Matcher på arena Tanto

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 08:30 Hammarby IF FF:P11-26  -  Reymersholms IK 3 Tanto Liten 1 Tanto  
21 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 08:30 Reymersholms IK:P11:4 grön  -  Järfälla FF Tanto Liten 2 Tanto  
41 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 08:30 IFK Aspudden Tellus Gul:1  -  Hammarby IF FF:22 Tanto Liten 3 Tanto  
43 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 08:30 Järla IF vit  -  Reymersholms IK:P11:4 vit Tanto Liten 4 Tanto  
2 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 09:00 Hanvikens SK:Blå  -  Djurgården IF:P11-16 Tanto Liten 1 Tanto  
22 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 09:00 Hanvikens SK:Röd  -  Djurgårdens IF:P11-10 Tanto Liten 2 Tanto  
42 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 09:00 Reymersholms IK:1  -  Skiljebo SK:Svart Tanto Liten 3 Tanto  
44 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 09:00 IFK Aspudden Tellus:2  -  Enskede IK P11 Ljusblå Tanto Liten 4 Tanto  
5013 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 09:00 Täby FK:1  -  Värmdö IF:ROSA Lill-Tanto Tanto  
5014 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 09:25 Hammarby IF:23  -  Gröndals IK:Blå Lill-Tanto Tanto  
5 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 09:30 Skiljebo Sk P-11:Blå  -  Hammarby IF FF:P11-26 Tanto Liten 1 Tanto  
25 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 09:30 IFK Aspudden Tellus Gul:2  -  Reymersholms IK:P11:4 grön Tanto Liten 2 Tanto  
45 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 09:30 Hammarby IF FF:Lag 25  -  IFK Aspudden Tellus Gul:1 Tanto Liten 3 Tanto  
47 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 09:30 Karlbergs BK:02  -  Järla IF vit Tanto Liten 4 Tanto  
3 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 09:50 Reymersholms IK  -  Täby FK:1 Lill-Tanto Tanto  
6 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 10:00 Reymersholms IK 3  -  Hanvikens SK:Blå Tanto Liten 1 Tanto  
26 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 10:00 Järfälla FF  -  Hanvikens SK:Röd Tanto Liten 2 Tanto  
46 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 10:00 Hammarby IF FF:22  -  Reymersholms IK:1 Tanto Liten 3 Tanto  
48 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 10:00 Reymersholms IK:P11:4 vit  -  IFK Aspudden Tellus:2 Tanto Liten 4 Tanto  
4 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 10:15 Värmdö IF:ROSA  -  Hammarby IF:23 Lill-Tanto Tanto  
9 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 10:30 Djurgården IF:P11-16  -  Skiljebo Sk P-11:Blå Tanto Liten 1 Tanto  
29 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 10:30 Djurgårdens IF:P11-10  -  IFK Aspudden Tellus Gul:2 Tanto Liten 2 Tanto  
49 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 10:30 Skiljebo SK:Svart  -  Hammarby IF FF:Lag 25 Tanto Liten 3 Tanto  
51 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 10:30 Enskede IK P11 Ljusblå  -  Karlbergs BK:02 Tanto Liten 4 Tanto  
5015 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 10:40 Gröndals IK:Blå  -  Reymersholms IK Lill-Tanto Tanto  
10 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 11:00 Hanvikens SK:Blå  -  Hammarby IF FF:P11-26 Tanto Liten 1 Tanto  
30 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 11:00 Hanvikens SK:Röd  -  Reymersholms IK:P11:4 grön Tanto Liten 2 Tanto  
50 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 11:00 Reymersholms IK:1  -  IFK Aspudden Tellus Gul:1 Tanto Liten 3 Tanto  
52 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 11:00 IFK Aspudden Tellus:2  -  Järla IF vit Tanto Liten 4 Tanto  
5016 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 11:05 Hammarby IF:23  -  Täby FK:1 Lill-Tanto Tanto  
7 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 11:30 Gröndals IK:Blå  -  Värmdö IF:ROSA Lill-Tanto Tanto  
13 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 11:30 Djurgården IF:P11-16  -  Reymersholms IK 3 Tanto Liten 1 Tanto  
33 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 11:30 Djurgårdens IF:P11-10  -  Järfälla FF Tanto Liten 2 Tanto  
53 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 11:30 Skiljebo SK:Svart  -  Hammarby IF FF:22 Tanto Liten 3 Tanto  
55 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 11:30 Enskede IK P11 Ljusblå  -  Reymersholms IK:P11:4 vit Tanto Liten 4 Tanto  
8 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 11:55 Reymersholms IK  -  Hammarby IF:23 Lill-Tanto Tanto  
14 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 12:00 Skiljebo Sk P-11:Blå  -  Hanvikens SK:Blå Tanto Liten 1 Tanto  
34 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 12:00 IFK Aspudden Tellus Gul:2  -  Hanvikens SK:Röd Tanto Liten 2 Tanto  
54 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 12:00 Hammarby IF FF:Lag 25  -  Reymersholms IK:1 Tanto Liten 3 Tanto  
56 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 12:00 Karlbergs BK:02  -  IFK Aspudden Tellus:2 Tanto Liten 4 Tanto  
5017 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 12:20 Täby FK:1  -  Gröndals IK:Blå Lill-Tanto Tanto  
17 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 12:30 Hammarby IF FF:P11-26  -  Djurgården IF:P11-16 Tanto Liten 1 Tanto  
37 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 12:30 Reymersholms IK:P11:4 grön  -  Djurgårdens IF:P11-10 Tanto Liten 2 Tanto  
57 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 12:30 IFK Aspudden Tellus Gul:1  -  Skiljebo SK:Svart Tanto Liten 3 Tanto  
59 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 12:30 Järla IF vit  -  Enskede IK P11 Ljusblå Tanto Liten 4 Tanto  
5018 P12 Grupp N Lör 2020-10-03 12:45 Värmdö IF:ROSA  -  Reymersholms IK Lill-Tanto Tanto  
18 P11 Grupp H Lör 2020-10-03 13:00 Reymersholms IK 3  -  Skiljebo Sk P-11:Blå Tanto Liten 1 Tanto  
38 P11 Grupp J Lör 2020-10-03 13:00 Järfälla FF  -  IFK Aspudden Tellus Gul:2 Tanto Liten 2 Tanto  
58 P11 Grupp l Lör 2020-10-03 13:00 Hammarby IF FF:22  -  Hammarby IF FF:Lag 25 Tanto Liten 3 Tanto  
60 P11 Grupp M Lör 2020-10-03 13:00 Reymersholms IK:P11:4 vit  -  Karlbergs BK:02 Tanto Liten 4 Tanto  
11 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 13:10 Täby FK:2  -  Värmdö IF:SVART Lill-Tanto Tanto  
23 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 13:30 Skiljebo SK:Gul  -  Reymersholms IK:Randigt Tanto Liten 2 Tanto  
5003 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 13:30 Vasalunds IF Solna  -  Reymersholms IK P:08:3,4 Tanto Stor 1 Tanto  
5019 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 13:30 Djurgårdens IF FF:4  -  Järla IF svart Tanto Liten 1 Tanto  
12 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 13:35 Gröndals IK:Vit  -  Hammarby IF:Lag 5 Lill-Tanto Tanto  
24 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 14:00 Hanvikens SK:Vit  -  IFK Aspudden Tellus:1 Tanto Liten 2 Tanto  
5004 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 14:00 Hammarby IF FF:28  -  Reymersholms IK P08:2 Tanto Stor 1 Tanto  
5020 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 14:00 Reymersholms IK:12-04  -  Täby FK:2 Lill-Tanto Tanto  
5021 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 14:00 Hanvikens SK:Gul  -  Reymersholms IK:2 Tanto Liten 1 Tanto  
5022 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 14:25 Värmdö IF:SVART  -  Gröndals IK:Vit Lill-Tanto Tanto  
27 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 14:30 Karlbergs BK:01  -  Skiljebo SK:Gul Tanto Liten 2 Tanto  
5005 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 14:30 Hammarby IF:23  -  Vasalunds IF Solna Tanto Stor 1 Tanto  
5023 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 14:30 Skiljebo Sk P-11:Röd  -  Djurgårdens IF FF:4 Tanto Liten 1 Tanto  
15 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 14:50 Hammarby IF:Lag 5  -  Reymersholms IK:12-04 Lill-Tanto Tanto  
28 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 15:00 Reymersholms IK:Randigt  -  Hanvikens SK:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5006 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 15:00 Reymersholms IK P:08:3,4  -  Hammarby IF FF:28 Tanto Stor 1 Tanto  
5024 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 15:00 Järla IF svart  -  Hanvikens SK:Gul Tanto Liten 1 Tanto  
16 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 15:15 Gröndals IK:Vit  -  Täby FK:2 Lill-Tanto Tanto  
31 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 15:30 IFK Aspudden Tellus:1  -  Karlbergs BK:01 Tanto Liten 2 Tanto  
5007 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 15:30 Reymersholms IK P08:2  -  Hammarby IF:23 Tanto Stor 1 Tanto  
5025 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 15:30 Reymersholms IK:2  -  Skiljebo Sk P-11:Röd Tanto Liten 1 Tanto  
5026 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 15:40 Hammarby IF:Lag 5  -  Värmdö IF:SVART Lill-Tanto Tanto  
32 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 16:00 Hanvikens SK:Vit  -  Skiljebo SK:Gul Tanto Liten 2 Tanto  
5008 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 16:00 Hammarby IF FF:28  -  Vasalunds IF Solna Tanto Stor 1 Tanto  
5027 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 16:00 Hanvikens SK:Gul  -  Djurgårdens IF FF:4 Tanto Liten 1 Tanto  
5028 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 16:05 Reymersholms IK:12-04  -  Gröndals IK:Vit Lill-Tanto Tanto  
19 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 16:30 Täby FK:2  -  Hammarby IF:Lag 5 Lill-Tanto Tanto  
35 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 16:30 IFK Aspudden Tellus:1  -  Reymersholms IK:Randigt Tanto Liten 2 Tanto  
5009 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 16:30 Reymersholms IK P08:2  -  Reymersholms IK P:08:3,4 Tanto Stor 1 Tanto  
5029 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 16:30 Reymersholms IK:2  -  Järla IF svart Tanto Liten 1 Tanto  
20 P12 Grupp O Lör 2020-10-03 16:55 Värmdö IF:SVART  -  Reymersholms IK:12-04 Lill-Tanto Tanto  
36 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 17:00 Karlbergs BK:01  -  Hanvikens SK:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5010 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 17:00 Hammarby IF:23  -  Hammarby IF FF:28 Tanto Stor 1 Tanto  
5030 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 17:00 Skiljebo Sk P-11:Röd  -  Hanvikens SK:Gul Tanto Liten 1 Tanto  
39 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 17:30 Skiljebo SK:Gul  -  IFK Aspudden Tellus:1 Tanto Liten 2 Tanto  
5011 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 17:30 Vasalunds IF Solna  -  Reymersholms IK P08:2 Tanto Stor 1 Tanto  
5031 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 17:30 Djurgårdens IF FF:4  -  Reymersholms IK:2 Tanto Liten 1 Tanto  
40 P11 Grupp K Lör 2020-10-03 18:00 Reymersholms IK:Randigt  -  Karlbergs BK:01 Tanto Liten 2 Tanto  
5012 P08 Grupp 1 Lör 2020-10-03 18:00 Reymersholms IK P:08:3,4  -  Hammarby IF:23 Tanto Stor 1 Tanto  
5032 P11 Grupp I Lör 2020-10-03 18:00 Järla IF svart  -  Skiljebo Sk P-11:Röd Tanto Liten 1 Tanto  
5033 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 08:30 Högalids IF  -  IF Brommapojkarna Tanto Stor 2 Tanto  
5034 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 08:30 Reymers:10:6  -  Värmdö IF:Blå Tanto Liten 1 Tanto  
5035 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 08:30 Reymersholms IK:P10:5  -  Boo FF:P10:4 R Tanto Liten 2 Tanto  
5036 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 09:00 Reymers IK:P09:4  -  Hammarby IF FF:31 Tanto Stor 2 Tanto  
5037 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 09:00 Täby FK röd  -  Enskede IK p2012 mörkblå Lill-Tanto Tanto  
5038 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 09:00 Reymersholms IK P10:1:Ronaldo  -  Norrtulls SK Blå-1a Tanto Liten 1 Tanto  
5039 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 09:00 Värmdö IF:Vit  -  Norrtulls SK Blå-1b Tanto Liten 2 Tanto  
5040 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 09:25 Högalids IF:1  -  Reymers IK:P12:2 Lill-Tanto Tanto  
5041 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 09:30 BKBK  -  Högalids IF Tanto Stor 2 Tanto  
5042 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 09:30 Boo FF:7  -  Reymers:10:6 Tanto Liten 1 Tanto  
5043 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 09:30 Reymersholms IK P10:1:Zlatan  -  Reymersholms IK:P10:5 Tanto Liten 2 Tanto  
5044 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 09:50 Sundbybergs IK:Grön  -  Täby FK röd Lill-Tanto Tanto  
5045 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 10:00 IF Brommapojkarna  -  Reymers IK:P09:4 Tanto Stor 2 Tanto  
5046 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 10:00 Värmdö IF:Blå  -  Reymersholms IK P10:1:Ronaldo Tanto Liten 1 Tanto  
5047 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 10:00 Boo FF:P10:4 R  -  Värmdö IF:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5048 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 10:15 Enskede IK p2012 mörkblå  -  Högalids IF:1 Lill-Tanto Tanto  
5049 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 10:30 Hammarby IF FF:31  -  BKBK Tanto Stor 2 Tanto  
5050 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 10:30 Norrtulls SK Blå-1a  -  Boo FF:7 Tanto Liten 1 Tanto  
5051 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 10:30 Norrtulls SK Blå-1b  -  Reymersholms IK P10:1:Zlatan Tanto Liten 2 Tanto  
5052 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 10:40 Reymers IK:P12:2  -  Sundbybergs IK:Grön Lill-Tanto Tanto  
5053 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 11:00 Reymers IK:P09:4  -  Högalids IF Tanto Stor 2 Tanto  
5054 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 11:00 Reymersholms IK P10:1:Ronaldo  -  Reymers:10:6 Tanto Liten 1 Tanto  
5055 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 11:00 Värmdö IF:Vit  -  Reymersholms IK:P10:5 Tanto Liten 2 Tanto  
5056 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 11:05 Högalids IF:1  -  Täby FK röd Lill-Tanto Tanto  
5057 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 11:30 Hammarby IF FF:31  -  IF Brommapojkarna Tanto Stor 2 Tanto  
5058 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 11:30 Reymers IK:P12:2  -  Enskede IK p2012 mörkblå Lill-Tanto Tanto  
5059 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 11:30 Norrtulls SK Blå-1a  -  Värmdö IF:Blå Tanto Liten 1 Tanto  
5060 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 11:30 Norrtulls SK Blå-1b  -  Boo FF:P10:4 R Tanto Liten 2 Tanto  
5061 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 11:55 Sundbybergs IK:Grön  -  Högalids IF:1 Lill-Tanto Tanto  
5062 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 12:00 BKBK  -  Reymers IK:P09:4 Tanto Stor 2 Tanto  
5063 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 12:00 Boo FF:7  -  Reymersholms IK P10:1:Ronaldo Tanto Liten 1 Tanto  
5064 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 12:00 Reymersholms IK P10:1:Zlatan  -  Värmdö IF:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5065 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 12:20 Täby FK röd  -  Reymers IK:P12:2 Lill-Tanto Tanto  
5066 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 12:30 Högalids IF  -  Hammarby IF FF:31 Tanto Stor 2 Tanto  
5067 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 12:30 Reymers:10:6  -  Norrtulls SK Blå-1a Tanto Liten 1 Tanto  
5068 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 12:30 Reymersholms IK:P10:5  -  Norrtulls SK Blå-1b Tanto Liten 2 Tanto  
5069 P12 Grupp P Sön 2020-10-04 12:45 Enskede IK p2012 mörkblå  -  Sundbybergs IK:Grön Lill-Tanto Tanto  
5070 P09 Grupp B Sön 2020-10-04 13:00 IF Brommapojkarna  -  BKBK Tanto Stor 2 Tanto  
5071 P10 Grupp 1 Sön 2020-10-04 13:00 Värmdö IF:Blå  -  Boo FF:7 Tanto Liten 1 Tanto  
5072 P10 Grupp 3 Sön 2020-10-04 13:00 Boo FF:P10:4 R  -  Reymersholms IK P10:1:Zlatan Tanto Liten 2 Tanto  
5073 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 13:10 Sundbybergs IK:Röd  -  Täby FK blå Lill-Tanto Tanto  
5074 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 13:30 Reymersholms IK:P09:2  -  Hammarby IF FF P2009-25 Tanto Stor 2 Tanto  
5075 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 13:30 Reymersholms IK:P10:3  -  IFK Aspudden-Tellus:P10 Blå Tanto Liten 1 Tanto  
5076 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 13:30 Stuvsta IF:P10:1  -  Högalids IF:2 Tanto Liten 2 Tanto  
5077 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 13:35 Reymers:1  -  Högalids IF:2 Lill-Tanto Tanto  
5078 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 14:00 Reymersholms IK:1  -  Älvsjö AIK:vit Tanto Stor 2 Tanto  
5079 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 14:00 Reymersholms IK:2  -  Sundbybergs IK:Röd Lill-Tanto Tanto  
5080 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 14:00 Högalids IF:1  -  Enskede IK p10 lila Tanto Liten 1 Tanto  
5081 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 14:00 Reymers IK:P:2  -  Boo FF:P10:4 B Tanto Liten 2 Tanto  
5082 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 14:25 Täby FK blå  -  Reymers:1 Lill-Tanto Tanto  
5083 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 14:30 Boo FF:08  -  Reymersholms IK:P09:2 Tanto Stor 2 Tanto  
5084 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 14:30 Årsta FF:Vit  -  Reymersholms IK:P10:3 Tanto Liten 1 Tanto  
5085 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 14:30 Hammarby IF FF 10.24:10.24  -  Stuvsta IF:P10:1 Tanto Liten 2 Tanto  
5086 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 14:50 Högalids IF:2  -  Reymersholms IK:2 Lill-Tanto Tanto  
5087 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 15:00 Hammarby IF FF P2009-25  -  Reymersholms IK:1 Tanto Stor 2 Tanto  
5088 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 15:00 IFK Aspudden-Tellus:P10 Blå  -  Högalids IF:1 Tanto Liten 1 Tanto  
5089 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 15:00 Högalids IF:2  -  Reymers IK:P:2 Tanto Liten 2 Tanto  
5090 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 15:15 Reymers:1  -  Sundbybergs IK:Röd Lill-Tanto Tanto  
5091 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 15:30 Älvsjö AIK:vit  -  Boo FF:08 Tanto Stor 2 Tanto  
5092 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 15:30 Enskede IK p10 lila  -  Årsta FF:Vit Tanto Liten 1 Tanto  
5093 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 15:30 Boo FF:P10:4 B  -  Hammarby IF FF 10.24:10.24 Tanto Liten 2 Tanto  
5094 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 15:40 Högalids IF:2  -  Täby FK blå Lill-Tanto Tanto  
5095 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 16:00 Reymersholms IK:1  -  Reymersholms IK:P09:2 Tanto Stor 2 Tanto  
5096 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 16:00 Högalids IF:1  -  Reymersholms IK:P10:3 Tanto Liten 1 Tanto  
5097 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 16:00 Reymers IK:P:2  -  Stuvsta IF:P10:1 Tanto Liten 2 Tanto  
5098 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 16:05 Reymersholms IK:2  -  Reymers:1 Lill-Tanto Tanto  
5099 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 16:30 Älvsjö AIK:vit  -  Hammarby IF FF P2009-25 Tanto Stor 2 Tanto  
5100 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 16:30 Sundbybergs IK:Röd  -  Högalids IF:2 Lill-Tanto Tanto  
5101 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 16:30 Enskede IK p10 lila  -  IFK Aspudden-Tellus:P10 Blå Tanto Liten 1 Tanto  
5102 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 16:30 Boo FF:P10:4 B  -  Högalids IF:2 Tanto Liten 2 Tanto  
5103 P12 Grupp Q Sön 2020-10-04 16:55 Täby FK blå  -  Reymersholms IK:2 Lill-Tanto Tanto  
5104 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 17:00 Boo FF:08  -  Reymersholms IK:1 Tanto Stor 2 Tanto  
5105 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 17:00 Årsta FF:Vit  -  Högalids IF:1 Tanto Liten 1 Tanto  
5106 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 17:00 Hammarby IF FF 10.24:10.24  -  Reymers IK:P:2 Tanto Liten 2 Tanto  
5001 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 17:30 Stuvsta IF:P10:1  -  Boo FF:P10:4 B Tanto Liten 2 Tanto  
5107 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 17:30 Reymersholms IK:P09:2  -  Älvsjö AIK:vit Tanto Stor 2 Tanto  
5108 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 17:30 Reymersholms IK:P10:3  -  Enskede IK p10 lila Tanto Liten 1 Tanto  
5002 P10 Grupp 4 Sön 2020-10-04 18:00 Högalids IF:2  -  Hammarby IF FF 10.24:10.24 Tanto Liten 2 Tanto  
5109 P09 Grupp C Sön 2020-10-04 18:00 Hammarby IF FF P2009-25  -  Boo FF:08 Tanto Stor 2 Tanto  
5110 P10 Grupp 2 Sön 2020-10-04 18:00 IFK Aspudden-Tellus:P10 Blå  -  Årsta FF:Vit Tanto Liten 1 Tanto  
5131 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 08:30 Stuvsta IF:Grön  -  DIF:F08-2 Tanto Stor 1 Tanto  
5132 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 08:30 Värtans ik  -  Spånga IS FK:F10-2 bl Tanto Liten 1 Tanto  
5111 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:00 Enskede IK  -  Täby FK:10 Lill-Tanto Tanto  
5133 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:00 Reymersholms IK  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5134 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:00 Reymersholms IK:Grön  -  Årsta FF Tanto Liten 1 Tanto  
5112 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:25 Reymersholms IK  -  Årsta FF:Vit Lill-Tanto Tanto  
5135 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:30 Huddinge IF:2  -  Stuvsta IF:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5136 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:30 Djurgårdens IF  -  Värtans ik Tanto Liten 1 Tanto  
3 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 09:50 Gröndals IK  -  Enskede IK Lill-Tanto Tanto  
5137 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:00 DIF:F08-2  -  Reymersholms IK Tanto Stor 1 Tanto  
5138 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:00 Spånga IS FK:F10-2 bl  -  Reymersholms IK:Grön Tanto Liten 1 Tanto  
4 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:15 Täby FK:10  -  Reymersholms IK Lill-Tanto Tanto  
5139 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:30 Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön  -  Huddinge IF:2 Tanto Stor 1 Tanto  
5140 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:30 Årsta FF  -  Djurgårdens IF Tanto Liten 1 Tanto  
5115 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 10:40 Årsta FF:Vit  -  Gröndals IK Lill-Tanto Tanto  
5141 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:00 Reymersholms IK  -  Stuvsta IF:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5142 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:00 Reymersholms IK:Grön  -  Värtans ik Tanto Liten 1 Tanto  
5116 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:05 Reymersholms IK  -  Enskede IK Lill-Tanto Tanto  
5117 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:30 Årsta FF:Vit  -  Täby FK:10 Lill-Tanto Tanto  
5143 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:30 Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön  -  DIF:F08-2 Tanto Stor 1 Tanto  
5144 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:30 Årsta FF  -  Spånga IS FK:F10-2 bl Tanto Liten 1 Tanto  
5118 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 11:55 Gröndals IK  -  Reymersholms IK Lill-Tanto Tanto  
5145 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:00 Huddinge IF:2  -  Reymersholms IK Tanto Stor 1 Tanto  
5146 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:00 Djurgårdens IF  -  Reymersholms IK:Grön Tanto Liten 1 Tanto  
5119 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:20 Enskede IK  -  Årsta FF:Vit Lill-Tanto Tanto  
5147 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:30 Stuvsta IF:Grön  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5148 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:30 Värtans ik  -  Årsta FF Tanto Liten 1 Tanto  
5120 F12 Grupp 1 Lör 2020-10-10 12:45 Täby FK:10  -  Gröndals IK Lill-Tanto Tanto  
5149 F08 Grupp 1 Lör 2020-10-10 13:00 DIF:F08-2  -  Huddinge IF:2 Tanto Stor 1 Tanto  
5150 F10 Grupp 1 Lör 2020-10-10 13:00 Spånga IS FK:F10-2 bl  -  Djurgårdens IF Tanto Liten 1 Tanto  
5121 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 13:10 Boo FF:F12:3  -  Spånga IS:3 Lill-Tanto Tanto  
5151 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 13:30 Mälarhöjdens IK  -  Stuvsta IF:Svart Tanto Stor 1 Tanto  
5152 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 13:30 Hammarby IF FF  -  IFK Österåker FK Tanto Liten 1 Tanto  
5153 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 13:30 Karlbergs BK:2  -  Brommapojkarna:F10-5 Tanto Liten 2 Tanto  
12 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 13:35 Täby FK:20  -  Årsta FF:Röd Lill-Tanto Tanto  
5123 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:00 Hammarby IF:F2012:6  -  Boo FF:F12:3 Lill-Tanto Tanto  
5154 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK:Svart  -  Huddinge IF:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5155 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:00 Karlbergs BK:1  -  Djurgårdens IF:F2010-5 Tanto Liten 1 Tanto  
5156 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 14:00 Erikslunds KF Täby  -  Hällbybrunns IF:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5124 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:25 Spånga IS:3  -  Täby FK:20 Lill-Tanto Tanto  
5157 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:30 IFK Aspudden Tellus  -  Mälarhöjdens IK Tanto Stor 1 Tanto  
5158 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:30 Spånga IS FK  -  Hammarby IF FF Tanto Liten 1 Tanto  
5159 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 14:30 Reymersholms IK:Vit  -  Karlbergs BK:2 Tanto Liten 2 Tanto  
5125 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 14:50 Årsta FF:Röd  -  Hammarby IF:F2012:6 Lill-Tanto Tanto  
5160 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:00 Stuvsta IF:Svart  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Svart Tanto Stor 1 Tanto  
5161 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:00 IFK Österåker FK  -  Karlbergs BK:1 Tanto Liten 1 Tanto  
5162 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 15:00 Brommapojkarna:F10-5  -  Erikslunds KF Täby Tanto Liten 2 Tanto  
5126 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:15 Täby FK:20  -  Boo FF:F12:3 Lill-Tanto Tanto  
5163 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:30 Huddinge IF:1  -  IFK Aspudden Tellus Tanto Stor 1 Tanto  
5164 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:30 Djurgårdens IF:F2010-5  -  Spånga IS FK Tanto Liten 1 Tanto  
5165 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 15:30 Hällbybrunns IF:Vit  -  Reymersholms IK:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5127 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 15:40 Årsta FF:Röd  -  Spånga IS:3 Lill-Tanto Tanto  
5166 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:00 Bagarmossen Kärrtorp BK:Svart  -  Mälarhöjdens IK Tanto Stor 1 Tanto  
5167 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:00 Karlbergs BK:1  -  Hammarby IF FF Tanto Liten 1 Tanto  
5168 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 16:00 Erikslunds KF Täby  -  Karlbergs BK:2 Tanto Liten 2 Tanto  
5128 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:05 Hammarby IF:F2012:6  -  Täby FK:20 Lill-Tanto Tanto  
19 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:30 Boo FF:F12:3  -  Årsta FF:Röd Lill-Tanto Tanto  
5169 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:30 Huddinge IF:1  -  Stuvsta IF:Svart Tanto Stor 1 Tanto  
5170 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:30 Djurgårdens IF:F2010-5  -  IFK Österåker FK Tanto Liten 1 Tanto  
5171 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 16:30 Hällbybrunns IF:Vit  -  Brommapojkarna:F10-5 Tanto Liten 2 Tanto  
5130 F12 Grupp 2 Lör 2020-10-10 16:55 Spånga IS:3  -  Hammarby IF:F2012:6 Lill-Tanto Tanto  
5172 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 17:00 IFK Aspudden Tellus  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Svart Tanto Stor 1 Tanto  
5173 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 17:00 Spånga IS FK  -  Karlbergs BK:1 Tanto Liten 1 Tanto  
5174 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 17:00 Reymersholms IK:Vit  -  Erikslunds KF Täby Tanto Liten 2 Tanto  
5175 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 17:30 Mälarhöjdens IK  -  Huddinge IF:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5176 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 17:30 Hammarby IF FF  -  Djurgårdens IF:F2010-5 Tanto Liten 1 Tanto  
5177 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 17:30 Karlbergs BK:2  -  Hällbybrunns IF:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5178 F08 Grupp 2 Lör 2020-10-10 18:00 Stuvsta IF:Svart  -  IFK Aspudden Tellus Tanto Stor 1 Tanto  
5179 F10 Grupp 2 Lör 2020-10-10 18:00 IFK Österåker FK  -  Spånga IS FK Tanto Liten 1 Tanto  
5180 F10 Grupp 3 Lör 2020-10-10 18:00 Brommapojkarna:F10-5  -  Reymersholms IK:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5181 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 08:30 Mälarhöjdens IK Fotboll:Röd  -  Stuvsta IF:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5182 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 08:30 Nsk F11:Röd  -  IFK Österåker:Blå Tanto Liten 1 Tanto  
5183 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 08:30 IFK Österåker:Vit  -  Tyresö FF Tanto Liten 2 Tanto  
5184 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 09:00 Reymers IK:1  -  Djurgårdens IF FF:3 Tanto Stor 1 Tanto  
5185 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 09:00 Reymersholms IK  -  Högalids IF 1 Tanto Liten 1 Tanto  
5186 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 09:00 Hammarby IF:Lag 5 vit  -  Nsk F11:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5187 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 09:30 Spånga IS:F09-1  -  Mälarhöjdens IK Fotboll:Röd Tanto Stor 1 Tanto  
5188 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 09:30 Hammarby IF:Lag 5 grön  -  Nsk F11:Röd Tanto Liten 1 Tanto  
5189 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 09:30 Högalids IF 2  -  IFK Österåker:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5190 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 10:00 Stuvsta IF:1  -  Reymers IK:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5191 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 10:00 IFK Österåker:Blå  -  Reymersholms IK Tanto Liten 1 Tanto  
5192 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 10:00 Tyresö FF  -  Hammarby IF:Lag 5 vit Tanto Liten 2 Tanto  
5193 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 10:30 Djurgårdens IF FF:3  -  Spånga IS:F09-1 Tanto Stor 1 Tanto  
5194 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 10:30 Högalids IF 1  -  Hammarby IF:Lag 5 grön Tanto Liten 1 Tanto  
5195 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 10:30 Nsk F11:Vit  -  Högalids IF 2 Tanto Liten 2 Tanto  
5196 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 11:00 Reymers IK:1  -  Mälarhöjdens IK Fotboll:Röd Tanto Stor 1 Tanto  
5197 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 11:00 Reymersholms IK  -  Nsk F11:Röd Tanto Liten 1 Tanto  
5198 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 11:00 Hammarby IF:Lag 5 vit  -  IFK Österåker:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5199 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 11:30 Djurgårdens IF FF:3  -  Stuvsta IF:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5200 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 11:30 Högalids IF 1  -  IFK Österåker:Blå Tanto Liten 1 Tanto  
5201 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 11:30 Nsk F11:Vit  -  Tyresö FF Tanto Liten 2 Tanto  
5202 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 12:00 Spånga IS:F09-1  -  Reymers IK:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5203 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 12:00 Hammarby IF:Lag 5 grön  -  Reymersholms IK Tanto Liten 1 Tanto  
5204 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 12:00 Högalids IF 2  -  Hammarby IF:Lag 5 vit Tanto Liten 2 Tanto  
5205 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 12:30 Mälarhöjdens IK Fotboll:Röd  -  Djurgårdens IF FF:3 Tanto Stor 1 Tanto  
5206 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 12:30 Nsk F11:Röd  -  Högalids IF 1 Tanto Liten 1 Tanto  
5207 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 12:30 IFK Österåker:Vit  -  Nsk F11:Vit Tanto Liten 2 Tanto  
5208 F09 Grupp 1 Sön 2020-10-11 13:00 Stuvsta IF:1  -  Spånga IS:F09-1 Tanto Stor 1 Tanto  
5209 F11 Grupp 1 Sön 2020-10-11 13:00 IFK Österåker:Blå  -  Hammarby IF:Lag 5 grön Tanto Liten 1 Tanto  
5210 F11 Grupp 2 Sön 2020-10-11 13:00 Tyresö FF  -  Högalids IF 2 Tanto Liten 2 Tanto  
5211 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 13:30 Enskede IK:Grå  -  Vårby Gårds IF Tanto Stor 1 Tanto  
5212 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 13:30 Stuvsta IF:2  -  Tullinge Fotboll:Vit Tanto Stor 2 Tanto  
5213 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 14:00 Gröndals IK  -  Tullinge Fotboll:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5214 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 14:00 Reymers IK:2  -  Sollentuna FK Silverdal Tanto Stor 2 Tanto  
5215 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 14:30 Essinge IK:1  -  Enskede IK:Grå Tanto Stor 1 Tanto  
5216 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 14:30 Mälarhöjdens IK Fotboll:Vit  -  Stuvsta IF:2 Tanto Stor 2 Tanto  
5217 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 15:00 Vårby Gårds IF  -  Gröndals IK Tanto Stor 1 Tanto  
5218 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 15:00 Tullinge Fotboll:Vit  -  Reymers IK:2 Tanto Stor 2 Tanto  
5219 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 15:30 Tullinge Fotboll:Grön  -  Essinge IK:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5220 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 15:30 Sollentuna FK Silverdal  -  Mälarhöjdens IK Fotboll:Vit Tanto Stor 2 Tanto  
5221 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 16:00 Gröndals IK  -  Enskede IK:Grå Tanto Stor 1 Tanto  
5222 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 16:00 Reymers IK:2  -  Stuvsta IF:2 Tanto Stor 2 Tanto  
5223 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 16:30 Tullinge Fotboll:Grön  -  Vårby Gårds IF Tanto Stor 1 Tanto  
5224 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 16:30 Sollentuna FK Silverdal  -  Tullinge Fotboll:Vit Tanto Stor 2 Tanto  
5225 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 17:00 Essinge IK:1  -  Gröndals IK Tanto Stor 1 Tanto  
5226 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 17:00 Mälarhöjdens IK Fotboll:Vit  -  Reymers IK:2 Tanto Stor 2 Tanto  
5227 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 17:30 Enskede IK:Grå  -  Tullinge Fotboll:Grön Tanto Stor 1 Tanto  
5228 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 17:30 Stuvsta IF:2  -  Sollentuna FK Silverdal Tanto Stor 2 Tanto  
5229 F09 Grupp 2 Sön 2020-10-11 18:00 Vårby Gårds IF  -  Essinge IK:1 Tanto Stor 1 Tanto  
5230 F09 Grupp 3 Sön 2020-10-11 18:00 Tullinge Fotboll:Vit  -  Mälarhöjdens IK Fotboll:Vit Tanto Stor 2 Tanto