Matcher Lör 2020-10-10

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
5131 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 08:30 Stuvsta IF:Grön  -  DIF:F08-2 Tanto Stor 1 Tanto  
5132 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 08:30 Värtans ik  -  Spånga IS FK:F10-2 bl Tanto Liten 1 Tanto  
5111 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:00 Enskede IK  -  Täby FK:10 Lill-Tanto Tanto  
5133 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:00 Reymersholms IK  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5134 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:00 Reymersholms IK:Grön  -  Årsta FF Tanto Liten 1 Tanto  
5112 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:25 Reymersholms IK  -  Årsta FF:Vit Lill-Tanto Tanto  
5135 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:30 Huddinge IF:2  -  Stuvsta IF:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5136 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:30 Djurgårdens IF  -  Värtans ik Tanto Liten 1 Tanto  
3 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:50 Gröndals IK  -  Enskede IK Lill-Tanto Tanto  
5137 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:00 DIF:F08-2  -  Reymersholms IK Tanto Stor 1 Tanto  
5138 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:00 Spånga IS FK:F10-2 bl  -  Reymersholms IK:Grön Tanto Liten 1 Tanto  
4 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:15 Täby FK:10  -  Reymersholms IK Lill-Tanto Tanto  
5139 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:30 Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön  -  Huddinge IF:2 Tanto Stor 1 Tanto  
5140 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:30 Årsta FF  -  Djurgårdens IF Tanto Liten 1 Tanto  
5115 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:40 Årsta FF:Vit  -  Gröndals IK Lill-Tanto Tanto  
5141 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:00 Reymersholms IK  -  Stuvsta IF:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5142 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:00 Reymersholms IK:Grön  -  Värtans ik Tanto Liten 1 Tanto  
5116 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:05 Reymersholms IK  -  Enskede IK Lill-Tanto Tanto  
5117 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:30 Årsta FF:Vit  -  Täby FK:10 Lill-Tanto Tanto  
5143 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön  -  DIF:F08-2 Tanto Stor 1 Tanto  
5144 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:30 Årsta FF  -  Spånga IS FK:F10-2 bl Tanto Liten 1 Tanto  
5118 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:55 Gröndals IK  -  Reymersholms IK Lill-Tanto Tanto  
5145 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:00 Huddinge IF:2  -  Reymersholms IK Tanto Stor 1 Tanto  
5146 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:00 Djurgårdens IF  -  Reymersholms IK:Grön Tanto Liten 1 Tanto  
5119 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:20 Enskede IK  -  Årsta FF:Vit Lill-Tanto Tanto  
5147 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:30 Stuvsta IF:Grön  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5148 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:30 Värtans ik  -  Årsta FF Tanto Liten 1 Tanto  
5120 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:45 Täby FK:10  -  Gröndals IK Lill-Tanto Tanto  
5149 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 13:00 DIF:F08-2  -  Huddinge IF:2 Tanto Stor 1 Tanto  
5150 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 13:00 Spånga IS FK:F10-2 bl  -  Djurgårdens IF Tanto Liten 1 Tanto  
5121 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 13:10 Boo FF:F12:3  -  Spånga IS:3 Lill-Tanto Tanto  
5151 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 13:30 Mälarhöjdens IK  -  Stuvsta IF:Svart Tanto Stor 1 Tanto  
5152 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 13:30 Hammarby IF FF  -  IFK Österåker FK Tanto Liten 1 Tanto  
5153 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 13:30 Karlbergs BK:2  -  Brommapojkarna:F10-5 Tanto Liten 2 Tanto  
12 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 13:35 Täby FK:20  -  Årsta FF:Röd Lill-Tanto Tanto  
5123 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:00 Hammarby IF:F2012:6  -  Boo FF:F12:3 Lill-Tanto Tanto  
5154 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK:Svart  -  Huddinge IF:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5155 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:00 Karlbergs BK:1  -  Djurgårdens IF:F2010-5 Tanto Liten 1 Tanto  
5156 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 14:00 Erikslunds KF Täby  -  Hällbybrunns IF:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5124 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:25 Spånga IS:3  -  Täby FK:20 Lill-Tanto Tanto  
5157 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:30 IFK Aspudden Tellus  -  Mälarhöjdens IK Tanto Stor 1 Tanto  
5158 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:30 Spånga IS FK  -  Hammarby IF FF Tanto Liten 1 Tanto  
5159 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 14:30 Reymersholms IK:Vit  -  Karlbergs BK:2 Tanto Liten 2 Tanto  
5125 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:50 Årsta FF:Röd  -  Hammarby IF:F2012:6 Lill-Tanto Tanto  
5160 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:00 Stuvsta IF:Svart  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Svart Tanto Stor 1 Tanto  
5161 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:00 IFK Österåker FK  -  Karlbergs BK:1 Tanto Liten 1 Tanto  
5162 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 15:00 Brommapojkarna:F10-5  -  Erikslunds KF Täby Tanto Liten 2 Tanto  
5126 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:15 Täby FK:20  -  Boo FF:F12:3 Lill-Tanto Tanto  
5163 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:30 Huddinge IF:1  -  IFK Aspudden Tellus Tanto Stor 1 Tanto  
5164 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:30 Djurgårdens IF:F2010-5  -  Spånga IS FK Tanto Liten 1 Tanto  
5165 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 15:30 Hällbybrunns IF:Vit  -  Reymersholms IK:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5127 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:40 Årsta FF:Röd  -  Spånga IS:3 Lill-Tanto Tanto  
5166 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:00 Bagarmossen Kärrtorp BK:Svart  -  Mälarhöjdens IK Tanto Stor 1 Tanto  
5167 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:00 Karlbergs BK:1  -  Hammarby IF FF Tanto Liten 1 Tanto  
5168 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 16:00 Erikslunds KF Täby  -  Karlbergs BK:2 Tanto Liten 2 Tanto  
5128 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:05 Hammarby IF:F2012:6  -  Täby FK:20 Lill-Tanto Tanto  
19 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:30 Boo FF:F12:3  -  Årsta FF:Röd Lill-Tanto Tanto  
5169 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:30 Huddinge IF:1  -  Stuvsta IF:Svart Tanto Stor 1 Tanto  
5170 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:30 Djurgårdens IF:F2010-5  -  IFK Österåker FK Tanto Liten 1 Tanto  
5171 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 16:30 Hällbybrunns IF:Vit  -  Brommapojkarna:F10-5 Tanto Liten 2 Tanto  
5130 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:55 Spånga IS:3  -  Hammarby IF:F2012:6 Lill-Tanto Tanto  
5172 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 17:00 IFK Aspudden Tellus  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Svart Tanto Stor 1 Tanto  
5173 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 17:00 Spånga IS FK  -  Karlbergs BK:1 Tanto Liten 1 Tanto  
5174 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 17:00 Reymersholms IK:Vit  -  Erikslunds KF Täby Tanto Liten 2 Tanto  
5175 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 17:30 Mälarhöjdens IK  -  Huddinge IF:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5176 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 17:30 Hammarby IF FF  -  Djurgårdens IF:F2010-5 Tanto Liten 1 Tanto  
5177 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 17:30 Karlbergs BK:2  -  Hällbybrunns IF:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5178 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 18:00 Stuvsta IF:Svart  -  IFK Aspudden Tellus Tanto Stor 1 Tanto  
5179 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 18:00 IFK Österåker FK  -  Spånga IS FK Tanto Liten 1 Tanto  
5180 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 18:00 Brommapojkarna:F10-5  -  Reymersholms IK:Vit Tanto Liten 2 Tanto