Kampe Søn 20.09.2020

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Arena Resultat
117 D15A A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 08:00 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
515 P11B Plac. kamp 4 Søn 20.09.2020 08:00 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 3 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
623 P13B Plac. kamp 4 Søn 20.09.2020 08:00 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 3 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
720 P13A A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 08:00 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
924 D13B Plac. kamp 3 Søn 20.09.2020 08:00 Nr. 4 fra Gruppe 1  -  Nr. 4 fra Gruppe 4 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1016 P15A A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 08:30 Nr.2 fra Gruppe 1  -  Nr.3 fra Gruppe 1 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
516 P11B Plac. kamp 3 Søn 20.09.2020 08:45 Nr. 4 fra Gruppe 1  -  Nr. 4 fra Gruppe 4 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
624 P13B Plac. kamp 3 Søn 20.09.2020 08:45 Nr. 4 fra Gruppe 1  -  Nr. 4 fra Gruppe 4 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
721 P13A A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 08:45 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
925 D13B Plac. kamp 4 Søn 20.09.2020 08:45 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 3 Søndervangshallen Søndervangshallen  
118 D15A A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 08:55 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
220 D11B Plac. kamp 4 Søn 20.09.2020 09:00 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 3 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
324 U17A Gruppe 1 Søn 20.09.2020 09:00 Vallensbæk if  -  FIF Håndbold Holte Hal 2 Holte Hal 2  
421 P11A A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 09:00 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
517 P11B A-Kvartsfinal:04 Søn 20.09.2020 09:30 Nr.1 fra Gruppe 4  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
625 P13B A-Kvartsfinal:04 Søn 20.09.2020 09:30 Nr.1 fra Gruppe 4  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
722 P13A Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 09:30 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
926 D13B A-Kvartsfinal:04 Søn 20.09.2020 09:30 Nr.1 fra Gruppe 4  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1017 P15A A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 09:30 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.4 fra Gruppe 1 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
221 D11B Plac. kamp 3 Søn 20.09.2020 09:45 Nr. 4 fra Gruppe 1  -  Nr. 4 fra Gruppe 4 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
325 U17A Gruppe 1 Søn 20.09.2020 09:45 Roskilde Håndbold 1  -  Furesø håndbold klub Holte Hal 2 Holte Hal 2  
422 P11A A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 09:45 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Holte hal 1 Holte Hal 1  
119 D15A Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 09:50 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 1 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
518 P11B A-Kvartsfinal:03 Søn 20.09.2020 10:15 Nr.1 fra Gruppe 3  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
626 P13B A-Kvartsfinal:03 Søn 20.09.2020 10:15 Nr.1 fra Gruppe 3  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
723 P13A Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 10:15 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 2 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
927 D13B A-Kvartsfinal:03 Søn 20.09.2020 10:15 Nr.1 fra Gruppe 3  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
222 D11B A-Kvartsfinal:04 Søn 20.09.2020 10:30 Nr.1 fra Gruppe 4  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
326 U17A Gruppe 1 Søn 20.09.2020 10:30 Rudersdal Håndbold 1  -  Vallensbæk if Holte Hal 2 Holte Hal 2  
423 P11A Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 10:30 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
1018 D15B Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 10:30 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 1 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
120 D15A Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 10:45 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
519 P11B A-Kvartsfinal:02 Søn 20.09.2020 11:00 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 3 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
627 P13B A-Kvartsfinal:02 Søn 20.09.2020 11:00 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 3 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
724 P13A A-Finale Søn 20.09.2020 11:00 Vind.semi  -  Vind.semi Farum Arena 3 Farum Arena 3  
928 D13B A-Kvartsfinal:02 Søn 20.09.2020 11:00 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 3 Søndervangshallen Søndervangshallen  
223 D11B A-Kvartsfinal:03 Søn 20.09.2020 11:15 Nr.1 fra Gruppe 3  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
424 P11A Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 11:15 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 2 Holte hal 1 Holte Hal 1  
1019 P15A A-Finale Søn 20.09.2020 11:30 Vind.semi  -  Vind.semi Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
121 D15A A-Finale Søn 20.09.2020 11:40 Vind.semi  -  Vind.semi Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
520 P11B A-Kvartsfinal:01 Søn 20.09.2020 11:45 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 4 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
628 P13B A-Kvartsfinal:01 Søn 20.09.2020 11:45 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 4 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
929 D13B A-Kvartsfinal:01 Søn 20.09.2020 11:45 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 4 Søndervangshallen Søndervangshallen  
224 D11B A-Kvartsfinal:02 Søn 20.09.2020 12:00 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 3 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
327 D17B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 12:00 VAKANT  -  Dalby G&IF Holte Hal 2 Holte Hal 2  
425 D11A Gruppe 1 Søn 20.09.2020 12:00 Roskilde Håndbold:1  -  Ajax København:AJAX Holte hal 1 Holte Hal 1  
521 P11B A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 12:30 Vind.kvartfinal : 3  -  Vind.kvartfinal : 4 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
629 P13B A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 12:30 Vind.kvartfinal : 3  -  Vind.kvartfinal : 4 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
930 D13B A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 12:30 Vind.kvartfinal : 3  -  Vind.kvartfinal : 4 Søndervangshallen Søndervangshallen  
225 D11B A-Kvartsfinal:01 Søn 20.09.2020 12:45 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 4 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
328 D17B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 12:45 Roskilde Håndbold 2  -  Dalby G&IF:2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
426 P11A A-Finale Søn 20.09.2020 12:45 Vind.semi  -  Vind.semi Holte hal 1 Holte Hal 1  
725 P15B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 12:45 HSG91:2  -  Rudersdal Håndbold 2 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
1020 D15B A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 13:00 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
522 P11B A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 13:15 Vind.kvartfinal : 1  -  Vind.kvartfinal : 2 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
630 P13B A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 13:15 Vind.kvartfinal : 1  -  Vind.kvartfinal : 2 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
931 D13B A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 13:15 Vind.kvartfinal : 1  -  Vind.kvartfinal : 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
122 D13A A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 13:30 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
226 D11B A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 13:30 Vind.kvartfinal : 3  -  Vind.kvartfinal : 4 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
329 D17B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 13:30 Rudersdal Håndbold 2  -  HSG91 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
427 D11A Gruppe 1 Søn 20.09.2020 13:30 Hvidovre IF  -  Ajax København:AJAX Holte hal 1 Holte Hal 1  
726 P15B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 13:30 Furesø håndbold klub  -  Rørby/Værslev IF Farum Arena 3 Farum Arena 3  
523 P11B Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 14:00 Nr. 3 fra Gruppe 2  -  Nr. 3 fra Gruppe 3 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
631 P13B Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 14:00 Nr. 3 fra Gruppe 2  -  Nr. 3 fra Gruppe 3 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
932 D13B Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 14:00 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 4 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1021 D15B A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 14:00 Nr.1 fra Gruppe 1  -  Nr.2 fra Gruppe 2 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
123 D13A A-Semifinal:02 Søn 20.09.2020 14:15 Nr.1 fra Gruppe 2  -  Nr.2 fra Gruppe 1 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
227 D11B A-Semifinal:01 Søn 20.09.2020 14:15 Vind.kvartfinal : 1  -  Vind.kvartfinal : 2 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
330 D17B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 14:15 Roskilde Håndbold 2  -  VAKANT Holte Hal 2 Holte Hal 2  
428 D11A Gruppe 1 Søn 20.09.2020 14:15 FIF Håndbold  -  HIK Holte hal 1 Holte Hal 1  
727 P15B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 14:15 VAKANT  -  Rudersdal Håndbold 2 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
524 P11B Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 14:45 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 4 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
632 P13B Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 14:45 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 4 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
933 D13B Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 14:45 Nr. 3 fra Gruppe 2  -  Nr. 3 fra Gruppe 3 Søndervangshallen Søndervangshallen  
124 D13A Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 15:00 Nr. 4 fra Gruppe 2  -  Nr. 4 fra Gruppe 1 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
228 D11B Plac. kamp 2 Søn 20.09.2020 15:00 Nr. 3 fra Gruppe 2  -  Nr. 3 fra Gruppe 3 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
331 D17B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 15:00 Dalby G&IF  -  HSG91 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
429 D11A Gruppe 1 Søn 20.09.2020 15:00 Hvidovre IF  -  Roskilde Håndbold:1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
728 P15B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 15:00 HSG91:2  -  Rørby/Værslev IF Farum Arena 3 Farum Arena 3  
1022 D15B Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 15:00 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 2 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
525 P11B A-Finale Søn 20.09.2020 15:30 Vind.semi  -  Vind.semi Farum Arena 1 Farum Arena 1  
633 P13B A-Finale Søn 20.09.2020 15:30 Vind.semi  -  Vind.semi Farum Arena 2 Farum Arena 2  
934 D13B A-Finale Søn 20.09.2020 15:30 Vind.semi  -  Vind.semi Søndervangshallen Søndervangshallen  
125 D13A Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 15:45 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
229 D11B Plac. kamp 1 Søn 20.09.2020 15:45 Nr. 3 fra Gruppe 1  -  Nr. 3 fra Gruppe 4 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
332 D17B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 15:45 Rudersdal Håndbold 2  -  Dalby G&IF:2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
729 P15B Gruppe 1 Søn 20.09.2020 15:45 Furesø håndbold klub  -  HSG91:1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
1023 D15B A-Finale Søn 20.09.2020 16:00 Vind.semi  -  Vind.semi Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
126 D13A A-Finale Søn 20.09.2020 16:30 Vind.semi  -  Vind.semi Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
230 D11B A-Finale Søn 20.09.2020 16:30 Vind.semi  -  Vind.semi Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2