21 VFK 1  -  Kvik 70 Hal 1 1 - 0 
702 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:21 Fjelstrup IF  -  Rødekro IF 4 Hal 3 0 - 5 
703 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:24 -:Smølfern  -  AJAX Hal 4 4 - 0 
704 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:29 Snejbjerg 2  -  Starup 2 Hal 1 3 - 3 
705 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:29 Rødekro IF 1  -  Askov/Malt Hal 3 3 - 0 
706 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:32 SPURS  -  SUB Sønderborg Inter II Hal 4 3 - 3 
707 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:37 Seest boldklub:1  -  Starup 1 Hal 1 4 - 0 
708 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:37 Rødekro IF 2  -  De Seje Drenge Hal 3 2 - 2 
709 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:40 Peters Drenge  -  Gesten IF Hal 4 3 - 1 
710 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:45 Snejbjerg 1  -  VFK 2 Hal 1 2 - 1 
711 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:45 Rødekro IF 3  -  Gesten IF Hal 3 1 - 0 
712 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:53 Seest boldklub:2  -  VFK 1 Hal 1 2 - 0 
713 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:53 Rødekro IF 4  -  Kvik 70 Hal 3 4 - 1 
714 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:01 Snejbjerg 2  -  Skanderup Hjarup IF Hal 1 3 - 1 
715 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:01 Starup 2  -  Rødekro IF 1 Hal 3 1 - 3 
716 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 17:01 Seest boldklub:2  -  Fjelstrup IF Hal 4 0 - 1 
717 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:09 Seest boldklub:1  -  Vejen HK Hal 1 3 - 0 
718 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:09 Starup 1  -  Rødekro IF 2 Hal 3 0 - 1 
719 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 17:09 VFK 1  -  Rødekro IF 4 Hal 4 1 - 7 
720 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:17 Snejbjerg 1  -  Darum IF Hal 1 5 - 0 
721 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:17 VFK 2  -  Rødekro IF 3 Hal 3 1 - 1 
722 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:17 Askov/Malt  -  Snejbjerg 2 Hal 4 0 - 5 
723 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:25 Skanderup Hjarup IF  -  Starup 2 Hal 1 0 - 3 
724 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:25 De Seje Drenge  -  Seest boldklub:1 Hal 3 1 - 0 
725 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:25 Vejen HK  -  Starup 1 Hal 4 3 - 0 
726 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:33 Gesten IF  -  Snejbjerg 1 Hal 1 2 - 2 
727 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:33 Darum IF  -  VFK 2 Hal 3 2 - 4 
728 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 17:33 Kvik 70  -  Seest boldklub:2 Hal 4 0 - 3 
729 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 17:41 Fjelstrup IF  -  VFK 1 Hal 1 1 - 2 
730 D11 B-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 17:41 Askov/Malt   -  Vejen HK  Hal 3 1 - 3 
731 D11 C-semifinal:01 Fre 28.12.2018 17:41 Skanderup Hjarup IF   -  Darum IF  Hal 4 1 - 4 
732 D11 A-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 17:49 Rødekro IF 1   -  De Seje Drenge  Hal 1 6 - 5 
733 D11 B-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 17:49 VFK 2   -  Kvik 70  Hal 3 3 - 0 
734 D11 C-semifinal:02 Fre 28.12.2018 17:49 Starup 1   -  Fjelstrup IF  Hal 4 1 - 2 
735 D11 A-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 17:57 Rødekro IF 3   -  Seest boldklub:2  Hal 1 2 - 0 
736 D11 B-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 17:57 VFK 1   -  Gesten IF  Hal 3 0 - 2 
737 D11 C-3.e plads Fre 28.12.2018 17:57 Skanderup Hjarup IF   -  Starup 1  Hal 4 0 - 3 
738 D11 A-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 18:05 Rødekro IF 4   -  Snejbjerg 1  Hal 1 1 - 3 
739 D11 B-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 18:05 Rødekro IF 2   -  Starup 2  Hal 3 3 - 0 
740 D11 C-finale Fre 28.12.2018 18:05 Darum IF   -  Fjelstrup IF  Hal 4 2 - 1 
741 D11 A-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 18:13 Seest boldklub:1   -  Snejbjerg 2  Hal 1 3 - 0 
742 D11 B-semifinal:01 Fre 28.12.2018 18:13 Vejen HK   -  VFK 2  Hal 3 0 - 2 
743 D11 A-semifinal:01 Fre 28.12.2018 18:21 Rødekro IF 1   -  Rødekro IF 3  Hal 1 2 - 0 
744 D11 B-semifinal:02 Fre 28.12.2018 18:21 Gesten IF   -  Rødekro IF 2  Hal 3 4 - 5 
745 D11 A-semifinal:02 Fre 28.12.2018 18:29 Snejbjerg 1   -  Seest boldklub:1  Hal 1 0 - 1 
746 D11 B-3.e plads Fre 28.12.2018 18:29 Vejen HK   -  Gesten IF  Hal 3 0 - 3 
299 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 18:30 Kolding IF  -  Amui 2 Hal 4 7 - 1 
747 D11 A-3.e plads Fre 28.12.2018 18:37 Rødekro IF 3   -  Snejbjerg 1  Hal 1 3 - 4 
748 D11 B-finale Fre 28.12.2018 18:37 VFK 2   -  Rødekro IF 2  Hal 3 0 - 5 
300 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 18:38 Vejen HK  -  EFB 1 Hal 4 2 - 6 
749 D11 A-finale Fre 28.12.2018 18:45 Rødekro IF 1   -  Seest boldklub:1  Hal 1 1 - 2 
301 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 18:46 BIF 1  -  Lunderskov boldklub Hal 4 2 - 1 
302 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 18:54 FC Kolding Nord 2  -  BIF2 Hal 4 5 - 1 
303 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:02 FC Kolding Nord 1  -  Brebballe/Engum Hal 4 2 - 5 
306 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:02 BIF2  -  BIF 1 Hal 3 1 - 0 
304 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:10 EFB 1  -  Kolding IF Hal 4 2 - 4 
307 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:10 Brebballe/Engum  -  Vejen HK Hal 3 4 - 1 
750 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:10 Fugdal Tømrer  -  Brenderup IF:EGB Hal 1 3 - 1 
305 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:18 Amui 1  -  EFB 2 Hal 4 1 - 6 
308 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:18 Amui 2  -  FC Kolding Nord 1 Hal 3 0 - 7 
751 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:18 CG  -  Endelave Sommerhuse Hal 1 1 - 4 
309 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:26 EFB 2  -  FC Kolding Nord 2 Hal 3 1 - 0 
310 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:26 Lunderskov boldklub  -  Amui 1 Hal 4 1 - 3 
752 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:26 Jels IF 1  -  DeDamer Hal 1 1 - 6 
311 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:34 Vejen HK  -  Amui 2 Hal 3 1 - 3 
312 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:34 Kolding IF  -  FC Kolding Nord 1 Hal 4 3 - 4 
753 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:34 Brenderup IF:EGB  -  Jels IF 2 Hal 1 2 - 2 
313 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:42 FC Kolding Nord 2  -  Lunderskov boldklub Hal 3 7 - 0 
314 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:42 BIF 1  -  Amui 1 Hal 4 3 - 3 
754 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:42 Endelave Sommerhuse  -  Fugdal Tømrer Hal 1 6 - 3 
315 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:50 EFB 1  -  Brebballe/Engum Hal 3 2 - 3 
316 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:50 Kolding IF  -  Vejen HK Hal 4 4 - 0 
755 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:50 DeDamer  -  CG Hal 1 1 - 2 
317 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:58 BIF2  -  EFB 2 Hal 3 3 - 3 
318 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:58 BIF 1  -  FC Kolding Nord 2 Hal 4 2 - 2 
756 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:58 Jels IF 2  -  Jels IF 1 Hal 1 1 - 0 
319 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:06 FC Kolding Nord 1  -  EFB 1 Hal 3 2 - 2 
320 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:06 Amui 2  -  Brebballe/Engum Hal 4 0 - 6 
757 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:06 CG  -  Brenderup IF:EGB Hal 1 5 - 1 
321 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:14 Amui 1  -  BIF2 Hal 3 1 - 2 
322 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:14 Lunderskov boldklub  -  EFB 2 Hal 4 0 - 9 
758 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:14 Fugdal Tømrer  -  Jels IF 1 Hal 1 6 - 1 
323 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:22 Amui 2  -  EFB 1 Hal 3 0 - 8 
324 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:22 Brebballe/Engum  -  Kolding IF Hal 4 4 - 3 
759 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:22 Brenderup IF:EGB  -  Endelave Sommerhuse Hal 1 0 - 6 
325 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:30 Lunderskov boldklub  -  BIF2 Hal 3 0 - 4 
326 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:30 EFB 2  -  BIF 1 Hal 4 5 - 2 
760 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:30 DeDamer  -  Jels IF 2 Hal 1 4 - 0 
327 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:38 FC Kolding Nord 1  -  Vejen HK Hal 3 5 - 1 
328 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:38 Amui 1  -  FC Kolding Nord 2 Hal 4 0 - 3 
761 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:38 DeDamer  -  Fugdal Tømrer Hal 1 2 - 3 
329 D13 A-semifinal:01 Fre 28.12.2018 20:46 Brebballe/Engum   -  FC Kolding Nord 2  Hal 3 5 - 1 
330 D13 B-semifinal:01 Fre 28.12.2018 20:46 Kolding IF   -  BIF 1  Hal 4 3 - 1 
762 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:46 CG  -  Jels IF 2 Hal 1 3 - 2 
331 D13 A-semifinal:02 Fre 28.12.2018 20:54 EFB 2   -  FC Kolding Nord 1  Hal 3 6 - 1 
332 D13 B-semifinal:02 Fre 28.12.2018 20:54 BIF2   -  EFB 1  Hal 4 1 - 5 
763 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:54 Endelave Sommerhuse  -  Jels IF 1 Hal 1 7 - 0 
333 D13 A-3.e plads Fre 28.12.2018 21:02 FC Kolding Nord 2   -  FC Kolding Nord 1  Hal 3 3 - 2 
334 D13 B-3.e plads Fre 28.12.2018 21:02 BIF 1   -  BIF2  Hal 4 2 - 6 
764 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:02 Brenderup IF:EGB  -  DeDamer Hal 1 1 - 3 
335 D13 A-finale Fre 28.12.2018 21:10 Brebballe/Engum   -  EFB 2  Hal 3 3 - 1 
336 D13 B-finale Fre 28.12.2018 21:10 Kolding IF   -  EFB 1  Hal 4 3 - 5 
765 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:10 Jels IF 2  -  Fugdal Tømrer Hal 1 1 - 2 
766 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:18 Jels IF 1  -  CG Hal 1 3 - 4 
767 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:26 Endelave Sommerhuse  -  DeDamer Hal 1 6 - 1 
768 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:34 Jels IF 2  -  Endelave Sommerhuse Hal 1 1 - 3 
769 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:42 Jels IF 1  -  Brenderup IF:EGB Hal 1 8 - 2 
770 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:50 Fugdal Tømrer  -  CG Hal 1 2 - 2