Kampe i Søndervangshallen

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Arena Resultat
904 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:00 FIF Håndbold:2  -  Birkerød HK 1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
905 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:35 Greve Håndbold  -  AB Håndbold Søndervangshallen Søndervangshallen  
906 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:10 Vallensbæk IF 2  -  Birkerød HK 3 Søndervangshallen Søndervangshallen  
907 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:45 FIF Håndbold:1  -  HSG91 Søndervangshallen Søndervangshallen  
908 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:20 Birkerød HK 1  -  Greve Håndbold Søndervangshallen Søndervangshallen  
909 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:55 AB Håndbold  -  FIF Håndbold:2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
910 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 11:30 Birkerød HK 3  -  HSG91 Søndervangshallen Søndervangshallen  
911 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 12:05 FIF Håndbold:1  -  Vallensbæk IF 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
912 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:40 AB Håndbold  -  Birkerød HK 1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
913 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 13:15 FIF Håndbold:2  -  Greve Håndbold Søndervangshallen Søndervangshallen  
914 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 13:50 HSG91  -  Vallensbæk IF 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
915 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 14:25 Birkerød HK 3  -  FIF Håndbold:1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
916 D13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 16:00 TIK-Taastrup 2  -  Birkerød HK 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
917 D13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 16:35 Herlev/Hjorten Håndbold:1  -  Allerød Håndbold Klub Søndervangshallen Søndervangshallen  
918 D13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 17:10 Holte IF Håndbold:2  -  VHC/Vidar Søndervangshallen Søndervangshallen  
919 D13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 17:45 Lyngby HK  -  Furesø håndbold klub Søndervangshallen Søndervangshallen  
920 D13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 18:20 Birkerød HK 2  -  Allerød Håndbold Klub Søndervangshallen Søndervangshallen  
921 D13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 18:55 TIK-Taastrup 2  -  Herlev/Hjorten Håndbold:1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
922 D13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 19:30 Furesø håndbold klub  -  VHC/Vidar Søndervangshallen Søndervangshallen  
923 D13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 20:05 Lyngby HK  -  Holte IF Håndbold:2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
924 D13B Plac. kamp 3 Søn 20.09.2020 08:00 Nr. 4 fra Gruppe 1  -  Nr. 4 fra Gruppe 4 Søndervangshallen Søndervangshallen  
925 D13B Plac. kamp 4 Søn 20.09.2020 08:45 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 3 Søndervangshallen Søndervangshallen  
926 D13B A-Kvartsfinal:04 Søn 20.09.2020 09:30 Nr.1 fra Gruppe 4  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
927 D13B A-Kvartsfinal:03 Søn 20.09.2020 10:15 Nr.1 fra Gruppe 3  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
928 D13B A-Kvartsfinal:02 Søn 20.09.2020 11:00 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 3 Søndervangshallen Søndervangshallen  
929 D13B A-Kvartsfinal:01 Søn 20.09.2020 11:45 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 4 Søndervangshallen Søndervangshallen  
930 D13B A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 12:30 Vind.kvartfinal : 3  -  Vind.kvartfinal : 4 Søndervangshallen Søndervangshallen  
931 D13B A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 13:15 Vind.kvartfinal : 1  -  Vind.kvartfinal : 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
932 D13B Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 14:00 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 4 Søndervangshallen Søndervangshallen  
933 D13B Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 14:45 Nr. 3 fra Gruppe 2  -  Nr. 3 fra Gruppe 3 Søndervangshallen Søndervangshallen  
934 D13B A-Finale Søn 20.09.2020 15:30 Vind.semi  -  Vind.semi Søndervangshallen Søndervangshallen